0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #140 -: Май 21, 2013, 22:12:57 pm »
За аватар: личен профил-->промени профила-->на лична снимка маркираш "имам собствена снимка на интернет страница"-->в полето в дясно изтриваш сегашния адрес и копираш адреса на новата картинка така:тук върху предпочитаната картинка кликваш десен с мишката, маркираш с ляв View Image, отиваш в полето и  го пействаш -->долу на същата страница маркираш Промяна на профила. Пробвай, евентуално няма да се получи, ако картинката е по-голяма от допустимото по размер поле, тогава ще трябва да се преформатира. Успех!
« Последна редакция: Май 21, 2013, 22:15:03 pm от marsi »

Re: Да се направим красиви
« Отговор #141 -: Май 22, 2013, 13:52:20 pm »
Марси, благодаря ти! Справих се с картинките!  :bighug:  Много обичам да си променям аватара и периодично го правя ;)
Re: Да се направим красиви
« Отговор #142 -: Май 22, 2013, 14:49:25 pm »
 :lol: аз ще си запазя жълтата мецинка за аватар, че ми отговаря на името, темперамента и един от любимите цветове. а ноктите и опашчицата ги искам за подпис  :P

Re: Да се направим красиви
« Отговор #143 -: Май 22, 2013, 22:16:26 pm »
 :lol: аз докато чакам си наточих сама ноктите... хихи и си нагласих кожухчето, можете да ме видите

*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #144 -: Май 22, 2013, 23:10:06 pm »
mecinka, супер си, сега трябва да ни кажеш как се прави оразмеряването  :D.
chattenoire84, чудесно е! Копирането в полето за подпис става по същия начин: личен профил-->промени профила-->публична информация-->в полето за подпис добавяш адреса(десен-Copy Image Location-Paste) на картинката между [имг] ...... [/имг], но изписано на латиница. Някоя от по- малките картинки и в момента можеш да добавиш, редом с другите адреси.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #145 -: Май 22, 2013, 23:39:13 pm »
казах ли ви аз, че съм схватлива
ползвах корел дроу, изчетох цялата тема, регистрирах се в прикачи.ком, и после имаше малко проба-грешка 
ако има и други начини споделете моля

Re: Да се направим красиви
« Отговор #146 -: Май 23, 2013, 14:27:33 pm »
                   
« Последна редакция: Май 23, 2013, 15:11:38 pm от magi_st »

Re: Да се направим красиви
« Отговор #147 -: Май 23, 2013, 19:01:22 pm »
Благодаря Марси, ще се заема ;)  Меци, уникални са тия щъркелчета с мечоцииии, леле ще ги изям всичките! Добре си си наточила ноктите, много хубаво подписче имаш!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #148 -: Май 23, 2013, 19:30:16 pm »
ама съм шматка, объркала съм темите, тия щъркели трябваше да доставят мечета в темата "защо няма картинка меченце?" обадих на модератор, че искам да си прелетят там

а за подписчето - това съм аз на водна аеробика

Re: Да се направим красиви
« Отговор #149 -: Май 23, 2013, 19:37:38 pm »
Хахахахахааа Мециии, бонбон сладък, ако не знаете това е най-хубавата мечка на водна аеробика, която някога сте виждали! Супер си Мече!!! :bighug: :a_cat_01:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #150 -: Май 23, 2013, 19:55:16 pm »
всъщност шматката май не съм аз, а модераторката magi_st, тъкмо одеве се чудех възможно ли е аз да съм сбъркала, и гледам на поста ми отдолу, че е редактиран. тази тема е как да се направим красиви и всякакви картинки, а много моля мечките да си отидат в мечата тема.
успяхте да ми вдигнете кръвното
« Последна редакция: Май 23, 2013, 20:01:03 pm от mecinka »

Re: Да се направим красиви
« Отговор #151 -: Май 23, 2013, 20:03:19 pm »
Маги-ст, е сладурана ще оправи нещата, яяяяя спокойно не си ядосвай пък ти!  :lol: :lol: :lol:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #152 -: Май 23, 2013, 20:14:33 pm »
ПРОТЕСТИРАМ СРЕЩУ СУБЕКТИВНОТО МОДЕРАТОРСКО МИСЛЕНЕ НА magi_st!
ТОВА ОТНОШЕНИЕ НЕ Е ЗА ПРЪВ ПЪТ!
маги, когато ме попита преди време - какво не разбирам, сега ще ти отговоря, дори с риск да употребя груб тон:
- да, това е форум за репродуктивни проблеми, но си обсъждаме и рецепти за готвене, и всякакви други щуротии, нали?
- а защо сметна тогава моята тема "мъж търси жена, иска дете" за излишна в този форум? нима няма мъже, които да искат деца?
- а мъжете къде да ги пратим като искат дете? къде да си го купят, докато на жените ни е маалко по-лесно, отиваме и си плащаме донорски материал.
- нали беше в подфорум емоционални проблеми? А МОЖЕШЕ ПРОСТО ДА МЕ ПОМОЛИШ ДА СИ РЕДАКТИРАМ ПОСТА!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #153 -: Май 23, 2013, 20:28:55 pm »
Меченце, някои са добрички, други са по-субективни, уви не можем да им угодим на всички. Това са хора с различно разбиране и не винаги гледните ни точки съвпадат. Моля те не се ядосвай знам за какво говориш!!! Гушкам те!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Да се направим красиви
« Отговор #154 -: Май 23, 2013, 20:38:13 pm »
mecinka, съгласно правилата на тези форуми, получаваш първо предупреждение - за обида на потребител и модератор на форумите.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Да се направим красиви
« Отговор #155 -: Май 25, 2013, 18:12:31 pm »
за месинка


и за chattenoire84




и едно бебче за подпис с черна котешка шапчица
Re: Да се направим красиви
« Отговор #156 -: Май 25, 2013, 19:06:20 pm »
silvi_1980:bighug: :bighug: :bighug: Много миличко от твоя страна!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #157 -: Август 07, 2013, 15:02:35 pm »
Откраднах си, мерси   :bighug:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #158 -: Август 09, 2013, 09:36:43 am »
И аз си сложих нова премяна  благодарение на описанията тук :P