0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да се направим красиви
« -: Февруари 26, 2013, 22:30:07 pm »
Здравейте , реших да пусна една тема където да пускаме "форумно облекло" .. картинки за аватари и подписи , съответно на който му хареса нещо да го взима и да се облича.. да се разсейваме .. нещо като шопинг .
Засичала съм подобни теми в други форуми и се получава весело.

Започвам аз - предлагам тези :







Да видим , дали ще Ви допадне идеята с премените и ще пусна още  :bighug:
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 22:33:16 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #1 -: Март 02, 2013, 23:33:33 pm »
супер идея,аз обичам такива теми,но не знам, къде да си търся аватарчета. Този го взех от подобна тема в друг форум :)
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #2 -: Март 05, 2013, 13:31:24 pm »
Много се зарадвах, че на някой му е допаднала идеята  :D

Вече мислех че само на мен ми харесва да сменям аватари и подписи  :oops:

jasmin_veni, кажи какво ти се носи.. да потърся .. мога да оразмеря, режа и пр... аз търся картинки в гугъл най-вече .

Само аватар или и подпис искаш .. чакам желанието ти  :D

"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #3 -: Март 05, 2013, 13:47:19 pm »
И на мен ми харесва темата  :D Ама нали съм некадърна - не знам къде да търся, как да оразмеря...все някой друг ми върши черната работа по тези въпроси  :oops:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #4 -: Март 05, 2013, 15:56:54 pm »
И аз да приветствам идеята.
Браво, любопитка. :D
Мога да намирам, но не мога да боравя с оразмеряването..

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #5 -: Март 05, 2013, 16:44:48 pm »
Здравейте на всички  :D
Тед , добре са оразмерени, всичко е в допустимите пиксели .
Котето става за подпис, другите за аватар .
Ето от мен предложение за аватар към котето

Малко затъмних аватара и осветлих котето.. може някой да има по-добро предложение за аватарче на котенцето, ще почакаме..

Ако някой поиска агънцето за аватар ще му намери и подпис другарче  :).
« Последна редакция: Март 05, 2013, 16:51:47 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #6 -: Март 05, 2013, 16:53:57 pm »
.все някой друг ми върши черната работа по тези въпроси  :oops:
:D
Ми, нищо де.
Кажи какво ти се носи да потърсим..като се включат повече хора, ще има и повече предложения и ще си избираме по-лесно.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #7 -: Март 05, 2013, 17:08:10 pm »
.все някой друг ми върши черната работа по тези въпроси  :oops:
:D
Ми, нищо де.
Кажи какво ти се носи да потърсим..като се включат повече хора, ще има и повече предложения и ще си избираме по-лесно.

Аз съм си намерила какво ми се носи на аватарче, ама хабер нямам как да си го направя... Ето това е: http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photos-thinking-face-emoticon-image19336048  Все пак като един форумски Балзак - трЕбе от пръв поглед да личи "за к'во стаа въпрос"  :lol: :lol: :lol:
Както сте забелязали /предполагам/, аз си падам по идиотски аватари и подписчета. Добре, че сте вие да компенсирате с нещо нежно и елегантно  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #8 -: Март 05, 2013, 17:37:07 pm »
Jbrul ето го оразмерено 175/160 ..иначе трябваше или да еквадратно или д аго изрежа малко отстрани за да е високо 200 .
Ако не те притеснява някой от тези варианти, мога д аго слож аи на 200пиксела височина.
Има обаче някакъв воден печат ..ще помъча да го залича , но незнам ще успея ли .



Ето незнам колко успях

нямам идея също и с какъв подпис обаче ще го комбинираш..ако си намериш мога само да погна в оразмеряване, въртене..такива неща..ако е нужно.
« Последна редакция: Март 05, 2013, 17:48:50 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #9 -: Март 05, 2013, 17:43:12 pm »
И на мен ми харесва темата :) Аз може ли дап омоля за пролетен подпис с лалета и подобен аватар.Много ги обичам, но снимките винаги са огромни, а с подписите имам голям проблем, не се разбираме и това е.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #10 -: Март 05, 2013, 17:50:15 pm »
И на мен ми харесва темата :) Аз може ли дап омоля за пролетен подпис с лалета и подобен аватар.Много ги обичам, но снимките винаги са огромни, а с подписите имам голям проблем, не се разбираме и това е.
Сега ще потърся  :)
Надписа в подписа ще го запазиш ли?Предполагам - да.Питам за да знам за пикселите да е по-малка височина от допустимата..иначе ще трябва от страни да сложиш надписа вероятно..въпреки че моя подпис е 200 пиксела, пък ми го е приело и него и надписа.
п.п. а какъв цвят лалета... колко много ми излязоха..
« Последна редакция: Март 05, 2013, 18:03:13 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #11 -: Март 05, 2013, 18:01:36 pm »
любопитка опасна си тиииии  :D

Ами ще си оставя катерицата в подписа. Този изрод с моливчето го искам за аватар само. Ако и когато го направиш - ще ми трябва линк, който да копирам в профила си. Дотам ми стигат "уменията". 8O
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #12 -: Март 05, 2013, 18:05:55 pm »
любопитка опасна си тиииии  :D

Ами ще си оставя катерицата в подписа. Този изрод с моливчето го искам за аватар само. Ако и когато го направиш - ще ми трябва линк, който да копирам в профила си. Дотам ми стигат "уменията". 8O
Ми той е направен, вторат акартинка е без воден надпис..по-добре немога.
Ето http://prikachi.com/images/440/5953440J.jpg нали знаеш да го сложиш между тези двете [имг][/имг]  :oops: изписани на латиницата
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #13 -: Март 05, 2013, 18:12:31 pm »
Леле страхотна си, бели или жълти лалета :) А подписа го оставям много ми е важен!

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #14 -: Март 05, 2013, 18:14:03 pm »
любопитка опасна си тиииии  :D

Ами ще си оставя катерицата в подписа. Този изрод с моливчето го искам за аватар само. Ако и когато го направиш - ще ми трябва линк, който да копирам в профила си. Дотам ми стигат "уменията". 8O
Ми той е направен, вторат акартинка е без воден надпис..по-добре немога.
Ето http://prikachi.com/images/440/5953440J.jpg нали знаеш да го сложиш между тези двете [имг][/имг]  :oops: изписани на латиницата

Много ти благодаряяяя!!!  :bighug: Да не повярваш чак, че знам, но когато е аватар - просто се копира нет-адреса. За подпис трябва да се пише [img] в двата края.
Имаш едно черпене с каквото кажеш от мен /реално, не виртуално ;)/
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #15 -: Март 05, 2013, 18:19:05 pm »
Много хубава тема! :)

Аз също не умея да си правя аватари и подписи, дори не знам как точно се слагат. Но много ми харесаха първите с виолетовите рози, дали може да ги използвам? :)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #16 -: Март 05, 2013, 18:24:13 pm »
Много хубава тема! :)

Аз също не умея да си правя аватари и подписи, дори не знам как точно се слагат. Но много ми харесаха първите с виолетовите рози, дали може да ги използвам? :)
Взимай  :D

Jbrul, ми и аз не се усетих  :lol: . Верно че за аватар няма нужда  :BangHead: Радвам се че ти е харесал .

Ще ми е приятно, ако влизате и се разработи темата, да ни е весело и красиво ..

Лелеее що лалета свалих.. направо виждам цветно  :lol: След малко ще пусна които ми харесат как са станали
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #17 -: Март 05, 2013, 19:01:18 pm »
любопитка, благодаря! :)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #18 -: Март 05, 2013, 19:57:23 pm »
Serendipity, за нищо  :bighug:

magi_st , ето : съжалявам че се забавих, но ми изникнаха задачки и трябваше да стана..
Мислех да потърся за аватара жена с лалета, но понеже не каза.. гледах да са само цветя .









"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #19 -: Март 05, 2013, 20:05:58 pm »
Охххх останаха ми очите в "белия комплект" на мен  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #20 -: Март 05, 2013, 22:10:59 pm »
Леле и сега как да избера из толкова красоти.Утре ще го сменям аватара, ама са страхотни, много ти благодаря.

Жбрул, помисли да ти отстъпвам ли бялата прелест?

Re: Да се направим красиви
« Отговор #21 -: Март 05, 2013, 22:15:12 pm »
Много се зарадвах, че на някой му е допаднала идеята  :D

Вече мислех че само на мен ми харесва да сменям аватари и подписи  :oops:

jasmin_veni, кажи какво ти се носи.. да потърся .. мога да оразмеря, режа и пр... аз търся картинки в гугъл най-вече .

Само аватар или и подпис искаш .. чакам желанието ти  :D


Аз си падам по червенкото, златистото и жълтото :) Не знам, какво точно искам сега, но това моме на аватара ми ми легна на сърце заради изящната хармония между водата, тялото и ... червената рокля. И е мнооого секси аватар :)
Подпис никога не съм имала и ще се зарадвам да ме изненадаш с предложения :)
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #22 -: Март 05, 2013, 22:25:18 pm »
Леле и сега как да избера из толкова красоти.Утре ще го сменям аватара, ама са страхотни, много ти благодаря.

Жбрул, помисли да ти отстъпвам ли бялата прелест?
Направих ги за теб, така че ако искаш ги запази всичките  :D А които не искаш, ще кажеш друг ако ги харес ада ги вземе.. става ли ? :)
Видях че и Jbrul е харесала бяла цветна..така че се разберете двете .. мога да потърся още бели лалета или други бели цветя за тази която остане без бялата комбинация ..свалила съм и няколко девойки държащи букети цветя ..
Аз нощем имам повече време да се занимавам, така че всички желания дето видя сега, до утре ще се постарая да са изпълнени  :bighug:

п.п. правя сега едни бебета в цветя..ама само колко са сладки .. дано са на късмет на който ги хареса и вземе .
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #23 -: Март 05, 2013, 22:29:08 pm »
Аз си падам по червенкото, златистото и жълтото :) Не знам, какво точно искам сега, но това моме на аватара ми ми легна на сърце заради изящната хармония между водата, тялото и ... червената рокля. И е мнооого секси аватар :)
Подпис никога не съм имала и ще се зарадвам да ме изненадаш с предложения :)
Разбирам, аватара си остава, а искаш нещо към него подходящо за подпис.


Ето това допада ли ти така? Свалих още няколко под вода мацки с червен акцент, рокля, коса или друго.. д ати ги пратя ли на лични.. д акажеш ако нещо друго ти харесва д аго оразмерявам ..?
« Последна редакция: Март 05, 2013, 22:45:59 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #24 -: Март 05, 2013, 22:32:50 pm »
Ааааа което си е за Маги - за нея си е :) Аз засега ще се кефя на жълтия злобар с молива, че най-много ми ходи  :lol: Но ще следя новите модни колекции тук и ще се "преобличам" когато ми щукне.

Браво любопитка за безвъзмездния труд, наистина много мило от твоя страна!  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #25 -: Март 05, 2013, 22:49:26 pm »
 :D За мен е удоволствие .
Ще се радвам ако се включат повече момичета с предложения , за да става по-бързо като някой търси нещо.. да предлагат повече хора.

Искам да питам нещо .. немога да редактирам като минат два часа, нали така беше , взетите картинки как ще отбелязваме че са взети от някой да не ги взима друг ?
« Последна редакция: Март 06, 2013, 00:30:49 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #26 -: Март 05, 2013, 23:28:01 pm »
Първото девойче ми е сегашния аватар, но в комбинация с другото е разкош :)
Можеш ли да намериш друго водно, да станат три в подписа? Може да не е с червена рокля, дори да не е под вода, но например да скача :) Ще стане хубава поредица с другите две - скок-под вода-изплуване :)

Страхотна си, благодаря ти за труда!
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #27 -: Март 05, 2013, 23:37:35 pm »
Първото девойче ми е сегашния аватар, но в комбинация с другото е разкош :)
Можеш ли да намериш друго водно, да станат три в подписа? Може да не е с червена рокля, дори да не е под вода, но например да скача :) Ще стане хубава поредица с другите две - скок-под вода-изплуване :)

Страхотна си, благодаря ти за труда!
Знам, сложих го до това което намерих , за да прецениш харесва ли ти подписа.. т.е. първата картинка си е твоята-аватара, а втората търсих за твоята - оразмерих я за подпис.. но коригирах на втората малко цветовете, та затова като са една до друго по-добре се вижда станало ли е или не..
Ще потърся.., но ако го няма червения акцент на третата картинка, мисля че няма да стои добре.. ще потърся нещо скачащо  :D

Ето и подписа към момента с още малко корекция в цвета, че първото нещо малко повече ми синееше ..


« Последна редакция: Март 06, 2013, 00:03:58 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #28 -: Март 06, 2013, 00:34:37 am »
Ето сладките бебета .
Който ги хареса , да ги взима само да каже, да не се дублира с някой после. И пожелавам да са на късмет  :D /първата картинка е аватар, следващите са за подписа.. но като изключа средната другите са все 160/200 пиксела така че ако Ви хареса по-друг начин можете да си ги разместите по Ваше желание/




"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #29 -: Март 06, 2013, 08:56:26 am »
Темата става все по-красива!
любопитка, браво за труда ти!Благодаря ти!
Намерих нещо за Маги. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #30 -: Март 06, 2013, 09:35:03 am »
Любопитка, страхотно е!
Сега как да го сложа в подпис?
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #31 -: Март 06, 2013, 10:28:57 am »
TEД, страхотни са лалетата за Маги ..красотта .. благодаря че пускаш и ти, дано се включат и още момичета :D .

jasmin_veni, ако искаш свали снимките в компютъра си и ги качи в прикачи, така ще са си винаги на твое разположение. Ако не можеш с десен бутон "копирай адреса" го слагаш в полето за подпис в профила ти.Между [имг][/имг] само че изписано на латиница.Радвам се че ти хареса  :).. засега не успях да намеря скачащо момиче, но ще търся още..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #32 -: Март 06, 2013, 10:40:03 am »
Опитах, но нещо не се получи. Излезе само първата картинка, останалите излязоха като буквички между ИМГ.
Нали всяка картинка стои между отделни скоби? Тоест слагам първата, интервал, втората, интервал, третата, всяка между отделни ИМГ?
[/url][/url]
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #33 -: Март 06, 2013, 10:45:14 am »
И аз не мога да го направя това с подписа, май сме много зле Вени :) а и подписа за годишнината на форума си затрих от толкоз ръчкане.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #34 -: Март 06, 2013, 10:46:06 am »
Опитах, но нещо не се получи. Излезе само първата картинка, останалите излязоха като буквички между ИМГ.
Нали всяка картинка стои между отделни скоби? Тоест слагам първата, интервал, втората, интервал, третата, всяка между отделни ИМГ?
Не. Първата е твоята и е само като аватар .
Втората и третата са подписа и са оразмерени за нужните пиксели..с първата ще станат над допустимото и няма да излиза някоя.
Лентичката също незнам дали няма да пречи.. ако пречи лентичката можеш да сложиш само надписа от стдържанието и.
Да, иначе всичко в подписа е между имг в скоби на латиница.. опитай пак ..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #35 -: Март 06, 2013, 10:52:23 am »
И аз не мога да го направя това с подписа, май сме много зле Вени :) а и подписа за годишнината на форума си затрих от толкоз ръчкане.
Маги, сбъркала си наклонената черта преди имг-то..трябва да е в края а не в началото.. в първото имг няма наклонена черта, а във второто имг трябва да има .Ще стане .

п.п. Съжалявам че си загубила подписа за годишнината  :(
« Последна редакция: Март 06, 2013, 10:55:51 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #36 -: Март 06, 2013, 11:06:55 am »
Успях, браво на мен.Аз сега ще намеря подписа за годишнината само да се сетя в коя тема беше :)


Благодаря пак за отделеното време и труд.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #37 -: Март 06, 2013, 12:17:07 pm »
Стана :)
Мерси, любопитка, страхотно се получи :)

Нещо против да направя със същите картинки същия подпис в друг форум?
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #38 -: Март 06, 2013, 13:41:55 pm »
Нямам разбира се  :D те са си твои.
Вени , сложи само интервал между двете картинки в подписа, ще стои по хубаво, защото цвета макар и напасван не е съвсем еднакъв и като са плътно малко дразни окото като чели. Ти си знаеш разбира се.. само споделям моето мнение.  :oops:

п.п. По-късно ще ти пратя на лични и другите водни които свалих, защото на мен не ми трябват , ако нещо ти хареса ще го оразмерим да си имаш за смяна.. ако не ще ги трием  :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #39 -: Март 07, 2013, 06:48:49 am »
Ахааа ето как Маги станала толкова пролетно-бяла и добра!!!! Тъкмо я поздравих за новия красив вид!

Любопитка  :balk_47: бебето на цвете е много сладурско и сигурно някое момиче в процедура скоро ще го грабне!
Аз съм суперзле в търсене и намиране на такива красоти, пък сега чувам, че трябвало и да се оразмеряват... абе много съм зле с картинките  :oops:  Може ли наготово да взема лалето с кафето? Или пък ще ми измислиш друга комбинация с кафе?
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #40 -: Март 07, 2013, 10:04:01 am »
Ееее страхотна тема  :bighug: Искам и аз нещо, само незнам точно какво  :lol: ама да е пъстро, пролетно ... нещо с момини сълзи дали вие попадало? Пък и  на мен трябва с обяснения нагледни, че нещо много не разбрах как да копирам подписа оттук :?


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #41 -: Март 07, 2013, 11:13:10 am »
Дес, заповядай:



 
2.


3.


4.




5.

За да сложих картинката в подписа изпълни тази команда: [имг]картинката[/имг].
Замести буквите с латински [img]

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #42 -: Март 07, 2013, 11:16:38 am »
Здравейте на всички  :D
Радвам се, че ставаме повече.

.. Може ли наготово да взема лалето с кафето? Или пък ще ми измислиш друга комбинация с кафе?

Може, взимай. Ще потърся и още с кафе.  :)


ТЕД, много си хубава с тези слънчогледи  :).
А какви момини сълзи само си пуснала за Деси - красота.

Вени, аз не ти виждам сега аватара ..  :ask:
« Последна редакция: Март 07, 2013, 11:21:41 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #43 -: Март 07, 2013, 11:20:56 am »
Благодаря, любопитка.Твоя е заслугата да съм такава хубавица. :balk_101:
Пак казвам идеята за тази темичка е чудесна! :D
Свиркайте за още картинки, ако не са оразмерени - любопитка е човекът!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #44 -: Март 07, 2013, 11:24:04 am »
Благодаря, любопитка.Твоя е заслугата да съм такава хубавица. :balk_101:
Пак казвам идеята за тази темичка е чудесна! :D
Свиркайте за още картинки, ако не са оразмерени - любопитка е човекът!
Е, твоите картинки ми се струват оразмерени.. няма ли да помагаш?  :oops:
Както казах и аз колкото сме повече предлагащите и оразмеряващите, толкова по-бързо всеки който иска премяна ще си намери това което търси .
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #45 -: Март 07, 2013, 14:07:58 pm »
Дес, заповядай:



 
2.


3.


4.




5.

За да сложих картинката в подписа изпълни тази команда: [имг]картинката[/имг].
Замести буквите с латински [img]

Ау каква красота!!! Огромно благодаря Любопитка  :P
Може ли, малко помощ, да си копирам избраната картинка ли? И после да я сложа между имг-то?  :oops:


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #46 -: Март 07, 2013, 14:19:19 pm »
Е, твоите картинки ми се струват оразмерени.. няма ли да помагаш?  :oops:
Ами, така ги намерих, иначе не мога да оразмерявам .. нямам такава програма. :oops:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #47 -: Март 07, 2013, 14:20:41 pm »
Аз се справих  :lol: взех си и аватарното бебче :P но, няма проблеми и друг да си го вземе, ако му хареса  :lol:


Re: Да се направим красиви
« Отговор #48 -: Март 07, 2013, 14:42:59 pm »
ТЕД, аз програма мога да ти кажа и он-лайн ако имаш желание и време да се занимаваш..иначе на мен не ми пречи даже е удоволствие да се занимавам с картинки..така че ако някой си е намерил и си е харесал нещо, не е никакъв проблем да му направя размера и ако има нужда малко цветове нещо да се коригират..но не винаги съм на линия и може да се забавя..
сега ставам за малко като се върна ще свърша каквото съм обещала.

Деси, важното е че си се справила . Та и другите картинки на бебебтата с цветя са 160/200 така че както казах, може някоя от другите да се ползва за аватар  и пак д аим адве картинки в подписа..иначе имам още две от тази серия които ще направя после като за аватар и ще ги пусна, защото може да се търсят повече аватари.

До после :)

п.п. не е лошо някой ако знае да каже колко са високи лентичките в подписите, защото с тях се получават проблеми като искате да се запазят .
Или трябва картинките да с апо-ниски от 200 пик , но незнам точно колко без да знам височината на лентичките.. или да се махат лентичките и да се напишат ръчно само надписите от тях над картинките в подписа /така  е при мен/.

"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #49 -: Март 07, 2013, 16:39:36 pm »
Ето другото бебе в цевте за аватар оразмерено :



И отивам да търся кафе и момини сълзи ... ако има други желания казвайте, да потърся ..  :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #50 -: Март 07, 2013, 18:11:54 pm »
Момичета има два въпроса, че май изникна някакъв проблем с профила ми..

На Вени не и Виждам аватара, тя каза че си и е там, вие виждате ли го ?

Другия е  към cofee lungo - питаше да вземеш комбинацията с кафе, докато направя друго с кафе... виждам аватара от комбинацията, но не и подписа..сложила ли си го ..или и него не го виждам ..

Нещо пак се бъгна при мен.. кеша ли да чистя..незнам ..кажете вие какво виждате на Кафето и на Вени, моля Ви.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #51 -: Март 07, 2013, 18:44:14 pm »
при мен се вижда моя аватар, а на Кафето виждам само лалета:)
[/url][/url]
Re: Да се направим красиви
« Отговор #52 -: Март 07, 2013, 18:58:43 pm »
Аз че имам да прочиствам имам , защото от няколкодни имам проблем с падащото меню в друг форум.., но чакд ане виждам аватари и подписи досега не ми се е случвало.. поне не чуждите..случвало ми се е да не виждам сменен мой, заради прочистване.. както и да е .. да не спамя повече

Ето една комбинацийка с кафе за cofee lungo , ако и хареса .. ако не и допадне, да я вземе който му хареса.Картинките в подписа са с еднакъв размер и могат да се разместят евентуално..






п.п.ще направя още, но трябва първо да си разчистя компютъра и тогава..  :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #53 -: Март 08, 2013, 11:56:13 am »
Благодаря Любопитка!
Лесно си смених аватара, но подписа не виждате, защото ще имам нужда от помощ - още не е сложен. Бях загубила и лентичката, но я възстанових. За сега ще остана с лалетата и кафето :)
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #54 -: Март 08, 2013, 13:09:29 pm »
На Вени не виждам и аз аватара.

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #55 -: Март 08, 2013, 13:20:23 pm »
Нямам проблем с изгледите, аз си сложих момини сълзи,
много ми допаднаха и много ми харесаха!  :)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #56 -: Март 08, 2013, 13:28:13 pm »
Здравейте!
Темата е страхотна!Включвам се и аз да я следя с голям интерес!
Аз бих искала да ми предложите нещо интересно със снимки на темa:"sex and the city 2".Ще сложа някои примерни снимки ,но ще се радвам да ми предложите и други.







И ако може някаква идея за аватара ,който имам сега с по-подходящи размери и подпис с някое лилаво бебе,незнам нещо интересно и да се вързва с аватара.
Супер е тук,ще се подвзавам честичко!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #57 -: Март 08, 2013, 16:08:30 pm »
На Вени не виждам и аз аватара.
И аз не го виждам. osi_10
Давам още някои предложения, на който му хареса нещо ..
1.


2.


3.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #58 -: Март 08, 2013, 16:22:37 pm »
Аз също давам идейки,дано да ви харесат:  :lol:

Re: Да се направим красиви
« Отговор #59 -: Март 08, 2013, 18:07:43 pm »
Здравейте и честит празник на всички !



Добре дошли на новите попълнения , ставаме повече.  :D А, дано !  :D

От думите Ви разбирам, че не съм само аз да не виждам аватара на Вени , а на Кафето подписа не е сложен..така че нямам проблем значи с профила  :oops:

ТЕД, пак прекрасни предложения - номер 3 е приказно  :D

Аз по случай празника съм в червено  :oops:

По-късно ще пусна предложения за "Секса и града"  :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #60 -: Март 08, 2013, 18:11:14 pm »
Нямам проблем с изгледите, аз си сложих момини сълзи,
много ми допаднаха и много ми харесаха!  :)
Ти си направила от две комбинации една. И картинките си подхождат повече в варианта както с а пуснати от Тед .. лично мнение разбира се . :oops:

Щом така ти харесват .. носи си ги така  :), но ако сложиш интервал поне в подписа между двете картинки.. ще изглежда по-добре според мен.  :oops:
« Последна редакция: Март 08, 2013, 18:56:54 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #61 -: Март 08, 2013, 19:39:53 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  :P
Ах, има още красоти тук ;)
А мога ли, да си взема нещо и да го ползвам в друг форум например?


Re: Да се направим красиви
« Отговор #62 -: Март 09, 2013, 01:04:10 am »
Ето моето прелдожение на тема "Сексът и града"





Във втория вариант малко изострих аватара.

Свалих и други картинки от сексът и града, но нещо не ми се получават комбинациите, затова качих само тази  :?

Деси, за мен няма проблем да се ползват и в друг форум, но нека си каже ТЕД , защото това което си взела е от тези които тя е пуснала.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #63 -: Март 09, 2013, 08:31:26 am »
Деси, за мен няма проблем да се ползват и в друг форум, но нека си каже ТЕД , защото това което си взела е от тези които тя е пуснала.
Разбира се, че нямам против.Аз също ги вземам от други форуми и което ми хареса споделям тук. :D
По-късно ще добавя още варианти .. :wink:

1.


2.


3.


4.


5.

« Последна редакция: Март 09, 2013, 09:35:31 am от ТЕД »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #64 -: Март 09, 2013, 09:30:45 am »
Яяяя какви красоти си раздавате тук  :D Много готино и пролетно!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #65 -: Март 09, 2013, 09:55:50 am »
Аз пак се премених :) Благодаряяяяяяя  :lol:


Re: Да се направим красиви
« Отговор #66 -: Март 09, 2013, 13:38:07 pm »
Ей страхотни неща и това което си поръчах също много ми харесва,обаче ако мога да понахалствам с тази идейка : да пробваме как ще седи с тази кари дето ще сложа снимка,по принцип май първоначалния вариант най-си пасва понеже се вързва лаптопа с цвета на обувките ,но ми е интересно как ще изглежда и с тази снимка ,тоест в подписа да си остане лаптопа плюс това


Тази комбинаия със сексът и градът и на мен ми е за друг форум,а пък за тук искам нещо бебешко ,незнам дали може сегашния ми аватар малко да се оголеми и с някое бебенце в лилаво за подписа.

или някоя друга фея,незнам,много съм зле със идеите :oops:
Харесах си аз едно бебе розово лилаво ,но закъснях... :wink:
« Последна редакция: Март 09, 2013, 13:42:58 pm от silvi_1980 »
Re: Да се направим красиви
« Отговор #67 -: Март 09, 2013, 16:14:59 pm »
Ето ги .Комбинирах ги така не само заради обувките а и заради бежово-белия цвят на цялостния фон в картинките .
1.


2.


Прецени си както ти харесва  :)

В твоя вариант с това лилаво цвете, акцента пада на лилавото /иначе бежово-бялото е запазено, но средната снимка ще е по-добре ако има вместо червено, нещо лилаво според мен/ .Иначе размерите мога да ги коригирам, че сега се разминават с третата картинка във височината на втория вариант.

За аватара в лилаво, ще го потърся в по-голям размер, защото ако увелича този вероятно ще се размаже ..., имам бебета в лилаво за подпис, но вчера нали празник и не ми остана време .. днес по-късно ще ги пусна. /не съм забравила поръчката  :)/
Ако искате бебета, в гугъл има безброй..ще ви намеря  :D . Дори ще ми е най-приятно да правя бебешки комбинации  :D. А с цветните Тед пуска прекрасни, няма смисъл и аз да пускам цветя  :)
« Последна редакция: Март 09, 2013, 16:17:54 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #68 -: Март 09, 2013, 17:18:07 pm »
Готово-поръчаният по голям аватар+бебе в лилаво.


Ето още една сполучлилва комбинация с с Кари
- тези обувки били с диаманти  :lol:

И ето за снимката с лилавото цвете още един вариант , да махнем лаптопа с червената пеперуда. На мен така по ми харесва или варианта с червеното и в двете картинки в подписа или този. Но ти кажи на теб как ти допада повече.
« Последна редакция: Март 09, 2013, 17:27:54 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #69 -: Март 09, 2013, 18:12:53 pm »
Супер бебешкото си го заплювам ,мойо си е, по-късно ще си го сложа,страхотно е ,супер е станало!Точно това исках.
За сексът и града давам малко лилави идеи!




*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #70 -: Март 09, 2013, 18:32:47 pm »
Някой може ли да ми намери нещо на тема теменужки само че не градински а
в саксия защото ги обожавам! :lol:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #71 -: Март 09, 2013, 19:00:12 pm »
Някой може ли да ми намери нещо на тема теменужки само че не градински а
в саксия защото ги обожавам! :lol:
Ще потърся . :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #72 -: Март 09, 2013, 19:03:03 pm »
..
За сексът и града давам малко лилави идеи!
Нищо до момента ли не ти хареса ?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #73 -: Март 09, 2013, 19:10:25 pm »
Ами за сега първата комбинация  най-много ми хареса,но ми се искаше да видя това с лилавиа акцент как ще стане,но ако ставам  досадна няма проблем,ще си избера от тези които виждам.Много балгодаря ,бебешкото много ми хареса,благодаря за отделеното време! :bighug:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #74 -: Март 09, 2013, 21:36:45 pm »
Ами за сега първата комбинация  най-много ми хареса,но ми се искаше да видя това с лилавиа акцент как ще стане,но ако ставам  досадна няма проблем,ще си избера от тези които виждам.Много балгодаря ,бебешкото много ми хареса,благодаря за отделеното време! :bighug:

Ако имаш предвид последните неразбрах как да ги комбинирам искаш - двете с лилаво цвете само.. да добавям ли нещо от мен .. затова попитах.. :) или с аватара от първата комбинация да ги съчетавам..
Двете с лилавото цвете могат да са като аватар и подпис, но споре дмен ще е постно.. ако имаше още една картинка в друга поза с това цвете.. да се направи като серия .. по би било добре.
Ето иначе какво имам предвид



Може пак едни обувки да се сложат по средата,или някаква чанта.. но незнам допада ли ти такъв вариант ..

п.п. а тази картинка с Кари с очила по никакъв начин не се връзва с тези с цветето ,нито като нюанси, нито като идея или тема..според мен, иначе ако кажеш ще я направя в тези пиксели и ще я сложа до тях .
« Последна редакция: Март 09, 2013, 21:40:57 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #75 -: Март 09, 2013, 21:47:37 pm »
Много бих се радвала и на нещо с петунии!  :lol:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #76 -: Март 09, 2013, 21:53:05 pm »
Много бих се радвала и на нещо с петунии!  :lol:
Извинявай, че се забавих не съм забравила.. ще потърся и от двете  :oops: , все з анещо ставам и не се застоявам пред компютъра , за да търся.. :oops:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #77 -: Март 09, 2013, 23:01:24 pm »
любопитка Да напално си права,точно това искам и аз да се науча да подбирам правилно,интересно ми е да се науча и аз да ги оразмерявам,ако има някоя лесна прoграмка да не ме насочиш ще съм много благодарна.
А за темата сексът и градът май ще си остана на първия вариант с лаптопа :wink:
Красив стана и последния вариант! :wink:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #78 -: Март 09, 2013, 23:09:18 pm »
записвам се
Re: Да се направим красиви
« Отговор #79 -: Март 10, 2013, 00:13:49 am »


Тази вечер няма да мога да заспа. :lol:
Сега това направих,мисля че по-добре съм се справила в избора(само преоразмеряването ми остана :?)
Първата с размери за аватар,а другите две за подписа с размера на третата(по продълговата).
Сега вече ,ще почна да търся и на други теми ,да прeдлагам и аз идейки!
Много ми харесва тук! :D





« Последна редакция: Март 10, 2013, 00:53:59 am от silvi_1980 »
Re: Да се направим красиви
« Отговор #80 -: Март 10, 2013, 00:40:41 am »
..
Тази вечер няма да мога да заспа. :lol:
Сега това направих,мисля че по-добре съм се справила в избора(само преоразмеряването ми остана :?)
Първата с размери за аватар,а (по продълговата).
Сега вече ,ще почна да търся и на други теми ,да прeдлагам и аз идейки!
Много ми харесва тук! :D
Радвам се че ти харесва  :D
Втората снимка няма как да стане продълговата.. не и без да се размаже . Мога да я завъртя на 90 градуса и да използвам сегашната и височина за ширина, но ще видим ще изглеждат ли добре обувките.
Първата снимка трябва малко да се изреже още , за да не се виждат дружките , то пак е ясно че е близък план на третата , но ще е по-добре.
Ако не се справиш до утре , ще ги оправя размерите и ще ги пусна. :)
Програмата която аз ползвам , за цветове, оразмеряване, махане на надписи, и пр. е Photo scape . Свали я и ако имаш въпроси ще ги обсъждаме на лични, да не досаждаме тук.
Лека нощ момичета . :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #81 -: Март 10, 2013, 00:58:12 am »
Да няма проблем,не държа да е продълговата,само ако става да е с височината на третата.
Лека нощ на всички!

п.п.утре започвам уроците :wink:
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #82 -: Март 10, 2013, 09:01:58 am »
Някой може ли да ми намери нещо на тема теменужки само че не градински а
в саксия защото ги обожавам! :lol:
Заповядай:  :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #83 -: Март 10, 2013, 09:42:44 am »
ТЕД Страхотни  са! osi_9
Re: Да се направим красиви
« Отговор #84 -: Март 10, 2013, 12:24:00 pm »
ТЕД, много са хубави теменужките. Разбрах от кой форум ги взимаш, дано няма пишещи тук , да не стане проблем  :? , и предните ми се струваха познати, но сега съм сигурна защото вчера бяха пуснати там теменужките само ти си махнала една от картинките и си ги разместила  :D.

Ето завъртяни обувки и оразмерени другите.






Ето от мен петунии /теменужките в саксия ми се опряха  :lol:/


И две единични оразмерени за аватар, но могат да се сложат и до подпис евентуално ..



« Последна редакция: Март 10, 2013, 12:29:17 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #85 -: Март 10, 2013, 12:48:36 pm »
Чудесно е всичко!Справила си се невероятно!Ще имам добър учител! :wink:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #86 -: Март 10, 2013, 13:43:14 pm »
Ето една замечтана бъдеща мама , за най-прекрасния подарък  :D



Силви, благодаря ти. За учител не мисля че ставам, защото и аз още се уча .. но като свалиш програмата, ако мога с нещо ще помагам, както обещах.
Ето ти още една картинка за аватар с Кари , но не и намерих подпис , виждам че супер се справяш, може да си и намериш нещо подходящо ти .


Имам доста мартенички, то вече е 10, но ако на някой му се носят да каже.. ще ги пусна.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #87 -: Март 10, 2013, 15:56:51 pm »
първа оразмерена картинка

 
Re: Да се направим красиви
« Отговор #88 -: Март 10, 2013, 18:11:04 pm »
 
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #89 -: Март 10, 2013, 20:19:10 pm »
Оле момичета, какви хубави премени качвате, идва ми :D да си сменям картинките всеки ден :lol:


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #90 -: Март 10, 2013, 21:31:16 pm »
Оле момичета, какви хубави премени качвате, идва ми :D да си сменям картинките всеки ден :lol:

И аз съм така, вече ми е трудно да избирам какво да сложа,просто са невероятни!  :D
Re: Да се направим красиви
« Отговор #91 -: Март 10, 2013, 21:40:57 pm »




Re: Да се направим красиви
« Отговор #92 -: Март 10, 2013, 23:13:05 pm »
Силви, първия аватар ми се вижда размазан ? Така ли си беше или при оразмеряването е станал..?

Момичета , нищо не ви пречи да се преобличате и по два пъти на ден, стига да има нови комбинации които ви харесват  :D

Аз съм приготвила за утре няколко да пусна.
Сега ставам.

п.п. Силви, браво супер се справяш  :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #93 -: Март 11, 2013, 15:09:49 pm »
Ето малко забавни комбинацийки, на който му се носи жълто и му е мъчно за слънцето. :)
1



2




3


"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #94 -: Март 12, 2013, 12:22:54 pm »





и от мен малко морски полъх
Re: Да се направим красиви
« Отговор #95 -: Март 12, 2013, 17:17:27 pm »




Re: Да се направим красиви
« Отговор #96 -: Март 13, 2013, 13:03:53 pm »
Силви, това последното ти е станало супер  :D

А това с мидичките бих искала да го взема за подпис ако може, имам нещо предвид за аватар  :D
« Последна редакция: Март 13, 2013, 13:23:25 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #97 -: Март 13, 2013, 13:58:25 pm »
Твои са мидичките :wink:,няма проблем аз неможах да намеря нищо подходящо за тях. :oops:

p.p само да добавя,че си заплювам комбинация номер 2 от жълтата серия!Много ми хареса!
« Последна редакция: Март 13, 2013, 15:06:10 pm от silvi_1980 »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #98 -: Март 13, 2013, 19:57:10 pm »
Момичета, намерете ми някоя снимка на мацка- руса по-така  :wink: за аватар :lol:


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #99 -: Март 13, 2013, 21:15:18 pm »
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #100 -: Март 13, 2013, 21:23:31 pm »



Хайде нещо и от мен!  :)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #101 -: Март 13, 2013, 22:20:18 pm »






Това са моите идейки за руси мадами,може и втората да нарежем за подпис.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #102 -: Март 14, 2013, 12:26:47 pm »
Оооо страхотни сте  :D Подменям се веднъг :lol:


Re: Да се направим красиви
« Отговор #103 -: Март 14, 2013, 14:07:54 pm »


малко зеленичко от мен днеска! :)

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #104 -: Март 14, 2013, 19:40:10 pm »
Аууу тва зеленото е много красиво, чак ме кара да се сменя и аз.Но към момента ще съм си с лаленцата да им се нарадвам :)

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #105 -: Март 17, 2013, 08:49:20 am »
Силви, имам нещо за теб, за подпис(сама можеш да си я оразмериш). :wink:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #106 -: Март 17, 2013, 09:07:03 am »




ТЕД мерси за предложението!Прибавих го в архива на Кари :wink:

А от мен малко розовичко днес



и малко червеничко!
« Последна редакция: Март 17, 2013, 09:53:58 am от silvi_1980 »
Re: Да се направим красиви
« Отговор #107 -: Март 26, 2013, 15:38:45 pm »


Май останах самичка тук :? ,но ми се иска да ви покажа и това което направих днеска :oops:,дано се хареса! :wink:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #108 -: Март 26, 2013, 19:50:34 pm »


Май останах самичка тук :? ,но ми се иска да ви покажа и това което направих днеска :oops:,дано се хареса! :wink:
Не си  :D Нямах известно време достъп до сайта и сега наваксвам :D  Големи красоти си ни сложила тук  :bighug:


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #109 -: Март 30, 2013, 10:15:32 am »
Май останах самичка тук :? ,но ми се иска да ви покажа и това което направих днеска :oops:,дано се хареса! :wink:
Не си самичка, силви.Поздравления за труда ти!Чудесно се справяш. :bighug:
Обаче тай като аз не мога да обработвам картинки, когато намеря нещо наготово, тогава го споделям с вас.
Ето днес имам нещо, на когото се хареса. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #110 -: Март 30, 2013, 12:41:05 pm »
И аз да сложа любимите си красоти....
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Да се направим красиви
« Отговор #111 -: Март 30, 2013, 14:46:06 pm »

Морско момиче това е за теб  :wink:от твоите картинки,нарязох е и е оразмерих,любопитка може да се включи малко с цветовете да ги подсили ,че не мебива там.

 

И още една комбинацийка,след малко ако измисля нещо ново ще го пусна
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #112 -: Март 30, 2013, 14:48:39 pm »
Аз ви разглеждам и се чудя за нещо зеленичко дали да не си сложа като аватар.Ако предложите може да ме изкушите.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #113 -: Март 30, 2013, 15:02:06 pm »
Сега това сътворих,а за зеленичко ще потърся нещо да видим какво ще измайсторя

 
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #114 -: Март 30, 2013, 23:04:17 pm »
Е не, само се съблазнявам от тези красоти  :lol: Ама, бебето ми е много на сърце, та няма да го сменям засега ;)


Re: Да се направим красиви
« Отговор #115 -: Март 31, 2013, 14:35:56 pm »
Темата ми допада и благодаря ,много харесвам цъфнали дръв4ета обожавам ги ето и нещо от мен но не мога да си сложа за аватар



« Последна редакция: Март 31, 2013, 14:42:14 pm от Виктория »
Re: Да се направим красиви
« Отговор #116 -: Март 31, 2013, 15:39:04 pm »
Вики ето ги твоите предложения оразмерени:

   

И малко други предложения за аватарчета,нещо не ми дойде музата в зеленичко,но ще се постарая да намеря нещо,а пък малко по-горе има една зелена комбинацийка може да се използва ,ако се харесва разбра се!











Re: Да се направим красиви
« Отговор #117 -: Март 31, 2013, 17:20:07 pm »
Силви благодаря ти много   :D  :bighug: :balk_602:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #118 -: Март 31, 2013, 17:47:03 pm »
ето малко от още един мой любим вид
« Последна редакция: Март 31, 2013, 17:58:18 pm от Виктория »
Re: Да се направим красиви
« Отговор #119 -: Април 01, 2013, 11:27:51 am »
Силви,благодаря....сега са още по красиви
Николай е на 2г.4м.5д.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #120 -: Април 01, 2013, 15:56:44 pm »
Каква пролет и каква красота, страхотно настроение носи тази тема за красота  :lol:


Re: Да се направим красиви
« Отговор #121 -: Април 01, 2013, 16:24:00 pm »
Харесах си едни лилави изкушения аз, обаче подписа не мога да го сложа :x
Адреса на картинката в какви скоби го слагам, между какви символи?

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #122 -: Април 01, 2013, 19:47:45 pm »
Харесах си едни лилави изкушения аз, обаче подписа не мога да го сложа :x
Адреса на картинката в какви скоби го слагам, между какви символи?

Мишле82 мисля, че беше в тези img /img Ама със скобките :P, абе защо като слагам скобките и не ми излизат в текста :x
« Последна редакция: Април 01, 2013, 19:49:24 pm от dess_dess »


Re: Да се направим красиви
« Отговор #123 -: Април 01, 2013, 23:16:28 pm »


Видях ,че са взети обувчиците за аватар и затова им намалих малко размера.
А иначе за подписа да слага се с в скобички[...]и аз само да покажа скобичките :wink:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #124 -: Април 02, 2013, 09:45:18 am »
Силви, "поиздължила" си им тока! Аз и така харесвам  :lol: Сега ще си оправя аватара.
Адреса на снимката я слагам в тези скобички, я да видя..

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #125 -: Април 02, 2013, 09:48:47 am »
Адреса на картинката в какви скоби го слагам, между какви символи?
За да сложиш картинката в подписа изпълни тази команда: [имг]адреса на картинката[/имг].
Замести буквите с латински [img] :wink:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #126 -: Април 02, 2013, 09:53:10 am »
Ееееееееее супер, много благодаря, Теди!
Виж как полилавях!
Това ми е любим цвят, особено в съчетание с висок ток  :lol:
И за картинките благодаря! :bighug:

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #127 -: Април 02, 2013, 14:23:35 pm »
Момичета, моля ви да обърнете внимание на допустимия размер на подписа в профилите ви - т. 15 от правилата на форумите:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=18842.0

Ето така трябва да изглеждат:



Ако не можете да се справите сами, помолете глобален модератор да съдейства.
« Последна редакция: Април 02, 2013, 14:25:19 pm от Елфи »
Re: Да се направим красиви
« Отговор #128 -: Април 02, 2013, 16:13:43 pm »


Мишле можеш да пробваш с тези размери,мисля че ще се събереш заедно с лентичките :?,ако не незнам ще трябва да искаме помощ от модератор
Re: Да се направим красиви
« Отговор #129 -: Април 02, 2013, 16:34:28 pm »
Няма да се съберат с лентичките. След време като махна едната, ще си сложа картинка ;)
Благодаря ти, Силви! Засега оставам само по токчета!  8) :lol:

Re: Да се направим красиви
« Отговор #130 -: Април 02, 2013, 16:51:41 pm »
И така си хубавка с високи токченца :wink:,пък може да си ги сменяш с лилавите картинки :D
Re: Да се направим красиви
« Отговор #131 -: Април 03, 2013, 15:08:11 pm »
малко със закъснение ,но ето и малко зеленичко






и това за разкош :wink:

Re: Да се направим красиви
« Отговор #132 -: Април 22, 2013, 22:58:16 pm »








Здравейте момичета!
Да пораздвижа малко темата и да ви предложа малко бебенца ,за новата визия и на сайта ни!
Дано да си харесате нещо!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #133 -: Май 19, 2013, 22:40:51 pm »
 :lol: нещо с мечки да се намира

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #134 -: Май 20, 2013, 23:27:11 pm »
По препоръка на модераторите идваме тук от темата за меченцата:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=46427.msg1007547#new
chattenoire84, ето и обещаните котета:
 

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #135 -: Май 21, 2013, 16:24:25 pm »
По препоръка на модераторите идваме тук от темата за меченцата:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=46427.msg1007547#new
chattenoire84, ето и обещаните котета:
 

Ау какви сладурковциииии :P


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #136 -: Май 21, 2013, 17:48:11 pm »
Ако някой иска колекция емотикони с любимо животинче или друго, да казва.  :D

Re: Да се направим красиви
« Отговор #137 -: Май 21, 2013, 17:52:27 pm »
 :P аз да помоля да ме преоразмерите  :lol:, а може и да ме научите, ако имате търпение - схватлива съм  :lol:


Re: Да се направим красиви
« Отговор #138 -: Май 21, 2013, 20:39:55 pm »
Ооо, безумно щастиеееее!!! Толкова много и все хубави котета има тукааа!!! Прекрасни сте момичетааа!!!  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #139 -: Май 21, 2013, 20:44:27 pm »
Амиии, искам помощ как мога да си сложа някое коте като аватар от тези сладурковци, или някое при лентичките??
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #140 -: Май 21, 2013, 22:12:57 pm »
За аватар: личен профил-->промени профила-->на лична снимка маркираш "имам собствена снимка на интернет страница"-->в полето в дясно изтриваш сегашния адрес и копираш адреса на новата картинка така:тук върху предпочитаната картинка кликваш десен с мишката, маркираш с ляв View Image, отиваш в полето и  го пействаш -->долу на същата страница маркираш Промяна на профила. Пробвай, евентуално няма да се получи, ако картинката е по-голяма от допустимото по размер поле, тогава ще трябва да се преформатира. Успех!
« Последна редакция: Май 21, 2013, 22:15:03 pm от marsi »

Re: Да се направим красиви
« Отговор #141 -: Май 22, 2013, 13:52:20 pm »
Марси, благодаря ти! Справих се с картинките!  :bighug:  Много обичам да си променям аватара и периодично го правя ;)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #142 -: Май 22, 2013, 14:49:25 pm »
 :lol: аз ще си запазя жълтата мецинка за аватар, че ми отговаря на името, темперамента и един от любимите цветове. а ноктите и опашчицата ги искам за подпис  :P

Re: Да се направим красиви
« Отговор #143 -: Май 22, 2013, 22:16:26 pm »
 :lol: аз докато чакам си наточих сама ноктите... хихи и си нагласих кожухчето, можете да ме видите

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #144 -: Май 22, 2013, 23:10:06 pm »
mecinka, супер си, сега трябва да ни кажеш как се прави оразмеряването  :D.
chattenoire84, чудесно е! Копирането в полето за подпис става по същия начин: личен профил-->промени профила-->публична информация-->в полето за подпис добавяш адреса(десен-Copy Image Location-Paste) на картинката между [имг] ...... [/имг], но изписано на латиница. Някоя от по- малките картинки и в момента можеш да добавиш, редом с другите адреси.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #145 -: Май 22, 2013, 23:39:13 pm »
казах ли ви аз, че съм схватлива
ползвах корел дроу, изчетох цялата тема, регистрирах се в прикачи.ком, и после имаше малко проба-грешка 
ако има и други начини споделете моля

Re: Да се направим красиви
« Отговор #146 -: Май 23, 2013, 14:27:33 pm »
                   
« Последна редакция: Май 23, 2013, 15:11:38 pm от magi_st »

Re: Да се направим красиви
« Отговор #147 -: Май 23, 2013, 19:01:22 pm »
Благодаря Марси, ще се заема ;)  Меци, уникални са тия щъркелчета с мечоцииии, леле ще ги изям всичките! Добре си си наточила ноктите, много хубаво подписче имаш!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #148 -: Май 23, 2013, 19:30:16 pm »
ама съм шматка, объркала съм темите, тия щъркели трябваше да доставят мечета в темата "защо няма картинка меченце?" обадих на модератор, че искам да си прелетят там

а за подписчето - това съм аз на водна аеробика

Re: Да се направим красиви
« Отговор #149 -: Май 23, 2013, 19:37:38 pm »
Хахахахахааа Мециии, бонбон сладък, ако не знаете това е най-хубавата мечка на водна аеробика, която някога сте виждали! Супер си Мече!!! :bighug: :a_cat_01:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #150 -: Май 23, 2013, 19:55:16 pm »
всъщност шматката май не съм аз, а модераторката magi_st, тъкмо одеве се чудех възможно ли е аз да съм сбъркала, и гледам на поста ми отдолу, че е редактиран. тази тема е как да се направим красиви и всякакви картинки, а много моля мечките да си отидат в мечата тема.
успяхте да ми вдигнете кръвното
« Последна редакция: Май 23, 2013, 20:01:03 pm от mecinka »

Re: Да се направим красиви
« Отговор #151 -: Май 23, 2013, 20:03:19 pm »
Маги-ст, е сладурана ще оправи нещата, яяяяя спокойно не си ядосвай пък ти!  :lol: :lol: :lol:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #152 -: Май 23, 2013, 20:14:33 pm »
ПРОТЕСТИРАМ СРЕЩУ СУБЕКТИВНОТО МОДЕРАТОРСКО МИСЛЕНЕ НА magi_st!
ТОВА ОТНОШЕНИЕ НЕ Е ЗА ПРЪВ ПЪТ!
маги, когато ме попита преди време - какво не разбирам, сега ще ти отговоря, дори с риск да употребя груб тон:
- да, това е форум за репродуктивни проблеми, но си обсъждаме и рецепти за готвене, и всякакви други щуротии, нали?
- а защо сметна тогава моята тема "мъж търси жена, иска дете" за излишна в този форум? нима няма мъже, които да искат деца?
- а мъжете къде да ги пратим като искат дете? къде да си го купят, докато на жените ни е маалко по-лесно, отиваме и си плащаме донорски материал.
- нали беше в подфорум емоционални проблеми? А МОЖЕШЕ ПРОСТО ДА МЕ ПОМОЛИШ ДА СИ РЕДАКТИРАМ ПОСТА!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #153 -: Май 23, 2013, 20:28:55 pm »
Меченце, някои са добрички, други са по-субективни, уви не можем да им угодим на всички. Това са хора с различно разбиране и не винаги гледните ни точки съвпадат. Моля те не се ядосвай знам за какво говориш!!! Гушкам те!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Да се направим красиви
« Отговор #154 -: Май 23, 2013, 20:38:13 pm »
mecinka, съгласно правилата на тези форуми, получаваш първо предупреждение - за обида на потребител и модератор на форумите.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #155 -: Май 25, 2013, 18:12:31 pm »
за месинка


и за chattenoire84




и едно бебче за подпис с черна котешка шапчица
Re: Да се направим красиви
« Отговор #156 -: Май 25, 2013, 19:06:20 pm »
silvi_1980:bighug: :bighug: :bighug: Много миличко от твоя страна!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #157 -: Август 07, 2013, 15:02:35 pm »
Откраднах си, мерси   :bighug:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #158 -: Август 09, 2013, 09:36:43 am »
И аз си сложих нова премяна  благодарение на описанията тук :P