0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #40 -: Октомври 30, 2012, 14:00:51 pm »
Честит рожден ден на Симеон, най-важното е рожденикът да е щастлив  :wink:

Пууууу, ей сега нашата ДГ ще ми се издигне в очите - туй нещо Jumpmath го въведоха таз година при нас ... малкия детайл че ГДБОП го организира доста ме развесели.
В очакване ....
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #41 -: Октомври 30, 2012, 14:04:00 pm »
малкия детайл че ГДБОП го организира доста ме развесели.

ъ???
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #42 -: Октомври 30, 2012, 15:01:21 pm »
еее не тточно де, ама Явор Джонев работи там, а и обучението е в близост
В очакване ....
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #43 -: Октомври 30, 2012, 15:49:41 pm »
еее не тточно де, ама Явор Джонев работи там, а и обучението е в близост

мисля, че бъркаш Явор Джонев с Явор Колев :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #44 -: Октомври 30, 2012, 16:29:09 pm »
еее не тточно де, ама Явор Джонев работи там, а и обучението е в близост

мисля, че бъркаш Явор Джонев с Явор Колев :)

абе направо си ги обърка :lol:
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #45 -: Октомври 30, 2012, 17:39:06 pm »
Ultra, честито ти пораснало детенце. Здраве и много успехи на Мони! Много хубава снимка :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #46 -: Октомври 30, 2012, 22:51:22 pm »
Ултра, честито на Мони на патерици! Да ви е жив и здрав! :)

Явор Джонев, Явор Колев, нали все е Явор :) хи хи



Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #47 -: Октомври 30, 2012, 23:12:46 pm »
Здравейте!
Ние започнахме сополиви тази седмица, дано се разминем леко!

Ултра, честит рожден ден на Мони- голям чаровник е!

Jam, на моя приятелка детето е в първи клас и две седмици след като започнаха училище им предложиха учебниците по JumpMath. Само тяхната паралелка го въвеждат /малко като експеримент се получава при тях:)/. Моята приятелка беше много скептично настроена, защото почти нищо не са им обяснили, а тя се притесняваше, че ако реши по-късно да запише детето в друго училище ще има проблем. /Може би я притеснява по-скоро заради факта, че училището, в което се случва всичко това, по наше време бяха въвели Сендовската система и от там често пристигаха по другите училища деца, които не можеха да четат и пишат ръкописно в 4-5 клас/. Ако някой действително иска, мога да се ангажирам да снимам учебника и да го пусна тук /дано само не е подсъдно  :lol:/


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #48 -: Октомври 31, 2012, 00:25:32 am »
Е, най-много Явор Колев да дойде да ви бърка по хладилниците :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #49 -: Октомври 31, 2012, 09:03:49 am »
не бе Гане, по компютрите :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #50 -: Октомври 31, 2012, 09:38:32 am »
Стефи, тя нали кампанията е с Асен Блатечки, по хладилниците, кво ще прави ся Яворчо по компютрите ви, като сте копирали учебника, у хладилника ще бърка :lol: Иначе гладен ще умре човека :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #51 -: Октомври 31, 2012, 09:46:48 am »
Гане, Явор Колев е шеф на компютърни престъпления в ГДБОП :wink:
обърка ги малко и ти яворовците :wink:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #52 -: Октомври 31, 2012, 10:00:24 am »
Бе не съм бе, той се занимава с торент сайтовете, свалянето на книги, филми и подобни - всичко, що е предмет на интелектуалната собственост. Та е нормално щом сте копирали и краднали учебника да ви дойде на гости :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #53 -: Октомври 31, 2012, 10:03:07 am »
е да де, ама няма да го оставим гладен, като другия Явор, напротив ще му създадем работа :wink:
айде, досадни сме вече :P
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #54 -: Октомври 31, 2012, 12:27:41 pm »
Благодаря за поздравите :)

Да ви разкажа...
Вчера бяхме на гости на съученичка на Мони. Родителите й са индийци от южните щати. Майката е от най-високата каста (дано го пиша правилно). Приятни и сърдечни хора с чудесен английски. Децата си играха много добре и дойде време за вечеря. Помогнах на домакинята да подредим масата за всички ни и после дойде големия шок: Отказаха да седнат заедно с нас на масата. Било признак на уважение да стоят прави и двамата и да сервират на гостите през цялото време. И ги молих, и на майтап го обърнах - не се съгласиха да седнат, традицията била такава. При второ гостуване, евентуално можели да си позволят да седнат с нас, но на първото - абсурд. Много вкусно беше яденето, но по едно време се усетих, че държа краката си в някаква абсурдна поза във въздуха под масата - толкова ми беше дискомфортно... Намекнах на Румен да приключва по-бързо и да тръгваме - все пак и домакините са хора и имаха нужда от почивка и храна. Честно - ако знаех, нямаше да приема покана за вечеря.

джиджи, ще ми е интересно, ако мога да разгледам няколко страници. Вчера търсих инфо и това, което открих наподобява системата, по която Симеон учи математика. Учителката даже разиграва нещо като театър на дъската и всички ученици се надпреварват кой първи да отговаря. Определено им е забавно, а успеха на Симеон по математика е двойно по-висок от този по английски ;)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #55 -: Октомври 31, 2012, 13:16:34 pm »
Ани, честит ви порастнал Мони:)
да е здрав и все така обичлив:)

Боби е порастнал много и е страхотен.
Не ви е скучно на вас с тези международни познанства и приятели:)))))Винаги могат да ви изненадат още веднъж:)

Аз да ви питам...
Моите деца все още пият мляко вечер като си легнат. Не, че съм се опитвала да им го спра, но те не дават и повод да се откажат от него. Ако случайно се забавя със стоплянето му настава голяма драма, че ще ги лиша едва ли не:)
Работата е там, че още си го пият от шишетата с биберон - малко големи ми се видят вече за биберони. Бях опитвала 2/3 пъти да им го давам с чаша с твърд накрайник но не искаха. Искаха си мялкото но не и чашата.
Препоръчайте ми чаша с мен накрайник или изобщо ме посъветвайте да тормозя ли децата или да си им купя пак шишета с биберон??? (за смяна са вече)

От вчера са на градина и мисля, че малко по-малко започват да се предават. Плачат, мрънкат през целия път до градината, молят ме...но вървят. Няма ги онези истерии от преди да се разболеят:)

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #56 -: Октомври 31, 2012, 13:24:22 pm »
жалко ... объркала съм ги ... а беше толкова хубаво ГДБОБ да прави обучения в Детските градини

обаче толкова познато име, чудех се откъде ... съосновател на Сирма Груп Холдинг - чак като го прочетох ми светна ...
« Последна редакция: Октомври 31, 2012, 13:27:20 pm от Fussii »
В очакване ....
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #57 -: Октомври 31, 2012, 13:39:25 pm »
Лисано, има едни шишета с мек накрайник, но не са с биберон с клапа. Аз го копувам за 2-3 лв от Елитис. Имат борса тази фирма - Весела 69 на пазара до бариерата. Може да пробваш с тях!
Вики ползва такова ако вечер и се допие вода за да не се изкъпе сънена.
Адрес: Варна, ул. Прилеп, над Лъки
Телефон: 052303896; 052303897
e-mail: office@vesela89.com
« Последна редакция: Октомври 31, 2012, 13:42:44 pm от yana-v »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #58 -: Октомври 31, 2012, 14:34:30 pm »
Работата е там, че още си го пият от шишетата с биберон - малко големи ми се видят вече за биберони. Бях опитвала 2/3 пъти да им го давам с чаша с твърд накрайник но не искаха. Искаха си мялкото но не и чашата.
Препоръчайте ми чаша с мен накрайник или изобщо ме посъветвайте да тормозя ли децата или да си им купя пак шишета с биберон??? (за смяна са вече)

не четеш старателно. поне 5 пъти сме описвали и двете със Стефка как нашите деца лочиха мляко от биберон вечер до почти 4 годишна възраст. именно от биберон - не от чаша, не от накрайник.
те си искат комбинацията мляко+биберон, половинчати работи не ги задоволяват.

купи на хората биберони и не се втелявай. от 2 минути смукане на вечер нищо няма да им стане.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #59 -: Октомври 31, 2012, 14:47:07 pm »
Някой от вас ползвал ли е Респивакс за себе си или за детето?
Аз сигурно съм се оплаквала, че вече втора година съм в много лоша серия - постоянно боледувам, ама наистина постоянно  :? Правя ангини, абцеси... Та и сега съм така и ЛЛ ми препоръча респивакс. АКо някой е ползвал ще съм благодарна да сподели опит.
Аз бъкел не разбирам от това, ама малко ме хвана страх
Цитат
Какво съдържа РЕСПИВАКС Активно вещество - всяка таблетка съдържа лекарствено вещество за деца съставено от бактериални култури от следните микробни видове: Streptococcus pneumoniae, Branhamella catarrhalis, Streptococcus pyogenes от група А, Haemophilus influenzae type b, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae в количества съответствуващи на по 1.25х109 клетки от всеки вид.
 
щото аз така или иначе си се разболявам от най-малкото, ся да не взема да се довърша пък  :lol: