0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #60 -: Април 06, 2013, 07:32:22 am »
Стеф  :). Много ме зарадва  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #61 -: Април 06, 2013, 08:59:25 am »
мдам освен д-р Буева и още двама лекари ама не специалсити в областта казваха, чакайте, единия от които д-р Мели, за което безкрайно й багодаря, доста терзания изслуша тя от моя страна :lol:
а другия е баща ми ветеринаря, който дори в един момент ме заплаши, че ако позволя да оперират детето няма да ми проговори до края на живота си :oops:

пак благодаря момичета за милите думи, наистина подкрепата ви е безценна, пожелавам само здрави деца и на никой да не му се налага да минава през каквото и да е свързано със здравето на децата си. :)
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #62 -: Април 06, 2013, 13:28:53 pm »
Стефи, много се радвам за вас с Еленка!  :D
Аз също съм една от майките която се консултира с теб, защото  и на мен ми казаха на ФМ за уголемено бъбречно легенче. Не помня коя форумка  :oops: ме насочи към теб като си изплаках мъката, но и благодаря. Ти тогава ми каза, първо да се роди бебето и после ще го мислим. Слава Богу, юнакът на 9 месеца беше в норма, като на 6 все още имаше лекостепенно разширение.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #63 -: Април 06, 2013, 13:46:51 pm »

Стефи, как ми се беше свила душата докато дочета до края разказа ти...
Другият път да започнеш отзад напред  :wink:

 :bighug:



Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #64 -: Април 06, 2013, 14:00:35 pm »
Стефи, безкрайно се зарадвах, като прочетох! Бъдете здрави, повече никакви притеснения за здравето и най-накрая си отпуснете душите двамата :D (на голямо Джони :lol: )
[/url][/url]
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #65 -: Април 07, 2013, 01:56:12 am »
Много се зарадвах! Дано нигога повече да не ви се налага да проявявате толкова кураж и дух!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #66 -: Април 07, 2013, 06:20:24 am »
Стефи, много се радвам! Да са ни живи и здрави всички дечица!
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #67 -: Април 07, 2013, 11:52:31 am »
Стефи, много се радвам че всичко е вече зад гърба ви! Благодаря ти и за това, че сподели!


Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #68 -: Април 08, 2013, 09:13:59 am »
Добро утро!
Ние изкарахме един весел уикенд на село на вилата! В събота времето беше разкошно. Ходихме на разходка до реката и Злато беше очарован! Хвърляше камъни в реката и викаше "пяс-пяс" /пляс-пляс/  :lol: Зачерви бузите и беше толкова щастлив  :lol:
Този път не правихме нищо там - дори и не чистих - само отгоре-отгоре, колкото да се настаним  :oops: И релаксирахме на чист въздух  :wink: Голям кеф - далече от големия град! В неделя вече времето беше по-лошо, но пък Злато пак искаше при жабите на пяс-пяс  :wink:
Днес е едно валеееееееежно, но пък като знам, че идват още много топли слънчеви дни, ми е едно такова хуууубаво  :lol:

Пожелавам на всички здраве, лека седмица и очакваме времето да се стопли за дълго!

И да попитам тук: Нашите на 21.04. имат Златна сватба! Ще я празнуваме на ресторант! Те са решили да разпращат покани, на които да е загатнато, че подаръци няма да се подаряват, а само цветя  :wink: Майка ми обожава цветята, та сигурно ще и се напълни къщата  :lol: Но ми се иска да им направим някоя изненада! Имате ли идеи? Все пак са на 70-75 години! Но са все още работещи и дейни и носят на майтап! Ако можем да ги изненадаме с нещо /не толкова материално/ - много ще се радвам!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #69 -: Април 08, 2013, 09:47:54 am »
Зравейте, ние тази вечер, за първи път от както сме тук видяхме българкси концерт- Орлин Горанов и Кристина Димитрова. Страхотно изкарахме, децата също много се веселиха, Ивана се скъса да танцува. Беше в еднс зала и те бяха направо примесени с хората, не е било на сцена, абе въобще много добре беше.
Вчера пък бяхме на детски рожден ден, който премина в купон за възрастни и се прибрахме чак в полунощ. Ивана реши, че няма да си спи в леглото, а на пода. Оставих я да спи там и после като си лягах я преместих, ама си виках колко е хубаво в такива моменти, че нямам баби на главата да ми обясняват как ще настине детето на пода и тем подобни неща :-).   Верно, че ако имаше баби щеше да е много по-лесно, ама пък така ние си ги гледаме както ние намерим за добре и нямаме постоянно мърморещо присъствие.


  
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #70 -: Април 08, 2013, 10:19:51 am »
barbaron0708, един голям колаж от снимки - разходка през годините  yahoo_33
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #71 -: Април 08, 2013, 10:30:35 am »
Да, това ми мина през ума! Сега е въпроса как ще отсея снимките като са в тяхната къща  :wink: А не ми се иска да разбират - искам да е изненада!
Сега ми мина друго нещо като идея, но не знам дали ще е възможно.
Иска ми се някоя групичка деца, танцуващи народни танци, да влязат в ресторанта и да им потанцуват. Или пък да ги посрещнат като влизаме там. Но нямам идея дали ще е възможно. Иска ми се да са дечица, че ще е по-интересно, но дали ще имат превоз - как може да се организира? Дали въобще биха се съгласили? И колко би струвало? Ресторанта се очертава да е в един квартал на 6-7км от Бургас, та това май ще утежни организацията!
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #72 -: Април 08, 2013, 11:17:57 am »
Барбарон, попитай в ресторанта, даже може да ви предложат група.
И ние изкарахме приятни дни, дано идва по-скоро слънцето  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #73 -: Април 08, 2013, 14:53:20 pm »
Барбароне, колажа и на мен ми хрумна, направи го.
Малко хитрост, снимки от сватбата им, после с вас, с внуците...
Хубава рамка, ще са направо поразени...
А танците това ще е прекрасно за душите им, опитай...попитай в читалище наблизо!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #74 -: Април 08, 2013, 20:12:09 pm »
Барбаронче, ето какво аз измислих по повод 60 год.на баща ми.

Сложено в красива рамка - много му се радват.

http://media.snimka.bg/s1/1938/030120551.jpg?r=0



Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #75 -: Април 09, 2013, 09:00:51 am »
Благодаря!
Ще търся начин за "крадване" на снимки  :wink:
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #76 -: Април 09, 2013, 09:38:52 am »
За една годишнина от сватбата на нашите родители, ние със сестра ми им направихме фото книга, от сватбата до сега.Наистина краденето на снимки си беше трудно, но на порции без да разберат, ги сканирах и подбрах нужния брой за книгата :) Много хубава стана.Друго което направихме за тяхна годишнина пак, беше от една снимка чрез фотошоп я направихме като картина, след което ни я отпечатаха и я рамкосаха и сега седи в трапезарията на видно място.

*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #77 -: Април 09, 2013, 11:49:35 am »
Здравейте на всички, след дъълга пауза. Наистина отдавна не съм се вясвала, за това отивам да разгледам промените из форума  :D

Стефи, много се радвам на добрите новини. Поздравления за силата и търпението, които сте имали!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #78 -: Април 09, 2013, 14:45:56 pm »
Стефи, много се радвам на хубавите новини, които споделяш. От тук нататък само така  :D
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #79 -: Април 09, 2013, 15:56:31 pm »
Барбаронче, една идея и от мен.
Някаква екскурзия за двамата, до някое красиво и романтично място, Венеция например.
Тук финансовата страна обаче нараства, ако имаш братя/сестри може да се подели например.