0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #60 -: Септември 15, 2011, 15:49:25 pm »
Честит първи учебен ден на всички дечурлига.
Моят вече иска да ходи на училище, не на градина. Какъв ентусиазъм само, дори когато не спи, а той не спи на градината, пишел с пръстче букви във въздуха. Мисля си аз обаче,че като тръгне първи глас, мнооооооого ще му е мъчно за градинката.

А за детските стаи, всички са чудесни, защото са пълни с много любов и им личи дори и от снимка.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #61 -: Септември 15, 2011, 15:55:04 pm »
Много благодаря на всички за отзивите!

Мими, имаме комин, но е в кухнята, а там няма място да се обърна, камо ли за печка ... А иначе трябва да се слагат много бурии, докато се стигне стаята, не е добро решение според мен. Няма къде да слагаме и дървата. Просто няма да стане на дърва с една дума.

Кроки, това, че не греят силно, е супер. Както, и че греят равномерно и че са икономични! Особено зимата, това е много важно.

Щото умната й майка на Диляна, дето е на 30 и кусур години, хем много добре знае, че тоя радиатор дето го имаме грее ужасно, зимата не ходи без отпечатъци от ребрата му :oops: :oops: Като изляза от банята заставам с гръб към него да се топля и почти винаги съм се залепила  :oops:

Сега ще поразгледам из нета за тези радиатори Адакс, за повече информация, и къде ги има във Варна, за да съм подготвена  :)
Много ви благодаря, отново  :)

Мише, ако можеш, виж марката и на вашия :) Да имаме и алтернативи евентуално.


П.П. Не сядайте на компютъра, докато готвите!  :oops: Отиде супата на детето  :oops:
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 15:57:14 pm от Eли:) »
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #62 -: Септември 15, 2011, 16:20:50 pm »
Ели, във Варна от тук http://www.bergbg.com/contacts.php#. Магазина е на Лятно Кино Тракия.

П.П. Вчера в една оптика ми обясняваха, че преди да си избера очила /които ще трябва да нося постоянно/ трябва да си подредя приоритетите и да реша какво искам повече - да виждам добре или да изглеждам добре, щото и двете неща нямало как да станат  :lol: И сега като се сетя ми става смешно и се чудя, всички тези жени, които виждам по улицата с хубави очила, които на всичкото отгоре им и седят добре, дали виждат  :lol:  :lol: :lol:
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 16:23:36 pm от к(Р)оки »
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #63 -: Септември 15, 2011, 16:38:45 pm »
Кроки, тия са големи фенове вЕрно. Нося очила от 18г., сменила съм доста чифтове, но до сега никой не ми е казвал, че очилата с които ще виждам по-добре ще са грозни :lol: :lol:
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #64 -: Септември 15, 2011, 16:49:54 pm »
jasmin_veni, да нямате полтъргайст у вас? постоянно някакви инциденти рапортуваш...

ХА, не се бях замисляла :) Тъкмо вчера се чудих къде ми е изчезнал един учебник :? :? Още не се движат сами мебелите, за да ме е страх, но може би просто съм в период на поредица от злополуки :lol:
Иначе ако има полтъргайст, какво ли трябва да предприема,з а да го разкарам?
[/url][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #65 -: Септември 15, 2011, 17:04:15 pm »
да си направиш гердан от цели глави сух чесън, да викаш Дама пика в огледалото на тъмно със свещ в ръка ...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #66 -: Септември 15, 2011, 17:06:11 pm »
П.П. Вчера в една оптика ми обясняваха, че преди да си избера очила /които ще трябва да нося постоянно/ трябва да си подредя приоритетите и да реша какво искам повече - да виждам добре или да изглеждам добре, щото и двете неща нямало как да станат  :lol:
Ха, по-голяма тъпня не бях чувала! И аз съм от готините очиларки, макар че не си нося редовно очилата.
Приоритетите не знам, ама избора на оптика ще трябва да си пренаредиш.  :lol:
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #67 -: Септември 15, 2011, 17:15:00 pm »
да си направиш гердан от цели глави сух чесън, да викаш Дама пика в огледалото на тъмно със свещ в ръка ...

ааа, чесъна е срещу вампове  :lol: :lol: аз залагах на ритуал с нещо червено за предпазване от уроки и косън от митично същество :lol: :lol:
[/url][/url]
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #68 -: Септември 15, 2011, 20:41:43 pm »
Даа,ама с чесъна ще си фешъъън :D

Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #69 -: Септември 15, 2011, 21:32:01 pm »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D

веднага те вземам - знам, че ще ядеш само полезните храни и никога боклуци, ще използваш аналитичната си мисъл да постъпваш винаги разумно и знаейки колко важен за детето е сънят - ще си лягаш навреме и без проблеми :wink: какво повече да искам :lol:


И ще си подрежда стаята и дрехите, тъй като е организирана :)
Аз никога не си подреждах нищо, считах го за загуба на време :lol:
[/url][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #70 -: Септември 15, 2011, 23:42:52 pm »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D

веднага те вземам - знам, че ще ядеш само полезните храни и никога боклуци, ще използваш аналитичната си мисъл да постъпваш винаги разумно и знаейки колко важен за детето е сънят - ще си лягаш навреме и без проблеми :wink: какво повече да искам :lol:


И ще си подрежда стаята и дрехите, тъй като е организирана :)
Аз никога не си подреждах нищо, считах го за загуба на време :lol:

извинете за спама, но се развеселих искрено :) в каква заблуда съм ви вкарала, аз, йезуитка такава.

Вени, да можеше да ми видиш стаята като ученичка и студентка, само... :) Цветенце, това беше страшно мил комплимент...
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 23:45:04 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #71 -: Септември 16, 2011, 04:10:32 am »
п.п. Мише, по пътя и на отиване и на връщане, като минавахме през ваше село :wink:все за теб си мислех.


Срамота, срамота...то село село, но аз имам  :phone:
Да бяхме се разходили около "онтаните" (фонтаните)!
Шегувам се Мери, знам какво е да си с две деца и да не можеш
да спреш когато искаш!

....а стаята им е така топла и пълна с любов,
така като ти можеш!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #72 -: Септември 16, 2011, 08:40:20 am »
Ох, красота...
Но най-ми харесват в стаите манекенчетата. Коки, Боби готов фотомодел, кадър не пропуска  :D
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #73 -: Септември 16, 2011, 10:04:46 am »
Даа,ама с чесъна ще си фешъъън :D

За мен с домати и босилек, ако може :wink:

Mary, Коки, много са хубави стаите, а собствениците им - още повече!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #74 -: Септември 16, 2011, 12:54:43 pm »
Даа,ама с чесъна ще си фешъъън :D

За мен с домати и босилек, ако може :wink:

Накрая ме пъхате във фурната и обвинявате полтъргайста :lol:
[/url][/url]
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #75 -: Септември 16, 2011, 13:41:12 pm »
Имаме си вече отделна тема за детските стаи. Заповядайте - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=46694.0

И малко идеи за забавления през уикенда:
София: http://www.childrenweek2sofia.blogspot.com/
Пловдив: http://www.gallery-night.info/11/bg
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 13:59:04 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #76 -: Септември 16, 2011, 14:25:11 pm »
Мармотче и Джаме :thankyousign: за темата!

Ел, марката конвекторен радиатор за който говорех е Аirelec!
Купен е преди 10 години работи безотказно...

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #77 -: Септември 16, 2011, 15:22:12 pm »
Много хубави стаи, браво! :)

И ние сме с радиатор Адакс! Много съм доволна. Топли чудесно, а не с енагрява отвън! Супер е!

Моята щерка нали пълзи като хлебарка и нон стоп е при заека. Тормози горкото животно, изправя се на клетката му, говори му, дърпа го! Кога ли ще я одере, не знам. Лошото е, че от клетката пада талаш и тя все гледа да лапне някое парченце. Май ще трябва да купя такава клетка, дето е пластмаса цялата и да не може да излзиа от постелята на зайо. Само, че така горкото животно няма да вижда нищо и сигурно много ще се дразни.  :?
Има ли някой с подобни драми, да ми каже как е решил проблема?  :P


*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #78 -: Септември 16, 2011, 15:47:41 pm »
Раши, да ти направят плексигласов "аквариум" за клетката на зайко, с вентилационни отвори - множество малки, кръгли дупчици. Така нищо няма да се ръси от клетката, зайко ще си диша и гледка спокойно и пр.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #79 -: Септември 16, 2011, 17:05:42 pm »
Раши, да ти направят плексигласов "аквариум" за клетката на зайко, с вентилационни отвори - множество малки, кръгли дупчици. Така нищо няма да се ръси от клетката, зайко ще си диша и гледка спокойно и пр.

Да, и аз нещо такова си мисля. Ще видим какво ще измъдрим. Май поне 100 лева ще излезе!  :D