0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #180 -: Ноември 04, 2011, 15:01:46 pm »
Миси[/b][/b][/color], таткото да носи маска. Кърмите ли се? Когато Ники беше на 2 седмици таткото и аз се разболяхме, но Ники не, предполагам заради кърмата.

Да, кърмиме се и сега си имам две бебета - голямото стене и пъшка в хола, верно все едно че ще се мре, а малкото днес нещо не ще да спи а мрънка нон стоп да яде.
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #181 -: Ноември 04, 2011, 15:05:21 pm »
Миси[/b][/b][/color], таткото да носи маска. Кърмите ли се? Когато Ники беше на 2 седмици таткото и аз се разболяхме, но Ники не, предполагам заради кърмата.

Да, кърмиме се и сега си имам две бебета - голямото стене и пъшка в хола, верно все едно че ще се мре, а малкото днес нещо не ще да спи а мрънка нон стоп да яде.

Виж сега, зарязвай голямото бебе, защото малкото има нужда от кърма и от майка си.
Голямото бебе, ако много страда му предложи той да кърми вместо теб, а ти ще се погрижиш за него и супичка ще сготвиш, и масаж на крачката ще направиш...

Абе дано синът ми не стане лигльо, ама като гледам всичко мъжко е така. Едно ких, кашлюк-кашлюк и айдеее, ще се мре.
[/url][/url]
*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #182 -: Ноември 04, 2011, 15:08:02 pm »
жасмин, то при мъжете няма как да е иначе. Колкото мъже познавам - няма изключения. Ако такива все пак съществуват и четат в тази тема - да ме извиняват.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #183 -: Ноември 04, 2011, 15:15:07 pm »
сега е момента да похваля моя мъж. желязно момче е той. не мрънка, не се оплаква, не хленчи - за нищо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #184 -: Ноември 04, 2011, 15:15:34 pm »
Лиде, въздушна пушка със сачми върши ли работа?:-)

Жаси, мерси за споделеното, ще опитаме довечера. Снощи въобщене сме пробвали да мием зъби, защото закъсняхме с лягането един час и само до зъби и беше, такава беше заспала.

marmotche, мерси за стихотворението. Аз до 18 годишна пломба нямах в устата и си мислехме, че такъв ми е гена, защото баща ми и дядо ми нямаха никакви ( дядо ми така си почина с всички здрави зъби), но после започнаха да се развалят. Има голямо значение да се пазят чисти за тези от нас, чиито зъби се развалят повече. Между другото преди години по други причини започнах да взимам витамин Д и зъбите ми пак спряха да се развалят. До тогава беше някакъв ад, а от тогава имам една пломба и то, защото стара се счупи.


  
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #185 -: Ноември 04, 2011, 15:24:00 pm »
сега е момента да похваля моя мъж. желязно момче е той. не мрънка, не се оплаква, не хленчи - за нищо.

Това верно си е похвално :)

Лиде, по твоя случай аз имам една реплика "Ще се гръмна с водно пистолетче" :lol: :lol:

П.С. В краен случай, кухненския тиган има много предназначения, нали знаеш :)
[/url][/url]
*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #186 -: Ноември 04, 2011, 15:52:08 pm »
сега е момента да похваля моя мъж. желязно момче е той. не мрънка, не се оплаква, не хленчи - за нищо.

Рядка порода е това. Да ти е жив и здрав!
*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #187 -: Ноември 04, 2011, 16:42:58 pm »
И аз имам въздушна пушка. С оптика   :wink:
Обаче и тиганите вършат работа.
*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #188 -: Ноември 04, 2011, 16:47:18 pm »
И аз имам въздушна пушка. С оптика   :wink:
Може ли да те наема с пушката моля? :D

Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #189 -: Ноември 04, 2011, 17:11:32 pm »
И аз имам въздушна пушка. С оптика   :wink:
Обаче и тиганите вършат работа.
Хахаха и аз имам въздушна пушка с оптика и пистолет от онези с топчетата, дето ги ползват за еърсофт :lol:
Джам, съпруга ти определено е от изключенията :D И моя е от тези, дето след първата кихавица и вече умира и ако го попитам как си, отговора винаги е един и същ "Не съм добре" И така на мен не ми остава ред нито да боледувам, нито да се оплаквам!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #190 -: Ноември 04, 2011, 17:39:28 pm »
Мъжът ми е 110 кг, прави по 10-15 операции на ден. Тероризира ме вкъщи като пуска образователни дискове, съдържащи пробиване на черепа на немска овчарка с бормашина и тем подобни /съпроводени и със звук  :lol:/... Обаче като кихне, лекичко се пореже или претърпи друг подобен тежък инцидент, го чуват и съседите.
*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #191 -: Ноември 04, 2011, 18:02:11 pm »
Хехе, това с мъжа и у нас е така!  :lol:

Лиде, можеш да изкарваш бая пари ако почнеш да даваш пушката под наем  :lol: :lol:
 
Миси, споко, като Ники се роди татко и беше болен 2 пъти, но нямахме проблем. Гледах ги и двамата бебоци :)



Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #192 -: Ноември 04, 2011, 22:51:14 pm »
misi, при толкова малко бебе все още важи имунитетът от майката, придобит по време на бременността- някакви имуноглобулини бяха,ако не се лъжа...
Аз боледувах много тежко два пъти в първите шест месеца, кихах и се сополивех над бебето докато го кърмя, но той не се зарази.Първата ни хрема ни сполетя чак след годинката.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #193 -: Ноември 05, 2011, 00:49:34 am »
Аз съм в отбора на Jam, за щастие :)
*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #194 -: Ноември 05, 2011, 01:12:09 am »
misi, вземете възможните предпазни мерки разбира се - изолация, маски и каквото е възможно, без да си превръщате битието в ад. Но наистина - бебето ти е малко, докъм 3-я месец си носи още твоя имунитет... Не, че е невъзможно, но е твърде малко вероятно да го разболеете сега. С повишено внимание и спокойна, гледай си кърменето и всичко ще е ОК. :)

Мъже, мъже... Моичкият ходи на ЯМР, защото му играело окото нещо  :lol: Аз с корема в 7-и месец, вместо да се тревожа за себе си...в хипер-грипна обстановка - пускам връзки, че да мине от единия ден за другия принца, сакън да не умре без да знае от какво. И го чаках в коридора естествено, та чакахме резултатите и "великият момент" в който да го уверят, че нищо му няма на кухата глава. Но ЯМР беше по-лесен и бърз вариант, отколкото да ми пили нервите с мрънкане и ходене по очни, невролози и де що има лекар склонен да го издържи срещу заплащане. Накрая се оказа, че вродено някакви там връзки имал преплетни /нищо опасно/, но от тях има ротационен нистагъм на едното око, който се изявява, когато нещо е превъзбуден... И за капак - вместо аз да тържествувам, че съм казала, че той е отявлен хипохондрик, той ми каза: "Видя лиииии?"  :lol: Т.е. бил е прав, че е болен, а аз /каквтао съм зла жена/ - пак не съм повярвала и съм се отнесла с пренебрежение. Държа да подчертая, че въпросният очен проблем - му е дерт, само когато карал ски и някак, понякога У лево "му играела пистата" на "г-н Томба"...
Предполагам е излишно да уточня, как аз с пневмонията преди няколко седмици и с бясното бебе на главата, бях попитана - нямало ли някакви по-силни антибиотици от тези двата дето ги пия сега. Така де, лигавкам се и аз с няк'ви пневмонии и се правя, че ми е лошо...друго си е да имаш "екзотични болести", застрашаващи карането на ски. ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #195 -: Ноември 05, 2011, 07:51:03 am »
Добре бе мацки, като ви чета , болшинството мъже са и като моят. Как се справяте, аз вече не обръщам внимание, но преди много се вбесявах и скачах. Имахме едни такива дежурни скандалчета поради непрестанното му мрънкане и хленчене за нещо. Млъкнах и уж сме по добре, но се губи вече комуникацията си мисля, а не трябва, пък и детенце гледа и се учи от нас на общуване.

Я да попитам майките на връстниците на Тони, вашите деца започнаха ли да ви задават от ония неудобни въпроси. Кога се обичате? или пък Как се раждат децата? и други такива "репродуктивни"  :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #196 -: Ноември 05, 2011, 09:44:20 am »
Ами перде, не ми е задавала още от тези въпроси, ама като гушна баща и се мята между нас със скоростта на светлината. Един ден се опитах да я склоня да легна аз до баща и, сърди ми се около два часа. Да ходя да си прегръщам таткото, шом си го обичам, а нея не...Казала съм и, че като порасне голяма и се омъжи, аз ще спя между нея и мъжа и...засега е съгласна, ще видим като дойде момента  :lol:

Помага ми човека, не се оплаквам, ама не може голям мъж да хленчи така. И не може сина ти да е на 35 години, а мама да му прави чайче и да му носи хапчето в леглото. Аз не бих позволила...за едните му сополи.

Ако сте гледали Рапунцел, тиганчето върши чудесна работа  :lol:. Аз отдавна се каня да го използвам, ама ще дойде и този ден  :)
« Последна редакция: Ноември 05, 2011, 09:47:39 am от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #197 -: Ноември 05, 2011, 10:49:19 am »
по въпроса със зъбите аз започнах доста късно, след като изкара 20 зъба. мие ги или с баща си или сам, мноооооооооого рядко с мен. Надявам се да са се паднали на мен, аз имам една коронка, щот много кротка съм била и си счупих един преден зъб и една пломба от миналата година на един излял-недоизлял мъдрец.
забелязах обаче, че от известно време на горните кътници има черни петна, което много ме стресна. Предстои ни да отидем на преглед.

*
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #198 -: Ноември 05, 2011, 15:23:16 pm »
Джбрул, много се смях за г-н Томба  :lol:
Преди обяд бях в кухнята, връщам се и гледам малките си пуснали телевизора в спалнята, свири народна музика, те се хванали за ръце и играят хоро  :lol: И после как да махна телевизора, като децата се учат на хубави работи покрай него  :lol: Много смешни бяха - Дани водеше хорото вместо с кърпа, с дистанционното в ръка  :lol:
Перденце, покрай кръстницата ни се наложи да обяснявам за бебетата, че татковците ги слагат в корема на мама. Почти през ден ме питат тати на мен дали ми е сложил вече бебе в корема. Преди това мислеха, че се купуват от магазина, защото в един хипермаркет видяха количка с тризнаци до щандовете и искаха да купуваме  :lol:
Иначе решиха, че кръсника и той има корем, но няма бебе вътре, а само бира  :lol: Техния извод: жените с големи кореми имат бебета вътре, а мъжете - бира  :lol:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова седмица 31.10 - 06.11
« Отговор #199 -: Ноември 05, 2011, 16:33:40 pm »
mimi26  децата са напълно прави   :)
Мони много играеше на народни песни. Ходеше и на народни танци. Тази година ми се събраха кънките и англииския и спряхме народните танци. Сутрин обаче ми беше кофти време. Тръгвайки за работа пусках музика. На нея нищо не и харесваше, сменях сменях и стигнахме до хорцата по сигнал плюс. Те тва каза детето да оставя. Обичам хорца ама в 7 сутринта  :P Имаше период от 1-2 месеца в който всяка сутрин ме изтезаваше на път за градината. Сякаш нарочно си отмъщаваше, че я водя на градина.  :lol:Започнах да крия панела, обаче следваше 20 минути ровене из колата и команда да не тръгвам, докато не го изрови от някъде и не пусне сигнал плюс. Направо ме сгъваше от нерви  :lol: Сега слава богу нямаме мераци за народна музика. Обаче пък нападнахме евроспорт и фигурното пързаляне. За друго пред телевизора не сяда и не е сядала да гледа почти цяло лято. На компютъра за 3-4 месеца е изявила желание да седне 4-5 пъти и то да избере комбинирана количка на куклата и бебе дето се напиква за дядо Коледа...Така, че аз продължавам по схемата- всичко забранено е ужасно интересно....Забранявам да чисти с прахусмокачката, забранявам да ми бели краставицата и картофите, забранявам да сгъва дрехите, забранявам да сипва брашно в хлебопекарната...  :lol: :wink:Действа чудесно засега  :)
Мъжа ми все се смее, че тия номера ще минат още 2-3-5 месеца... :lol: да се настроя психически сама да си сгъвам чорапите  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0