0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pupence, понякога нанасянето на резултатите изисква повече време от взимането на решение. Ако имаше някакъв проблем като нужда от още документи, например, щяха да се свържат с теб в рамките на първите два месеца мисля.
Успех на всички момичета и по-бързо минаване на времето :)



да,сигурно найстина до сега щяха да се обадят,ако е имало проблем :)
Някой знае ли дали е възможно да си сменя клиниката, при положение, че вече съм си взела заповедта от Фонда?
*
Някой знае ли дали е възможно да си сменя клиниката, при положение, че вече съм си взела заповедта от Фонда?
Да може. С бележка от новата клиника отиваш във фонда. Носи си оригинала на старата заповед.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Някой знае ли дали е възможно да си сменя клиниката, при положение, че вече съм си взела заповедта от Фонда?
Да може. С бележка от новата клиника отиваш във фонда. Носи си оригинала на старата заповед.
Благодаря.
И нещо извън темата, но съм много разочарована и афектирана - как е възможно в град като Варна, да не можеш да повериш здравето си на нито една клиника, сключила договор с Фонда?
Извинете за спама  :oops:
Имам един опит инвитро по фонда.В 11 седмица бебоците се отлепиха.Сега за да подам нови документи към фонда трябвали да се правят някакви изследвания за документи те?Аз сам с не изяснен фактор.Кандидатвах ме 6 инсета.Тогава ни искаха и Fsh,спермограма.В сайта на Фонда има преставени 2 документа.Единия е ДЕКЛАРАЦИЯ за липца на промяна на обстоятелствата.Другия е ДЕКЛАРАЦИЯ че не е издадена друга лична карта.Тези два документа ли трябва да се попалнат или има и още? Confused
*
nqkoi znae li dali dekemvri chte se izdavat zapovedi?izvinete za latinitsata no niamam kirilitsa  :(
Тъй като чета, че вече в две клиники- Щерев и КИРМ Плевен звънят и пришпорват пациентките си със вече взети заповеди, да ги ползват преди Нова година, защото "цените" след Нова година щели да бъдат други....някой има ли представа за какво става въпрос....
Започва да ми намирисва на бъдещи протести по този повод.
Здравейте.Ще правя ин витро в КИРМ Плевен 2ри опит по фонд и както всичко си вървеше нормално изведнъж ми звъннаха под пара да отивам на преглед,понеже трябвало до края на декември да ми направят опита.Обяснението им беше,че фонда се обединява със здравната каса и не се знае какво ще става,т.е. какво ще се финансира и какво не.Не знам вече какво да кажа,но започна д ами писва.Първият ми опит беше в Олимед-Варна,там се бързаше,после със замразени правих опит,но то беше просто едно даване на пари,понеже бях с възпаление и ми ги сложиха и сега това.
Здравейте.Ще правя ин витро в КИРМ Плевен 2ри опит по фонд и както всичко си вървеше нормално изведнъж ми звъннаха под пара да отивам на преглед,понеже трябвало до края на декември да ми направят опита.Обяснението им беше,че фонда се обединява със здравната каса и не се знае какво ще става,т.е. какво ще се финансира и какво не.Не знам вече какво да кажа,но започна д ами писва.Първият ми опит беше в Олимед-Варна,там се бързаше,после със замразени правих опит,но то беше просто едно даване на пари,понеже бях с възпаление и ми ги сложиха и сега това.
Аз не бих се съгласила да ме пришпорват.
Фонда ще си финансира абсолютно същото по отношение на пациентите, но явно начина на плащане ще се усложни за клиниките и затова бързат.
Това е меко казано дразнещо.
*
Ами, бързат да си вземат парите хората.

Здравейте на всички които очакват позвъняване от фонда,първо искам да Ви пожелая приятен ден,и да се въоръжите с много търпение.Ето какво ми се случи онзи ден,неочаквано и изненадващо ми звъннаха от клиниката къде ще правя опита си,и ме попитаха да ли ми е излязло номерчето,при което много се притесних и ги поразпитах малко и те ми казаха,че с преместването на фонда към ЗК раздаването на заповедите е замразено,още не се знаело какви ще бъдат новите договори,каква ще е сумата,също и срока, а бе всичко е още в "мъгла".Най- вероятно ще подновят обажданията след нова година,за което направо ще се пръсна от яд,тъй като до мен има още 26 номера и силно се надявах да се включа със старт преди нова година!Гадно нали?
*
Момичета,предварително се извинявам за баналния въпрос,но изчетах последната тема и не намерих ясен отговор.Та, при смяна на личната карта,попълва ли се отново декларацията за липса на промяна на обстоятелствата? достатъчно ли е да се изпрати копие на картата ,подписано "Вярно с оригинала" за да се удостовери тази промяна?
Предварително благодаря за търпението. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Та, при смяна на личната карта,попълва ли се отново декларацията за липса на промяна на обстоятелствата?

Миналата година като носих на мъжа ми новата л.к. нищо не искаха освен копието да е с подпис и "Вярно с оригинала".
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Момичета,предварително се извинявам за баналния въпрос,но изчетах последната тема и не намерих ясен отговор.Та, при смяна на личната карта,попълва ли се отново декларацията за липса на промяна на обстоятелствата? достатъчно ли е да се изпрати копие на картата ,подписано "Вярно с оригинала" за да се удостовери тази промяна?
Предварително благодаря за търпението. :wink:
Рачо,и аз мисля ,че не се попълва,ако имаш предвид вземане на заповед....Само трябва копие на новата лична карта с ръчно написано "Вярно с оригинала" и подпис.Но по принцип и във Фонда могат да ти направят копие,но за по-бързо е хубаво да си ги носиш предварително.
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*

    darling79

  • *
  • 8
  • Vsiaka kra4ka napred e edna malka pobeda!:)
Здравейте, искам да попитам как е възможно смяна на партньора.
Очаквам забовед за одобрен 02-ри опит около мес. април, но със съпруга ми за съжаление се разделихме. Трябва ли да имам официален развод, за да сменя партньора и какво е необходимо да направя.
Благодаря Ви предварително
http://www.peticiq.com/fond_asistirana_reproductia
моля, подпишете! Това е ЗА ВСИЧКИ НАС!!!
"...до 31.декември.2012 г. да очакват повикване одобрените заявители със заявления до 15700  номер включително!"
Явно има някакво раздвижване,макар и минимално !

*
Къде го прочете това? В сайта на Фонда пише до 15500вкл. до края на ноември.Не е обновена страницата им още.
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 16:40:26 pm от greisi »


*
Има ли някой одобрен след 15500? Като, че ли спряха. Моля, споделете!
Нашият номер е 15886/9.04.2012, одобрени сме, но все още нямаме обаждане от ФАР. Като гледам как вървят нещата, съм се настроила за февруари - март.
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 17:20:00 pm от OPTI »