0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #40 -: Юни 08, 2013, 08:56:54 am »
Това е риска на професията мама, важно е мъниците да са доволни. За сега влака е голям кеф при нас.
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #41 -: Юни 08, 2013, 14:35:42 pm »
jasmin_veni, и ние така, но с писта и колички. Не е по-добре да стъпваш по коли, същото е :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #42 -: Юни 08, 2013, 16:18:14 pm »
Значи играчката влак с релси и метро (без тунели) беше огрооомна грепка....7 месеца вече стъпвам върху вагони и много боли, честно!

Бебе, с нетърпение чакаме снимки в галерията :)
Вики ги реди върху масата. Иначе най ме е заболяло от един метален валяк изпуснат на крака ми.
Ето това поръчах:
с такива тунели:


Сега се моля да пристигнат преди да тръгне последния курс на превозвача преди лятната им почивка.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #43 -: Юни 08, 2013, 17:01:23 pm »
Значи играчката влак с релси и метро (без тунели) беше огрооомна грепка....7 месеца вече стъпвам върху вагони и много боли, честно!


Вени, аз стъпвам върху тенджери и дървени кубчета, предполагам, че боли по същия начин  :lol:...

lady_11, бяхме купили подобно влакче на сина ми преди доста години /на същата фирма/ и още е здраво. Много са сполучливи.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #44 -: Юни 09, 2013, 08:55:39 am »
Искам да ви споделя за ДРЗ-то,вчера в Русе,че имах щастието и честа да се запозная с някой от момичетата ТУК,е хора няма втори като тях  :D,всички толкова прекрасни и добри абе страхотни.Няма да коментирам за всяко едно от момичетата(те сами да си кажат :lol:),защото на живо всички сте още по добри,толкова приветливи и прекрасни.Целувам Ви и ВИ  :bighug: силно  :D
Децата ни може да не са дошли по най-лесния и приятен начин,но за сметка на това се радвам че съм част от този свят и благодаря Ви че ви има и че вече лично познавам някой от вас.Хиляди благодарности за труда който полагате,до година ще се по старая да съм с вас.
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #45 -: Юни 10, 2013, 09:40:24 am »
Играчка метро - интересно! http://www.toy.store.bg/p64546/vlakche-metro-s-relsi-dyrvena-igrachka.html - има нещо подобно, виж го, може да свърши работа.
Благодаря, Ноуп, но поръчах друго - сет на Томика, с допълнително тунели (пластмасови прозрачни).
Благодаря , Бебе_2013 за милите думи.
Страхотно е това с прозрачните тунели. Жалко, че детето ми е вече поотраснало и къщата е пълна с играчки, иначе бих му го взела! Приятни забавления на вас, като пристигне новата придобивка!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #46 -: Юни 10, 2013, 13:27:07 pm »
много хубаво изглежда тази играчка :)
Пропуснахме ДРЗ в родния ми град тази година, но поне причината за отсъствието ми е хубава  :heartbeat: Иначе и аз бих се радвала да се запозная на живо с повече от вас. Има ли вече определен град за ДРЗ догодина?

Момичета, не знам тук ли да питам - последните дни мъникът ми се буди за кърмене през 2 часа, а преди изкарваше 3-5 часа. Като гледам има мляко -чак от лакомия се задавя и олива милото ми. Гледам да ям месо, яйца, ядки уж. Приятели веднага взеха да ми дават акъл да минаваме на АМ, щото видиш ли, не му стигала кърмата, слаба била. Нали уж се адаптирала кърмата към нуждите не бебето :(


*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #47 -: Юни 10, 2013, 13:31:17 pm »
Бебе, всичко си му е наред на бебето. Имат такива периоди. Особено по време на коликите. Ядат често, защото сукането ги успокоява. Не се хващай на въдицата с дохранването. Нека мине първата консултация. Гушкайте се много и повече навън да поспива.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #48 -: Юни 10, 2013, 13:33:25 pm »
Искам да ви споделя за ДРЗ-то,вчера в Русе,че имах щастието и честа да се запозная с някой от момичетата ТУК,е хора няма втори като тях  :D,всички толкова прекрасни и добри абе страхотни.Няма да коментирам за всяко едно от момичетата(те сами да си кажат :lol:),защото на живо всички сте още по добри,толкова приветливи и прекрасни.Целувам Ви и ВИ  :bighug: силно  :D
Децата ни може да не са дошли по най-лесния и приятен начин,но за сметка на това се радвам че съм част от този свят и благодаря Ви че ви има и че вече лично познавам някой от вас.Хиляди благодарности за труда който полагате,до година ще се по старая да съм с вас.
Аз се извинявам, защото бях постоянно в движение и не можах да се запозная с всички, обаче търчейки от една задача на друга, един поглед ме "закова" и сега разпознавам по лентичката едно от твоите деца /беше в нечии ръце за снимка/. Направо ме омагьоса и се спрях за малко да се погледаме  :lol:
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #49 -: Юни 10, 2013, 21:26:16 pm »
Бебе, и моето бебе яде доста начесто. Като беше на 1,5 месец спеше по цяла нощ, имаше дълги паузи от по 5-6 часа, а сега вече на 4 месеца, се буди да яде по два пъти на нощ, какво да го правя. Храня си го и това е. Надявам се да изкараме само на кърма докато го захраня.  Момичета на каква възраст мога да го сложа в полулегнало положение? не желае вече изобщо да лежи в количката, вдига дупе сякаш прави мост и реве ли реве, доокато не го взема, та трябва да мисля друг вариант. много е малък още и да се седи, направо не знам какво да го правя.
<br />[link=http:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #50 -: Юни 10, 2013, 22:04:30 pm »
Мешко, нямаш ли възможност в количката или някакъв шезлонг леко да го повдигаш, не да е седнал, а тялото да е под лек наклон, за да не се ядосва и да реве?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #51 -: Юни 10, 2013, 22:05:20 pm »
Бина, ние нарочно се правим на лоши  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #52 -: Юни 10, 2013, 23:03:31 pm »
А ти си страхотна  :D
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #53 -: Юни 11, 2013, 07:52:05 am »
Някой да има превод от НОИ за гледане дете до 2?/za mai/
« Последна редакция: Юни 11, 2013, 08:07:57 am от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #54 -: Юни 11, 2013, 09:00:53 am »
Елфи,извинена си разбира се ,не се запознах ме но другия път,благодаря ти и аз ходя постоянно омагьосана от техните очи  :D
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #55 -: Юни 11, 2013, 09:14:24 am »
Някой да има превод от НОИ за гледане дете до 2?/za mai/
Аз имам, взимам 120 лева, защото ходя на работа, които са ми преведени на 04-06

Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #56 -: Юни 11, 2013, 09:59:22 am »
Някой да има превод от НОИ за гледане дете до 2?/za mai/
Аз имам, взимам 120 лева, защото ходя на работа, които са ми преведени на 04-06

Сега погледнах в сайта-превод(нормален)на 10.06.от сайта на НОИ,а в банката ги няма :(  И смс няма. 8O ,Ники.Пак ще се разкарвам до НОИ

Дойде СМС-а. :D  Била ми пълна паметта,представи си! :o
« Последна редакция: Юни 11, 2013, 10:18:05 am от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #57 -: Юни 11, 2013, 10:11:10 am »
бина, и аз в последствие разбрах, че сладурите които разнасяха колажите са твоите, страхотни момченца :D а с теб изобщо не можахме да се запознаем, но аз предимно стоях в залата с беседите :?
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #58 -: Юни 11, 2013, 13:50:14 pm »
Стефи,на следващото ДРЗ от сега казвам,че ще направя всичко възможно да съм с вас и ще се запознаем лично :D
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #59 -: Юни 11, 2013, 17:50:45 pm »
.