0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #880 -: Април 26, 2013, 19:37:45 pm »
Ще пусна тема за мама Десита, просто искам да помоля да бъде преместена намясто защото явно имам проблем с под форума Честито  :)

Темата е преместена в подфорум "Честито".

OPTI, какво искаш да направя?
Ако искаш пиши ми на лични, за да не спамим в темата.

Мецани писах ти на лични.
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #881 -: Април 27, 2013, 00:25:59 am »
Хайде Теди ,
Сега теб ще чакаме с добри новини . :) :) ;)
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #882 -: Април 27, 2013, 10:06:56 am »
Хайде Теди ,
Сега теб ще чакаме с добри новини . :) :) ;)

Ние имаме още малко време. :-) Срещата с малката е планувана за 08.05. Дано устискаме дотогава.

Честити ви празници тези дни!
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #883 -: Април 27, 2013, 11:46:42 am »
Честит Лазаровден на всички :) Именниците да са живи и здрави :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #884 -: Април 27, 2013, 17:21:48 pm »
Честит празник на всички!
Искам да честитя рожбата на десита,но има проблем с подфорума ''честито''.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #885 -: Април 28, 2013, 10:12:01 am »
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес!!!
Вчера имах много тежка криза, наложи се да пия антибиотик, защото нещата отиваха много на зле. АГ-то ми го предписа, забравих за повръщане, забравих, че ми се гади, забравих за всички споменати кафти симптоми. Колкото и да не исках да го пия се наложи, защото иначе трябваше да лежа по болници, днес смея да твърдя, че се чувствам нормално. Още не съм се доизлекувала, но отивам на подобрение. Единственото, което чувствам е адска преумора, и гледам повече да си лежа и да спя.
*

    Crystal

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #886 -: Април 29, 2013, 09:20:59 am »
Bebe_2013 нещо изчезна. Какво ли става с нея, мисля я.
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #887 -: Април 29, 2013, 10:55:37 am »
Здравейте мами , днес ме изписаха от АГ-то , явно мойте болки не са били толкова нормални , за колкото ги мислихме :( . Бебчо се е разбързал да излиза (контракции на всеки 20 мин). Доки каза да се надяваме да изкараме поне до 05.05... И аз влизам в клуба на мамите , които си гризат ноктите , и на които им побеляват косите като ги заболи корема  :lol: :lol: :lol:
 
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #888 -: Април 29, 2013, 10:59:47 am »
Здравейте,
по време на бременността освен изследванията с ехограф, какви други изследвания е добре да се направят? примерно за някакви генетични заболявания, Даун и подобни? как се правят и в коя седмица?

Мерси предварително
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #889 -: Април 29, 2013, 11:43:03 am »
Алекс, на предната страница съм пъбликувала няколко линка с изследванията по време на бременност. Заповядай: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49212.msg1004061#msg1004061

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #890 -: Април 29, 2013, 12:48:32 pm »
chattenoire84, Време е да се оправяш вече, много дълго боледуваш. Стискам палци много скоро да се чувстваш физически много по-добре  :wink:
И на мен ми се загуби бебе_2013.
RESPECT, започвай да пазиш леглото вкъщи и бебче ще изчака още малко на топло в мама. Стискам палци да е поне до края на 37ма седмица  :crossfingers:
Аз довечера съм на преглед и се надявам да обсъдим вида на раждането, че доктора клони кжм секцио, а аз към нормално  :lol:



Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #891 -: Април 29, 2013, 12:57:07 pm »
chattenoire84, Време е да се оправяш вече, много дълго боледуваш. Стискам палци много скоро да се чувстваш физически много по-добре  :wink:

Охх, това беше направо нечовешко боледуване, с такива лоши моменти. Вървя на подобряване, но още се чувствам твърде изморена, отпаднала, изтощена. Предпочитам си леглото, отколкото да изляза навън, въпреки това се "насилвам" и излизам за час-два и сядам на някоя пейка с шарена сянка.
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #892 -: Април 29, 2013, 13:28:40 pm »
RESPECT, започвай да пазиш леглото вкъщи и бебче ще изчака още малко на топло в мама. Стискам палци да е поне до края на 37ма седмица  :crossfingers:
Аз довечера съм на преглед и се надявам да обсъдим вида на раждането, че доктора клони кжм секцио, а аз към нормално  :lol:
Док ми каза да пия хапчета до 05.05 и да спирам всичко , а същевременно багажа да ми е стегнат  osi_5
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #893 -: Април 29, 2013, 13:51:05 pm »
Може да ви изглежда глупав въпроса ми, но се чудя мога ли да смуча ментови бонбони - лукчета, за да контролирам гаденето? Правя го от няколко дена, но не зная дали не е вредно?
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #894 -: Април 29, 2013, 14:04:37 pm »
Може да ви изглежда глупав въпроса ми, но се чудя мога ли да смуча ментови бонбони - лукчета, за да контролирам гаденето? Правя го от няколко дена, но не зная дали не е вредно?

Доста ментови лукчета изсмуках, пък нищо ми няма ;)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #895 -: Април 29, 2013, 14:06:43 pm »
Много сте писали - докато ви изчета ... :)
Добре дошли на новите бременни и леки 9 месеца.

Ние пак сме в болницата - дойдохме за преглед миналата седмица и докторът видя, че съвсем се е скъсила шийката + че през ден ме почват болки, контракции и само инжекциите ме спасяват. Хубавата новина е, че още сме 2 в 1, лошата - че май ще откараме до края в АГ, защото не се знае в кой момент няма да успеем да спрем контракциите. Дано изкараме поне да влезем в 37 г.с. Междувременно гледам през прозореца като изписват бебенца и си мечтая и нас да ни изпишат живи и здрави; хваща ме шубето и за секциото... Искам вече да е краят на май, да е минало страшното и да се радваме на бебчо.

И аз не мога да честитя на Десита в нейната темичка...
« Последна редакция: Април 29, 2013, 14:36:29 pm от bebe_2013 »


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #896 -: Април 29, 2013, 14:28:34 pm »
Много сте писали - докато ви изчета ... :)
Добре дошли на новите бременни и леки 9 месеца.

Ние пак сме в болницата - дойдохме за преглед миналата седмица и докторът видя, че съвсем се е скъсила шийката + че през ден ме почват болки, контракции и само инжекциите ме спасяват. Хубавата новина е, че още сме 2 в 1, лошата - че май ще откараме до края в АГ, защото не се знае в кой момент няма да успеем да спрем контракциите. Дано изкараме поне да влезем в 37 г.с. Междувременно гледам през прозореца като изписват бебенца и си мечтая и нас да ни изпишат живи и здрави; хваща ме шубето и за секциото... Искам вече да е краят на май, да е минало страшното и да се радваме на бебчо.
Бебе, при някои от нас нещата стават трудно и с много зор  :wink: После, вярвай ми, са още по-сладки...Леж си там на дупето и търкаляй дните...колкото повече, толкова повече, както казва Мечо Пух. А Изписването...ще стане. И ще е най-щастливият момент в живота ти, сигурна съм!  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #897 -: Април 29, 2013, 15:55:33 pm »
Абе Респект... що толкоз рано стягаш багажа???35 г.с. и то не си с близнаци?Някакви предписания ли имаш, освен контракциите и шийката... то и аз мислех, че към тази седмица вече ще гушкам близначките,ама на...2 седмици минаха,трета почвам, стоя си с нулевата шийка и още удържам. Ходя на тонове всяка седмица,през останалото време лежа и това е. Днес ми издадоха 45 дневния  Секциото ми остава за 20.Май. :D Доживяхме и това!
Иначе откак стана топло направо ми иде да се гътна-аз не сеп одувам,за щастие и още съм с ниско кръвно,ама едва дишам...тук с котката само се състезаваме коя на кое по-прохладно място ще легне.
Бебе, горката,кофти е да лежиш вкъщи, а в болницата още повече. Ама пък на мен в болницата ми беше по-спокойно,отколкото вкъщи. Тук малко от време на време се шашкам, понякога имам много силни и гадни контракции, понякога кръста ще ме спука-не знам за лекар ли съм не съм ли...бебчетата вече големи-не мърдат толкова, та и за това се шашкам, някой път нещо като изпука и викам-ей сега ми изтичат водите (помня разказа на Бубулина, дето била чула как и се спукал мехура). Сега са празници, всички почиват и дано и тях изкарам. та...поне в болницата знаеш,че те следят.
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #898 -: Април 29, 2013, 17:36:20 pm »
RESPECT , Бебе , Афродитка стискаме палци всичко да е наред и с трите и да удържите до 38 г.с.
Като ви чета с тези контракции всички и започвам да се шашкам , аз никога до сега не съм имала контракции 
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #899 -: Април 29, 2013, 18:55:07 pm »
Абе Респект... що толкоз рано стягаш багажа???35 г.с. и то не си с близнаци?Някакви предписания ли имаш, освен контракциите и шийката... то и аз мислех, че към тази седмица вече ще гушкам близначките,ама на...2 седмици минаха,трета почвам, стоя си с нулевата шийка и още удържам. Ходя на тонове всяка седмица,през останалото време лежа и това е. Днес ми издадоха 45 дневния  Секциото ми остава за 20.Май. :D Доживяхме и това!
Иначе откак стана топло направо ми иде да се гътна-аз не сеп одувам,за щастие и още съм с ниско кръвно,ама едва дишам...тук с котката само се състезаваме коя на кое по-прохладно място ще легне.
Бебе, горката,кофти е да лежиш вкъщи, а в болницата още повече. Ама пък на мен в болницата ми беше по-спокойно,отколкото вкъщи. Тук малко от време на време се шашкам, понякога имам много силни и гадни контракции, понякога кръста ще ме спука-не знам за лекар ли съм не съм ли...бебчетата вече големи-не мърдат толкова, та и за това се шашкам, някой път нещо като изпука и викам-ей сега ми изтичат водите (помня разказа на Бубулина, дето била чула как и се спукал мехура). Сега са празници, всички почиват и дано и тях изкарам. та...поне в болницата знаеш,че те следят.
Ами бебчо върви едричак и явно му е тесничко и иска да излиза ,знам ли ... радвам се поне че нямам разкритие .А колкото до багажа ... док така е преценил , и аз искам да си износя поне до 37г.с. ама ... каквото е писано да става , ще стане със или без медикаменти :)
« Последна редакция: Април 29, 2013, 18:57:57 pm от _RESPECT_ »