0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #100 -: Декември 18, 2012, 08:03:30 am »
miss_hriss и аз съм с теб. Гостите дойдоха. Добре че имам силна опора до мен. Очаквам овулация точно по коледа, а ако чаканото чудо дойде, то ще съвпадне с рожденния ми ден. Така че въобще не се отказвам. Завидях благородно на хубавия лов на Taisita.
Стискам ви палци на всички да ни заредите с хубави емоции за предстоящите празници!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #101 -: Декември 18, 2012, 09:02:26 am »
Добро утро
silvi_1980  мерси за кафето и закуската - прекрасно изглежда :)
TedyKr стискам ти палци за положителен тест :)
xpucuty овулация по Коледа не звучи никак зле дано я улучите и  след това догодина с нов късмет се похвалиш с положителен тест.
Хубав ден от мен!!!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #102 -: Декември 18, 2012, 13:43:57 pm »
Taisita1 ти си права, Дядо Боже си знае работата. Ето вече четвърти ден ми закъснява, така ми се е подул корема, че имам чувството, че съм в 4-ти месец бременна. От 4 дни имам постоянни газове. Ще изчакам малко и ще направя тест след няколко дни. А и не изпитвам сексуално влечение - аз, която съм хищник, както се казва мъжа ми не може да ми смогне на моменти. :oops: Дано, дано се е получило. И той ми каза, че ще много щастлив, ако сме успели. Подскачаше  и се радваше като малко дете. Дано не го разочаровам.
Много се радвам за забременелите момичета през този месец! Вие сте моята гордост!
А, останалите като мен - дерзайте, дано за Коледа всички ние видим:  :bfp: под  tree2a
*
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #103 -: Декември 18, 2012, 15:43:46 pm »
chattenoire84 препишкай едно тестче и да ни зарадваш и ти :) Стискам ти силно палчета да видиш  :bfp:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #104 -: Декември 19, 2012, 11:26:10 am »

Добро Утро! Пожелавам ви ден изпълнен с хармония и обич.


Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #105 -: Декември 20, 2012, 08:45:47 am »
Добро утро момичета
chattenoire84 хайде прави тест имаш голямо закъснение!!!
кафе от мен

кой друг не чака?
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #106 -: Декември 20, 2012, 12:14:01 pm »
Пийвам си от кафенцето с голямо удоволствие!Айде момичета чакам с нетърпение да направите тестчета,проверявам ви всеки ден! :balk_121:
Стискам силно палчета за хубави новини тези дни!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #107 -: Декември 20, 2012, 14:47:46 pm »
 Taisita  благодаря за кафето а ще го пия следобедно стискам палци скоро да се похвалиш с :bfp:,Силве и за теб се отнася същото.Много  :bfp: на очакващите,и много късмет на ловуващите :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #108 -: Декември 21, 2012, 09:44:48 am »
Ето и малко коледни сладки от мен за сутрешното ви кафенце  :)
Успех на всички момичета, които очакват  :bfp:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #109 -: Декември 21, 2012, 10:09:32 am »
Здравейте ,момичета!
Мерси за хубавите сладки :wink:,които ни напомнят за чудесният празник!Късмет на всичкки ни!
Прегръдки на всички и чакам положителни тестчета :bfp: :bfp: :bfp:
:bighug: :bighug: :bighug:!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #110 -: Декември 21, 2012, 12:42:56 pm »
Здравейте и от мен!    Afroditas благодаря за хубавите сладки.Стискам силно палци за много  :bfp: до края на годината и всички  скоро да се прехвърлим в темичката за бременни :bighug: :bighug: :bighug: 

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #111 -: Декември 21, 2012, 13:45:30 pm »
Здравейте, днес си направих два Surecheck-a и на двата имам две бледи чертички. Плаче ми се, смее ми се, щастлива съм! И се надявам втората чертичка да стане тъмно червена, за да се зарадвам съвесем! Пожелавам и на вас вашето коледно чудо! Много ви обичам и макар и рядко да пиша, си ви следя по форумчетата :)
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #112 -: Декември 21, 2012, 13:51:56 pm »
Честито, dinika! Пожелавам ти успех и стискам палци. Страхотна новина
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #113 -: Декември 21, 2012, 15:37:26 pm »
Браво на бременните момичета много се радвам за Вас! Спокойно бременеене и сладки бебчета накрая! Тази сутрин направих тест, за съжаление е  :bfn:, а  :witch: още не е дошла  :balk_145: изпуснахме и подаръка за Коледа  :00001754: :bori_023:  :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #114 -: Декември 21, 2012, 18:47:19 pm »
dinika тихичко честито от мен !!!
Afroditas мерси за сладките прекрасно изглеждат!!!
chattenoire84 съжалявам че теста е отрицателен :( колко дни вече имаш закъснение?Толкова се надявах да се похвалиш...
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #115 -: Декември 22, 2012, 09:39:31 am »
dinika Честито и от мен!  osi_5Наистена е много приятно да четеш такива новини,много се радвам за теб!
chattenoire84 Много съжлявам за теста :balk_144: ,че е показал -,но след като още нямаш гостенка силно ти стискам палчета да е бил грешен!
Taisita твой ред е да ни зарадваш,стискам силно палчета и на краката и на ръцете! :kickgirl: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #116 -: Декември 23, 2012, 12:49:01 pm »
Момичета мерси за палците но цикъла ми подрани с 2 дни.За този месец отпадам но за догодина се нареждам на първия ред за положителен тест!
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #117 -: Декември 23, 2012, 13:18:07 pm »
Taisita много съжалявам скъпа много ме е яд като някоя от нас напише че онази гади пак я е навестила osi_7 osi_7 osi_7 и другият месец Нова година нов късмет :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #118 -: Декември 23, 2012, 14:58:40 pm »
Вещицата се бави, изобщо не ми идва. Теста е отрицателен, а гърдите така ме болят на допир, особено зърната, че направо не е истина. И аз не знам какво става честно казано. :oops:
Re: Коледа идва!!!Нека донесе тест с две чертички от сърце!!!
« Отговор #119 -: Декември 24, 2012, 07:35:52 am »
Добро утро момичета да пием по кафе и да се захващам да готвя за довечера и имам да купя още няколко подаръка.Хубав ден и весело изкарване на бъдни вечер  :bighug: :bighug: