0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да се направим красиви
« -: Февруари 26, 2013, 22:30:07 pm »
Здравейте , реших да пусна една тема където да пускаме "форумно облекло" .. картинки за аватари и подписи , съответно на който му хареса нещо да го взима и да се облича.. да се разсейваме .. нещо като шопинг .
Засичала съм подобни теми в други форуми и се получава весело.

Започвам аз - предлагам тези :







Да видим , дали ще Ви допадне идеята с премените и ще пусна още  :bighug:
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 22:33:16 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #1 -: Март 02, 2013, 23:33:33 pm »
супер идея,аз обичам такива теми,но не знам, къде да си търся аватарчета. Този го взех от подобна тема в друг форум :)
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #2 -: Март 05, 2013, 13:31:24 pm »
Много се зарадвах, че на някой му е допаднала идеята  :D

Вече мислех че само на мен ми харесва да сменям аватари и подписи  :oops:

jasmin_veni, кажи какво ти се носи.. да потърся .. мога да оразмеря, режа и пр... аз търся картинки в гугъл най-вече .

Само аватар или и подпис искаш .. чакам желанието ти  :D

"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #3 -: Март 05, 2013, 13:47:19 pm »
И на мен ми харесва темата  :D Ама нали съм некадърна - не знам къде да търся, как да оразмеря...все някой друг ми върши черната работа по тези въпроси  :oops:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #4 -: Март 05, 2013, 15:56:54 pm »
И аз да приветствам идеята.
Браво, любопитка. :D
Мога да намирам, но не мога да боравя с оразмеряването..

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #5 -: Март 05, 2013, 16:44:48 pm »
Здравейте на всички  :D
Тед , добре са оразмерени, всичко е в допустимите пиксели .
Котето става за подпис, другите за аватар .
Ето от мен предложение за аватар към котето

Малко затъмних аватара и осветлих котето.. може някой да има по-добро предложение за аватарче на котенцето, ще почакаме..

Ако някой поиска агънцето за аватар ще му намери и подпис другарче  :).
« Последна редакция: Март 05, 2013, 16:51:47 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #6 -: Март 05, 2013, 16:53:57 pm »
.все някой друг ми върши черната работа по тези въпроси  :oops:
:D
Ми, нищо де.
Кажи какво ти се носи да потърсим..като се включат повече хора, ще има и повече предложения и ще си избираме по-лесно.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #7 -: Март 05, 2013, 17:08:10 pm »
.все някой друг ми върши черната работа по тези въпроси  :oops:
:D
Ми, нищо де.
Кажи какво ти се носи да потърсим..като се включат повече хора, ще има и повече предложения и ще си избираме по-лесно.

Аз съм си намерила какво ми се носи на аватарче, ама хабер нямам как да си го направя... Ето това е: http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photos-thinking-face-emoticon-image19336048  Все пак като един форумски Балзак - трЕбе от пръв поглед да личи "за к'во стаа въпрос"  :lol: :lol: :lol:
Както сте забелязали /предполагам/, аз си падам по идиотски аватари и подписчета. Добре, че сте вие да компенсирате с нещо нежно и елегантно  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #8 -: Март 05, 2013, 17:37:07 pm »
Jbrul ето го оразмерено 175/160 ..иначе трябваше или да еквадратно или д аго изрежа малко отстрани за да е високо 200 .
Ако не те притеснява някой от тези варианти, мога д аго слож аи на 200пиксела височина.
Има обаче някакъв воден печат ..ще помъча да го залича , но незнам ще успея ли .



Ето незнам колко успях

нямам идея също и с какъв подпис обаче ще го комбинираш..ако си намериш мога само да погна в оразмеряване, въртене..такива неща..ако е нужно.
« Последна редакция: Март 05, 2013, 17:48:50 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #9 -: Март 05, 2013, 17:43:12 pm »
И на мен ми харесва темата :) Аз може ли дап омоля за пролетен подпис с лалета и подобен аватар.Много ги обичам, но снимките винаги са огромни, а с подписите имам голям проблем, не се разбираме и това е.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #10 -: Март 05, 2013, 17:50:15 pm »
И на мен ми харесва темата :) Аз може ли дап омоля за пролетен подпис с лалета и подобен аватар.Много ги обичам, но снимките винаги са огромни, а с подписите имам голям проблем, не се разбираме и това е.
Сега ще потърся  :)
Надписа в подписа ще го запазиш ли?Предполагам - да.Питам за да знам за пикселите да е по-малка височина от допустимата..иначе ще трябва от страни да сложиш надписа вероятно..въпреки че моя подпис е 200 пиксела, пък ми го е приело и него и надписа.
п.п. а какъв цвят лалета... колко много ми излязоха..
« Последна редакция: Март 05, 2013, 18:03:13 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #11 -: Март 05, 2013, 18:01:36 pm »
любопитка опасна си тиииии  :D

Ами ще си оставя катерицата в подписа. Този изрод с моливчето го искам за аватар само. Ако и когато го направиш - ще ми трябва линк, който да копирам в профила си. Дотам ми стигат "уменията". 8O
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #12 -: Март 05, 2013, 18:05:55 pm »
любопитка опасна си тиииии  :D

Ами ще си оставя катерицата в подписа. Този изрод с моливчето го искам за аватар само. Ако и когато го направиш - ще ми трябва линк, който да копирам в профила си. Дотам ми стигат "уменията". 8O
Ми той е направен, вторат акартинка е без воден надпис..по-добре немога.
Ето http://prikachi.com/images/440/5953440J.jpg нали знаеш да го сложиш между тези двете [имг][/имг]  :oops: изписани на латиницата
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #13 -: Март 05, 2013, 18:12:31 pm »
Леле страхотна си, бели или жълти лалета :) А подписа го оставям много ми е важен!

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #14 -: Март 05, 2013, 18:14:03 pm »
любопитка опасна си тиииии  :D

Ами ще си оставя катерицата в подписа. Този изрод с моливчето го искам за аватар само. Ако и когато го направиш - ще ми трябва линк, който да копирам в профила си. Дотам ми стигат "уменията". 8O
Ми той е направен, вторат акартинка е без воден надпис..по-добре немога.
Ето http://prikachi.com/images/440/5953440J.jpg нали знаеш да го сложиш между тези двете [имг][/имг]  :oops: изписани на латиницата

Много ти благодаряяяя!!!  :bighug: Да не повярваш чак, че знам, но когато е аватар - просто се копира нет-адреса. За подпис трябва да се пише [img] в двата края.
Имаш едно черпене с каквото кажеш от мен /реално, не виртуално ;)/
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #15 -: Март 05, 2013, 18:19:05 pm »
Много хубава тема! :)

Аз също не умея да си правя аватари и подписи, дори не знам как точно се слагат. Но много ми харесаха първите с виолетовите рози, дали може да ги използвам? :)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #16 -: Март 05, 2013, 18:24:13 pm »
Много хубава тема! :)

Аз също не умея да си правя аватари и подписи, дори не знам как точно се слагат. Но много ми харесаха първите с виолетовите рози, дали може да ги използвам? :)
Взимай  :D

Jbrul, ми и аз не се усетих  :lol: . Верно че за аватар няма нужда  :BangHead: Радвам се че ти е харесал .

Ще ми е приятно, ако влизате и се разработи темата, да ни е весело и красиво ..

Лелеее що лалета свалих.. направо виждам цветно  :lol: След малко ще пусна които ми харесат как са станали
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #17 -: Март 05, 2013, 19:01:18 pm »
любопитка, благодаря! :)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #18 -: Март 05, 2013, 19:57:23 pm »
Serendipity, за нищо  :bighug:

magi_st , ето : съжалявам че се забавих, но ми изникнаха задачки и трябваше да стана..
Мислех да потърся за аватара жена с лалета, но понеже не каза.. гледах да са само цветя .









"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #19 -: Март 05, 2013, 20:05:58 pm »
Охххх останаха ми очите в "белия комплект" на мен  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!