0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 Taisita благодаря и на теб за :crossfingers:  за сега вещицата не е дошла и се надявам да ме презкочи за девет месеца,но от няколко дена имам  леко жълто течение което съвсем леко се забелязва и досега съм нямала такова,вече не знам какво става с мен.Много сърчица на ловуващите,а на (не)чакащите :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Kerita, донесе ми много късмет с вирусчетата  :bighug:
В понеделник видях така дълго чаканите  :bfp: Пожелавам на всички Коледа да им донесе подарък като моя  :goodluck:
marina vdb много стиснати палчета от мен, докато я няма вещицата няма да се отчайваш  :crossfingers:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
malkoto_dqvolche  тихичко честито и леки девет месеца :cloud9: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug:

*
Благодаря мила, дано този път всичко мине без проблем  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
malkoto_dqvolche,много се радвам за теб! :bighug:
Пожелавам ти всичко да е наред и да се похвалиш скоро със сърчице.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
malkoto_dqvolche, Честито!  :D Много се радвам за теб! Леко бременеене.  :D

Добро утро момичета
заповядайте да пием по кафе

malkoto_dqvolche честити две чертички!!!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!! Дай Боже да повлечеш крака и да имаме валеж от положителни тестове този месец!!!
Хубав ден от мен момичета!
Супер кафенце,благодаря Taisita :)

malkoto_dqvolche Честито! Желая ти леко и безпроблемно бременеене и едно здраво и красиво бебче на финала.

Хубав ден на всички :)
Здравей те момичета!Аз от днеска съм съм на стартова позиция,тази гадина :witch: пак дойде,днеска ще си  :balk_145: :balk_145: :balk_145: ,а след няколко дена ще започнем отново с лова,та дано  Новата година ни донесе :bfp:.Хубав ден изпълнен с много усмивки  :bighug: :bighug: :bighug:

marina vdbЕй миличка толкова се ядосах :BangHead: :balk_144:,наистена много вярвах ,че чудото е станало,но нищо поплачи си да ти олекне ,то вече и аз така си поплаквам по малко като ми дойде,но ....после пълен напред към целта!Няма да падаме духом! :bighug: :bighug: :bighug:
malkoto_dqvolche,Стрхотни новини :dance2:!!!Тихичко честито!И сега е твой ред да ни ръсиш с вълшебен прашец!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Благодаря на всички за милите пожелания, само мъжо и вие знаете, не смея да кажа на никой още  :lol: Много се радвам, че ви има  :youwoman: :bighug: :bighug:
И специално за Силви, а и за другите момичета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Дано Коледа ви донесе най-хубавия подарък, на тези които чакат  :bfp:, а на тези които ловуват да хванат яйцето :bed:  :pleasantry:
Лека и спокойна вечер милички  :balk_126:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
 :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: цоп под виросчетата дано ни донесат :bfp:.Благодаря ти Силве за мили те думи,днеска определено съм по добре и нямам търпение онази с метлата да си тръгне и да започнем бебеправенето :bighug: :bighug: :bighug:Хубав ден момичета

Добро утро и от мен момичета. Малко късно се придъединявам, но бях малко разочарована от това, че може би нямам ову този месец. Но ако всичко е наред то няма даа е чудо, нали!
Успех на всички в бебеправенето!
Добро утро дами!
Заповядайте на лека закуска след снощните празненства


Честито на Дяволчето за  :bfp1:! Пази се много и всичко ще бъде наред  :hug2:

Лек и спорен Петък!
Естествено няма да пропусна да се поцопкам във вълшебния прашец и аз! :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
marina vdb :днеска определено съм по добре и нямам търпение онази с метлата да си тръгне и да започнем бебеправенето
Само така! :balk_602: :bighug:

бях малко разочарована от това, че може би нямам ову този месец. Но ако всичко е наред то няма даа е чудо, нали!
xpucuty Аз не разбирам кой знае колко от графики,но твоята ми се вижда напълно нормална графика,все пак има покачване на БТ!Важно е чудото да стане затова ти стискам здраво палци да ни зарадваш след няколко дена!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

И аз много се радвам ,че ви има!!!Хубав ,изпълнен с приятни емоции ден ви желая милички!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро момичета
marina vdb съжалявам че вещицата те е навестила този месец :(
 malkoto_dqvolche  цопвам се и аз с надеждата за коледно чудо  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
 sismondi  благодаря за закуската
на моя мъж му се отложи пътуването и съм много доволна :)
Хубав ден от мен :)
Ето и по едно късно кафенце за всички  :D
Честито и от мен Малко Дяволче. Сега си почивай повечко, ако можеш. На мен ми казаха, че следващото забременяване след миседа трябва поне в началото малко повечко да се заседявам и да не се движа много. Идея си нямам защо е така, но ти го предавам Успех, мила. Стискам ти палци  osi_9
Здравейте момичета,
как сте днес?
Честит 8 декември на студентките ако има такива тук :)
Afroditas благодаря за кафето :)
Ние с мъжо усилено ловуваме и се надявам лова да е успешен този месец в който вярвам по Коледа стават чудеса :)
Пожелавам ви приятн ден и успешен улов на ловуващите!
*
Здравейте щъркеланки :) Как сте днес? Честит празник на студентите, весело изкарване и наздраве  :drunk:
И да ви наръся с мнооого прашец  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Хубав ден на всички
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...