0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #20 -: Март 05, 2013, 22:10:59 pm »
Леле и сега как да избера из толкова красоти.Утре ще го сменям аватара, ама са страхотни, много ти благодаря.

Жбрул, помисли да ти отстъпвам ли бялата прелест?

Re: Да се направим красиви
« Отговор #21 -: Март 05, 2013, 22:15:12 pm »
Много се зарадвах, че на някой му е допаднала идеята  :D

Вече мислех че само на мен ми харесва да сменям аватари и подписи  :oops:

jasmin_veni, кажи какво ти се носи.. да потърся .. мога да оразмеря, режа и пр... аз търся картинки в гугъл най-вече .

Само аватар или и подпис искаш .. чакам желанието ти  :D


Аз си падам по червенкото, златистото и жълтото :) Не знам, какво точно искам сега, но това моме на аватара ми ми легна на сърце заради изящната хармония между водата, тялото и ... червената рокля. И е мнооого секси аватар :)
Подпис никога не съм имала и ще се зарадвам да ме изненадаш с предложения :)
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #22 -: Март 05, 2013, 22:25:18 pm »
Леле и сега как да избера из толкова красоти.Утре ще го сменям аватара, ама са страхотни, много ти благодаря.

Жбрул, помисли да ти отстъпвам ли бялата прелест?
Направих ги за теб, така че ако искаш ги запази всичките  :D А които не искаш, ще кажеш друг ако ги харес ада ги вземе.. става ли ? :)
Видях че и Jbrul е харесала бяла цветна..така че се разберете двете .. мога да потърся още бели лалета или други бели цветя за тази която остане без бялата комбинация ..свалила съм и няколко девойки държащи букети цветя ..
Аз нощем имам повече време да се занимавам, така че всички желания дето видя сега, до утре ще се постарая да са изпълнени  :bighug:

п.п. правя сега едни бебета в цветя..ама само колко са сладки .. дано са на късмет на който ги хареса и вземе .
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #23 -: Март 05, 2013, 22:29:08 pm »
Аз си падам по червенкото, златистото и жълтото :) Не знам, какво точно искам сега, но това моме на аватара ми ми легна на сърце заради изящната хармония между водата, тялото и ... червената рокля. И е мнооого секси аватар :)
Подпис никога не съм имала и ще се зарадвам да ме изненадаш с предложения :)
Разбирам, аватара си остава, а искаш нещо към него подходящо за подпис.


Ето това допада ли ти така? Свалих още няколко под вода мацки с червен акцент, рокля, коса или друго.. д ати ги пратя ли на лични.. д акажеш ако нещо друго ти харесва д аго оразмерявам ..?
« Последна редакция: Март 05, 2013, 22:45:59 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #24 -: Март 05, 2013, 22:32:50 pm »
Ааааа което си е за Маги - за нея си е :) Аз засега ще се кефя на жълтия злобар с молива, че най-много ми ходи  :lol: Но ще следя новите модни колекции тук и ще се "преобличам" когато ми щукне.

Браво любопитка за безвъзмездния труд, наистина много мило от твоя страна!  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #25 -: Март 05, 2013, 22:49:26 pm »
 :D За мен е удоволствие .
Ще се радвам ако се включат повече момичета с предложения , за да става по-бързо като някой търси нещо.. да предлагат повече хора.

Искам да питам нещо .. немога да редактирам като минат два часа, нали така беше , взетите картинки как ще отбелязваме че са взети от някой да не ги взима друг ?
« Последна редакция: Март 06, 2013, 00:30:49 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #26 -: Март 05, 2013, 23:28:01 pm »
Първото девойче ми е сегашния аватар, но в комбинация с другото е разкош :)
Можеш ли да намериш друго водно, да станат три в подписа? Може да не е с червена рокля, дори да не е под вода, но например да скача :) Ще стане хубава поредица с другите две - скок-под вода-изплуване :)

Страхотна си, благодаря ти за труда!
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #27 -: Март 05, 2013, 23:37:35 pm »
Първото девойче ми е сегашния аватар, но в комбинация с другото е разкош :)
Можеш ли да намериш друго водно, да станат три в подписа? Може да не е с червена рокля, дори да не е под вода, но например да скача :) Ще стане хубава поредица с другите две - скок-под вода-изплуване :)

Страхотна си, благодаря ти за труда!
Знам, сложих го до това което намерих , за да прецениш харесва ли ти подписа.. т.е. първата картинка си е твоята-аватара, а втората търсих за твоята - оразмерих я за подпис.. но коригирах на втората малко цветовете, та затова като са една до друго по-добре се вижда станало ли е или не..
Ще потърся.., но ако го няма червения акцент на третата картинка, мисля че няма да стои добре.. ще потърся нещо скачащо  :D

Ето и подписа към момента с още малко корекция в цвета, че първото нещо малко повече ми синееше ..


« Последна редакция: Март 06, 2013, 00:03:58 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #28 -: Март 06, 2013, 00:34:37 am »
Ето сладките бебета .
Който ги хареса , да ги взима само да каже, да не се дублира с някой после. И пожелавам да са на късмет  :D /първата картинка е аватар, следващите са за подписа.. но като изключа средната другите са все 160/200 пиксела така че ако Ви хареса по-друг начин можете да си ги разместите по Ваше желание/




"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #29 -: Март 06, 2013, 08:56:26 am »
Темата става все по-красива!
любопитка, браво за труда ти!Благодаря ти!
Намерих нещо за Маги. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #30 -: Март 06, 2013, 09:35:03 am »
Любопитка, страхотно е!
Сега как да го сложа в подпис?
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #31 -: Март 06, 2013, 10:28:57 am »
TEД, страхотни са лалетата за Маги ..красотта .. благодаря че пускаш и ти, дано се включат и още момичета :D .

jasmin_veni, ако искаш свали снимките в компютъра си и ги качи в прикачи, така ще са си винаги на твое разположение. Ако не можеш с десен бутон "копирай адреса" го слагаш в полето за подпис в профила ти.Между [имг][/имг] само че изписано на латиница.Радвам се че ти хареса  :).. засега не успях да намеря скачащо момиче, но ще търся още..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #32 -: Март 06, 2013, 10:40:03 am »
Опитах, но нещо не се получи. Излезе само първата картинка, останалите излязоха като буквички между ИМГ.
Нали всяка картинка стои между отделни скоби? Тоест слагам първата, интервал, втората, интервал, третата, всяка между отделни ИМГ?
[/url][/url]
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #33 -: Март 06, 2013, 10:45:14 am »
И аз не мога да го направя това с подписа, май сме много зле Вени :) а и подписа за годишнината на форума си затрих от толкоз ръчкане.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #34 -: Март 06, 2013, 10:46:06 am »
Опитах, но нещо не се получи. Излезе само първата картинка, останалите излязоха като буквички между ИМГ.
Нали всяка картинка стои между отделни скоби? Тоест слагам първата, интервал, втората, интервал, третата, всяка между отделни ИМГ?
Не. Първата е твоята и е само като аватар .
Втората и третата са подписа и са оразмерени за нужните пиксели..с първата ще станат над допустимото и няма да излиза някоя.
Лентичката също незнам дали няма да пречи.. ако пречи лентичката можеш да сложиш само надписа от стдържанието и.
Да, иначе всичко в подписа е между имг в скоби на латиница.. опитай пак ..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #35 -: Март 06, 2013, 10:52:23 am »
И аз не мога да го направя това с подписа, май сме много зле Вени :) а и подписа за годишнината на форума си затрих от толкоз ръчкане.
Маги, сбъркала си наклонената черта преди имг-то..трябва да е в края а не в началото.. в първото имг няма наклонена черта, а във второто имг трябва да има .Ще стане .

п.п. Съжалявам че си загубила подписа за годишнината  :(
« Последна редакция: Март 06, 2013, 10:55:51 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #36 -: Март 06, 2013, 11:06:55 am »
Успях, браво на мен.Аз сега ще намеря подписа за годишнината само да се сетя в коя тема беше :)


Благодаря пак за отделеното време и труд.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #37 -: Март 06, 2013, 12:17:07 pm »
Стана :)
Мерси, любопитка, страхотно се получи :)

Нещо против да направя със същите картинки същия подпис в друг форум?
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #38 -: Март 06, 2013, 13:41:55 pm »
Нямам разбира се  :D те са си твои.
Вени , сложи само интервал между двете картинки в подписа, ще стои по хубаво, защото цвета макар и напасван не е съвсем еднакъв и като са плътно малко дразни окото като чели. Ти си знаеш разбира се.. само споделям моето мнение.  :oops:

п.п. По-късно ще ти пратя на лични и другите водни които свалих, защото на мен не ми трябват , ако нещо ти хареса ще го оразмерим да си имаш за смяна.. ако не ще ги трием  :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #39 -: Март 07, 2013, 06:48:49 am »
Ахааа ето как Маги станала толкова пролетно-бяла и добра!!!! Тъкмо я поздравих за новия красив вид!

Любопитка  :balk_47: бебето на цвете е много сладурско и сигурно някое момиче в процедура скоро ще го грабне!
Аз съм суперзле в търсене и намиране на такива красоти, пък сега чувам, че трябвало и да се оразмеряват... абе много съм зле с картинките  :oops:  Може ли наготово да взема лалето с кафето? Или пък ще ми измислиш друга комбинация с кафе?
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!