0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #40 -: Април 05, 2013, 12:17:37 pm »
Стефи,много се радвам за Ели ,браво на момичето и само хубави новини вече покрай нея!
<br />
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #41 -: Април 05, 2013, 12:27:40 pm »
Стефи, честит осми март.
Прегръдка за силна Елена и непреклонна МАМА.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #42 -: Април 05, 2013, 13:33:56 pm »
Стефи, страхотна радостна новина. Шапка свалям за търпението, куража и смелостта ви. Пожелавам кошмара да е свършил и оттук насетне да се радвате на здравето на дечицата.
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #43 -: Април 05, 2013, 13:51:56 pm »
Стефи, направо ми се стегна всичко, докато четох. Не съм знаела тази история.
Дано никога вече милото детенце и вие да нямате подобни изпитания. А ти каква душа трябва да имаш, направо не знам...

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #44 -: Април 05, 2013, 13:56:08 pm »
Цитат
Стефи, направо ми се стегна всичко, докато четох. Не съм знаела тази история

и аз не знаех,разплака ме....
само успехи за пред на принцеса Елена...
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #45 -: Април 05, 2013, 14:06:18 pm »
Стефи,бъдете здрави,здрави и пак здрави :bighug:

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #46 -: Април 05, 2013, 14:59:56 pm »
Стефи плача, пиша, трия ... прегръщам ви!!!

Толкова много сила, любов и самоотверженост се иска, за да устоиш на
тревогата, заслужавате с пълна сила тази радост.
Бъдете здрави!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #47 -: Април 05, 2013, 16:08:03 pm »
Стефи, много се радвам за вас и дано душичката ти се поотпусне. Много е трудно, когато детенцето ти е болно. От сега нататък само подобрени и подобрени изследвания пожелавам.


  
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #48 -: Април 05, 2013, 16:13:54 pm »
Стефи, много се радвам за страхотните новини! Браво на Ели, мъжко момиче е тя, борбена като мама! Сега вече може да мислиш за 3-то! :)  :bighug:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #49 -: Април 05, 2013, 16:17:10 pm »
:band: :youwoman: чудесни новини, Стеф
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #50 -: Април 05, 2013, 16:40:47 pm »
момичета, обичам ви, не знам какво друго да кажа.
наистина ако може примера на елена да е от полза на някой, защото през всичките тези години колебанията ни бяха много. не е първия нито ще е последния случай на израстване на проблема, напротив, но при повечето деца това наистина се случва до 1-2г., при нея просто отне повече време, като разбира се не е израстнат на 100%, но е повече от добре към момента. има една тема в бг мама където пишат майки на деца с такива проблема, начетох се през годините на какво ли не, деца оперирани на 2м., изобщо за нечовешки мъки става въпрос и лошото е че в повечето случаи с една операция на тази възраст не се решават нещата, напротив, има доста примери за влошаване. Защо го казвам, защото е много важно да се прецени и риска от една операция, без значение каква, на толкова малък неразвит организъм с незряла нервна система, всички сраствания и други проблеми които могат да последват... Още повече че бъбреците са един от органите които продължават да се развиват и след раждането.
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #51 -: Април 05, 2013, 17:04:30 pm »
Стефи, :bighug: за теб и Ели! Много се радвам, че всичко е наред, бъдете здрави цялото семейство!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #52 -: Април 05, 2013, 19:09:37 pm »
СтефиЗ, поздравления за добрите резултати. Целувки за малката смела Елена
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #53 -: Април 05, 2013, 19:30:07 pm »
стефи,много се радвам за Елена  :bighug:

Аз също съм с хидронефроза на единия бъбрек-при мен обаче се откри когато бях на 19,но лекарите бяха категорични, че така съм се родила-вродена аномалия на уретера.Последва доста тежка операция,опит за спасяване на бъбрека,пластика и т.нРадвам се, че Елена го е израстнала.На годините,при които бях когато ме диагностицираха бъбрека вече беше доста увреден-хидронефрозата вече беше 4-та степен.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #54 -: Април 05, 2013, 21:16:17 pm »
Стефи, имаш и моята подкрепа, както и досега.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #55 -: Април 05, 2013, 21:57:43 pm »
Прекрасни новини!
Дано сърцето майчино да е спокойно от тук нататък и да се радва на здрави и палави девойки!  yahoo_17
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #56 -: Април 05, 2013, 22:37:09 pm »
Стефи, много се радвам за цялото ви семейство.
Нека от тук нататък все така да върви. Преживели сте достатъчно, пожелавам ви много много здраве и щастие. :bighug:

*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #57 -: Април 05, 2013, 23:21:08 pm »
Стефи, безкрайно се радвам за вас! Дано това е било най-лошото, което е можело да ви се случи и занапред да не се сблъсквате повече с такива проблеми. На мен също си помагала със съвети, за което безкрайно ти благодаря, макар и нашият проблем да се оказа незначителен. Ейй, и на мен ми се разведри душицата! Обичам ви смели момичета!
*
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #58 -: Април 06, 2013, 00:01:40 am »
Стефи, много, много се радвам на страхотните ви новини. Щом обструкцията се е ликвидирала, нещата ще стават все по-добре :bighug:

ПП. Моето дребосъче ми беше направило обструкция с главичката, затова се наложи да я извадим по-рано. Бъбрека се възстанови напълно за 8-10 седмици :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Месечна тема АПРИЛ 2013
« Отговор #59 -: Април 06, 2013, 00:18:06 am »
Стефи,много ме развълнува,адмирации за куража,вярата и силата,за теб и за таткото,който те е подкрепял през всичките трудни години.Дано оттук нататък ви предстоят само спокойни и радостни дни!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.