0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

                      :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Да се погмуркам в още малко вирусчета!!!
                        :thankyousign:
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА НА ВСИЧКИ !  :D

хайде и аз да се цопна с нещо набързо съчинено

Да си вдъхнем сили и надежда
че Дядо Коледа към нас поглежда,
той за миг не ни забравя
и всекиму с желаното дарява!

И в месеца на приказните чудеса ,
Коледата да ни носи блага новина,
за всеки чакащ своето дете,
две чертички теста да ни поднесе!

Благодаря момичета!
отдавна съм влязла във филма с Коледните и новогодишни празници , така че се очакваше емоциите ми и тук да се проявят. Мисля тази година да не ходим никъде по празниците, да си бъдем вкъщи и постоянно си мисля как да си направя масата декорирана красиво и изискано , ако успея да купя някои неща и да я направя, ще пусна снимки.
Здравей те момичета! :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath:и аз да се поизкъпя с виросчета.Днес БТ ми падна още така че едва ли ще видя  :bfp:,ако ову е била на 22ден, :witch: трябва да дойде на 34 ден(5-6декември),но ще продължава ме с лова усилено и този месец пък когато стане ,ако не на пролет сме се насочили към инсеминация.Радвам се че ви има :bighug: :bighug: :bighug: не знам какво щях да правя,сигурно щях да съм се побъркала  :balk_104: :bighug: :bighug: :bighug:

marina vdb направо ти се възхищавам на уловам а и нали знаеш, че докато не е дошла  :witch: винаги има шанс. Успех и дано да не дойде  osi_9.
И аз ще се поизкъпя  :a_cat_06:
*
Включвам се и аз в тази прекрасна тема, изпълнена с надежда и поезия :) Позравления Плеяда.
Това е един от месеците с най-хубавите християнски прзници, когато след Бъдни вечер ще посрещнем Рождество Христово.
Успех на всички и много сбъднати мечти :)
Здравейте мацки  :balk_64: с нетърпение очаквах новата темичка!Цопвам се с пълна сила и с големи надежди....Пожелавам на всички Коледа да изпълни всичките ни мечти и желания и бъде незабравима за нас.Хайде на  :pleasantry:
Добро утро мили дами.Заповядайте на вкусна закуска


Усмихнат и спорен ден!
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 22:11:24 pm от petqst »
Добро утро
sismondi  благодаря за закуската
marina vdb стискам палци за  :bfp1:
от мен успешна седмица за ловуване и стиснати палци за положителни тестове  :pleasantry: :bfp:
marina vdb ето виж, че пак се покачва температурата  osi_9. Чудесно. Защо не направиш един кръвен тест?
Добро утро момичета!И аз като всички се потапям в бременните вирусчета и си пожелавам за Коледа едно коледно чудо и в нашето семейство :bfp: :goodluck: Успех и много щастливи мигове пожелавам на всички момичета през предстоящите празници и също така много чудеса по Коледа :bfp: :crossfingers: :bighug:
 Afroditas , Taisita  благодаря ви момичета ,но за какъвто и да било тест ще изчакам до края на седмицата,този месец БТ си прави бъзици с мен. sismondi благодаря ти за закуската.Хубав ден и успешна седмица мацки :bighug:

Да скоча и аз тук да поплувам :) ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ВИДЕЛИ  :bfp: НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!!!
Здравейте , и аз бих искала да се запиша в темата и дано найстина Коледа ни сбъдне най-съкровенните мечти  :bori_007: :bori_004:
Ние правим опити за второ бебче,ама нещо се бави.Пия Клостилбегит за стимулация и дано да е последния месец в който го пия (вече е 4 пореден месец).Първия път забременях от 2 месец със стимулация с Клостила.Пожелавам на всички Коледа  и Новата година да им донесе само положителни тестове.


Добро утро!Да започнем деня с чаша горещо кафе!И да не забравяме да се усмихваме :bighug: :bighug: :bighug:

Добро утро,
както се казваше в една реклама "Честит вторник"
marina vdb  мерси за кафето.Все така ти стискам палци за :bfp:
TedyKr  добре дошла,пожелавам ти още този месец да видиш  :bfp: :crossfingers:
Хубав ден от мен момичета!!!
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Запис и от мен в новата темичка! Пожелавам на всички тук да сбъднат мечтата си в най-скоро време! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_64: :balk_602:
                   

Добро утро момиченца!Нали съм си по сладичкото ,към хубавото кафенце ви поднасям и по една бисквитка да се подсладим!
marina vdb стискам ти много палчета мила и мисля ,че скоро ще ни зарадваш!
                             :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро,момичета! Днес кафето е от мен.
Весел ден на всички.
Добро утро и от мен!МММММММ страхотно кафе точно от това имах нужда за да се разсъня.Силве благодаря ти :crossfingers: ,но днес отново БТ падна както и предполагах точно на 12ден,но пък засега гадината я няма и ще видим какво ще стане.Има ли нещо ново ще съм на отчет при вас.Хубав ден на всички :bighug: :bighug: :bighug:

Добро утро :)
Miss_hriss  мерси за кафето  :coffee:
Ние до понеделник спираме с  :00001754:.Мъжо ще е в липса ще пътува и ще си е у дома в неделя.Моята ову е малко късна така че другата седмица се хвърляме отново в боя!
marina vdb  аз си стискам палци за  :bfp1:докато гадината я няма има надежда
Кой друг не чака тази седмица?
Хубав ден от мен момичета !