0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Да това са номерата, няма информация за промяна, поне никъде не го пише. Чудно защо не вдигат!!!
Таня Филипова
*
По-късно ще пробвам пак.Ако не вдигнат пак ще накарам майка ми тя да пробва от БГ да звънне,да не би да е проблем,че звъня от чужбина.Въпреки,че мисля,че не би трябвало да е проблем това.
Здравейте, обадиха ми се за получаване на заповед, но колкото и да си повтарях, пропуснах да попитам - Може ли съпругът ми да получи заповедта? За подаването на документите, зная че е възможно, а за получаването???
*
Искам да ви попитам едно въпросче.Подали сме за 2 опит документи.Таи като партиора ми ще си сменя адреса и ще се наложи да си смени личната карта.Като отидем за заповедта там ли ще ни дадат някаква декларация да попълним че си е сменил личната карта.Аз трябва ли да попълвам нещо или само тои ще попълни. :?
*
Искам да ви попитам едно въпросче.Подали сме за 2 опит документи.Таи като партиора ми ще си сменя адреса и ще се наложи да си смени личната карта.Като отидем за заповедта там ли ще ни дадат някаква декларация да попълним че си е сменил личната карта.Аз трябва ли да попълвам нещо или само тои ще попълни. :?
Трябва да се занесе копие от новата лична карта с подпис и вярно с оригинала.


*
Имам въпрос, ако може някой да ми отговори - след получаване на заповед може ли да сменя клиниката, в която да направя опита по фонда?
Имам въпрос, ако може някой да ми отговори - след получаване на заповед може ли да сменя клиниката, в която да направя опита по фонда?
може да.
*
Значи да си взема сега заповедта и после като си взема документ от новата клиника пак ли да отида във Фонда? :ask: 
*
А при взимане на заповедта от Фонда партньора ми няма да е в България, но ако предварително е реазписал декларацията мога ли да получа заповедта ? Педварително благодаря !
*
Значи да си взема сега заповедта и после като си взема документ от новата клиника пак ли да отида във Фонда? :ask:
Вземи си документ от новата клиника, че са готови да ти поемат случая и с него отиди да си вземеш заповедта и веднага можеш да подадеш молба до директора на фонда за смяна на клиниката.
Някой има ли информация за чакащи по фонда  със статус "Одобрена" и имат навършили 43 години
дали са получели заповед за инвитро?
*
Някой има ли информация за чакащи по фонда  със статус "Одобрена" и имат навършили 43 години
дали са получели заповед за инвитро?
Ще си вземат заповедта. Получават я като им излезе номера. Заповедта им също важи 1 година.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
момичета, моят статус също е одобрена - това означава ли, че просто само чакам да ми дойде редът?
аз съм след 18 600 от края на ноември- имам ли според вас шансове за септември?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
има ли скорост за обработка - определен брой за месец?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
има ли скорост за обработка - определен брой за месец?
дами, моля споделете - имате ли наблюдения колко заповеди се дават на месец?
днес се обадих на "горещия телефон"и попаднах на една доста нелюбезна жена - питам я горе-долу как се движат, а тя ми обяснява - "нищо не мога да кажа- нито горе, нито долу"
всяка уважаваща себе си институция би трябвало да знае каква ефективност има на работа и да си прави краткосрочни прогнози поне за настоящото тримесечие...
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Съкровище

Различно между 400 и 500 на сайта на фонда
до който номер са обявили
в повечето случай раздават в повече
заповеди с около 200
Съкровище

Различно между 400 и 500 на сайта на фонда
до който номер са обявили
в повечето случай раздават в повече
заповеди с около 200
Веси, благодаря ти! това означава, че се класирам за септември - пред мен има 1200 човечета ;) :)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
момичета, моят статус също е одобрена - това означава ли, че просто само чакам да ми дойде редът?
аз съм след 18 600 от края на ноември- имам ли според вас шансове за септември?

Мисля, че може и още за Август да се вредиш. :D
 

момичета, моят статус също е одобрена - това означава ли, че просто само чакам да ми дойде редът?
аз съм след 18 600 от края на ноември- имам ли според вас шансове за септември?

Мисля, че може и още за Август да се вредиш. :D
ухааа :) дай Боже!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн