0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро момичета!Не пропускам както винаги да пия едно кафенце с вас!Много се моля за всичкини и очаквам с нетърпение да ни посипи дъждец от положителни тестчета! :bfp: :bfp: :bfp:
Хубав ден! :bighug: :bighug: :bighug:
Цопвам се веднага в прашеца....  :bubblebath:

При мен нещата много се объркаха и аз много се обърках...Все още чакам да ми дойде, а вещицата така и не идва.. В неделя ще видим доки какво ще каже....Пия от месец Инофолик и Метфогама, но много странно, че на 24 получих зацапване само на тоалетната хартия и не знам да го броя ли за цикъл или не. Имам болки ниско долу, и гърдите нещо ме наболяват, не е възможно да има бебе, а дано вещицата да дойде...много съм объркана вече....  :cry: нервите ми не издържат...
« Последна редакция: Декември 12, 2012, 19:05:00 pm от Lili_Jeleva »

Добро утро момичета ,как сте днес?

Ние май приключихме с лова и вече ще чакаме резултати,датата ми е 24 декември и се надявам на коледно чудо :)
Хубав ден от мен :)
Taisita стискам палци за Коледното чудо :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Taisita - Стискам палци...  :D


Здравейте да пием кафе заедно
Мерси момичета за палците:)
Стискам палци за коледно чудо за всяка една от нас!!!
 Taisita  мерси за кафенцето много обичам такива с много пияна,дано да успеем в лова този месец всички и да видим много :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: Хубав ден момичета




Здравейте момичета,ей така без повод реших да се почерпим малко със сладичко,поне при мен винаги ми повдига настроението!Наблюдавам 2-3 графики и мисля че скоро ще започне дъждеца от положителни тестчета!Много се моля да е така!Късмет на всичкини и нека бъдем най-щастливите момичета по празниците!Прегращам ви силно и ви пожелавам всеки ден да бъде изпълнен с приятни емоции!
         :bighug: :bighug: :bighug:
Ооо бонбоните за просто уникални....Благодаря,бих си пиинала и едно кафенце ,но неможеее
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Здравейте милички :) Нещо ви няма в темичката, не пишете и само мога да се надявам, че ловувате  :pleasantry:
Силви, благодаря за бонбоните, вземам си, ако може повече от 1 :)
Хайде за късмет  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Хубав ден на всички от мен и бебчо  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
 :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: благодаря ти malkoto_dqvolche и да се оправяш бързо от настинката. Силве невероятни бонбони както ми се яде сладко вече втори ден много добре ми дойдоха :bighug: :bighug: :bighug:

Добро утро
malkoto_dqvolche не пропускам вирусчетата дано се заразя с тях  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06: а ти да се оправяш от настинката

закуска от мен в неделя сутрин
Силви не отказвам сладко - обожавам шоколад,мерси за бонбоните :)
Успешен лов от мен!
« Последна редакция: Декември 16, 2012, 09:32:40 am от Taisita »
Здравейте момичета,аз отпадам,за мен няма да има Коледно чудо  :balk_145: :balk_145: :balk_145: Гадната  :witch: ме посети тази сутрин.
Поплаках си едно хубаво постоянно питайки се "Защо?" :balk_146: :BangHead:
Опитвам се да не се отчайвам и да съм силна,но предполагам знаете,че е трудно.
Сега ще се надявам за късмет през новата година.
Стискам палчета за вас  :crossfingers: Дано вие видите  :bfp: този месец.
Taisita благодаря за закуската,
ще си взема и от сладичкото на silvi_1980
            

Здравейте мили момичета,видях ,че на всички ни се ослади сладичкото затова ви предлагам да топнем по едно пръстче в течния шоколад!
Малко закъснях за зазкуската,но ще си пийна кафенце,на него не мога да откажа по никое време!
Miss_hriss Много съжалявам че тази гадината те е навестила :x,но нищо горе главата ,нова година нов късмет,мисля че ще ти правя компания,защото и аз най-вероятно (като се има впредвид сърчицата ми)ще съм в първите редици за късмет през новата година!
Късмет на всички чакащи ,приятен и успешен лов на ловуващите!
            :bighug: :bighug: :bighug:

Забравих да се поцопкам в прашеца! :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
« Последна редакция: Декември 16, 2012, 14:12:14 pm от petqst »
Добро утро момичета да започнем деня и новата седмица с чаша горещо кафе и една глезотйка.Успех на ловуващите като нас и много :bfp: на очакващите.Хубав ден :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 07:37:45 am от marina vdb »

Добро утро момичета :)
marina vdb мерси за кафето и сладкото - много добре изглежда :)
Кой чака  :bfp1: тази седмица?
Момичета аз не закусвам от години,как мислите дали това че от няколко дни съм гладна сутрин е симптом на моето така желано чудо?
Здравейте момичета!Мерси за кафенцето!
Tasita Стискам силно палчета това да е симптоми на твоето коледно чудо!А кога ти e датата ,когато НЕ чакаш неканени гости?Можеби скоро да направиш тестче и да ни изненадаш приятно!Мнооооого се моля за това ,нямам търпение вече за хубави новини!!!!!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро момичета :)
marina vdb мерси за кафето и сладкото - много добре изглежда :)
Кой чака  :bfp1: тази седмица?
Здравейте , аз съм от чакащите тази седмица,направо се побърквам,довечера мисля да си направя тест щото нямам нерви вече , да чакам,иначе на 19 трябва да ми дойде...
Успех на всички чакащи и ловуващи :kiss:


*
Здравейте милички :) Минавам да ви наръся всички с мнооого прашец  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
TedyKr стискам ти много силно палчета да видиш  :bfp:
Taisita силно се надявам да е симптом, защото и аз преди да видя положителното тестче сутрин си хапвах, а сега направо си закусвам :) И при първата ми бременност бях така. Много стиснати палчета да видиш на Бъдни вечер две чертички :)
silvi_1980 никакво отчайване мила, не е важен броя на сърчицата, важното е да сте уцелили момента, така че да няма такива мисли :)
Лека и спокойна вечер щъркеланки  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 19:43:51 pm от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...


Здравейте момичета!Днес закуската ще е от мен,който може да си пийне и  кафенце :wink:!
Късмет на всички чакащи и ловуващи yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!
Хубав и приятен ден изпълнен с щастие и много любов!!! :bighug: :bighug: :bighug: