0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте  номерчето ни  е 22136 ,видях в сайта на ФАР ,че 21800 е с получена заповед кога  ли ще стигне до нас?  :(
*
Ето тук се следят номерата,които са получили обаждане за получаване на запвед :
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49779.60
Не знам защо така дава за този номер,след като в сайта пише "до 31 октомври 2013 г. да очакват повикване одобрените заявители със заявления до 19600 номер включително!"
Аз съм номер 20148 одобрена,но още не съм получила обаждане тъй като както виждам не са стигнали до тези цифри.

*
Здравейте! Бях одобрена 2011 и опита ми беше успешен, сега синът ми е на 2 години, не съм подавала информация за резултат от опита, сега искам да подам документи за втори път, дали има проблем и какви други документи са ми нужни!
Здравейте  номерчето ни  е 22136 ,видях в сайта на ФАР ,че 21800 е с получена заповед кога  ли ще стигне до нас?  :(
az sam 22140 :))))))
*
mariana moje zaedno da si polu4im zapovedite.... :wink:
Добре де, аз съм с 21135, а 21800 е с получена заповед как става така?


Добре де, аз съм с 21135, а 21800 е с получена заповед как става така?

Обади им се и ги попитай.
А на кой от всички номера да се свържа с тях?


 Има хора с онкологични заболявания, които са с предимство по разбираеми причини. И аз също видях, че 21800 е с получена заповед, но всички номера около него не са. Т.е. може пък този кръгъл номер да е с предимство и затова така  :)
*
Ето какво прочетох в проектобюджета за 2014г. :
За болнична медицинска помощ в бюджета на Здравната каса са предвидени 988 млн. лв., а за лекарствени продукти - 556 млн. лева. За лекарствена терапия при злокачествени заболявания са предвидени 145 млн. лв, а за дейностите по асистирана репродукция - 1 млн. лева.

Не бяха ли до сега 15 млн.Ох, не ми харесва тази работа 8O
Здравейте, обадих се и казаха, че има документи, който се одобряват по рано заради медицински причини, и ми казаха, че до два месеца може и да стигнат до мен. Успех на всички и дано по скоро имаме късмет :D :D :D


*
Лилка, предвижда се ЦФАР да се върне отново към министерството на здравеопазването и е нормално той да не фигурира в бюджета на ЗК.

здравейте искам да ви попитам подадохме документи на 23.10.2013  за втори инвитро опит колко време ще 4акаме ..като първия 10месеца или по-малко..?
номера ни е 22105 :(
*
чака се, като за първи опит, няма предимство за втори.
Благодаря ти Маги  :D


Здравейте момичета!Интересува ме как се процедира след като те одобрят за инвитро процедура от Фонда.Колко време след одобрението ти връчват заповед и колко време след вземане на заповедта започва да се действа в инвитро клиниката (имам впредвид изследванията,стимулациите и т.н.)
Моля момичетата,които вече са минали по този път да пишат.Благодаря предварително!   :)
  osi_1
здр на всички смених си номера на телефона на кой номер да се обадя зза да го сменят във фонда
*
здр на всички смених си номера на телефона на кой номер да се обадя, за да го сменят във фонда

02/895-31-46
02/895-31-48
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг