0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да се направим красиви
« Отговор #60 -: Март 08, 2013, 18:11:14 pm »
Нямам проблем с изгледите, аз си сложих момини сълзи,
много ми допаднаха и много ми харесаха!  :)
Ти си направила от две комбинации една. И картинките си подхождат повече в варианта както с а пуснати от Тед .. лично мнение разбира се . :oops:

Щом така ти харесват .. носи си ги така  :), но ако сложиш интервал поне в подписа между двете картинки.. ще изглежда по-добре според мен.  :oops:
« Последна редакция: Март 08, 2013, 18:56:54 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #61 -: Март 08, 2013, 19:39:53 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  :P
Ах, има още красоти тук ;)
А мога ли, да си взема нещо и да го ползвам в друг форум например?


Re: Да се направим красиви
« Отговор #62 -: Март 09, 2013, 01:04:10 am »
Ето моето прелдожение на тема "Сексът и града"





Във втория вариант малко изострих аватара.

Свалих и други картинки от сексът и града, но нещо не ми се получават комбинациите, затова качих само тази  :?

Деси, за мен няма проблем да се ползват и в друг форум, но нека си каже ТЕД , защото това което си взела е от тези които тя е пуснала.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #63 -: Март 09, 2013, 08:31:26 am »
Деси, за мен няма проблем да се ползват и в друг форум, но нека си каже ТЕД , защото това което си взела е от тези които тя е пуснала.
Разбира се, че нямам против.Аз също ги вземам от други форуми и което ми хареса споделям тук. :D
По-късно ще добавя още варианти .. :wink:

1.


2.


3.


4.


5.

« Последна редакция: Март 09, 2013, 09:35:31 am от ТЕД »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #64 -: Март 09, 2013, 09:30:45 am »
Яяяя какви красоти си раздавате тук  :D Много готино и пролетно!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Да се направим красиви
« Отговор #65 -: Март 09, 2013, 09:55:50 am »
Аз пак се премених :) Благодаряяяяяяя  :lol:


Re: Да се направим красиви
« Отговор #66 -: Март 09, 2013, 13:38:07 pm »
Ей страхотни неща и това което си поръчах също много ми харесва,обаче ако мога да понахалствам с тази идейка : да пробваме как ще седи с тази кари дето ще сложа снимка,по принцип май първоначалния вариант най-си пасва понеже се вързва лаптопа с цвета на обувките ,но ми е интересно как ще изглежда и с тази снимка ,тоест в подписа да си остане лаптопа плюс това


Тази комбинаия със сексът и градът и на мен ми е за друг форум,а пък за тук искам нещо бебешко ,незнам дали може сегашния ми аватар малко да се оголеми и с някое бебенце в лилаво за подписа.

или някоя друга фея,незнам,много съм зле със идеите :oops:
Харесах си аз едно бебе розово лилаво ,но закъснях... :wink:
« Последна редакция: Март 09, 2013, 13:42:58 pm от silvi_1980 »
Re: Да се направим красиви
« Отговор #67 -: Март 09, 2013, 16:14:59 pm »
Ето ги .Комбинирах ги така не само заради обувките а и заради бежово-белия цвят на цялостния фон в картинките .
1.


2.


Прецени си както ти харесва  :)

В твоя вариант с това лилаво цвете, акцента пада на лилавото /иначе бежово-бялото е запазено, но средната снимка ще е по-добре ако има вместо червено, нещо лилаво според мен/ .Иначе размерите мога да ги коригирам, че сега се разминават с третата картинка във височината на втория вариант.

За аватара в лилаво, ще го потърся в по-голям размер, защото ако увелича този вероятно ще се размаже ..., имам бебета в лилаво за подпис, но вчера нали празник и не ми остана време .. днес по-късно ще ги пусна. /не съм забравила поръчката  :)/
Ако искате бебета, в гугъл има безброй..ще ви намеря  :D . Дори ще ми е най-приятно да правя бебешки комбинации  :D. А с цветните Тед пуска прекрасни, няма смисъл и аз да пускам цветя  :)
« Последна редакция: Март 09, 2013, 16:17:54 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #68 -: Март 09, 2013, 17:18:07 pm »
Готово-поръчаният по голям аватар+бебе в лилаво.


Ето още една сполучлилва комбинация с с Кари
- тези обувки били с диаманти  :lol:

И ето за снимката с лилавото цвете още един вариант , да махнем лаптопа с червената пеперуда. На мен така по ми харесва или варианта с червеното и в двете картинки в подписа или този. Но ти кажи на теб как ти допада повече.
« Последна редакция: Март 09, 2013, 17:27:54 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #69 -: Март 09, 2013, 18:12:53 pm »
Супер бебешкото си го заплювам ,мойо си е, по-късно ще си го сложа,страхотно е ,супер е станало!Точно това исках.
За сексът и града давам малко лилави идеи!




*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #70 -: Март 09, 2013, 18:32:47 pm »
Някой може ли да ми намери нещо на тема теменужки само че не градински а
в саксия защото ги обожавам! :lol:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #71 -: Март 09, 2013, 19:00:12 pm »
Някой може ли да ми намери нещо на тема теменужки само че не градински а
в саксия защото ги обожавам! :lol:
Ще потърся . :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #72 -: Март 09, 2013, 19:03:03 pm »
..
За сексът и града давам малко лилави идеи!
Нищо до момента ли не ти хареса ?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #73 -: Март 09, 2013, 19:10:25 pm »
Ами за сега първата комбинация  най-много ми хареса,но ми се искаше да видя това с лилавиа акцент как ще стане,но ако ставам  досадна няма проблем,ще си избера от тези които виждам.Много балгодаря ,бебешкото много ми хареса,благодаря за отделеното време! :bighug:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #74 -: Март 09, 2013, 21:36:45 pm »
Ами за сега първата комбинация  най-много ми хареса,но ми се искаше да видя това с лилавиа акцент как ще стане,но ако ставам  досадна няма проблем,ще си избера от тези които виждам.Много балгодаря ,бебешкото много ми хареса,благодаря за отделеното време! :bighug:

Ако имаш предвид последните неразбрах как да ги комбинирам искаш - двете с лилаво цвете само.. да добавям ли нещо от мен .. затова попитах.. :) или с аватара от първата комбинация да ги съчетавам..
Двете с лилавото цвете могат да са като аватар и подпис, но споре дмен ще е постно.. ако имаше още една картинка в друга поза с това цвете.. да се направи като серия .. по би било добре.
Ето иначе какво имам предвид



Може пак едни обувки да се сложат по средата,или някаква чанта.. но незнам допада ли ти такъв вариант ..

п.п. а тази картинка с Кари с очила по никакъв начин не се връзва с тези с цветето ,нито като нюанси, нито като идея или тема..според мен, иначе ако кажеш ще я направя в тези пиксели и ще я сложа до тях .
« Последна редакция: Март 09, 2013, 21:40:57 pm от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Да се направим красиви
« Отговор #75 -: Март 09, 2013, 21:47:37 pm »
Много бих се радвала и на нещо с петунии!  :lol:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #76 -: Март 09, 2013, 21:53:05 pm »
Много бих се радвала и на нещо с петунии!  :lol:
Извинявай, че се забавих не съм забравила.. ще потърся и от двете  :oops: , все з анещо ставам и не се застоявам пред компютъра , за да търся.. :oops:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Да се направим красиви
« Отговор #77 -: Март 09, 2013, 23:01:24 pm »
любопитка Да напално си права,точно това искам и аз да се науча да подбирам правилно,интересно ми е да се науча и аз да ги оразмерявам,ако има някоя лесна прoграмка да не ме насочиш ще съм много благодарна.
А за темата сексът и градът май ще си остана на първия вариант с лаптопа :wink:
Красив стана и последния вариант! :wink:
Re: Да се направим красиви
« Отговор #78 -: Март 09, 2013, 23:09:18 pm »
записвам се
Re: Да се направим красиви
« Отговор #79 -: Март 10, 2013, 00:13:49 am »


Тази вечер няма да мога да заспа. :lol:
Сега това направих,мисля че по-добре съм се справила в избора(само преоразмеряването ми остана :?)
Първата с размери за аватар,а другите две за подписа с размера на третата(по продълговата).
Сега вече ,ще почна да търся и на други теми ,да прeдлагам и аз идейки!
Много ми харесва тук! :D





« Последна редакция: Март 10, 2013, 00:53:59 am от silvi_1980 »