0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #20 -: Юни 04, 2013, 14:16:00 pm »
Мими, аз вчера се тюхках как 5 месеца не съм разбрала... :lol:
Кога им е рожденият ден на твоите сладури?
:lol: Утре ще се питаш и ти кога минаха 5, а вдругиден 15 години  :lol:
На 19 юни са :) Днес пак имаше уговорки какво щели сме да украсяваме и тортата каква да е :)

Мимозо! аз чак сега разбирам, че нашите деца са родени на една дата?!  8O

моя син живее в безвремие, почти не се сеща и не се вълнува от рождения си ден.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #21 -: Юни 04, 2013, 14:20:16 pm »
Бебе, когато и да плаче, аз слагах малката на гърда, така се успокояваше най-много. До края на 3-я месец бяхме като скачени съдове  :D
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #22 -: Юни 04, 2013, 14:34:33 pm »
Мими, аз вчера се тюхках как 5 месеца не съм разбрала... :lol:
Кога им е рожденият ден на твоите сладури?
:lol: Утре ще се питаш и ти кога минаха 5, а вдругиден 15 години  :lol:
На 19 юни са :) Днес пак имаше уговорки какво щели сме да украсяваме и тортата каква да е :)

Мимозо! аз чак сега разбирам, че нашите деца са родени на една дата?!  8O

моя син живее в безвремие, почти не се сеща и не се вълнува от рождения си ден.
Ха, добро утро :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #23 -: Юни 04, 2013, 14:52:01 pm »
брей, те астрални близнаци... ще ги запознаем тази година лятото, надявам се.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #24 -: Юни 04, 2013, 15:09:39 pm »
брей, те астрални близнаци... ще ги запознаем тази година лятото, надявам се.
Мда :) те затова си приличат толкова :)
крайно време е да ги запознаем, свиркай като идвате :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #25 -: Юни 04, 2013, 15:51:28 pm »
Колко хубави трепети ще са тези рождени дни :) Тази година моя и на мъжа ми РД не можахме да отпразнуваме - аз бях все в болницата, но дано догодина сме живи и здрави и изкараме хубави РД. Най-вече първият РД на малкото слънчице.
Ние тук се молим вече за слънце и топло, че сега все или вали, или духа и едва за по 10тина минути успяваме да излезем на двора на въздух - в някой по слънчев момент. Искам по малко да го аклиматизирам и да си поспива на двора. Уж викам ще е лятно бебе и ще е все навън, а то пък едно лято.


*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #26 -: Юни 04, 2013, 16:00:13 pm »
Бебе, стига да не вали, не виждам какъв е проблема да го сложиш в количката и да спи навън, все пка е лято, не е -20 градуса :wink:
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #27 -: Юни 05, 2013, 08:45:35 am »
То докато седна да пиша,ще мине месеца :lol:

Прекрасен,топъл,здрави и незабравим месец Ви пожелавам.

Ники,в петък ще запознаем и нашите астрални близнаци :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #28 -: Юни 05, 2013, 09:22:56 am »
Бебе, тепърва ще неглижирате вашите рождени дни за сметка на онзи - важния, на Божидар. Но пък спокойно - след 3 - 4 години той сам ще иска и мама и тати да празнунат. Добре де поне да черпят с бонбони и да има торта  :lol:. Иначе и аз да кажа като Стефи - не вали ли - да си спинка навън. Даже ако има навесче, нещо под което не вали и при съжд може да сте на двора. Обличаш, завиваш и навън. Така хубавичко си спинкат навън, че аз съм мръзнала с количката, щото момата спи.
Много рождени дни гледам се задават. Донкините нали и те са сега? Да са живи и здрави всички рожденици!
И Мимозата да покаже новата украса, която подготвя.
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #29 -: Юни 05, 2013, 10:04:00 am »
Ники,в петък ще запознаем и нашите астрални близнаци :D
Бина, ще идвам в Русе без близначката, че с нея надали ще свърша някаква работа  :P

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #30 -: Юни 05, 2013, 15:07:21 pm »
Ок,ясно,пак като има кой да я гледа,аз ще съм си с убавците :lol:
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #31 -: Юни 06, 2013, 08:55:23 am »
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #32 -: Юни 07, 2013, 08:33:50 am »
Спим си вече на двора - много е доволен малкият господин :) А вчера направихме първа разходка в града с количката и таткото гордо я буташе. Направо ми се изпълни сърцето, като го гледах колко е щастлив  :heartbeat: Дребни събития, но толкова чакани и толкова радост носят.


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #33 -: Юни 07, 2013, 09:14:09 am »
Бебе, а колко още по-хубави ви чакат :wink: Много ви се радвам!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #34 -: Юни 07, 2013, 13:20:53 pm »
Здравейте и от мен. Многооо отдавна не съм се вясвала, но не защото съм забравила Зачатие, просто четях пасивно.
Бебе, честито! Пожелавам ти с пълно сърце да изживееш тези трепети! Те са незабравими и не се повтарят. За коликите - моят син се успокояваше от Миликон (италианския вариант на Инфакол). Всичкото - Еспумизац, Инфакол, Миликон, Лефакс (Лефаксин) е едно и също - симетикон, но незнам защо от това, което споменах  - Миликона, най-голям ефект имаше при сина ми.

За РД - и аз съм включила предстартово броене , на 14 юли е събитието. Обаче малкия очаква като подарък метро , е няма такава играчка  (с тунели).
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #35 -: Юни 07, 2013, 15:23:48 pm »
Играчка метро - интересно! http://www.toy.store.bg/p64546/vlakche-metro-s-relsi-dyrvena-igrachka.html - има нещо подобно, виж го, може да свърши работа.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #36 -: Юни 07, 2013, 16:27:19 pm »
lady_11, много се радвам да те "видя". Липсват ми някои от старите муцунки тука. А и успех с метрото - ама много сложни заявки дава твоето дете :)


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #37 -: Юни 07, 2013, 20:45:09 pm »
Играчка метро - интересно! http://www.toy.store.bg/p64546/vlakche-metro-s-relsi-dyrvena-igrachka.html - има нещо подобно, виж го, може да свърши работа.
Благодаря, Ноуп, но поръчах друго - сет на Томика, с допълнително тунели (пластмасови прозрачни).
Благодаря , Бебе_2013 за милите думи.
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #38 -: Юни 07, 2013, 21:16:07 pm »
Моят син за първи юни получи влакче, а тунели сам си прави от конструктора и имаме една кофа с кубчета, та остава и за гари и каквото му дойде на ума. За влакчето беше голяма радост.
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #39 -: Юни 07, 2013, 22:24:35 pm »
Значи играчката влак с релси и метро (без тунели) беше огрооомна грепка....7 месеца вече стъпвам върху вагони и много боли, честно!

Бебе, с нетърпение чакаме снимки в галерията :)
[/url][/url]