0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #860 -: Май 29, 2015, 09:39:00 am »
Понеделник съм на преглед, стискайте палци. Явно ановулаторните ми цикли са все такива къси и днес ме изненада. Интересното е, че нито ПМС имах, а по принцип си имам, нито Т ми падна. Отвратителни са тия задържани фоликули  :x


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #861 -: Май 29, 2015, 15:37:12 pm »
Ние канцелирахме окончателно опита.
Явно задържаният фоликул подтиска правилното развитие на другия и не беше пораснал, отделно изглеждаше деформиран.
Ще пия 10 дни Оргаметрил и другия месец с нови сили  :wink:
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #862 -: Май 29, 2015, 16:05:01 pm »
Съжалявам, момичета :( Хайде да свършва вече този лош период и да идва добър за всичкиииии ... Аз съм очакване на цикъл и нищо интересно покрай мен.
She & He
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #863 -: Май 29, 2015, 20:04:57 pm »
Много ми е притеснено момичета  :( днес почти не съм имала цикъл, много оскъден. Чудя се дали се е изчистил тоя фоликул, какво става ... не искам още един месец да загубя


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #864 -: Май 30, 2015, 01:31:21 am »
Zazu съжалявам миличка.  :(
lilibell може да не е менструация? Обади се на доктора.
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #865 -: Май 30, 2015, 08:18:58 am »
Вчера звънях да си запазя час. Искаше ми се ако може за днес ама док няма да е в града, та ще си живея с притесненията още 2 дни. Без преглед едва ли може да се каже много. Аз си мисля следните причини: или заради липсата на О този месец съм нямала свястна лигавица, или фоликула не се е пукнал и подтиска хормоните и от там нарастването на лигавицата. Не знам вече, мечтата ми изглежда все по-далечна - всеки цикъл се боря със задържани фоликули, с некачествени Я, с разбъркани хормони, цикъла ми става все по-слаб и току виж съвсем съм го загубила ... :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #866 -: Май 30, 2015, 09:41:44 am »
Лилибел,мила,КУРАЖ, и ВЯРА!!!! Докато ги имаш нищо не е приключило! :-) бори се и не се отказвай
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #867 -: Май 30, 2015, 20:12:12 pm »
Благодаря Веситаа за куража, но понякога е толкова трудно. Дано понеделник да са наред нещата. Като коментирахме последния път темата за цикъла, док ми каза, че по-важното било кръвта да е ясна, а не дали бил оскъден/обилен и колко време продължава. Все пак факт е,че имам промяна в цикъла и това ме плаши - оскъден и се скъсява като времетраене. Толкова се надявам да са се изчистили фоликулите и да уцеля поне един хубав цикъл, за да извадим Я.
zazu1 пожелавам ти следващия цикъл задържания фоликул да се изчисти. Отвратителни са!  Момичета стигам до извода, че прегледа на 2-3 ден е много важен, не го пропускайте! Тези задържани фоликули скапват целия процес, хормони, лигавици, фоликули и т.н.
Веситаа как са бебчовците, сигурно растете и хубавеете  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #868 -: Май 30, 2015, 21:15:49 pm »
За сега съм добре! Дано и занапред да е така! Да растем вече:-) средата на юни сме на лекар ще видим какви  ще са,но няма значение важното е да са живи и здрави и двете
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #869 -: Юни 01, 2015, 08:43:55 am »
включвам се да се оплача с лоши новини - задържания си стои и минавам на тежката артилерия - регулон  :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #870 -: Юни 01, 2015, 15:07:47 pm »
Здравейте момичета.
Как сте ?
Чета ви от време на време, не губете кураж.
Успех на всички osi_9
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #871 -: Юни 01, 2015, 23:44:16 pm »
Lilibell какво да кажа не знам. :( Човек явно трябва да има огромно търпение или ужасно много хобита да може безпроблемно да си чака и да се надява. Дръж се и карай по течението все ще стане. Колко време ще вземаш тези лекарства?
Kikair успех  :crossfingers:
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #872 -: Юни 02, 2015, 07:23:23 am »
само за този месец (засега), ако не се изчисти - може би и следващия. Просто нямам късмет и това е  :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #873 -: Юни 02, 2015, 14:03:32 pm »
Lilibell не се отчайвай  нали знаеш много хубаво не е на хубаво, а лошо ли е не бой се - ще се оправи!!! Преди първият ми опит и при мен имаше задържан фоликул (да кажа че аз съм склонна да задържам, беше ми правено две години по рано "фенестрация" т.е.дупчене на яйчниците защото имах доста фоликулни кисти), и да знаеш регулона не случайно се нарича така, и аз го пих и на следващия месец всичко бе ок. Щом толкова притеснения имаш значи скоро много ще се радвам много!!! Успех момиче!!!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #874 -: Юни 02, 2015, 19:58:53 pm »
velina_malina дано да си права, но аз съм много скептично настроена към всякакви хормонални препарати. Не ми влияят особено добре, след това докато ми влязат в норма хормоните, губя още няколко месеца и докато се оправя идва поредния задържан фоликул ... Днес си поръчах ДХЕА и Q10, а лекарката ми каза за още една добавка. Какво да правя - ще си пия регулона и ще използвам времето да се заредя с всичко необходимо за подпомагане на качеството на Я, та дано наистина след това да имам късмет с някое хубаво фоликулче


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #875 -: Юни 02, 2015, 22:24:29 pm »
Мила Lilibell,  само положителни мисли - ето сега ще си починеш, ще се спука задържания фоликул и не една, а няколко Я и то хубави ще са. Аз бих ти препоръчала да пиете витамини и ти и твоето момче до предстоящата ти пункция, независимо кога ще бъде. Има една комбинирана Pregnacare за него и нея  вътре има 2 блистера за жената и 2  блистера за мъжа с всички необходими витамини за двойката, която иска и планира бебе.  Ние с с моя мъж изпихме доста опаковки. И запомни имай вяра и във всичко  намирай само положителното и аз ти гарантирам че ще бъдеш мама!!!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #876 -: Юни 02, 2015, 23:02:44 pm »
И ние пием витамини. На предишния ми опит правих йога упражнения за фертилност. Вярвам че ми помогна. Просто подпомага кръвообръщението в яйчниците и матката.
Сега понеже нямам толкова време си пия витамините и 5 дни преди цикъла правя една диета за пречистване - без месо, мляко и въглехидрати.
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #877 -: Юни 03, 2015, 09:29:08 am »
velina_malina ние пием по една шепа добавки и витамини, така че в това отношение нямам проблеми. Просто досега не съм пила ДХЕА, а гледам лекарите масово я изписват на жени с ИЯР или лоши яйцеклетки. Та викам и аз да опитам. Иначе и аз като Giaany започнах от месец да играя гимнастика за десетина минути всеки ден и определено съм доволна от ефекта - вече имам антрални в десния яйчник. Дано сега с тези хапчета да не влоша отново състоянието му, тъкмо се е събудил


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #878 -: Юни 03, 2015, 13:38:57 pm »
Не ти разрешавам да изпитваш страхове - регулона ще си свърши само определената му задача! Ти върви само по започнатия път и успехът ще дойде, а ще бъде и по сладък!!!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 2
« Отговор #879 -: Юни 03, 2015, 19:33:38 pm »
Не ти разрешавам да изпитваш страхове - регулона ще си свърши само определената му задача! Ти върви само по започнатия път и успехът ще дойде, а ще бъде и по сладък!!!

 :bighug: :balk_602: :bighug:
дано за всички ни дойде по-бързо момента да гушнем бебоците.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети