0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #900 -: Април 29, 2013, 19:46:54 pm »
Ами да-в крайна сметка-каквото доки каже... :) аз се чудех-ако ми дойде датата засекцио и още не съм тръгнала да раждам,дали не мога да го изместя...да постоят още мъничко поне...ама надали е концерт по желание :D
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #901 -: Април 29, 2013, 21:48:28 pm »
Ами да-в крайна сметка-каквото доки каже... :) аз се чудех-ако ми дойде датата засекцио и още не съм тръгнала да раждам,дали не мога да го изместя...да постоят още мъничко поне...ама надали е концерт по желание :D
Що пък да не е? Всичко за доброто за бебето! Всеки ден в повече е в техен плюс и всеки доктор би трябвало да го знае и подкрепя  :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #902 -: Април 30, 2013, 14:28:21 pm »
За Великден се налага да пътувам с влак около 2 часа и половина, това надявам се да не е проблем? То пък бременността ми не е рискова и не мога все в памуци да се държа - аха, нещо да не стане, нали така? Та за всеки случай да питам защото една съфорумка ме шашка да не пътувам, ама да Ви питам и Вас за по-обективно мнение.
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #903 -: Април 30, 2013, 14:38:12 pm »
ЗДравейте и от мен :)
Да се отчета след вчерашния преглед - бебо е 2745 грама, за три седмици е наддал един килограм  8O Доктора все още клони за секцио някъде около 10 дни преди термин, но ако тръгне по-рано и върви добре родовия процес няма да ме реже :) Позволи ни да пътуваме за Великден, много съм щастлива.
chattenoire84, Не виждам проблем с пътя, стига да нямаш предписание да лежиш!
RESPECT , BEBE, AFRODITA, всички сме еднакъв термин горе долу +/– няколко дена. Още малко остана. Вчера доктора каза да внимавам още две седмици да не се преуморявам (впредвид, че не пия никакви лекарства за задържане) за да е доносено бебчето. След това каза да си се разхождам, чистя и танцувам на воля. Сигурна съм, че всички ще изкараме до 37ма седмица  :bighug:



Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #904 -: Април 30, 2013, 14:45:18 pm »
linapoli, даже напротив трябва да се разхождам, за да ми укрепне мускулатурата. Лежа само като съм изморена и първите три дне след като се разболях, иначе всеки ден съм навън (освен вчера, защото ме мързеше)  :lol:


*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #905 -: Април 30, 2013, 15:39:46 pm »
ЗДравейте и от мен :)
Да се отчета след вчерашния преглед - бебо е 2745 грама, за три седмици е наддал един килограм  8O Доктора все още клони за секцио някъде около 10 дни преди термин, но ако тръгне по-рано и върви добре родовия процес няма да ме реже :) Позволи ни да пътуваме за Великден, много съм щастлива.
chattenoire84, Не виждам проблем с пътя, стига да нямаш предписание да лежиш!
RESPECT , BEBE, AFRODITA, всички сме еднакъв термин горе долу +/– няколко дена. Още малко остана. Вчера доктора каза да внимавам още две седмици да не се преуморявам (впредвид, че не пия никакви лекарства за задържане) за да е доносено бебчето. След това каза да си се разхождам, чистя и танцувам на воля. Сигурна съм, че всички ще изкараме до 37ма седмица  :bighug:
Дано , и аз се надявам само на това ... миналата година на Великден Господ ми отне бебчето , надявам се тази година да се смили над нас и да ни зарадва  :crossfingers:
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #906 -: Април 30, 2013, 15:46:53 pm »
RESPECT, не се притеснявай всичко ще бъде наред! Щом досега бебето е ок и докторте го наблюдават, няма за какво да се притесняваш. Избий си тия черни мисли от главата!  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #907 -: Април 30, 2013, 17:30:16 pm »
Здравейте момичета! Влизам набързо да ви благодаря, че сте ме мислили и за прекрасните пожелания!
Виктор е добре, аз се възстановявам, вече сме си в къщи и се адаптираме към новата обстановка!
Чао за сега, ще пиша подробности скоро  :D
Целувам ви!!!


*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #908 -: Май 03, 2013, 18:08:33 pm »
Момичета, здравейте!

Макар и с голямо закъснение, искам да ви благодаря за милите пожелания от мое име и от името на моето слънчице Божидара!Благодаря ви за подкрепата и ценната информация и съвети, които получавах от вас пряко или косвено!

Ние сме добре, родихме се по-малки, но имаме добър апетит и вече догонваме  мерките на ръст и килограми.Радвам се на всеки пълен памперс и акано дупе, на беззъбата усмивка и бебешко ухание. Невероятно щастие!

Пожелавам среща на термин с вашите съкровища!
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #909 -: Май 03, 2013, 19:37:58 pm »
Здравейте момичета  :) Ако можете да ми помогнете.
 До сега съм на терапия Клексан 0.4 през ден . Но вчера се обърках и вместо Клексан 0.4 съм си купила Фраксипарин 0.4.
Дали ще мога да го използвам и дали отговаря на единиците на Клексана?
Ако някой знае нека ми пише,ще съм му много благодарна  :)
Не ми се иска сега по празниците да звъня на док за такова нещо.
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #910 -: Май 03, 2013, 19:47:01 pm »
dgina, момиче, не мога да ти опиша колко се радвам да науча, че си бременна! Бъди здрава и много щастлива! Успешна бременност!
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #911 -: Май 03, 2013, 20:01:40 pm »
dgina, много се радвам на лентичката и новината, че си бременна! Лека бременност  :)

Ако си пациентка на ЦРЗ "Надежда"( останах с такова впечатление), звънни на спешния телефон и попитай дали можеш да си биеш Фраксипарин вместо Клексан или пусни смс на д-р Стаменов. Ще ти отговорят със сигурност.
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #912 -: Май 03, 2013, 20:30:00 pm »
Благодаря ви много момичета  :) Да,пациентка съм на д-р Стаменов,но вече съм при д-р Михова  :
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #913 -: Май 03, 2013, 20:40:30 pm »
Ехаааааа, Джина!!!  :D
Много се радвам мила!!! :D
Лека и безпроблемна бременност!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #914 -: Май 04, 2013, 14:23:07 pm »
Момичета, напускам най-прекрасната тема :(
Успех и много късмет на новите попълнения. Безпроблемни оставащи месеци и леки раждания.
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #915 -: Май 04, 2013, 15:17:23 pm »
Момичета, напускам най-прекрасната тема :(
Успех и много късмет на новите попълнения. Безпроблемни оставащи месеци и леки раждания.
Теди, мила, много те гушкам  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Просто няма думи, които да те успокоят по какъвто и да е начин...
Силно ти стискам палчета в най-скоро време пак да си в тази темичка, бъди силна, колкото и да е трудно... :bighug: :bighug: :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #916 -: Май 04, 2013, 15:19:20 pm »
Теди., много много ми е мъчно-надявам се скоро да си пак тук.имай сили и бързода се възстановиш! :(
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #917 -: Май 05, 2013, 08:32:25 am »
Христос Воскресе!
С пожелание за здраве, щастие, късмет и много положителни емоции. Нека всички да бъдем малко по-добри, човечни и смирени!
Да има светлина в душите и топлина в сърцата ни!
Честито Воскресение Христово!
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #918 -: Май 05, 2013, 10:30:48 am »
Христос Воскресе!
С пожелание за здраве, щастие, късмет и много положителни емоции. Нека всички да бъдем малко по-добри, човечни и смирени!
Да има светлина в душите и топлина в сърцата ни!
Честито Воскресение Христово!

Воистина воскресе! Дано пожеланията ти се сбъднат! Честит празник и от мен!  :balk_40:

А на Теди специално пожелавам да успее да намери сили в себе си да преодолее мъката и дано скоро се върне в темата, този път до един щастлив финал!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #919 -: Май 05, 2013, 17:49:01 pm »
Христос Воскресе! Всички да сме живи и здрави и обичащи! Всичко лошо, всички тревоги - да са зад гърба ни и само щастие да ни предстои!

Теди. мила, от сърце ти желая следващия Великден да сте трима, а може и четирима  :bighug: