0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #80 -: Ноември 01, 2012, 12:36:48 pm »
Мидж, ако си от София- д-р Емил Начев!
Мога да ти пратя на ЛС координати, аз и майка ми при него ходим. От бременността насам той ми следи щитовидната жлеза, много съм доволна от него.

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #81 -: Ноември 01, 2012, 14:33:55 pm »
Жбрул, защо не направиш подът шах-мат с двата налични цвята? Толкова несъчетаеми ли са?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #82 -: Ноември 01, 2012, 14:41:43 pm »
Жбрул, защо не направиш подът шах-мат с двата налични цвята? Толкова несъчетаеми ли са?

Да бе човек! Да му е... м...а  :x Мина ми през ума и това, редих ги на шах-мат "на сухо", това ми беше първата мисъл. Ама нямат контраст, освен че едните бият на синьо, а другите на зелено. Сложени една до друга изглеждат като...примерно, ако имаш две еднакви цветни блузи, ама едната си я заляла с белина и ги сложиш една до друга - ей такъв е "ефектът". Грозно и недъгаво.

Сега са ми подбрали някакви уж подходящи подови плочки, отивам да ги разгледам, ако и те не стават - ще си сложа балатумче.  :lol: Уффф изкуках съвсем явно.

Хубав ден на всички! :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #83 -: Ноември 01, 2012, 15:17:11 pm »
Jbrul, дано намерите някакво решение, а най-добре да изкочат от някъде същите плочки, че то си е е.... м... Много, мноого неприятно  :( :(


*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #84 -: Ноември 01, 2012, 15:27:24 pm »
Мишле82, за София е. Изпрати ми, моля, координати на лични. Благодаря!
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #85 -: Ноември 01, 2012, 16:01:03 pm »
Жбрул, защо не направиш подът шах-мат с двата налични цвята? Толкова несъчетаеми ли са?

Да бе човек! Да му е... м...а  :x Мина ми през ума и това, редих ги на шах-мат "на сухо", това ми беше първата мисъл. Ама нямат контраст, освен че едните бият на синьо, а другите на зелено. Сложени една до друга изглеждат като...примерно, ако имаш две еднакви цветни блузи, ама едната си я заляла с белина и ги сложиш една до друга - ей такъв е "ефектът". Грозно и недъгаво.

Сега са ми подбрали някакви уж подходящи подови плочки, отивам да ги разгледам, ако и те не стават - ще си сложа балатумче.  :lol: Уффф изкуках съвсем явно.

Хубав ден на всички! :D

Според мен тогава е по-добре да заложиш на съвсем различен цвят, който просто да си отива с плочките на стената. Тия дето са ти ги продали нищичко ли не могат да измислят? Няма ли същия модел плочки ама в бяло да речем /е, точно бяло едва ли ще е подходящо, ама примерно :)/


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #86 -: Ноември 01, 2012, 17:40:37 pm »
айде уредих силанизацията на Стефания  8)
остава да й поникнат още два зъба само
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #87 -: Ноември 01, 2012, 20:26:22 pm »
Мдааа, оказа се, че имало болно от скарлатина дете и затова била бележката и карантината. Дадоха ми бележки за тримата днес като отидох да ги вземам. Сутринта сестрата я нямаше да я питам. Ама друго се чудя...как така ще ми кажат да не се притеснявам и няма да ми обясни за какво е бележката???
Нямаше и родителска среща днес заради карантината. Утре ще нося ако на децата за изседване.
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #88 -: Ноември 01, 2012, 20:48:42 pm »
Лис, ние като бяхме в яслата карантинни заради скарлатина, трябваше да ходим в ХЕИ да нося гърлен секрет (и носен мисля). Но само в ХЕИ се правело това изследване. Говори с личната ви.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #89 -: Ноември 01, 2012, 20:52:48 pm »
Лис, ние като бяхме в яслата карантинни заради скарлатина, трябваше да ходим в ХЕИ да нося гърлен секрет (и носен мисля). Но само в ХЕИ се правело това изследване. Говори с личната ви.

Говорих Мими.
Искат чревни изследвания.
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #90 -: Ноември 01, 2012, 20:57:03 pm »
Добре, дано всичко да е  наред.
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #91 -: Ноември 01, 2012, 20:57:13 pm »
хм, градината на Боби беше много богата от към карантини тази година. И трите пъти за скарлатината му взимаха гърлен секрет
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #92 -: Ноември 01, 2012, 22:02:24 pm »
Лис, дано изследванията покажат, че всичко е наред и при тримата!

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #93 -: Ноември 01, 2012, 22:06:21 pm »
На мрънкане съм добра, както се знае  :oops:, да видим на хвалби сега дали ме бива...
Дилърката на плочките явно наистина се е постарала жената и към 18.30ч. ми се обади с новината, че са успели да ми намерят нужното количество плочки, за да завършим пода с желания цвят. :D Издирвали по магазините с които работи вносителят - по една, по две, мострени бройки - събрали "заветните" 13бр., които дънеха цялата раУта. Ходих да си ги взема, после една по една ги проверявах - уж са каквито трябва. Звъннах на плочкаджиите и ги заплаших със смърт ако счупят някоя, понеже бройката е точн, та точна, няма място за грешки. С диаманти, ако искат да ги режат, с кадифе да ги пипат, ама трябва да ги сложат без издънки.  :lol: Баси и плочките, скъсиха ми живота с 2 седмици поне пууууу

Благодаря от сърце на момичетата, които ми предложиха съдействие! Радвам се, че не се наложи да ви занимавам все пак. Оставам си с надежда скоро да сме новодомци с дребното.  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #94 -: Ноември 01, 2012, 22:13:16 pm »
На мрънкане съм добра, както се знае  :oops:, да видим на хвалби сега дали ме бива...
Дилърката на плочките явно наистина се е постарала жената и към 18.30ч. ми се обади с новината, че са успели да ми намерят нужното количество плочки, за да завършим пода с желания цвят. :D Издирвали по магазините с които работи вносителят - по една, по две, мострени бройки - събрали "заветните" 13бр., които дънеха цялата раУта. Ходих да си ги взема, после една по една ги проверявах - уж са каквито трябва. Звъннах на плочкаджиите и ги заплаших със смърт ако счупят някоя, понеже бройката е точн, та точна, няма място за грешки. С диаманти, ако искат да ги режат, с кадифе да ги пипат, ама трябва да ги сложат без издънки.  :lol: Баси и плочките, скъсиха ми живота с 2 седмици поне пууууу

Благодаря от сърце на момичетата, които ми предложиха съдействие! Радвам се, че не се наложи да ви занимавам все пак. Оставам си с надежда скоро да сме новодомци с дребното.  :D

 Еейй БРАВО :balk_47: :balk_47: :balk_47:
Заплаши плочкаджиите, че ще ти направят ново обзавеждане на банята, ако счупат някоя.
И като стане банята, ако не метнеш една снимка тук................ :lol:


*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #95 -: Ноември 01, 2012, 22:27:01 pm »
И като стане банята, ако не метнеш една снимка тук................ :lol:

И ако не ни поканиш да я видим тази прословута баня....... :wink:
Извинете за спама!!! :oops:
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #96 -: Ноември 01, 2012, 22:36:53 pm »
 :lol: и аз искам да я видя тая баня най-накрая :)
Радвам се, че всичко се е подредило по най-добрия начин все пак :)

Лиско, дано този път ви се размине и децата са ти здравички!

Ние уж вървим към подобрение...ама да видим


*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #97 -: Ноември 01, 2012, 22:51:57 pm »
ivanita , джиджи , само да я завършим и ще метна снимки, обещавам. То от толкова плюнчене от моя страна за тази баня - все едно кой знае какво чудо невиждано ще е. Нормална, правоъгълна, малка баня си е все пак, да ви предупредя  :lol:

Пете - не ми се прави на луда, вие поканата си я имате от месеци ;)

Лиско и от мен пожелания ПОНЕ този път да ви се размине, че вече душа не ви остана и на теб и на децата от болести!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #98 -: Ноември 01, 2012, 22:55:40 pm »
Жбрулче, не дилърката, ти си голяма работа, признала съм те отдавна!
Хич не викай майстори, както редиш думите, така успешно ще се справиш и с 13 плочки! .... и после релакс :bubblebath:

Лисано, всички палци са на 6....
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #99 -: Ноември 02, 2012, 00:21:56 am »
Жбрулче, не дилърката, ти си голяма работа, признала съм те отдавна!
Хич не викай майстори, както редиш думите, така успешно ще се справиш и с 13 плочки! .... и после релакс :bubblebath:



Мише, релакс - на онзи свят ще е, нали знаеш ;) И по-добре де. Не ща релакс, още едно бебе искам поне, пак ще мрънкам как не спя и пак ще си умирам от кеф през останалото време. :lol: Дано ми се случи докато още съм във фертилна възраст и не съвсем изкукала.

Благодаря ти за високата оценка, но не е заслужена наистина. Дилърката се оказа просто свястна жена, която цял ден е въртяла телефони и е молила колеги да ровят по складове за една-две плочки, нито те, нито тя са изкарали пари от тази гимнастика, но съм признателна на всички за усилилята и не е редно да го премълчавам. По принцип - кофти са търговците в БГ, не им дреме за клиента, само парите си гонят... Тази жена положи усилия за моя случай и съм й благодарна за това. Казвам го - не защото моите плочки са важни за някого, а защото считам че като ревем за нередното и лошото, трябва да похвалим доброто, когато ни се случи.

П.П. Плочките - да си ги редят майсторите, тези вече са "нашите" майстори, не като на селската баня. Аз и затова си позволявам да ги заплаша със смърт де  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!