0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #20 -: Февруари 07, 2012, 12:22:59 pm »
Да започна с пожелания за здрава седмица, че на мен ми омръзна обикалянето по доктори.
Малко бисери от нас:

-Мамо, къде сме?
-В Стара планина.
-А къде е "Нова планина"?

Обяснявам, че в детската градина ще имат нови 2 момиченца.
- Защо, нашите стари ли са вече?



Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #21 -: Февруари 07, 2012, 12:29:17 pm »
ох, тия бисери много ме усмихват :) :lol:
Тва със Стара планина си е много вярно ако се замислиш 8)

Лиде, Лиде, Лиде...искам и моето момченце да не се връзва на носене, ама проклетията му проклета от три дни е ришил, че ще си мерим инатите. Ако не го заплашваше пълно измръзване навън днес щеше да бъде зарязан да си реве в една пряспа...Ама проклетията ми то и ръкавици не ще, шапка не ще, а то духа ли духа..
[/url][/url]
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #22 -: Февруари 07, 2012, 13:15:21 pm »
Оле, посмях се! Тези дребните определено знаят как да ни "Церят"! 8O
Вчера Вики пристига и ме дърпа "Ела,ела да го видиш нашия, само по потник".Нашия е баща и, от къде го измисли, не знам!
Слава богу температурата падна, седа вече извива гърло като оперна певица. До вчера искаше само да лежи и пищеше, че и пари на очите!!! :( Аман от тези пусти вируси и грипове!!! 
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #23 -: Февруари 07, 2012, 13:16:09 pm »
Ее чакай. Моника до 3 годинки и отгоре все в скута и в ръцете ми беше. Дори когато слезеше от ръцете ми, аз си ходех на една страна.  :lol: Има време. Плюс това аз сега и да искам вече не мога да я нося. Вдигам ама за малко. Още година, две и ще си освободиш ръцете  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #24 -: Февруари 07, 2012, 13:29:37 pm »
Как сте сладурки?

Нямам време да пиша много напоследък :)
Лиде, направо ме разби с тоя лаф от предната страница, хехе хехе :)

Вени, Ники пак ли се инати? Аман. И Никол беснее и мрънка и упорства напоследък много. Голям звер е станала  :lol: До кога ще издържим с теб а? :) 


Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #25 -: Февруари 07, 2012, 14:04:25 pm »
Три дни, Раши, три дни.
Решил е, че ще яде сняг от този мръсния. Обяснявам аз, че кафяв и жълт сняг не се яде и като се затръшка...
Сега след зор и молби хапнахме и заспа, ама мен така ме боли плексита, че ми се реве...
[/url][/url]
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #26 -: Февруари 07, 2012, 14:49:37 pm »
:lol: Бу то.
Днес едвам се добрахме до градината. Спрях пред колите на паркинга, защото просто нямаше къде. Две майки нарамили две дечица и се опитват с 20 кг на гърба си да вървят из преспите сняг. Едната каза: Вече направо ми прималя, едвам вървя. другата казва: И аз, много ми е тежко, направо ще падна. Едното дете се обажда от гърба на майка си: Ох и на мене ми е много тежко, и аз едвам стоя  :lol:.
Паднахме от смях с Мони. Тя вика мамо те го носят и то много се изморило та едвам стояло  :lol:, мене пита ли ме, ти не искаш да ме носиш  :D Гледай, влезе ми сняг.. викам не се хаби, няма да те огрее  :lol:
 

 :jump12: :jump12:  :jump12:


Това със "стара" и "нова" планина е и мой лаф от преди има няма 30-на години
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #27 -: Февруари 07, 2012, 21:59:16 pm »
Ооо, Вени, малък е още- изкарвай го с количката. Аз моя го действам откакто стана на 2, преди това возех, че имам гръбначно изкривяване и дори и какъвто е кльощав не мога да го нося. Не, че сега не се тръшка по 3-4 пъти на разходка, ама аз хващам  за ръката и влача и не обръщам внимание и след малко той забравя да реве.
Вчера си изяде снега от подметките на обувките с пръчка- изпуснах го от поглед за 2 минути и се подреди, преди това опита около 5 пъти и го спрях, и му обясних- ами! То от подметките е най-вкусно. Пробва се да набара и жълт сняг, но аз директно му казвам, че е кучешки пиш- засега това го възспира, но знае ли се докога?!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #28 -: Февруари 07, 2012, 22:10:34 pm »
Здравейте, момичета. Редовно ви чета , но не пиша. Страхотни лафове. Със сълзи се смея с тези мъници, и се чудя какво ли ще като проговори дребната. Да са здрави всички дечица.
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #29 -: Февруари 07, 2012, 22:12:47 pm »
Инке, кварталните улици не са разчистени и въпреки стабилната количка, не може да мине през този сняг. Опитах с количка онзи ден, но щях да счупя китките. Опитах с шейна - обръща се заради бабуните.

Толкова непочистени улици аз не съм виждала за толкова години в София!
[/url][/url]
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #30 -: Февруари 07, 2012, 22:35:48 pm »
Мм даа, пак неподготвени ни хвана снега! Кой да предположи, че ще вали сняг посред зима, а? :D


*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #31 -: Февруари 07, 2012, 23:09:36 pm »
Вени, чета и се хиля за това че се обърнала шейната ви и реших да споделя какво ни се случи мисля в петък беше. Реших аз да ходя за храна на малкия с шейната.Хубаво, тя е с облегалка и странично също има опора.До тука добре, ама моя синковец като го наоблечеш и завиеш не знам защо му се доспива и по едно време взе да се клатушка ха напред, ха назад. Опитах да го поразбудя, ама не.Спрях, за да взема хляб и на тръгване катастрофирахме. Явно се е наклонил на едната страна и се призими в една преспа и супер очуден и обиден нададе рев. Сега ми е смешно, ама като си помисля за такова събуждане ми става тъжно и мъчно. :D
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #32 -: Февруари 07, 2012, 23:30:39 pm »
Ма то верно си е гадничко събуждане.
За тази шейна ми беше такъв зор, такава радост като я взехме, а ние почти пребихме детето.
Баща му два пъти го обръща страничко, дядо му веднъж, аз два пъти по гръб :lol: Това им е хубавото на непочистените улици. Където и да паднеш, все е на меко.
А Ники вече не се и впечатлява, изобщо. Изчаква да го вдигнем и нагласим и може и 5 мин, да си лежи в снега и да зяпа небето.
[/url][/url]
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #33 -: Февруари 08, 2012, 10:32:32 am »
Леле, Шаноар, кофти за детето милото! Ама се случват такива неща, какво да правиш! Тя моята няколко пъти е контузена от нас по грешка и ми е много мъчно, като стане такова нещо. Я баща и без да иска ще и дрънне главата в лампата, я ще я дрънне в касата на вратата докато я носи на тъмно. Аз пък така и бях изрязала ноктите малко след като се роди, че и клъзнах месце на милата.  :lol:


*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #34 -: Февруари 08, 2012, 11:39:19 am »
Прибирам Мони от училище, а по пътя ни брули леден вятър:
– Ау, мамо, станахме на ледени близалки!
- И какво ще правим тогава?
- Ами ще изчакаме Бобчето да се наспи и да порасне. Той ще напълни ваната с топла вода и ще ни сложи вътре да се размразим :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #35 -: Февруари 08, 2012, 12:01:14 pm »
 :jump12:
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #36 -: Февруари 08, 2012, 12:16:49 pm »
Един лаф и от мене. Онзи ден след като не успяхме да запалим колата тръгваме пеша към яслата. Баща й: "Ще я заведеш ли ти, а аз да ходя да си хващам автобус?", Аз: "Не, ще я носиш ти до яслата, а аз ще ходя да платя таксата" /като идеята ми е да си разпределим задачите - аз я водя, той плаща яслата или обратно.../. Той:"Добре де, ще ти дам пари..." Аз: "Не става въпрос за пари, имам си". В това време Дари се обръща супер учудено към мен" Мамо, тати ти се кара, щото нямаме парички ли?" :D Явно е решила, че щом се разправяме за нещо, единия се кара на другия, както й се караме на нея :lol:
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #37 -: Февруари 08, 2012, 14:47:46 pm »
от тази сутрин:
аз се обличам и Тео: я, мамо, имаш цицини (гърди)
аз: от какво, мамо, са ми излeзли цицини
Тео: от растеж
допълнителното разследване показа, че жените имат цицини, а малките момичета не т.е появяват се от растеж
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #38 -: Февруари 08, 2012, 16:19:36 pm »
Здравейте в този зимен ден , тук в Пловдив лопатите са на почит,от сутрин до вечер се чисти сняг :),но поне времето като температура е поносимо.
Страшни душички си имате,голяма веселба.С моето Боре в последно време имам чувството,че имам не дете а приятелка на мойта възраст.Покрай нея гледам редовно канала Ютилисима,много съм на ти вече със всякакви техники ала направи си сам и ред кулинарни рецепти научих.И този канал се гледа единствено и само заради нея,само това иска,второ пием си кафенцето,като обсъждаме теми за гримове и прочие и това като трябва да знаете,че нямами едно червило да се отсрамя ако се наложи,но щерката е много на ти по тези въпроси.Вчера ми прави масаж след банята с един крем,като супер професионално ме насочи как да легна и прочие.Все нещо ме фризира,"гримира"(в кавички,че то няма с какво :D),зъбите ми оправя не мога да се оплача.За лафчетата,тя винаги е говорила много правилно,но има няколко запомнящи се думички "шуменица" от Каменица и Шуменско или "барби с морков" от барба фокус,"куклен вятър"-театър.
*
Re: Нова зимна седмица 6-12.02.2012
« Отговор #39 -: Февруари 08, 2012, 16:52:11 pm »
Аз съм му казвала твятър, сега да видим малкия как ще се прояви-още не приказва почти нищо, но пък от вчера каквото и да го попиташ, отговора е не или няма.