0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #160 -: Септември 27, 2012, 16:39:50 pm »
Гери, прегръщам те :(
Лис, кураж- ние, твоето семейство сме зад теб винаги, знаеш!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #161 -: Септември 27, 2012, 17:07:28 pm »
Благодаря ви, момичета!  :bighug:

Джам, права си поне им се порадва, пък било то и малко. Сега моята задача е децата да не я забравят защото беше невероятен човек. Това ми е страха, да не я забравят, аз почти не помня дядо ми който съм загубила когато съм била на 4,5 г., брат ми който е бил на 2 пък изобщо не го помни...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #162 -: Септември 27, 2012, 17:13:53 pm »
Гери, приеми и моите съболезнования за голямата загуба!
От собствен опит ми се иска да ти кажа: бъди удовлетворена и се гордей, че се бори до последно за живота на майка си. Възхищавам се на упоритостта и енергията, с които не остави камък непоместен, за да й осигуриш най-добрите грижи последните месеци. Ти даде прекрасен пример на всички нас и на семейството си.

Лиско, лош е поводът, но когато дойде часът да се събират пари за изследвания и лечение на Никол, няма да има кампания, в която да се включа по-радушно. Преживяваш най-голямата тревога за една майка, затова дано получиш повече отговори по-скоро.
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #163 -: Септември 27, 2012, 17:17:08 pm »
Мдам, Мини го е казала - каквото и да се случва с всяка нас по отделно, семейството на Зачатие винаги е зад нея.
[/url][/url]
*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #164 -: Септември 27, 2012, 18:27:37 pm »
Гери, съжалявам за загубата ти... Моите съболезнования!
Убедена съм, че децата няма да забравят баба си - добрите хора се помнят винаги.
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #165 -: Септември 27, 2012, 19:13:54 pm »
Аз не съм от често пишещите, но пък съм от всекидневно четящите и винаги съм се възхищавала на приятелството и солидарността, които човек може да намери тук.
cofee lungo,много точно си го написала,това са и моите мисли!

Лиско,кураж и вяра,аз също ще помогна с каквото мога,само нека има ясен план за действие!

Гери,приеми и моите най-искрени съболезнования,нека почива в мир майчицата ти!


Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #166 -: Септември 27, 2012, 19:16:49 pm »
Уф, Геринко, Бог да я прости твоята майчица! Знам отлично какво ти е и ако има някаква утеха то тя е, освен, че е видяла децата ти и им се е порадвала,че вече не страда...Прегръщам те!
« Последна редакция: Септември 27, 2012, 19:19:55 pm от Inke Tinke »

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #167 -: Септември 27, 2012, 20:54:59 pm »
Гери, съболезнования за загубата....


Петя с теб сме.


И аз като Мишето загубих дар слово след прочетеното последните страници,
а и думите са излишни....каквото трябва ще го направим.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #168 -: Септември 27, 2012, 22:15:24 pm »
От вчера като отворя темата и все поводи да плача.
Лисенце, за сега само прегрътки мога да ти изпратя виртуално. Когато се избистрят нещата, ще се постарая да помогна.
Гери, лека ѝ пръст на майка ти. За съжаление, знам как боли. Но нея поне вече не я боли.

Момичета, не бъдете толкова силни. Наплачете се едно хубаво, въднъж, дваж ... колкото имате нужда.
*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #169 -: Септември 27, 2012, 22:20:39 pm »
Гери, моите съболезнования за скъпата ти майка. :(
Лисе, аз също ще помогна с каквото мога. МИлата тя, сигурно ти е много тежко, но ти ще се справиш. Поплачи си, излей емоциите, ще ти олекне


*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #170 -: Септември 27, 2012, 22:35:43 pm »
Гери, съболезнования и от мен за майка ти ... Нека почива в мир!

Лис, няма проблем, че не си върнала обаждане, исках да те чуя, но не съобразих, че може би искаш да останеш малко сама. Съжалявам за това, което се случва в семейството ви, но ти си знаеш най-добре. С теб сме и сме насреща, ако имаш нужда от нещо, звънни само и на 10та минута червената голфетка е кацнала пред вас  :bighug:
Кураж, мила, и дано скоро имаш отговори на въпросите около Ники! Ние всички ще помогнем, за това не се притеснявай! Целувам ви!
*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #171 -: Септември 27, 2012, 23:07:14 pm »
Гери, моите съболезнования! Много съжалявам. Ти наистина се бори с всички сили!

Лис, ще се включим финансово или с нещо друго, когато дойде време не се притеснявай да кажеш.



*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #172 -: Септември 27, 2012, 23:24:03 pm »
Гери, приеми и моите най-искрени съболезнования за загубата. Децата ти ще помнят майка ти, това поне зависи изцяло от теб. Когато им говориш за нея, разказваш им случки, споменаваш я по разни поводи в ежедневието ви - ще растат така, все едно тя е край тях. Пожелавам ти кураж в момента, останалото е просто време...

Лиско, знам че няма да имаш грам спокойствие докато най-после някой не постави диагноза на Ники и не препоръча терапия. И няма как да е иначе. Но моето мнение поне е, че най-после сте на верния път - т.е. търси се решение в чужбина. Тук ви изгубиха предостатъчно време, докараха предостатъчно излишен стрес на детето с безобразно отношение и манипулации по местните болници, да не говорим на теб с колко ти се съкрати живота от това само...изобщо като си спомня какво си разказвала по въпроса пак се наемам... :x В тази стресова ситуация, в която си - просто си повтаряй, че ВЕЧЕ си намерила верния път за детето си, вървите по него и резултатът ще е добър за вас. Никак няма да се учудя, ако накрая се окаже, че тук са те тровили с предполагаеми диагнози вещаещи апокалипсис, а те така и не разбраха какво е точно, пък да се окаже нещо не толкова "екзотично" и трудно за овладяване, или лечение...стига да знаеш какво Е то нали ;) Подготвяй си спокойно документи, изследвания и каквото е нужно, за да отидете най-скоро в избраната клиника, пък пари за това - ще имаш, последен дерт да ти е. Едва ли аз точно трябва да ти обяснявам, че всяка от нас тук ще направи и невъзможното, за да имате възможност да посрещнете разходите.

Здраве, здраве и пак здраве желая на теб и на дечицата ти, останалото си идва на мястото по някое време.  :D

П.П. Добре, че й се вижда края на тази седмица, предвид последните няколко страници, които изчетох... :?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #173 -: Септември 27, 2012, 23:44:20 pm »
Лис, искрено се надявам, както е казала Жбрул, това да са фалшиви тревоги и действително нещата да не са толкова мрачни, колкото в момента изглеждат. Дано прегледите в Германия да дадат светлина и разяснения по въпроса, а и да стоплят сърцето ти!  yahoo_17 От все сърце желая ЗДРАВЕ за Никол и братята й!

Гери, макар и да не се познаваме, искрено съжалявам за загубата ти!  :(
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #174 -: Септември 28, 2012, 06:26:54 am »
Лисо, ако има някакво успокоение в мометна то е, че все пак Ники няма още официална диагноза. Разбирам, че ти е много нанагорно, но те вече няколко години не знаят какво и има и всеки се надпреварва да каже едно или друго. Аз лично съм прочела тук поне 5 вероятни диагнози и до сега нито една потвърдена, така че да се надяваме, че и тази лекарка е сбъркала. Какво стана с стъкълцата на Ники или ако ги нямат поне с епикризата? Нека да има диагноза първо, пък после да казват как и с какво се лекува. 

Гери, много съжалявам. Каквото и да кажа, няма да те накара да се почувстваш по-добре за съжаление.

П.П. Лисо, сега видях, че си писала и за мен. дано да ги пазят,но при вяко положение поне епикриза с точно какво са направили и видяли би трябвало да имат. Не знахе, че се развеждаш, последно помня, че Алекс си поръчал кокошки и уж всичко беше наред. Съжалявам.
« Последна редакция: Септември 28, 2012, 07:23:51 am от Bobbie »


  
*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #175 -: Септември 28, 2012, 09:49:41 am »
Гери, искрени съболезнования за загубата ти! Само ти си знаеш какво е на сърцето ти сега.

Лисо, действай! Тази неизвестност няма да ти даде и миг спокойствие. Знаеш, че имаш подкрепата ни.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #176 -: Септември 28, 2012, 13:00:09 pm »
Гери съболезнования.  :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #177 -: Септември 28, 2012, 14:52:33 pm »
Гери, скърбя с теб. Светла й памет на майка ти. Децата няма да я забравят, докато тя е част от вашите мисли и разговори.

Лисе, излишно е да казвам колко съжалявам за развитието на нещата с Ники. Другото - насила хубост не става, иде ми на ум само една пловдивска дума, та няма да продължавам. Нека Господ закриля Ники, ние ще помогнем с всичко материално. И сърцето ми, и домът ми са винаги отворени за теб и прекрасната ти банда. Ех, ако знаеш как си мечтая и тази буря да е отминала  и да те видя пак бълбукаща от оптимизъм. Дано и този ден бъде скоро.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #178 -: Септември 28, 2012, 15:56:51 pm »
Гери, не се познаваме лично, но приеми и моите искрени съболезнования за огромната загуба.
Да почива в мир милата ти майчица! :(


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Топла есенна седмица 24.09 - 30.09.2012
« Отговор #179 -: Септември 28, 2012, 16:44:52 pm »
От снощи ви чета... и нямам думи...

Съжалявам за огромната ви загуба, Гери... Дано почива в мир майка ти!

Лисе, дори не искам да си представям какво преживяваш в момента... Дано скоро се отпусне майчината ти душа и отново се радваш спокойна и щастлива на трите си прекрасни деца!