0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.








Miss_hriss
Lili_Jeleva mila_721
ra4ko75
cvetenceto23
alea
kotence199
pleyada
silvi_1980
dinika
mbluedeep
papilio
dida771
smurf4e
paulina23
-Tedi-
nat_b
tuti84
gadinaa
nikolova90
aycan
cherry
katenceto
veseto_dani
Tinker*bell
kokiche
jasmine83
avallon
kamelia_1326
linda 888
stefanipg
Rah777
valen85
krisityyy86
IvaIvanova_11
sismondi
marina_vdb
mimasbg
venta
slanceto87
sandra_dp
anni1981
izabel.1985
chattenoire84
pretty_shinee
bubolinka
veseto 87
Аfroditas
Taisita
                    







petqpetrova :bfp:
venito :bfp:
leaf :bfp:
smurf4e :bfp:
ddesi_sslava :bfp:
velvett :bfp:



Пожелавам на всички нас,да получим коледно чудо,да имаме незабравими празници с нашите семейства,да имаме безброй щастливи мигове защото.............
НА КОЛЕДА ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!!!!!!


С пожелания всички да се запишем в този списък:


 
malkoto_dqvolche - :bfp:
                     
МЕЧТАЙТЕ ,ВЯРВАЙТЕ ,ДЕРЗАЙТЕ!

:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Декември 05, 2012, 20:20:17 pm от petqst »
Цоп в новата темичка!Успех на чакащите  :bfp: и много :bed: на ловуващите и нека след този месец списъка с  :bfp: е по дълъг от този на ловуващите.При мен днеска Бт ми падна и си мисля че онази гадина ще дойде,но каквото стане безсилна съм.Хубав ден момичета :bighug: :bighug: :bighug:

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Добро утро от сърце пожелавам на всеки да сбъдне своята мечта .И много много "+" тестчета ,да закичим на коледната елха .
« Последна редакция: Декември 01, 2012, 09:35:55 am от anni1981 »


*
Прекрасна темичка за която Благодаря на silvi_1980 .
Дано се изпълни с много положителни емоции сбъднати мечти .
И аз да се включа към очакващите коледното чудо. :bori_023:
Успех на всички и дано Господ ни дари с така бленуваните  :bfp:и превърне тази Коледа в едно вълщебство. :cheerleader:
Здравейте душички, милички!  :bighug: Желая Ви един прекрасен и хубав уикенд!
Днес и вчера пак половувахме, тези дни имах т.нар. овулационни болки, с леко придъпване в единият яйчник, дано сме нацелили, че и без това до февруари с моят котарак (мъжа ми) ще се виждаме рядко :( После вече ще се оправим, надявам се с тия квартири и чудесии покрай нас да успеем и с някое малко котенце на ръце.  :oops:
Пожелавам Ви успех и този месец!!! Дано това бъде Вашият подарък за Коледа - нали знаете, стават чудеса!  :bighug: tree2a
*
Здравейте и от мен милички :) Честита нова темичка, дано се напълни с много  :bfp:
Мен вчера трябваше да ме навести вещицата, но засега я няма. Имах леко много много  бледо розово зацапване, но беше само като отида до тоалетната. Дано този месец ни донесе на всички така дълго чаканото щастие  :bori_002: :bori_015:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Здравейте,
нова съм във форума но искам да се включа към чакащите  :bfp: за месец декември.
Ние опитваме да  :pleasantry: от 10 месеца,но без да меря БТ и тестове за овулация, просто спряхме да се пазим.
Пожелавам на всички ни по едно коледно чудо под формата на така мечтания от всички ни положителен тест за бременост  :D
*
Taisita,  :welcome_1: Дано в най-скоро време видиш  :bfp:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Момичета,пожелавам ви едно истинско коледно чудо! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
:green_dust_1:
Преди една година за Коледа си пожелах тест с две чертички,няолко месеца по късно той беше реалност.Сега нашето чудо е на път и се моля всичко да мине нормално.
Пращам ви още малко вирусчета,хубаво да окъпете в тях! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Пращам ви още малко вирусчета,хубаво да окъпете в тях! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Цопвам се веднага под вирусчетата  :bubblebath: :a_cat_06: :surfinga:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Благодаря за топлото посрещане malkoto_dqvolche дано всички скоро видим  :bfp1:
kerita дай Боже да прихванем от вирусчетата :shower:пожелавам ти накрая на 9 месечното пътешествие да се гушкате с твоето чудо :bighug: :babyflips:
Ах,че хубава темичка се заформя  :cheerleader: Бързам и аз да се включа. Благодаря silvi_1980

Taisita добре дошла и успех  :welcome3:

malkoto_dqvolche дано зацапването да е от имплантация и да не видиш  :witch: следващите 9 месеца.


kerita благодаря за вирусчетата ще се възползвам  :bubblebath:

Желая на всички Коледното чудо и  :bfp:  preggo


 :bighug:   :bighug:   :bighug:
Скок в новата темичка.
Сивли, благодаря ти.  :D
Успех на всички ловуващи, нека да не забравяме, че на Коледа сдтават чудеса.

Taisita - Добре дошла! И дано скоро да видиш  :bfp:

*
Момичета, да ви е честита новата темичка. Нека предстоящите празници сбъднат най-съкровената ви мечта. Миналата година по Коледа ние гушкахме нашето слънчице, пожелавам на всяка една от вас да изживее това щастие.


ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА НА ВСИЧКИ !  :D

хайде и аз да се цопна с нещо набързо съчинено

Да си вдъхнем сили и надежда
че Дядо Коледа към нас поглежда,
той за миг не ни забравя
и всекиму с желаното дарява!

И в месеца на приказните чудеса ,
Коледата да ни носи блага новина,
за всеки чакащ своето дете,
две чертички теста да ни поднесе!
Чудесно е pleyada. Донесе ми положителни емоции в неделя сутринта. :D
Добро утро
от мен кафето в неделя сутрин

Момичета благодаря на всички ви за топлото посрещане в темата,която е прекрасна.Много ми харесва!
pleyada прекрасно стихче направо си представих как в Коледната нощ валят положителни тестове :)
chattenoire84 дано сте "сгащили яйцето" ,стискам палци :)
Благодаря на silvi_1980 че ме е добавила към списъка с чакащите коледно чудо!
Хубава неделя от мен
Taisita :welcome_1: :welcome_1: :welcome_1:Добре дошла в нашия отбор!И дано бързо ,бързо се прехвърлиш в темичката на бременилките!Мерси и за кафенценцето!
И аз ще поплувам под хубавите вирусчета на kerita ,за което много й благодаря ,никога не ни забравя!!! :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
pleyada все така да ни пишеш хубави стихчета ,да подържаме коледния дух!
И пожелавам на цялата ни страхотна дружинка  :grouphug2:,емоции изпълнени със щастие и любов и накрая за награда на всичкини по едно положително тестче!!! :bfp:
                             :bighug: :bighug: :bighug:
Здравейте момичета! Силви прекрасна тема си направила отново! Дано в нея всички момичета сбъднат мечтата си! Записвам се да ви навестявам и да съм в час с хубавите новини. Аз тези сам малко болна, имам ужасно повръщане от петак, но днес вече съм по - добре.
Пожелавам успех на всички и да не забравяме, че на Коледа наистина ставам чудеса!
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: