0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #260 -: Май 28, 2013, 16:47:13 pm »
Прави сте момичета като се сетя за бебко и забравям стрии, крампи и всичко останало :) :) ;)
Иначе аз се мажа с Мустела двойно действие, но мисля да взема още нещо
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #261 -: Май 28, 2013, 16:53:27 pm »
Олиото против стрии на Икаров е много ефикасно и е на супер цена. През цялата бременност се мазах с него и мога да се похваля, че нямам никакви стрии  :) Ако искаш го пробвай.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #262 -: Май 28, 2013, 17:03:42 pm »
То си е до тип кожа , аз се мазах със въпросното на икаров , със свинска мас , масло от макадамия , и тоалетни млека , и зехтин и НИЩО  :balk_149: ядосах се и спрях да се мажа със каквото и да било , сега съм само със лосион за тяло и то след баня само.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #263 -: Май 28, 2013, 17:05:43 pm »
Олиото против стрии на Икаров е много ефикасно и е на супер цена. През цялата бременност се мазах с него и мога да се похваля, че нямам никакви стрии  :) Ако искаш го пробвай.

И аз мислех за него , сега отивам да го взема и повжам и с двете да се мажа , дано има ефект . въпреки, че веднъж излезнали незнам дали могат да се скрият :(
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #264 -: Май 28, 2013, 17:10:39 pm »
Олиото против стрии на Икаров е много ефикасно и е на супер цена. През цялата бременност се мазах с него и мога да се похваля, че нямам никакви стрии  :) Ако искаш го пробвай.

И аз мислех за него , сега отивам да го взема и повжам и с двете да се мажа , дано има ефект . въпреки, че веднъж излезнали незнам дали могат да се скрият :(
Няма да те отчайвам, но за съжаление, не  :wink: Маслото на Икаров е ефикасно, но казано честно, смятам, че е до кожа всичко... :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #265 -: Май 28, 2013, 17:21:58 pm »
.................. а имах толкова хубаво дупе
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #266 -: Май 28, 2013, 17:24:12 pm »
Днес бях на ЖК, бебчо е добре, но ние май ще сме финни. (То не че баткото не е)
Водите били малко намалели, според лекарката, но нищо друго не каза. Аз й нямам много вяра, а и в четвъртък съм си на преглед, та там ще проверим.
И нещо взе малко да ме хваща шубе за раждането  и най-вече дали ще си дочакаме датата :lol: 
На моменти така застава, че не мога се сгъна, а уж ми е малък корема- но се трае де, това да ми е проблема.


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #267 -: Май 28, 2013, 17:37:17 pm »
Мами , нещо взеха доста силни контракцийки да ми излизат, пък да видим до къде ще я докараме  :ask:
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #268 -: Май 28, 2013, 18:15:36 pm »
Мами , нещо взеха доста силни контракцийки да ми излизат, пък да видим до къде ще я докараме  :ask:
На колко време са?
До родилното, до къде... :lol:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #269 -: Май 28, 2013, 19:08:14 pm »
И аз мисля, че стриите са до кожа, но и мазането все пак помага, аз почти не напълнях, само на корем пораснах и очаквах по корема да имам много, ето че точно там нямам /поне за сега/, а само по бедрата.

_RESPECT_ чакам новини ;) :crossfingers:

ivanita имаш насрочен преглед за четвъртък /ще ти стискам палци всичко да е наред/, финни или не важното е бебока да е добре ;) . Аз съм на преглед чак в началото на другата седмица, и не знам какво ще се случи до тогава :)


Не искам да спамя темата с празни приказки, но ми стана интересно дали и на други момичета осмелили се да направят забележка или просто да изкажат мнение за определен потребител им се досажда чрез лично съобщение, че на мен ми писна! Уведомих администраторите, дано да спре....
« Последна редакция: Май 28, 2013, 19:30:54 pm от andi_s »
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #270 -: Май 28, 2013, 20:09:14 pm »
със сигурност са до кожа, поне и аз така мисля. Но все пак ще се мажа до последно. А след раждане може ли пак да излязат? ( при свиване )
Хайде Респект  стиснати палчета и от нас :)
Иванита успех на прегледа
И ние сме в четвърък , дано бебео е наваксал, че последно вървеше седмица назад
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #271 -: Май 28, 2013, 20:12:29 pm »
Здравейте, момичета!
Честито на новите мами и лека и безпроблемна бременност за всички бременелки!
Да се отчета и аз. Нашета сватба мина както си е по реда. От една седмица съм вече госпожа  :D
Много емоции и вълнения. Контракциите от преди две седмици отшумяха за сега дано и за напред да е така  :oops: днес бях на фетална морфология и пуснах БХС (късен явно). от ФМ всичко за сега е наред развиваме се и маи маи сме със сини гащи  :wink: много съм щастлива.
Благодаря на Господ Сме добре защото преди две вечери ни обраха апартамента докато спим в другата стая  :balk_159: Шока беше огромен. Съжалявам ,че малко извън темата но исках да споделя. На никои не сме казали за да не тревожим роднини и приятели  :(
това е от мен за сега
Успех и късмет на всички и много здрави бебчета!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #272 -: Май 28, 2013, 20:14:42 pm »
Респект, и аз стискам палци... И чакам новини
Както мн пъти съм писала по болния ми въпрос със стриите-абсолютно да до коба.моята уж е еластична,и даже в момента корема ми вече се е прибрал,но по принцип имам стрии още от израстването.на бедрата се преживяват,но корема... Моите цъфнаха 37 г с- рй така от нищото е цялАта обшаст около пъпа явно там е най опънато, а съм мазала стриктно от месец 1. И при свиването се появяват,така че мажи.
Леле,озиф,мн неприятна работа....още ли ги правят такива обири- добре че вие сте добре
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #273 -: Май 28, 2013, 21:22:54 pm »
На бързичко минавам да се похваля, че нашето слънчице Божидар се роди на 22.05  :heartbeat: Докато се наканим да изберем дата и той си я избра самичък. И двамата сме добре и свикваме един с друг :) Моля се на Бог да даде на всеки това щастие поне веднъж!

п.с. Извинявам се, че изчезнах така и ви оставих да ни мислите и безкрайно благодаря на всички, които ми търпяха оплакванията и ми даваха кураж  :bighug: Сега ще се поогледам в темата да видя кой още е родил ;)


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #274 -: Май 28, 2013, 22:14:34 pm »
Бебе, честито! Много, много се радвам на твоето щастие!  Много здраве на малкия ви Божидар  :D
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #275 -: Май 28, 2013, 22:21:27 pm »
Първият подарък е темичката от мен с пожелание за здраве на цялото семейство, много радост и безгрижно детство на малкия юнак , и много късмет!  :)

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49714.msg1008692#msg1008692
« Последна редакция: Май 28, 2013, 22:30:33 pm от f_28 »
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #276 -: Май 28, 2013, 22:26:19 pm »
Честито bebe_2013 бъдете живи и здрави, и много да ви раздва малкото бебенце Божидар :bighug:

afrodita279 ти как се чувстваш мила? Възстановяваш ли се? Слушат ли малките кукли? :wink:

ozif честити сини гащи ;) Гадна работа за обира, но гледай да си спокойна ;)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #277 -: Май 28, 2013, 22:40:19 pm »
Бебе,честито!С пожелание за по-малко безсънни нощи,покрай Божидар и много прекрасни емоции.Да сте живи и здрави!
Аз нямам опит в борбата със стриите,но и аз споделям мнението ,че е до кожа.Две от приятелките ми нямаха пукната стрия и в момента ,в който родиха им се наляха изведнъж гърдите и се нацепиха.Така,че и те не сполучиха на 100 % в борбата.
 Все съм си мислила,че кремовете са по-ефикасни от различните олиа,защото си мисля,че хидратират в дълбочина,пък може и да се лъжа .
Аз на този студ (13 гардуса) не мога да чакам гола 15 мин да попие олиото  :).Пък и като се знам колко съм редовна в мазането....
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #278 -: Май 28, 2013, 22:43:08 pm »
Бебе, честито  :D

Ако някой бива тормозен на лични съобщения, моля да сигнализира модераторите на форум "Дългоочаквана бременност" или да се обърне към глобален модератор.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #279 -: Май 28, 2013, 22:51:16 pm »
А бе аз ви казвам че бебе е станала мама ама вие не вярвате  :lol: честито
// мойте контракции поотшумяха за сега , пък да видим как ще е през нощта  yahoo_33
« Последна редакция: Май 28, 2013, 22:54:53 pm от _RESPECT_ »