0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #120 -: Ноември 02, 2012, 16:28:29 pm »
е това вече лекаря ще ти го каже, може да изпише само и АБ капки, ние няма как да преценим :)
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #121 -: Ноември 02, 2012, 20:36:27 pm »
Пете - не ми се прави на луда, вие поканата си я имате от месеци ;)
Хихих, верно, че е така! Ще се възползваме - живот и здраве!:)))

Лис - дано всичко да е ОК!:)
Мише, и аз знам, че е по-добре в ранна възраст да минат всичко! :wink:
 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #122 -: Ноември 02, 2012, 20:41:17 pm »
JBrule, а за нас една баня нема ли да има, като минем през Стара Загора? ;)

аз мислех догодина летоска да ви наобиколя заралийки...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #123 -: Ноември 02, 2012, 20:55:58 pm »
аз мислех догодина летоска да ви наобиколя заралийки...

А ми - Заповядай! :wink:
И Ние сме на линия! :wink:

*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #124 -: Ноември 02, 2012, 23:39:13 pm »
Лиско, мерси ти за объркването - благодарение на него се информирах надлежно и за скарлатината и за салмонелата. :lol: Да си знам аз за в бъдеще кое как... Надявам се на отрицателни изследвания при вас все пак - стига с тия болести вече!

Мише, бегло помня как я карах тази шарка, но как ме сърбеше - ми е ясен спомен, съчувствам на детенце. :( Сега поне има разни там козметики и начини мааалко да се пооблекчи - ползвай ги на макс и да минава и да заминава. Наистина, по-добре като деца да ги изкарват тези неща и да се приключва.

бина, не се панирай. Нищо кой знае какво не е, тепърва ще има да ги гледкаме тези "гадинки", почакай да тръгнат на градина /или ясла/ и ще ни е за "добър ден".

Джам, приемам въпросът ти за риторичен. :D Въпреки, че за тази баня нещо се заформи списък на желаещи - ще ви вместя винаги и с удоволствие.  :lol: Към банята се предлага още място за преспиване, храна, питиета и как си требе. Да не говорим, че вися с доста черпене по разни поводи все още... Та добре дошли, когато решите.

П.П. Тук вече, освен известна като "онази с огромните постове" и "онази дето се подриска със сушени кайсии", май ще стана известна и "като онази дето все бани прави и все не й се получават".  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #125 -: Ноември 03, 2012, 00:10:40 am »

Лисо, дано да нямат децата нищо.
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 00:13:29 am от Bobbie »


  
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #126 -: Ноември 03, 2012, 00:55:44 am »
Мише, бързо да му минава на Митака!
Само да ти напомня да не спираш да го къпеш- вземи шампоан за тяло и коса с овес реалба- има на А-Дерма- много облекчават баните с него. Също и вана със смардлика- на опаковките пише как се вари за бани.
Лис, този път не ви е ред- стига ви толкова!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #127 -: Ноември 03, 2012, 07:09:23 am »
Мише, бързо оздравяване, опериране и възстановяване Ви желая.  :balk_21:

С плочките за кухнята обаче имах и аз сериозни препядствия пролетта. Беше чудо. Явно не е рядко срещано явление  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #128 -: Ноември 03, 2012, 09:50:45 am »
A goljama grupa zaforihte gostenki, az kato zaraliika da se podredja i az, moje i po rano ot ljatoto :lol:

sori za maimunicata, no ne moga da pisha na bds :(
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #129 -: Ноември 03, 2012, 13:24:11 pm »
Жбрули, ти щеше да бъдеш и тази с отделна пералня за отрочето, и за малко и Еийнджъл кеър-ките (мисля, че и от тях се интересуваше по едно време). :wink:






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Студът започва, идва есента... 29.10 - 04.11.2012 г.
« Отговор #130 -: Ноември 03, 2012, 14:07:29 pm »
Жбрули, ти щеше да бъдеш и тази с отделна пералня за отрочето, и за малко и Еийнджъл кеър-ките (мисля, че и от тях се интересуваше по едно време). :wink:

Щях ами, тя "бременната параноя" не е шега раУта. :lol: Ама за щастие - толкова малка пералня не намерих тогава, та се размина. "Ейнджъл-кеър"-чето отпадна по целесъобразност както знаем. То къде у нас спящо дете, че в кошара, че да е само, че... Те такива приспособления са за "ейнджъл-бебета", за такива като Дани е достатъчно "само" да се научиш да я караш без сън и всичко е ток и жица. ;)
Все още се смея от сърце, когато бременна приятелка на която вече й тежи много корема и страда от безсъние, като каже: "Охххх само да родя и да се наспя човешки!" :lol: Вече избягвам да обяснявам обаче, защо "няма да я бъде тая", че се обиждат и ме упрекват, че съм се опитвала да ги "наплаша" нещо...


П.П. Брех тази Стара Загора! Явно се очертава като топ-туристическа дестинация за следващото лято...или преди него даже. :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!