0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #80 -: Март 10, 2013, 00:40:41 am »
..
Тази вечер няма да мога да заспа. :lol:
Сега това направих,мисля че по-добре съм се справила в избора(само преоразмеряването ми остана :?)
Първата с размери за аватар,а (по продълговата).
Сега вече ,ще почна да търся и на други теми ,да прeдлагам и аз идейки!
Много ми харесва тук! :D
Радвам се че ти харесва  :D
Втората снимка няма как да стане продълговата.. не и без да се размаже . Мога да я завъртя на 90 градуса и да използвам сегашната и височина за ширина, но ще видим ще изглеждат ли добре обувките.
Първата снимка трябва малко да се изреже още , за да не се виждат дружките , то пак е ясно че е близък план на третата , но ще е по-добре.
Ако не се справиш до утре , ще ги оправя размерите и ще ги пусна. :)
Програмата която аз ползвам , за цветове, оразмеряване, махане на надписи, и пр. е Photo scape . Свали я и ако имаш въпроси ще ги обсъждаме на лични, да не досаждаме тук.
Лека нощ момичета . :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #81 -: Март 10, 2013, 00:58:12 am »
Да няма проблем,не държа да е продълговата,само ако става да е с височината на третата.
Лека нощ на всички!

п.п.утре започвам уроците :wink:
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #82 -: Март 10, 2013, 09:01:58 am »
Някой може ли да ми намери нещо на тема теменужки само че не градински а
в саксия защото ги обожавам! :lol:
Заповядай:  :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Да се направим красиви
« Отговор #83 -: Март 10, 2013, 09:42:44 am »
ТЕД Страхотни  са! osi_9
Re: Да се направим красиви
« Отговор #84 -: Март 10, 2013, 12:24:00 pm »
ТЕД, много са хубави теменужките. Разбрах от кой форум ги взимаш, дано няма пишещи тук , да не стане проблем  :? , и предните ми се струваха познати, но сега съм сигурна защото вчера бяха пуснати там теменужките само ти си махнала една от картинките и си ги разместила  :D.

Ето завъртяни обувки и оразмерени другите.






Ето от мен петунии /теменужките в саксия ми се опряха  :lol:/


И две единични оразмерени за аватар, но могат да се сложат и до подпис евентуално ..



« Последна редакция: Март 10, 2013, 12:29:17 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #85 -: Март 10, 2013, 12:48:36 pm »
Чудесно е всичко!Справила си се невероятно!Ще имам добър учител! :wink:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #86 -: Март 10, 2013, 13:43:14 pm »
Ето една замечтана бъдеща мама , за най-прекрасния подарък  :D



Силви, благодаря ти. За учител не мисля че ставам, защото и аз още се уча .. но като свалиш програмата, ако мога с нещо ще помагам, както обещах.
Ето ти още една картинка за аватар с Кари , но не и намерих подпис , виждам че супер се справяш, може да си и намериш нещо подходящо ти .


Имам доста мартенички, то вече е 10, но ако на някой му се носят да каже.. ще ги пусна.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #87 -: Март 10, 2013, 15:56:51 pm »
първа оразмерена картинка

 
Re: Да се направим красиви
« Отговор #88 -: Март 10, 2013, 18:11:04 pm »
 
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #89 -: Март 10, 2013, 20:19:10 pm »
Оле момичета, какви хубави премени качвате, идва ми :D да си сменям картинките всеки ден :lol:


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #90 -: Март 10, 2013, 21:31:16 pm »
Оле момичета, какви хубави премени качвате, идва ми :D да си сменям картинките всеки ден :lol:

И аз съм така, вече ми е трудно да избирам какво да сложа,просто са невероятни!  :D
Re: Да се направим красиви
« Отговор #91 -: Март 10, 2013, 21:40:57 pm »




Re: Да се направим красиви
« Отговор #92 -: Март 10, 2013, 23:13:05 pm »
Силви, първия аватар ми се вижда размазан ? Така ли си беше или при оразмеряването е станал..?

Момичета , нищо не ви пречи да се преобличате и по два пъти на ден, стига да има нови комбинации които ви харесват  :D

Аз съм приготвила за утре няколко да пусна.
Сега ставам.

п.п. Силви, браво супер се справяш  :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #93 -: Март 11, 2013, 15:09:49 pm »
Ето малко забавни комбинацийки, на който му се носи жълто и му е мъчно за слънцето. :)
1



2




3


"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #94 -: Март 12, 2013, 12:22:54 pm »





и от мен малко морски полъх
Re: Да се направим красиви
« Отговор #95 -: Март 12, 2013, 17:17:27 pm »




Re: Да се направим красиви
« Отговор #96 -: Март 13, 2013, 13:03:53 pm »
Силви, това последното ти е станало супер  :D

А това с мидичките бих искала да го взема за подпис ако може, имам нещо предвид за аватар  :D
« Последна редакция: Март 13, 2013, 13:23:25 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #97 -: Март 13, 2013, 13:58:25 pm »
Твои са мидичките :wink:,няма проблем аз неможах да намеря нищо подходящо за тях. :oops:

p.p само да добавя,че си заплювам комбинация номер 2 от жълтата серия!Много ми хареса!
« Последна редакция: Март 13, 2013, 15:06:10 pm от silvi_1980 »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #98 -: Март 13, 2013, 19:57:10 pm »
Момичета, намерете ми някоя снимка на мацка- руса по-така  :wink: за аватар :lol:


*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #99 -: Март 13, 2013, 21:15:18 pm »