0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.








Miss_hriss
Lili_Jeleva mila_721
ra4ko75
cvetenceto23
alea
kotence199
pleyada
silvi_1980
dinika
mbluedeep
papilio
dida771
smurf4e
paulina23
-Tedi-
nat_b
tuti84
gadinaa
nikolova90
aycan
cherry
katenceto
veseto_dani
Tinker*bell
kokiche
jasmine83
avallon
kamelia_1326
linda 888
stefanipg
Rah777
valen85
krisityyy86
IvaIvanova_11
sismondi
marina_vdb
mimasbg
venta
slanceto87
sandra_dp
anni1981
izabel.1985
chattenoire84
pretty_shinee
bubolinka
veseto 87
Аfroditas
Taisita
                    







petqpetrova :bfp:
venito :bfp:
leaf :bfp:
smurf4e :bfp:
ddesi_sslava :bfp:
velvett :bfp:



Пожелавам на всички нас,да получим коледно чудо,да имаме незабравими празници с нашите семейства,да имаме безброй щастливи мигове защото.............
НА КОЛЕДА ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!!!!!!


С пожелания всички да се запишем в този списък:


 
malkoto_dqvolche - :bfp:
                     
МЕЧТАЙТЕ ,ВЯРВАЙТЕ ,ДЕРЗАЙТЕ!

:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Декември 05, 2012, 20:20:17 pm от petqst »
Цоп в новата темичка!Успех на чакащите  :bfp: и много :bed: на ловуващите и нека след този месец списъка с  :bfp: е по дълъг от този на ловуващите.При мен днеска Бт ми падна и си мисля че онази гадина ще дойде,но каквото стане безсилна съм.Хубав ден момичета :bighug: :bighug: :bighug:

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Добро утро от сърце пожелавам на всеки да сбъдне своята мечта .И много много "+" тестчета ,да закичим на коледната елха .
« Последна редакция: Декември 01, 2012, 09:35:55 am от anni1981 »


*
Прекрасна темичка за която Благодаря на silvi_1980 .
Дано се изпълни с много положителни емоции сбъднати мечти .
И аз да се включа към очакващите коледното чудо. :bori_023:
Успех на всички и дано Господ ни дари с така бленуваните  :bfp:и превърне тази Коледа в едно вълщебство. :cheerleader:
Здравейте душички, милички!  :bighug: Желая Ви един прекрасен и хубав уикенд!
Днес и вчера пак половувахме, тези дни имах т.нар. овулационни болки, с леко придъпване в единият яйчник, дано сме нацелили, че и без това до февруари с моят котарак (мъжа ми) ще се виждаме рядко :( После вече ще се оправим, надявам се с тия квартири и чудесии покрай нас да успеем и с някое малко котенце на ръце.  :oops:
Пожелавам Ви успех и този месец!!! Дано това бъде Вашият подарък за Коледа - нали знаете, стават чудеса!  :bighug: tree2a
*
Здравейте и от мен милички :) Честита нова темичка, дано се напълни с много  :bfp:
Мен вчера трябваше да ме навести вещицата, но засега я няма. Имах леко много много  бледо розово зацапване, но беше само като отида до тоалетната. Дано този месец ни донесе на всички така дълго чаканото щастие  :bori_002: :bori_015:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Здравейте,
нова съм във форума но искам да се включа към чакащите  :bfp: за месец декември.
Ние опитваме да  :pleasantry: от 10 месеца,но без да меря БТ и тестове за овулация, просто спряхме да се пазим.
Пожелавам на всички ни по едно коледно чудо под формата на така мечтания от всички ни положителен тест за бременост  :D
*
Taisita,  :welcome_1: Дано в най-скоро време видиш  :bfp:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Момичета,пожелавам ви едно истинско коледно чудо! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
:green_dust_1:
Преди една година за Коледа си пожелах тест с две чертички,няолко месеца по късно той беше реалност.Сега нашето чудо е на път и се моля всичко да мине нормално.
Пращам ви още малко вирусчета,хубаво да окъпете в тях! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Пращам ви още малко вирусчета,хубаво да окъпете в тях! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Цопвам се веднага под вирусчетата  :bubblebath: :a_cat_06: :surfinga:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Благодаря за топлото посрещане malkoto_dqvolche дано всички скоро видим  :bfp1:
kerita дай Боже да прихванем от вирусчетата :shower:пожелавам ти накрая на 9 месечното пътешествие да се гушкате с твоето чудо :bighug: :babyflips:
Ах,че хубава темичка се заформя  :cheerleader: Бързам и аз да се включа. Благодаря silvi_1980

Taisita добре дошла и успех  :welcome3:

malkoto_dqvolche дано зацапването да е от имплантация и да не видиш  :witch: следващите 9 месеца.


kerita благодаря за вирусчетата ще се възползвам  :bubblebath:

Желая на всички Коледното чудо и  :bfp:  preggo


 :bighug:   :bighug:   :bighug:
Скок в новата темичка.
Сивли, благодаря ти.  :D
Успех на всички ловуващи, нека да не забравяме, че на Коледа сдтават чудеса.

Taisita - Добре дошла! И дано скоро да видиш  :bfp:

*
Момичета, да ви е честита новата темичка. Нека предстоящите празници сбъднат най-съкровената ви мечта. Миналата година по Коледа ние гушкахме нашето слънчице, пожелавам на всяка една от вас да изживее това щастие.


ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА НА ВСИЧКИ !  :D

хайде и аз да се цопна с нещо набързо съчинено

Да си вдъхнем сили и надежда
че Дядо Коледа към нас поглежда,
той за миг не ни забравя
и всекиму с желаното дарява!

И в месеца на приказните чудеса ,
Коледата да ни носи блага новина,
за всеки чакащ своето дете,
две чертички теста да ни поднесе!
Чудесно е pleyada. Донесе ми положителни емоции в неделя сутринта. :D
Добро утро
от мен кафето в неделя сутрин

Момичета благодаря на всички ви за топлото посрещане в темата,която е прекрасна.Много ми харесва!
pleyada прекрасно стихче направо си представих как в Коледната нощ валят положителни тестове :)
chattenoire84 дано сте "сгащили яйцето" ,стискам палци :)
Благодаря на silvi_1980 че ме е добавила към списъка с чакащите коледно чудо!
Хубава неделя от мен
Taisita :welcome_1: :welcome_1: :welcome_1:Добре дошла в нашия отбор!И дано бързо ,бързо се прехвърлиш в темичката на бременилките!Мерси и за кафенценцето!
И аз ще поплувам под хубавите вирусчета на kerita ,за което много й благодаря ,никога не ни забравя!!! :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
pleyada все така да ни пишеш хубави стихчета ,да подържаме коледния дух!
И пожелавам на цялата ни страхотна дружинка  :grouphug2:,емоции изпълнени със щастие и любов и накрая за награда на всичкини по едно положително тестче!!! :bfp:
                             :bighug: :bighug: :bighug:
Здравейте момичета! Силви прекрасна тема си направила отново! Дано в нея всички момичета сбъднат мечтата си! Записвам се да ви навестявам и да съм в час с хубавите новини. Аз тези сам малко болна, имам ужасно повръщане от петак, но днес вече съм по - добре.
Пожелавам успех на всички и да не забравяме, че на Коледа наистина ставам чудеса!
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
                      :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Да се погмуркам в още малко вирусчета!!!
                        :thankyousign:
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА НА ВСИЧКИ !  :D

хайде и аз да се цопна с нещо набързо съчинено

Да си вдъхнем сили и надежда
че Дядо Коледа към нас поглежда,
той за миг не ни забравя
и всекиму с желаното дарява!

И в месеца на приказните чудеса ,
Коледата да ни носи блага новина,
за всеки чакащ своето дете,
две чертички теста да ни поднесе!

Благодаря момичета!
отдавна съм влязла във филма с Коледните и новогодишни празници , така че се очакваше емоциите ми и тук да се проявят. Мисля тази година да не ходим никъде по празниците, да си бъдем вкъщи и постоянно си мисля как да си направя масата декорирана красиво и изискано , ако успея да купя някои неща и да я направя, ще пусна снимки.
Здравей те момичета! :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath:и аз да се поизкъпя с виросчета.Днес БТ ми падна още така че едва ли ще видя  :bfp:,ако ову е била на 22ден, :witch: трябва да дойде на 34 ден(5-6декември),но ще продължава ме с лова усилено и този месец пък когато стане ,ако не на пролет сме се насочили към инсеминация.Радвам се че ви има :bighug: :bighug: :bighug: не знам какво щях да правя,сигурно щях да съм се побъркала  :balk_104: :bighug: :bighug: :bighug:

marina vdb направо ти се възхищавам на уловам а и нали знаеш, че докато не е дошла  :witch: винаги има шанс. Успех и дано да не дойде  osi_9.
И аз ще се поизкъпя  :a_cat_06:
*
Включвам се и аз в тази прекрасна тема, изпълнена с надежда и поезия :) Позравления Плеяда.
Това е един от месеците с най-хубавите християнски прзници, когато след Бъдни вечер ще посрещнем Рождество Христово.
Успех на всички и много сбъднати мечти :)
Здравейте мацки  :balk_64: с нетърпение очаквах новата темичка!Цопвам се с пълна сила и с големи надежди....Пожелавам на всички Коледа да изпълни всичките ни мечти и желания и бъде незабравима за нас.Хайде на  :pleasantry:
Добро утро мили дами.Заповядайте на вкусна закуска


Усмихнат и спорен ден!
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 22:11:24 pm от petqst »
Добро утро
sismondi  благодаря за закуската
marina vdb стискам палци за  :bfp1:
от мен успешна седмица за ловуване и стиснати палци за положителни тестове  :pleasantry: :bfp:
marina vdb ето виж, че пак се покачва температурата  osi_9. Чудесно. Защо не направиш един кръвен тест?
Добро утро момичета!И аз като всички се потапям в бременните вирусчета и си пожелавам за Коледа едно коледно чудо и в нашето семейство :bfp: :goodluck: Успех и много щастливи мигове пожелавам на всички момичета през предстоящите празници и също така много чудеса по Коледа :bfp: :crossfingers: :bighug:
 Afroditas , Taisita  благодаря ви момичета ,но за какъвто и да било тест ще изчакам до края на седмицата,този месец БТ си прави бъзици с мен. sismondi благодаря ти за закуската.Хубав ден и успешна седмица мацки :bighug:

Да скоча и аз тук да поплувам :) ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ВИДЕЛИ  :bfp: НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!!!
Здравейте , и аз бих искала да се запиша в темата и дано найстина Коледа ни сбъдне най-съкровенните мечти  :bori_007: :bori_004:
Ние правим опити за второ бебче,ама нещо се бави.Пия Клостилбегит за стимулация и дано да е последния месец в който го пия (вече е 4 пореден месец).Първия път забременях от 2 месец със стимулация с Клостила.Пожелавам на всички Коледа  и Новата година да им донесе само положителни тестове.


Добро утро!Да започнем деня с чаша горещо кафе!И да не забравяме да се усмихваме :bighug: :bighug: :bighug:

Добро утро,
както се казваше в една реклама "Честит вторник"
marina vdb  мерси за кафето.Все така ти стискам палци за :bfp:
TedyKr  добре дошла,пожелавам ти още този месец да видиш  :bfp: :crossfingers:
Хубав ден от мен момичета!!!
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Запис и от мен в новата темичка! Пожелавам на всички тук да сбъднат мечтата си в най-скоро време! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_64: :balk_602:
                   

Добро утро момиченца!Нали съм си по сладичкото ,към хубавото кафенце ви поднасям и по една бисквитка да се подсладим!
marina vdb стискам ти много палчета мила и мисля ,че скоро ще ни зарадваш!
                             :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро,момичета! Днес кафето е от мен.
Весел ден на всички.
Добро утро и от мен!МММММММ страхотно кафе точно от това имах нужда за да се разсъня.Силве благодаря ти :crossfingers: ,но днес отново БТ падна както и предполагах точно на 12ден,но пък засега гадината я няма и ще видим какво ще стане.Има ли нещо ново ще съм на отчет при вас.Хубав ден на всички :bighug: :bighug: :bighug:

Добро утро :)
Miss_hriss  мерси за кафето  :coffee:
Ние до понеделник спираме с  :00001754:.Мъжо ще е в липса ще пътува и ще си е у дома в неделя.Моята ову е малко късна така че другата седмица се хвърляме отново в боя!
marina vdb  аз си стискам палци за  :bfp1:докато гадината я няма има надежда
Кой друг не чака тази седмица?
Хубав ден от мен момичета !
 Taisita благодаря и на теб за :crossfingers:  за сега вещицата не е дошла и се надявам да ме презкочи за девет месеца,но от няколко дена имам  леко жълто течение което съвсем леко се забелязва и досега съм нямала такова,вече не знам какво става с мен.Много сърчица на ловуващите,а на (не)чакащите :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Kerita, донесе ми много късмет с вирусчетата  :bighug:
В понеделник видях така дълго чаканите  :bfp: Пожелавам на всички Коледа да им донесе подарък като моя  :goodluck:
marina vdb много стиснати палчета от мен, докато я няма вещицата няма да се отчайваш  :crossfingers:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
malkoto_dqvolche  тихичко честито и леки девет месеца :cloud9: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug:

*
Благодаря мила, дано този път всичко мине без проблем  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
malkoto_dqvolche,много се радвам за теб! :bighug:
Пожелавам ти всичко да е наред и да се похвалиш скоро със сърчице.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
malkoto_dqvolche, Честито!  :D Много се радвам за теб! Леко бременеене.  :D

Добро утро момичета
заповядайте да пием по кафе

malkoto_dqvolche честити две чертички!!!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!! Дай Боже да повлечеш крака и да имаме валеж от положителни тестове този месец!!!
Хубав ден от мен момичета!
Супер кафенце,благодаря Taisita :)

malkoto_dqvolche Честито! Желая ти леко и безпроблемно бременеене и едно здраво и красиво бебче на финала.

Хубав ден на всички :)
Здравей те момичета!Аз от днеска съм съм на стартова позиция,тази гадина :witch: пак дойде,днеска ще си  :balk_145: :balk_145: :balk_145: ,а след няколко дена ще започнем отново с лова,та дано  Новата година ни донесе :bfp:.Хубав ден изпълнен с много усмивки  :bighug: :bighug: :bighug:

marina vdbЕй миличка толкова се ядосах :BangHead: :balk_144:,наистена много вярвах ,че чудото е станало,но нищо поплачи си да ти олекне ,то вече и аз така си поплаквам по малко като ми дойде,но ....после пълен напред към целта!Няма да падаме духом! :bighug: :bighug: :bighug:
malkoto_dqvolche,Стрхотни новини :dance2:!!!Тихичко честито!И сега е твой ред да ни ръсиш с вълшебен прашец!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Благодаря на всички за милите пожелания, само мъжо и вие знаете, не смея да кажа на никой още  :lol: Много се радвам, че ви има  :youwoman: :bighug: :bighug:
И специално за Силви, а и за другите момичета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Дано Коледа ви донесе най-хубавия подарък, на тези които чакат  :bfp:, а на тези които ловуват да хванат яйцето :bed:  :pleasantry:
Лека и спокойна вечер милички  :balk_126:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
 :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: цоп под виросчетата дано ни донесат :bfp:.Благодаря ти Силве за мили те думи,днеска определено съм по добре и нямам търпение онази с метлата да си тръгне и да започнем бебеправенето :bighug: :bighug: :bighug:Хубав ден момичета

Добро утро и от мен момичета. Малко късно се придъединявам, но бях малко разочарована от това, че може би нямам ову този месец. Но ако всичко е наред то няма даа е чудо, нали!
Успех на всички в бебеправенето!
Добро утро дами!
Заповядайте на лека закуска след снощните празненства


Честито на Дяволчето за  :bfp1:! Пази се много и всичко ще бъде наред  :hug2:

Лек и спорен Петък!
Естествено няма да пропусна да се поцопкам във вълшебния прашец и аз! :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
marina vdb :днеска определено съм по добре и нямам търпение онази с метлата да си тръгне и да започнем бебеправенето
Само така! :balk_602: :bighug:

бях малко разочарована от това, че може би нямам ову този месец. Но ако всичко е наред то няма даа е чудо, нали!
xpucuty Аз не разбирам кой знае колко от графики,но твоята ми се вижда напълно нормална графика,все пак има покачване на БТ!Важно е чудото да стане затова ти стискам здраво палци да ни зарадваш след няколко дена!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

И аз много се радвам ,че ви има!!!Хубав ,изпълнен с приятни емоции ден ви желая милички!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро момичета
marina vdb съжалявам че вещицата те е навестила този месец :(
 malkoto_dqvolche  цопвам се и аз с надеждата за коледно чудо  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
 sismondi  благодаря за закуската
на моя мъж му се отложи пътуването и съм много доволна :)
Хубав ден от мен :)
Ето и по едно късно кафенце за всички  :D
Честито и от мен Малко Дяволче. Сега си почивай повечко, ако можеш. На мен ми казаха, че следващото забременяване след миседа трябва поне в началото малко повечко да се заседявам и да не се движа много. Идея си нямам защо е така, но ти го предавам Успех, мила. Стискам ти палци  osi_9
Здравейте момичета,
как сте днес?
Честит 8 декември на студентките ако има такива тук :)
Afroditas благодаря за кафето :)
Ние с мъжо усилено ловуваме и се надявам лова да е успешен този месец в който вярвам по Коледа стават чудеса :)
Пожелавам ви приятн ден и успешен улов на ловуващите!
*
Здравейте щъркеланки :) Как сте днес? Честит празник на студентите, весело изкарване и наздраве  :drunk:
И да ви наръся с мнооого прашец  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Хубав ден на всички
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Бързам да се гмурна и аз в прашеца  :bubblebath:  :a_cat_06:

Taisita страхотен лов имаш  :bed: Браво,това вече ми намирисва на  :bfp:

Хайде успех на всички!

Да не забравя-Честит празник на всички,които празнуват днес. :drunk:



Аз вече отпаднах този месец  :balk_144:, но поне за другия да се попланцукам :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Аз вече отпаднах този месец  :balk_144:, но поне за другия да се попланцукам :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:

Много съжалявам  :(
Не губи надежда, нова година нов късмет.

 :bighug:  :bighug:  :bighug:
Afroditas съжалявам че ти е дошло но както е казала Miss_hriss  нова година - нов късмет!
Miss_hriss  дано намирисва на  :bfp: много се надявам този месец :)
Добро утро мацки хайде да закусим!Taisita :crossfingers: накрая на тази графика да има:bfp:Afroditas-много съжалявам мила че тази гадина е дошла,но няма да се отчайваме а ще продължаваме да се борим за чудото.malkoto_dqvolche -благодаря че продължаваш да ни навестяваш и да ни ръсиш с прашец :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: :bighug: :bighug: :bighug:Хубав почивен ден

Добро утро момичета :)
 marina vdb  мерси за закуската и стиснатите палци!
Дано този месец има много положителни тетсове в темата!
После ще намина пак сега отивам да готвя :)
Здравейте мацки!

Има ли някой,който днес празнува?  :flower:

Да им е честито  :balk_14:

Сега ще ви споделя едно стихче,което днес прочетох:


ЕДИН ЖИВОТ

Един живот ти дава този свят,
и ти се постарай да го живееш.
Заслужил тази висша благодат,
заслужил тази болка да живееш!

Успей да бъдеш силен цял живот,
гори, бори се, вярвай и обичай.
Живей така, че да оставиш път,
по който някой следващ би затичал!

Приемай като струна всеки звук,
и с всяка тръпка музика извличай.
И вярвай, че ако сега си тук -
там някой непременно те обича.

Един живот ти дава този свят,
и ти си длъжен да го изживееш.
Заслужил тази висша благодат,
заслужил тази болка да живееш.
Добро утро момичета :)

кафето днес от мен
пожелавам ви успешен лов тази седмица :pleasantry: на тези които не чакат тази седмица  :bfp:
Въпреки студа навън пожелавам ви една наситена с положителни емоции седмица!!!
Добро утро момичета!Първа ще се почерпя със сладичко и кафенце!Пожелания и от мен за успешен лов :pleasantry: който ловува и късмет на всички чакащи!Лека седмица изпълнена с приятни емоции! :bighug: :bighug: :bighug:
 Taisita благодаря за кафенцето стискам палци все така да продължавате и накрая :bfp:.Успех и на останалите момичета в лова и в очакването на :bfp:.Хубав ден изпълнен с хубави моменти :bighug: :bighug: :bighug:

*
Здравейте момичета, ето малко прашец и от мен  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Стискам силно палци да има много много хубави коледни изненади  :youwoman: osi_9 :bighug:

 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
 :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06: хоп-цоп в прашеца!Много се радвам за теб ,че всичко е ок с бебока и май ще ни ръсиш с розов прашец скоро време! :balk_602: :balk_21: :bighug:
цоп и аз под прашеца :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath:andi_s благодаря за прашеца и лека бременност и на финала една пухкава принцеса :bori_015: :bighug:

Добро утро момичета

да пием кафе заедно :)
веднага се цопвам и аз в прашеца от andi_s  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06: мерси за прашеца и лека бременност пожелавам :)
Хубав ден от мен и успешен лов на ловуващите :)
*
Здравейте милички :) Как сте днес? Taisita, благодаря за кафенцето, вземам си едно, че както го обичам.... :)
Хайде на цамбуркането  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: че да има коледни подаръци за послушните  :bfp:(а аз знам, че тука всички са много, много послушни  :grouphug:)
Хубав и успешен ден от мене  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Хоп и аз да се натъркам хубаво с бременните вирусчета на malkoto_dqvolche и andi_s , защото аз наистина мога да се надявам само на Коледно чудо с толкова малко  :heartbeat:, ама нямаше как нали заради цветната снимка трябваше да имаме въздържание, а пък да не повярваш този месец и О беше мноооого рано, което е нетипично за мен (според мен беше някъде в дните окло цветната снимка), но Господ си знае работата...Може би пък да се случи Коледното чудо при нас :oops: Много успех на всички момичета и много положителни тестчета и емоции по празниците :goodluck: :bfp: :goodluck:
 :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:и аз няма пропусна да се цопна в прашеца!И аз така само на коледно чудо ще се надявам ,но си запазвам ред в първите редици за нова година нов късмет!!! :bighug:
Благодаря,момичета за прашеца   :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Дано е на късмет и да имаме още мого  :bfp: под елхата  tree2a :)
Успех на всички,аз края на тази седмица Не чакам да идва  :witch:
С моят умрял лов - май нищо няма да стане  :(
Добро утро момичета
за мен е удоволствие да споделя кафето си сутрин с вас

 malkoto_dqvolche  веднага се цопвам в прашеца  :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath:
slanceto87  нали по Коледа стават чудеса,от сърце пожелавам едно такова чудо на теб и на всички ни тук които чакаме :bfp:
silvi_1980  и на теб пожелавам коледно чудо,всички да имаме успешен лов този месец и  :bfp1:
Miss_hriss  стискам ти палци от сега за края на седмицата,дано дано се похвалиш!!! osi_9
chattenoire84 може пък с твоя лов да бъдеш изненадана и да има  :bfp: Дядо Боже си знае работата - вярвай!!!
Ние с моя мъж още ловуваме за всеки случай  :pleasantry:
Хубав ден от мен момичета с много усмивки и положителни емоции  :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро момичета!Не пропускам както винаги да пия едно кафенце с вас!Много се моля за всичкини и очаквам с нетърпение да ни посипи дъждец от положителни тестчета! :bfp: :bfp: :bfp:
Хубав ден! :bighug: :bighug: :bighug:
Цопвам се веднага в прашеца....  :bubblebath:

При мен нещата много се объркаха и аз много се обърках...Все още чакам да ми дойде, а вещицата така и не идва.. В неделя ще видим доки какво ще каже....Пия от месец Инофолик и Метфогама, но много странно, че на 24 получих зацапване само на тоалетната хартия и не знам да го броя ли за цикъл или не. Имам болки ниско долу, и гърдите нещо ме наболяват, не е възможно да има бебе, а дано вещицата да дойде...много съм объркана вече....  :cry: нервите ми не издържат...
« Последна редакция: Декември 12, 2012, 19:05:00 pm от Lili_Jeleva »

Добро утро момичета ,как сте днес?

Ние май приключихме с лова и вече ще чакаме резултати,датата ми е 24 декември и се надявам на коледно чудо :)
Хубав ден от мен :)
Taisita стискам палци за Коледното чудо :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Taisita - Стискам палци...  :D


Здравейте да пием кафе заедно
Мерси момичета за палците:)
Стискам палци за коледно чудо за всяка една от нас!!!
 Taisita  мерси за кафенцето много обичам такива с много пияна,дано да успеем в лова този месец всички и да видим много :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: Хубав ден момичета




Здравейте момичета,ей така без повод реших да се почерпим малко със сладичко,поне при мен винаги ми повдига настроението!Наблюдавам 2-3 графики и мисля че скоро ще започне дъждеца от положителни тестчета!Много се моля да е така!Късмет на всичкини и нека бъдем най-щастливите момичета по празниците!Прегращам ви силно и ви пожелавам всеки ден да бъде изпълнен с приятни емоции!
         :bighug: :bighug: :bighug:
Ооо бонбоните за просто уникални....Благодаря,бих си пиинала и едно кафенце ,но неможеее
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Здравейте милички :) Нещо ви няма в темичката, не пишете и само мога да се надявам, че ловувате  :pleasantry:
Силви, благодаря за бонбоните, вземам си, ако може повече от 1 :)
Хайде за късмет  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Хубав ден на всички от мен и бебчо  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
 :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: благодаря ти malkoto_dqvolche и да се оправяш бързо от настинката. Силве невероятни бонбони както ми се яде сладко вече втори ден много добре ми дойдоха :bighug: :bighug: :bighug:

Добро утро
malkoto_dqvolche не пропускам вирусчетата дано се заразя с тях  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06: а ти да се оправяш от настинката

закуска от мен в неделя сутрин
Силви не отказвам сладко - обожавам шоколад,мерси за бонбоните :)
Успешен лов от мен!
« Последна редакция: Декември 16, 2012, 09:32:40 am от Taisita »
Здравейте момичета,аз отпадам,за мен няма да има Коледно чудо  :balk_145: :balk_145: :balk_145: Гадната  :witch: ме посети тази сутрин.
Поплаках си едно хубаво постоянно питайки се "Защо?" :balk_146: :BangHead:
Опитвам се да не се отчайвам и да съм силна,но предполагам знаете,че е трудно.
Сега ще се надявам за късмет през новата година.
Стискам палчета за вас  :crossfingers: Дано вие видите  :bfp: този месец.
Taisita благодаря за закуската,
ще си взема и от сладичкото на silvi_1980
            

Здравейте мили момичета,видях ,че на всички ни се ослади сладичкото затова ви предлагам да топнем по едно пръстче в течния шоколад!
Малко закъснях за зазкуската,но ще си пийна кафенце,на него не мога да откажа по никое време!
Miss_hriss Много съжалявам че тази гадината те е навестила :x,но нищо горе главата ,нова година нов късмет,мисля че ще ти правя компания,защото и аз най-вероятно (като се има впредвид сърчицата ми)ще съм в първите редици за късмет през новата година!
Късмет на всички чакащи ,приятен и успешен лов на ловуващите!
            :bighug: :bighug: :bighug:

Забравих да се поцопкам в прашеца! :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
« Последна редакция: Декември 16, 2012, 14:12:14 pm от petqst »
Добро утро момичета да започнем деня и новата седмица с чаша горещо кафе и една глезотйка.Успех на ловуващите като нас и много :bfp: на очакващите.Хубав ден :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 07:37:45 am от marina vdb »

Добро утро момичета :)
marina vdb мерси за кафето и сладкото - много добре изглежда :)
Кой чака  :bfp1: тази седмица?
Момичета аз не закусвам от години,как мислите дали това че от няколко дни съм гладна сутрин е симптом на моето така желано чудо?
Здравейте момичета!Мерси за кафенцето!
Tasita Стискам силно палчета това да е симптоми на твоето коледно чудо!А кога ти e датата ,когато НЕ чакаш неканени гости?Можеби скоро да направиш тестче и да ни изненадаш приятно!Мнооооого се моля за това ,нямам търпение вече за хубави новини!!!!!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро момичета :)
marina vdb мерси за кафето и сладкото - много добре изглежда :)
Кой чака  :bfp1: тази седмица?
Здравейте , аз съм от чакащите тази седмица,направо се побърквам,довечера мисля да си направя тест щото нямам нерви вече , да чакам,иначе на 19 трябва да ми дойде...
Успех на всички чакащи и ловуващи :kiss:


*
Здравейте милички :) Минавам да ви наръся всички с мнооого прашец  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
TedyKr стискам ти много силно палчета да видиш  :bfp:
Taisita силно се надявам да е симптом, защото и аз преди да видя положителното тестче сутрин си хапвах, а сега направо си закусвам :) И при първата ми бременност бях така. Много стиснати палчета да видиш на Бъдни вечер две чертички :)
silvi_1980 никакво отчайване мила, не е важен броя на сърчицата, важното е да сте уцелили момента, така че да няма такива мисли :)
Лека и спокойна вечер щъркеланки  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 19:43:51 pm от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...


Здравейте момичета!Днес закуската ще е от мен,който може да си пийне и  кафенце :wink:!
Късмет на всички чакащи и ловуващи yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!
Хубав и приятен ден изпълнен с щастие и много любов!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #100 -: Декември 18, 2012, 08:03:30 am »
miss_hriss и аз съм с теб. Гостите дойдоха. Добре че имам силна опора до мен. Очаквам овулация точно по коледа, а ако чаканото чудо дойде, то ще съвпадне с рожденния ми ден. Така че въобще не се отказвам. Завидях благородно на хубавия лов на Taisita.
Стискам ви палци на всички да ни заредите с хубави емоции за предстоящите празници!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #101 -: Декември 18, 2012, 09:02:26 am »
Добро утро
silvi_1980  мерси за кафето и закуската - прекрасно изглежда :)
TedyKr стискам ти палци за положителен тест :)
xpucuty овулация по Коледа не звучи никак зле дано я улучите и  след това догодина с нов късмет се похвалиш с положителен тест.
Хубав ден от мен!!!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #102 -: Декември 18, 2012, 13:43:57 pm »
Taisita1 ти си права, Дядо Боже си знае работата. Ето вече четвърти ден ми закъснява, така ми се е подул корема, че имам чувството, че съм в 4-ти месец бременна. От 4 дни имам постоянни газове. Ще изчакам малко и ще направя тест след няколко дни. А и не изпитвам сексуално влечение - аз, която съм хищник, както се казва мъжа ми не може да ми смогне на моменти. :oops: Дано, дано се е получило. И той ми каза, че ще много щастлив, ако сме успели. Подскачаше  и се радваше като малко дете. Дано не го разочаровам.
Много се радвам за забременелите момичета през този месец! Вие сте моята гордост!
А, останалите като мен - дерзайте, дано за Коледа всички ние видим:  :bfp: под  tree2a
*
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #103 -: Декември 18, 2012, 15:43:46 pm »
chattenoire84 препишкай едно тестче и да ни зарадваш и ти :) Стискам ти силно палчета да видиш  :bfp:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #104 -: Декември 19, 2012, 11:26:10 am »

Добро Утро! Пожелавам ви ден изпълнен с хармония и обич.


Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #105 -: Декември 20, 2012, 08:45:47 am »
Добро утро момичета
chattenoire84 хайде прави тест имаш голямо закъснение!!!
кафе от мен

кой друг не чака?
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #106 -: Декември 20, 2012, 12:14:01 pm »
Пийвам си от кафенцето с голямо удоволствие!Айде момичета чакам с нетърпение да направите тестчета,проверявам ви всеки ден! :balk_121:
Стискам силно палчета за хубави новини тези дни!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #107 -: Декември 20, 2012, 14:47:46 pm »
 Taisita  благодаря за кафето а ще го пия следобедно стискам палци скоро да се похвалиш с :bfp:,Силве и за теб се отнася същото.Много  :bfp: на очакващите,и много късмет на ловуващите :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #108 -: Декември 21, 2012, 09:44:48 am »
Ето и малко коледни сладки от мен за сутрешното ви кафенце  :)
Успех на всички момичета, които очакват  :bfp:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #109 -: Декември 21, 2012, 10:09:32 am »
Здравейте ,момичета!
Мерси за хубавите сладки :wink:,които ни напомнят за чудесният празник!Късмет на всичкки ни!
Прегръдки на всички и чакам положителни тестчета :bfp: :bfp: :bfp:
:bighug: :bighug: :bighug:!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #110 -: Декември 21, 2012, 12:42:56 pm »
Здравейте и от мен!    Afroditas благодаря за хубавите сладки.Стискам силно палци за много  :bfp: до края на годината и всички  скоро да се прехвърлим в темичката за бременни :bighug: :bighug: :bighug: 

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #111 -: Декември 21, 2012, 13:45:30 pm »
Здравейте, днес си направих два Surecheck-a и на двата имам две бледи чертички. Плаче ми се, смее ми се, щастлива съм! И се надявам втората чертичка да стане тъмно червена, за да се зарадвам съвесем! Пожелавам и на вас вашето коледно чудо! Много ви обичам и макар и рядко да пиша, си ви следя по форумчетата :)
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #112 -: Декември 21, 2012, 13:51:56 pm »
Честито, dinika! Пожелавам ти успех и стискам палци. Страхотна новина
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #113 -: Декември 21, 2012, 15:37:26 pm »
Браво на бременните момичета много се радвам за Вас! Спокойно бременеене и сладки бебчета накрая! Тази сутрин направих тест, за съжаление е  :bfn:, а  :witch: още не е дошла  :balk_145: изпуснахме и подаръка за Коледа  :00001754: :bori_023:  :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #114 -: Декември 21, 2012, 18:47:19 pm »
dinika тихичко честито от мен !!!
Afroditas мерси за сладките прекрасно изглеждат!!!
chattenoire84 съжалявам че теста е отрицателен :( колко дни вече имаш закъснение?Толкова се надявах да се похвалиш...
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #115 -: Декември 22, 2012, 09:39:31 am »
dinika Честито и от мен!  osi_5Наистена е много приятно да четеш такива новини,много се радвам за теб!
chattenoire84 Много съжлявам за теста :balk_144: ,че е показал -,но след като още нямаш гостенка силно ти стискам палчета да е бил грешен!
Taisita твой ред е да ни зарадваш,стискам силно палчета и на краката и на ръцете! :kickgirl: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #116 -: Декември 23, 2012, 12:49:01 pm »
Момичета мерси за палците но цикъла ми подрани с 2 дни.За този месец отпадам но за догодина се нареждам на първия ред за положителен тест!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #117 -: Декември 23, 2012, 13:18:07 pm »
Taisita много съжалявам скъпа много ме е яд като някоя от нас напише че онази гади пак я е навестила osi_7 osi_7 osi_7 и другият месец Нова година нов късмет :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #118 -: Декември 23, 2012, 14:58:40 pm »
Вещицата се бави, изобщо не ми идва. Теста е отрицателен, а гърдите така ме болят на допир, особено зърната, че направо не е истина. И аз не знам какво става честно казано. :oops:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #119 -: Декември 24, 2012, 07:35:52 am »
Добро утро момичета да пием по кафе и да се захващам да готвя за довечера и имам да купя още няколко подаръка.Хубав ден и весело изкарване на бъдни вечер  :bighug: :bighug:

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #120 -: Декември 24, 2012, 12:09:01 pm »
Весел празник момичета, дано всяко пожелано и помечтано желание стане реалност  tree2a :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #121 -: Декември 24, 2012, 13:35:22 pm »
Привет момичета
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #122 -: Декември 24, 2012, 19:45:54 pm »



 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #123 -: Декември 25, 2012, 07:08:30 am »
Всяко коледно пожелание може да се сбъдне ако вярваш истински в него.
Повярвай и то ще се сбъдне: най-хубавите моменти от тук нататък ни предстоят!
Весела Коледа! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

В Коледната нощ аз си пожелах това и вярвам че ще се сбъдне,а вие момичета?

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #124 -: Декември 25, 2012, 09:05:53 am »
Честито Рождество Христово,момичета :)
Минавам да ви почерпя,защото в този хубав светъл ден,аз празнувам моят имен ден.


Желая на всички ви здраве,любов и сладки бебешоци следващата година.
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #125 -: Декември 25, 2012, 09:08:02 am »
Честито Рождество Христово,момичета :)
Минавам да ви почерпя,защото в този хубав светъл ден,аз празнувам моят имен ден.


Желая на всички ви здраве,любов и сладки бебешоци следващата година.

Ето почерпката,че пропуснах  :D
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #126 -: Декември 25, 2012, 12:02:06 pm »

Весела Коледа момичета с пожелание за сбъдване на нашата най-съкровена мечта - бебе през идващата година!!!
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #127 -: Декември 25, 2012, 12:23:22 pm »
Честито Рождество,,, с пожелание за много сбъднати мечти


Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #128 -: Декември 25, 2012, 14:56:11 pm »
Честито Рождество Христово на всички Вас, с пожелание за много щастливи майки и дечица!  xmas-smiley-027 xmas-smiley-010 santa2 tree2a mc101
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #129 -: Декември 25, 2012, 22:23:06 pm »


С пожелание нашата обща мечта ,бъде сбъдната в най-скоро време!И догодина по това време да пъчем коремчета!Обичкам ви! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #130 -: Декември 25, 2012, 23:28:26 pm »
Весела Коледа! :)

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #131 -: Декември 26, 2012, 13:01:51 pm »
Добро утро, момичета.  :D


Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #132 -: Декември 26, 2012, 18:15:58 pm »
Весела Коледа и от мен момичета!Малко Дяволче,честито и лека бременност!Аз също отпадам за тази година с голямо разочарование.... :(А така искахххх точно на тези празници да стане "чудото".Дано и мен и ВАС не ви пропусне през идващата нова година.Дано е по-успешна и късметлийска за всички нас!Весели Новогодишни празници! tree2a
*
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #133 -: Декември 26, 2012, 18:56:15 pm »
Честито Рождество Христиво!
Бъдете здрави и щасливи, и да ви  се сбъднат мечтите:)
ornaico1 mc101 tree2a
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #134 -: Декември 26, 2012, 20:28:30 pm »
Здравейте момичета! И аз съм нова във форума, поздравления за страхотната тема  :D.
Искам и аз да се запиша в списъка на чакащите коледното чудо! :bfp1:
Пожелавам успех на всички и дано в скоро време да запълним долната част от списъка!  :eggsperm:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #135 -: Декември 27, 2012, 13:01:51 pm »
kali_na   mc101 &   :welcome_1:

Пожелавам ти от сърце престоя ти при нас да бъде кратък и бързо ,бързо да се запишеш в темата на бременилките!Много късмет и весело посрещане на новата година!!!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #136 -: Декември 27, 2012, 22:18:26 pm »
Хей момичета пишете ме за януарският лов! Въпреки, че започвам да ловувам от 30.12  :D
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #137 -: Декември 29, 2012, 11:35:05 am »

Добро утро да пием кафе заедно :)
Ние вече започнахме лова,макар че  е малко рано за това :)
Определено ме пишете за януари :)
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #138 -: Декември 29, 2012, 13:10:50 pm »
Страхото кафенце,много романтично,точно подходящо за ловния сезон,надявам се и ние скоро да започнем да лвуваме - нов месец,нова година ,нов късмет силно се моля за всички ни този меец да e по-успешен от всички останали!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #139 -: Декември 30, 2012, 08:54:38 am »
Приятно посрещане на Новата година желая на всички ви момичета. Стискам палци на всички.
И аз се записвам за януарското чакане, макар че лова беше доста слаб. Чудото на което се надявам е Коледната овулация и резултата на 11.01 когато е и рожденният ми ден.Пишете ме и мен! И ви благодаря за положителните емоции с които ме зареждате всеки ден?
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #140 -: Декември 30, 2012, 16:39:16 pm »
Весело посрещане на Новата година.Нека новата година ни донесе така чаканите ++++. Записвам се за новата темичка и скоро започваме и ние отново да ловуваме...   :wink:

*
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #141 -: Декември 30, 2012, 17:52:58 pm »
Весело посрещане на Новата година, момичета. Нека следващата година е по-щедра към всички чакащи така жадуваните бебчета.


Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #142 -: Декември 30, 2012, 18:53:03 pm »
Щастливо и весело посрещане на Новата Година, да бъде плодовита и на Вас честита! С пожелание за усмихнати бебоци :)  xmas-smiley-010 ornaico1 :party:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #143 -: Декември 31, 2012, 10:05:49 am »



Здравейте,момичета!Весело посрещане на новата година!Тази 2012 за мен беше изпълнена с много красиви емоции,надявам се новата 2013 да бъде още по-щастлива и изпълнена със сбъднати мечти!Много се радвам ,че ви имам ,късмет ,здраве и много любов ви желая!



 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #144 -: Декември 31, 2012, 10:28:10 am »
Весела и ползотворна НОВА ГОДИНА момичета!!!!!!!!!!!!! tree2a ornaico1 :balk_14: :balk_15:


Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #145 -: Декември 31, 2012, 12:53:22 pm »
ВЕСЕЛА И ОТ МЕН!МНОГО ЗДРАВЕ И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ МЕЧТИ!!!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #146 -: Декември 31, 2012, 13:03:36 pm »
Весело изкарване на Новата година момичета,нека ни донесе много здраве,щастие,късмет и любов и така мечтаните  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #147 -: Декември 31, 2012, 13:21:50 pm »

Щастливо и незабравимо посрещане на 2013та.  :P
Много сбъднати мечти,пусмивки, и здраве на
всички момичета, в очакване или пък не толкова.
За всички който не успяха през тази 2012 знайте че ще успеете през следващата.
Всички ние заслужаваме да сбъднем най-голямата си мечта!
 :bfp: :bighug: :crossfingers: :bighug: