0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #100 -: Януари 29, 2013, 09:33:47 am »
http://www.4moms.com/origami
Уникална количка, ако знаех за нея преди 1 година щях нея да купя :) Гледайте видеото
Криси, наистина уникална, но като се има предвид на какъв баир живея, ако не се движи сама нагоре по него, не ми я хвали  :wink: :lol: :lol:


*
Re: Количките - 3!
« Отговор #101 -: Януари 29, 2013, 12:29:08 pm »
а, иванита, не само това, ами къде е опцията да ти прави капучино и да ти го държи топло, иначе за какво са ми четирите държача за чаши :wink:

и колко струва това удоволствие?
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #102 -: Февруари 06, 2013, 17:50:01 pm »
Момичета,а имате ли мнение за ей тази количка? Сега нещо съм се запалила за нея.
http://www.maximalux.eu/detski-kolicki-i-aksesoari/1160-britax-b-smart-4.html
Re: Количките - 3!
« Отговор #103 -: Февруари 07, 2013, 01:52:21 am »
Ау,страхотна е тази количка За мама!Ако успея да продам Стокито,веднага ще я купя.Дали ги има вече в Бг или в Европа?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #104 -: Февруари 07, 2013, 01:55:30 am »
Има ги, само че е същия калибър като твоята сегашна. :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Количките - 3!
« Отговор #105 -: Февруари 10, 2013, 10:21:38 am »
Момичета,някой има ли впечатления за летните модели на Obaby-най-вече дали са маневрени  и комфортни ,понеже няма как да я тествам на живо
http://www.novobebe.com/bebeshka-kolichka-obaby-atlas-v2-dots-brown-bg-2716.html

- искам лятна компактна лека количка,но да е и с легнало положение ,багажник
« Последна редакция: Февруари 10, 2013, 10:23:36 am от nimika »


*
Re: Количките - 3!
« Отговор #106 -: Февруари 25, 2013, 17:27:48 pm »
Здравейте, мамчета!
От известно време разглеждам сайтовете за колички, макар да е още рано за покупка. Бих искала да се ориентирам  за марка, модел и най-вече съотношение цена - качество.
За сега съм се спряла на тези:
http://www.bebe-best.com/espiro-bebeshka-kolitchka-2v1-atlantic-col02-redgrey-2012-p-41439.html
http://www.novobebe.com/X-lander-Xmove-2012-America-bebeshka-_kolichka-2-v-1-4036.html
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/29801?osCsid=a6110bf3686bd09ad42cad3b9c268aa7
.....имате ли впечатления за тях?
Re: Количките - 3!
« Отговор #107 -: Февруари 28, 2013, 15:09:01 pm »
- zuzeto-, благодаря  за отговора  :balk_5: В интерес на истината питах и в друг форум за двете колички, за X-lander XMove 2012 никой не сподели мнение (нито положително, нито отрицателно), а за Jane Muum Matrix прочетох само положителни отзиви. Аз клоня към нея (Jane Muum Matrix), мъжът ми клони към другата, но имам достатъчно време за да го убедя  :wink:
И аз съм се спрялаа на Jane Muum Matrix, чудя се обаче 2 в 1 или 3 в 1 .
Re: Количките - 3!
« Отговор #108 -: Февруари 28, 2013, 16:59:48 pm »
Аз вече си купих количка. На Jane е, но друг модел:
http://kasida.bg/jane-bebeshka-kolichka-nomad-matrix-p53-77-17845.html

Разликата в твоя случай дали да е 2в1 или 3в1 е в кошовете. Само да ти кажа, че когато Muum-а е с Matrix кош, самият кош (бебе коша) се трансформира и в столче за кола. А при пакета 3в1 мисля, че не е с Matrix кош.

Моята количка също е с Matrix кош и се води 2в1. Разликата е, че шасито е друго - Nomad и че Matrix кош-а, тъй като е от по-новата серия е по-лек в сравнение на комплекта Muum.

Надявам се да съм го написала разбираемо :) В магазина поне доста си поиграхме с количката и мога да кажа, че на мен лично много ми хареса.
  
Re: Количките - 3!
« Отговор #109 -: Февруари 28, 2013, 17:14:15 pm »
Момичета,някой има ли впечатления за летните модели на Obaby-най-вече дали са маневрени  и комфортни ,понеже няма как да я тествам на живо
http://www.novobebe.com/bebeshka-kolichka-obaby-atlas-v2-dots-brown-bg-2716.html

- искам лятна компактна лека количка,но да е и с легнало положение ,багажник
Нямам впечатления за обейби , но и друг път съм писала супер съм доволна от моята лятна количка вече две деца изгледа голям багажник пълно легнало положение абе супер просто модела е на ABc design avanti  :lol:

Re: Количките - 3!
« Отговор #110 -: Февруари 28, 2013, 18:37:24 pm »
Аз вече си купих количка. На Jane е, но друг модел:
http://kasida.bg/jane-bebeshka-kolichka-nomad-matrix-p53-77-17845.html

Разликата в твоя случай дали да е 2в1 или 3в1 е в кошовете. Само да ти кажа, че когато Muum-а е с Matrix кош, самият кош (бебе коша) се трансформира и в столче за кола. А при пакета 3в1 мисля, че не е с Matrix кош.

Моята количка също е с Matrix кош и се води 2в1. Разликата е, че шасито е друго - Nomad и че Matrix кош-а, тъй като е от по-новата серия е по-лек в сравнение на комплекта Muum.

Надявам се да съм го написала разбираемо :) В магазина поне доста си поиграхме с количката и мога да кажа, че на мен лично много ми хареса.

Аз също исках Номад , но никъде н е мога да я намеря на живо , искам да видя колко са големи гумите. Тъй като аз искам големи гуми, но пък в магазина ми обясниха, че Муум е по - лека от Номад и затова наклониха везната. Иначе на 2 в 1 коша за ношороден и става на столче за кола , а в 3в 1 има столче за кола , кош за новородено където пък столчето е доста по леко от това което е в комплекта 2в1. Но аз мисля , която и да взема да е 2 в 1. Попринцип този кош за новороден о няма да го ползвам, ние дай боже ще се родим Юли и мисля , че ще е топло за този кош , а пък и количката става в легнало положение :)
Re: Количките - 3!
« Отговор #111 -: Февруари 28, 2013, 19:16:59 pm »
tsvetinapavlova няма разлика в килограмите - на Номад-а е 6,5 кг, а на Муум-а е 6,6 кг.

Относно гумите: гумите мога да кажа на пръв поглед, че са същите като на Муум-а, с единствената разлика, че предните гуми на Номад-а са двойни.  

Като плюс за Номад-а мога да кажа, че багажника е по-голям от този на Муум-а.

Относно летния кош, Jane няма пълно легнало положение. Знам, че има майки, които въпреки това, още от новородено бебето се слага в летния кош, но това е въпрос на лична преценка.

На мен лично ми харесват и двата модела :)
« Последна редакция: Февруари 28, 2013, 19:18:55 pm от -zuzeto- »
  
Re: Количките - 3!
« Отговор #112 -: Февруари 28, 2013, 20:21:50 pm »
tsvetinapavlova няма разлика в килограмите - на Номад-а е 6,5 кг, а на Муум-а е 6,6 кг.

Относно гумите: гумите мога да кажа на пръв поглед, че са същите като на Муум-а, с единствената разлика, че предните гуми на Номад-а са двойни. 

Като плюс за Номад-а мога да кажа, че багажника е по-голям от този на Муум-а.

Относно летния кош, Jane няма пълно легнало положение. Знам, че има майки, които въпреки това, още от новородено бебето се слага в летния кош, но това е въпрос на лична преценка.

На мен лично ми харесват и двата модела :)
А на Номада предните не са ли по - големи от предните на Муум , аз затова я харесвам повече . При нас има ужасни дупки и тези малки гуми ме притесняват .
Аз също мисля директно в летния кощ да го сложа . Но кош за кола ми трябва на 100%
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #113 -: Февруари 28, 2013, 21:04:59 pm »

Аз също мисля директно в летния кощ да го сложа . Но кош за кола ми трябва на 100%
Летния кош не е "летен", а за новородено :wink: Щом имаш такъв ползвай го първите месеци, със сигурност комфорта за бебето е в пъти по-добър от колкото направо в другия кош :D

Re: Количките - 3!
« Отговор #114 -: Февруари 28, 2013, 22:06:41 pm »

Аз също мисля директно в летния кощ да го сложа . Но кош за кола ми трябва на 100%
Летния кош не е "летен", а за новородено :wink: Щом имаш такъв ползвай го първите месеци, със сигурност комфорта за бебето е в пъти по-добър от колкото направо в другия кош :D
Опс грешката е моя , имам предвид че мисля да не ползвам кош за новородено, а директно в количката. Имам чувството ,че в коша ще му е доста топло юли и август
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #115 -: Февруари 28, 2013, 22:08:22 pm »

Аз също мисля директно в летния кощ да го сложа . Но кош за кола ми трябва на 100%
Летния кош не е "летен", а за новородено :wink: Щом имаш такъв ползвай го първите месеци, със сигурност комфорта за бебето е в пъти по-добър от колкото направо в другия кош :D
Опс грешката е моя , имам предвид че мисля да не ползвам кош за новородено, а директно в количката. Имам чувството ,че в коша ще му е доста топло юли и август
Няма да му е топло, моето дете е родено през юли и вярвай ми чувстваше се много добре в коша за новородено.
Но това си е лично решение :wink:

Re: Количките - 3!
« Отговор #116 -: Февруари 28, 2013, 22:22:21 pm »

Аз също мисля директно в летния кощ да го сложа . Но кош за кола ми трябва на 100%
Летния кош не е "летен", а за новородено :wink: Щом имаш такъв ползвай го първите месеци, със сигурност комфорта за бебето е в пъти по-добър от колкото направо в другия кош :D
Опс грешката е моя , имам предвид че мисля да не ползвам кош за новородено, а директно в количката. Имам чувството ,че в коша ще му е доста топло юли и август
Няма да му е топло, моето дете е родено през юли и вярвай ми чувстваше се много добре в коша за новородено.
Но това си е лично решение :wink:
Сигурно си права , може би ще си променя мнението. Все пак ще си взема с кош за всеки случай :)
Re: Количките - 3!
« Отговор #117 -: Февруари 28, 2013, 22:34:01 pm »
Ако мислите да не ползвате кош за новородено много добре огледайте седалката на количката.
Моята е Джейн Ънлимит и седалката не е подходяща за новородено - въпреки че е с почти легнало положение (може би има 10 градуса наклон), но е много плитка и тясна. Дори и с коланите при първото й ползване така имах чувството, че ще изсипя Рая, докато я свалях по стълбите от първия етаж до партера. Друг е въпроса че от всякъде зее. Тогава Рая беше на 2 месеца и се наложи да вземем кош, в който си изкара цяло лято без проблем :wink:
Гледах по-нагоре някой беше си харесал количка Джейн Муун Матрикс, тя е с подобна седалка и коша си е необходим.
Джейн Номад е по-добро решение в такъв случай. На сестра ми е такава, и добре видях разликите между двете.
« Последна редакция: Февруари 28, 2013, 22:35:46 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Количките - 3!
« Отговор #118 -: Февруари 28, 2013, 22:40:12 pm »
Ако мислите да не ползвате кош за новородено много добре огледайте седалката на количката.
Моята е Джейн Ънлимит и седалката не е подходяща за новородено - въпреки че е с почти легнало положение (може би има 10 градуса наклон), но е много плитка и тясна. Дори и с коланите при първото й ползване така имах чувството, че ще изсипя Рая, докато я свалях по стълбите от първия етаж до партера. Друг е въпроса че от всякъде зее. Тогава Рая беше на 2 месеца и се наложи да вземем кош, в който си изкара цяло лято без проблем :wink:
Гледах по-нагоре някой беше си харесал количка Джейн Муун Матрикс, тя е с подобна седалка и коша си е необходим.
Джейн Номад е по-добро решение в такъв случай. На сестра ми е такава, и добре видях разликите между двете.

Значи ще си взема Номад , а не Муум. Аз се колебаех м/у двете. Благодаря
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Количките - 3!
« Отговор #119 -: Февруари 28, 2013, 23:14:49 pm »
Аз имам Джейн Карера и седалката е много широка и удобна,самата количка е много маневрена.
Сега обаче я продавам,защото си взех Макларън техно ХТ .Става за новородено,мнооого е лека и маневрена,не се усеща изобщо,че буташ нещо.Недостатък е кошницата,която почти е неизползваема,то в нея освен дъждобрана,не знам друго ще побере ли като е напълно легналото положение.Джейнито си има страхотен кош ,що багаж може да се натрупа вътре. :lol:Малко ми е кофти и че няма преден борд и общо взето не знам как могат да се закачат играчки на детето.Но пък тези недостатъци бледнеят пред лекотата на бутане и носене на тази количка. :D
<br />