0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Месечна тема АПРИЛ 2013
« -: Април 01, 2013, 09:00:50 am »
С пожелание за много здраве за малки и големи!
Днес времето е прекрасно, дано вече няма студове :D

Моята мома героично изкара 3 седмици на ясла, сега прави кратка пауза, заради една задна хрема. Надявам се скоро да е в редиците :D


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #1 -: Април 01, 2013, 15:28:15 pm »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #2 -: Април 01, 2013, 15:54:29 pm »
уникално смешно видео!

http://www.obekti.bg/chovek/983-experimentyt-s-bonbona-ili-kolko-e-trudno-da-ostanesh-seriozen

Уникални... :lol: подобриха ми тонуса.


Честит 1 ви Април...Митачо е с конюнктивит, очаквам и ние с Калина ще се включим всеки момент!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #3 -: Април 01, 2013, 21:27:31 pm »
уникално смешно видео!

http://www.obekti.bg/chovek/983-experimentyt-s-bonbona-ili-kolko-e-trudno-da-ostanesh-seriozen
Ох боже сълзи ми потекоха от смях.

 Има надежда за моята луда дъшеря значи. Тя си пази витамините гумени мечета за по-късно и не иска да си ги яде веднага, а си ги стиска в ръка, все едно са и съкровището :-) и си  повтаря „няма повече, утре пак‟ понеже аз така им казвам. При малката няма такова нещо - излапва ги на секундата.


  
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #4 -: Април 01, 2013, 21:54:44 pm »
интересно, ако родител постави задчата, а не външен човек как ли ще се справят? дали ще отпаднат още 50% от успялите  :ask:

Боби, видях ти едната лентичка като "бременна в 14та седмица" и  osi_15
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #5 -: Април 01, 2013, 21:58:14 pm »
Миличките, какви да терзания :-D


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #6 -: Април 02, 2013, 05:54:32 am »

Боби, видях ти едната лентичка като "бременна в 14та седмица" и  osi_15
Хе хе, нямам силички в момента да съм бременна в 14та седмица, достатъчно са ми и тези двечките девойки :-)



  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #7 -: Април 02, 2013, 08:26:48 am »
интересно, ако родител постави задчата, а не външен човек как ли ще се справят? дали ще отпаднат още 50% от успялите  :ask:

ние с мъжа ми смятаме да приложим експеримента в първия удобен момент :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #8 -: Април 02, 2013, 08:27:53 am »
Според мен зависи детето какъв респект има от родителите си.
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #9 -: Април 02, 2013, 08:54:48 am »
Рано ми е на мен за такива експерименти, ноооо по-нататък бих приложила.
софия е още много малка и лапа всичко, което й се даде. Няма вариант да се отложи :D

*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #10 -: Април 02, 2013, 08:58:54 am »
jam, снимай го :lol:

вероятно си права, mimi26

купихме на младежа голамо колело (16ка) и много се надявам на хубаво време. вече можем да си караме семейно, че с това тичане след колелото ще изчезна.
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #11 -: Април 02, 2013, 09:52:09 am »
Благодаря за новата тема!
Здраве за малки и големи, много пролетно настроение и усмивки! :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #12 -: Април 02, 2013, 14:00:34 pm »
Слънчев,топъл и здрав месец на всички  :balk_109:
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #13 -: Април 04, 2013, 02:03:55 am »
Пожелавам ви хубав, здрав и истински пролетен април!Напоследък ми е много напечено и успявам само да чета...Но, за да не е съвсем спам, кажете ми, моля, френското "р" израства ли се и ако да, кога?

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #14 -: Април 04, 2013, 08:21:02 am »
Добро утро! Тук сякаш е късна есен, а не ранна пролет. Ужасно е времето.. :balk_144:
Снощи малката реши, че не ми трябва да спя и поспа само 3 часа. Кафето ми е пръв приятел тази сутрин  :D
Пожелавам ви наистина пролетен ден със слънце в очите ви!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #15 -: Април 04, 2013, 08:48:40 am »
Пожелавам ви хубав, здрав и истински пролетен април!Напоследък ми е много напечено и успявам само да чета...Но, за да не е съвсем спам, кажете ми, моля, френското "р" израства ли се и ако да, кога?
На Моника Р-то не е точно френско. Но не е и Българско. Да не говорим, че изобщо липсваше до преди две седмици. Пестани вместо престани и др. От две седмици казва р и минахме на Ррррренета, Рррриба, Коррито. Едно дълго р, което мен ме дразни. Преди беше по-добре  :lol:. Обясняваха ми майки, че трябвало да съм я водела на логопед за р-то, но определено го приех на шега  :)

Здраве, слънце и усмивки  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #16 -: Април 04, 2013, 08:56:34 am »
Добро утро!

Дано е слънчев и топъл месец април! Искаме слънце вечеееее!
Инке, не знам дали се израства френското "р", но май сте още малки - има време - ще го каже хубаво!
Аз лично съм казала Р на 5 годинки. Сестра ми ми е била логопед  :wink: Постоянно ме е учила! Имаме 9 години разлика. И като съм казала Р, е било нечувана радост  :lol: Бягала и викала: Майко, Ина каза РРРРРРРР! И като се е почнало с едно Р-кане  :lol: Ами сигурно ми е било интересно да го чувам от собствената си уста  :lol:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #17 -: Април 04, 2013, 09:00:21 am »
Факт е, че много хора не го израстват самостоятелно. Мъжът ми и сестра ми говорят така. Не силно, ама го има.


  
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #18 -: Април 04, 2013, 09:55:02 am »
Здрав и слънчев април и от мен!
Момичета, при едната девойка забелязах секрет, който изтича от пъпчето. Джи пито каза да мажем със спирт. Педиатърката, при която водим децата /отделно от ЛЛ/ в телефонен разговор ни посъветва да заведем детето на детски хирург.
Сблъсквал ли се е някой друг тук с подобен проблем?
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #19 -: Април 04, 2013, 11:25:54 am »
Р-то френското си го имам, няма махане. И с логопед опитах - тц. Ще го преживея.
[/url][/url]