0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,

за първи път пиша тук. Преди две седмици разбрах, че сме с мъжки фактор. Пуснахме втора спермограма и сега чакаме резултатите. Междувременно ми казаха за Фонда. Другата седмица, като си вземем резултатите ще си пуснем и ние документите. Знаете ли долу- горе колко време минава до одобрението. От клиниката ни казаха една година, на различните места чета различни срокове. Много съм притеснена и объркана, ще ми се да се настроя за някакъв срок.
Благодаря ви !
Miriam66, ние чакахме 10 месеца. Успех!



Благодаря , linapoli !

Ще ни е нужен ! Важното е да гледаме напред, всичко ще се нареди !
*
Между 8 и 10 месеца,но май в последно време се съкращава срока.. :)
Стеф,права си,в крайна сметка нека да видим какви ще са промените,после ще се обсъжда,ако въобще има такава опция или ще ни го "сервират наготово"!!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
kameliq_stefanova1984  до другата седмица нищо няма да е променено в правилата - спокойно....
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Току-що, прочетох това във Фейсбук. Първата промяна, дано да е  за добро  :wink:

http://networkedblogs.com/DL5ws


Момичета,момчета ,да Ви питам нещо за документите...
-относно цв.снимка-нямам я,в годините по болниците се изгуби .Но имам епикриза от операцията ,която е лапаросалпингектомия декстра и  е вписано от HSG-непроходима лява тръба.Проблема  е ,че нямам снимката.
Нали условията са    -  за индикации по чл. 26, ал. 1, т. 1 - документи от извършването на един или повече от следните методи: ХСГ и/или лапароскопия, и/или лапаротомия Това ,че имам тази операция и епикриза от нея достатъчно ли ще е ?
*
ili7372, аз мисля, че епикризата е достатъчна. Щом в нея пише, че едната тръба е непроходима, а другата е отстранена. Това си е официален документ.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
 :bighug:  И аз така мисля,дано!
Нека и други да ми пишат :oops:
Здравейте момичета,

заповедта като излезе лично от София ли се получава или я изпращат на клиниката?
Нямам търпение да си пуснем документите.
*
Miriam66 лично се получава заповедта,а после я носиш  в клиниката.

*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Заповедите се връчват лично в София,на бул.Иван Гешов 15.Дригия вариант е с нотариално  заверено пълномощно!Късмет от мен :wink:
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
щом в епикризата ясно пише, че не е проходима останалата тръба не е нужна цветна снимка.
Здравейте, имам един въпрос. Аз съм бременна в 35 г.с., но още през лятото ми се обадиха от ФАР, че е излязла заповедта ми. Обещаха, че ще ми я запазят. Въпросът ми е докога може да се запази така заповедта и мога ли да я ползвам за още един опит за второ дете?
Здравейте,момичета
Извинете ме за въпроса-сигурно е задаван доста пъти,но искам да попитам някой знае ли как се одобряват документите и дали има двойки с предимство(може би с фактор или години)
Питам,защото като си подадох документите ми казаха,че се чака около 10 месеца,но за самото одобрение около 2 месеца.Статусът ми обаче вече почти 4 месеца стой на "предстоящо разглеждане",а има двойки след мен с вече получена заповед
Благодаря предварително  :)
*
Здравейте,момичета
Извинете ме за въпроса-сигурно е задаван доста пъти,но искам да попитам някой знае ли как се одобряват документите и дали има двойки с предимство(може би с фактор или години)
Питам,защото като си подадох документите ми казаха,че се чака около 10 месеца,но за самото одобрение около 2 месеца.Статусът ми обаче вече почти 4 месеца стой на "предстоящо разглеждане",а има двойки след мен с вече получена заповед
Благодаря предварително  :)
Здравей, единственото предимство, което остана от последните промени, е по-медицински показания (напр. лошокачествени образувания). Така е чака се за заповед около 10 месеца, а около 2 е разглеждането. Малко по-късно обновяват сайта. Ако одобрените двойки след вашия номер са 1-2, вероятно има причини. Ако са повече, има вероятност да са ви нужни още документи. Ако имаш някакви притеснения дали всичко при вас е наред, може да питаш по телефона.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Благодаря за бързия отговор :)
С получена заповед след мен са 9 двойки.Обадих се във фонда,но единственото,което ми казаха след като попитах същото беше,че трябва да чакам - дори не попитаха кой номер съм,за да проверят и кажат,ако нещо трябва...та затова ми стана любопитно и реших да попитам и тук
Както и да е - всички чакаме и се надяваме на едно и също,така че успех и късмет на всички ни  :)
« Последна редакция: Ноември 05, 2012, 21:39:56 pm от pupence »
Вчера изпратих документите с куриер и днес ми се обадиха, с номер 18355 сме.Чакането тепърва предстои,успех на всички момичета