0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #120 -: Юни 25, 2013, 22:15:54 pm »
И аз не съм носила, а съм с две операции. Казват, че се измързеливят мускулите и не се прибират.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #121 -: Юни 25, 2013, 22:50:01 pm »
А може би си е до кожа, по моят корем остана малко в повече и сега си викам, свекървата е била права, като ми поръча да си го нося.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #122 -: Юни 25, 2013, 23:53:18 pm »
аз носих и нося колан и след двамата.
Първият път родих в Белгия и там ми сложиха колан още след като ме зашиха.
Вторият раждах в Токуда и там ми казаха ако си имам да сложа още там.Доста по-лесно ми беше да ставам и да се въртя в леглото с него.
<br />
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #123 -: Юни 26, 2013, 08:33:09 am »
Не съм слагала колан и направо с всеки ден се виждаше как коремът се прибира. Сега имам малко останала сланинка, ама тя няма как да се прибере с колан :) Иначе не можех да трая нищо по-стегнато до скоро.
Ники, и ние сме рибари с мъжо и ще водим момчето за риба по-нататък :)
Руми, на кой хотел в Хисаря - на нас ни е много на близо.


*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #124 -: Юни 27, 2013, 10:18:34 am »
bebe_2013, сега бяхме в Сана Спа, но е доста скъпо. Ходили сме и в Аугуста и сме доволни.



   La vita è bella
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #125 -: Юни 27, 2013, 12:50:39 pm »
И ние сме ходили няколко пъти в "Аугуста". Вярно, не е супер-лукс, но е добър компромис между цена и качество. Има голям външен басейн, което за този сезон си е много важно. Ние сме били есен или пролет, но от вътрешните басейни сме доволни също. 
Скоро бях на семинар там - правеха някакви подобрения в района около басейна, имаше мното цветя, приятно е...
*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #126 -: Юни 28, 2013, 10:15:54 am »
На мен също ми казаха да не слагам колан ( казаха ми го при първото секцио, та едва ли след второто ще е друго  :lol: ) Сега коремът ми е само леко отпуснат, но сигурно ще се прибере след време.


Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #127 -: Юни 28, 2013, 10:46:53 am »
Здравейте момичета! Ами и аз да се включа вече в тази тема  :lol:
Колан и аз не съм слагала, но корема ми е още като в 5 месец  :( И все още усещам дискомфорт в областта на операцията. Чакам да минат три месеца и започвам активни тренировки (за сега само колело карам в къщи). Проблемът е, че не знам откъде да си открадна мааалко по-дълго денонощие  :ask:
И ние се каним да ходим някъде на хотел с топла минерална вода, че аз от 1 година не съм мърдала от София и вече не ме свърта. Но сякаш ще е по-удачно ако си намерим хотел с къщички, така хем няма да пречим на съседните стаи, хем ще е по-удобно - ние в басейна, а бебето в количката пред къщичката. Така че приемам идеи  :D


*
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #128 -: Юни 28, 2013, 17:33:25 pm »
Здравейте момичета! Ами и аз да се включа вече в тази тема  :lol:
Колан и аз не съм слагала, но корема ми е още като в 5 месец  :( И все още усещам дискомфорт в областта на операцията. Чакам да минат три месеца и започвам активни тренировки (за сега само колело карам в къщи). Проблемът е, че не знам откъде да си открадна мааалко по-дълго денонощие  :ask:
И ние се каним да ходим някъде на хотел с топла минерална вода, че аз от 1 година не съм мърдала от София и вече не ме свърта. Но сякаш ще е по-удачно ако си намерим хотел с къщички, така хем няма да пречим на съседните стаи, хем ще е по-удобно - ние в басейна, а бебето в количката пред къщичката. Така че приемам идеи  :D
Елате във Велинград , минерална вода бол :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #129 -: Юни 30, 2013, 07:14:23 am »
Аз колан не съм носила, то и моя шев след секциото изпусна де, така че нямаше как докато не се затвори. И се сетих 5 години след раждането, че трябва да си прибирам корема, та се отпочнах с тренировки.
За почивката - препоръчвам Сапарева баня. Градската баня е направена на модерен спа със закрит чист минерален басейн, до него е плажа с джакуци, водна вълна, детска секция.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: МЕСЕЧНА ТЕМА ЮНИ 2013
« Отговор #130 -: Юли 01, 2013, 10:17:23 am »
http://www.nenovinite.com/news.php?ID=1958


ЖДНБ, както казват някои потребителки в мамата.
ЖДНБ = Жива Да Не Бях.
То майтап, майтап ама ..... модата с пръстчето или „само пяната“ си я има масово по нашите ширини. Та няма да се учудя скоро това да е новият продукт на пивоварните.
« Последна редакция: Юли 01, 2013, 10:23:02 am от Pesheck »