0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #20 -: Септември 13, 2011, 17:55:51 pm »
Мише,ти не звъниш ли в районното полицейско управление?Аз там звънях-на третият път им праскат акт и плащат глоба.Не се отказвай...

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #21 -: Септември 13, 2011, 20:00:50 pm »
Мишано, звънни, не ги жали полицаите и се дръж твърдо :wink: Не си длъжна да се съобразяваш с някой, който не обръща внимание на това, че имаш две малки деца. На мен не ми пука, два пъти съм викала ченгетата, и двата пъти дойдоха, хем беше през нощта в 3 часа.
Ултра, мисля, че може с повече куфари, ако са разпределени, т.е. всеки един има право на куфар, плюс ръчен багаж. Но всичко си е от авиокомпанията - как ще те пусне. Луфтханза са много строги в това отношение :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #22 -: Септември 13, 2011, 23:28:57 pm »
Леле, Ултра, не е лесна вашата! Евала, момиче! :)
Да, доста са малко 23 килограма на човек! Когато пътувахме до Германия едвам се вместихме в изискванията за багажа.

Мерси, Жаси! По твой пример събрах приятелки от квартала и ще чистим и нашата градинка. Дано не я направят на нищо веднага, та да и се порадваме!  :D


*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #23 -: Септември 14, 2011, 00:16:06 am »
Със сигурност не само ти, Ани, но и Мони има право на 23 кг багаж, защото плаща за място. Но как се влачат толкова багажи, колички, деца. На мен с едно и два куфара и количка щеше да ми се стори сложно, ако не пътуваха много колеги точно на този ден.  :D Нарочно исках да се съберем в един куфар само. Ами, не стана. Да не говорим, че докато се качвахме в рейса за отвеждане към самолета и ми се обърна ръчният багаж, та хвръкнаха на всички посоки строители, книжки и топки.  :lol:

Лека нощ!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #24 -: Септември 14, 2011, 04:26:05 am »
Със сигурност не само ти, Ани, но и Мони има право на 23 кг багаж, защото плаща за място.

Точно така. Но трябва да са разпределени в 2 куфара по 23.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #25 -: Септември 14, 2011, 07:51:44 am »
Ани, винаги съм знаела, че си много смела и силна жена.
Възхищавам ти се, браво, аз не знам дали бих се наела!:)))
Но заради любовта човек и накрай света отива!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #26 -: Септември 14, 2011, 08:07:39 am »
Мише не разбрах за какво звъниш на полицията, но ако е това което предполагам, по добре звънни на вашата общинска полиция. До нас имаше ужасен ремонт, който траеше половин година и след уж разбиране от съседска страна, поне от 14 до 16 ч. заради бебето да спират да почиват, не се получи. Наложи се да звъня на общинска полиция няколко пъти. Нямаше кой знае какъв ефект от към шумотевицата, но все пак е имало нещо щом съседите и до ден днешен ме гледат навъсено и сърдито. А би трябвало да е обратното. От този зверски шум моето тогава бебе на 8 м. беше подложено на невероятен стрес, в следствие на което и много раздразнително. А тъкмо се бяхме научили да се приспиваме сами на спалнята. До ден днешен моето момче заспива само с мама гушнат.

Здрава седмица на всички
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #27 -: Септември 14, 2011, 12:59:11 pm »
Специален поздрав за Мишанта - писано е преди две години, сагата продължава. В момента съм на вълна молба за мерене на шум  :x

http://www.aip-bg.org/bulletin/55/05.htm


В очакване ....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #28 -: Септември 14, 2011, 14:28:34 pm »
Фусита, направо се "почерпих" със статията! :?

В моя филм става дума за южния и красив Благоевград,
който ние след приключване или не на шофиорската ми одисея, до месец ще напуснем!
Никой досега така открито не ме е правил на глупак,
защото аз пресметнах правилно, не два, а три месеца...
говорих, говорих, говорих...изморих се честно!
Влизам в темата "Психично здраве" от твоята статия и затова спирам!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #29 -: Септември 14, 2011, 22:04:21 pm »
Привет и от нас  :)

Хубава седмица и здраве на всички!

Мармотче, Цветенце - много красиви детски стаи!
Мише, направо нямам думи ... то бива, бива, ама ... Но не се отказвай в никакъв случай!
Ани, възхищавам ти се!

Аз за съжаление тази седмица с нищо хубаво не мога да се похваля ...
Проблем, след проблем, след проблем... буца сякаш ми е заседнала в гърлото, в черна дупка съм ...

Снощи за първи път от 2 години насам, излязохме с мъжа ми. Води ме на служебен банкет, малко да поразпуснем уж. Поръчахме си баба - майка му - да гледа Диляна. Аз си я нахраних за вечеря, после й дадох млякото, сложих я в кошарата да спи и направихме размяната  :wink: аз излязох от стаята, а баба й влезе да стои при нея докато заспи. Добро ми било детето, само веднъж се събудило към 1 часа за мъничко и заспало отново.  :)

Почти привърших с украсата, която правя за сватбата на брат ми, остана ми само сватбената кутия, чакам да ми донесат в един магазин бледо лилава хартия. Тия дни ще направя и нея, после надявам се да мога да пусна снимки, че единия проблем е точно фотоапарата - останахме без такъв, снощи сдаде багажа обектива ...
Днес ходихме да го носим на ремонт - 60 лева, момчето вика - аз не бих го ремонтирал, не си струва просто.  :?

Здраве да е само, ще се оправим!

Лека вечер на всички!
« Последна редакция: Септември 14, 2011, 22:08:28 pm от Eли:) »
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #30 -: Септември 14, 2011, 23:10:04 pm »
Момичета, прави сте за куфарите. Знам, че имам право на отделни куфари за мен и за Мони + допълнително още 10 кг за бебето. Разликата е, че досега винаги съм натъпквала моя куфар догоре (той е огромен и нарочно е купуван такъв), винаги е бил над 26 кг, но съм го чекирала с два билета. Т.е. пътуваме двама души с един куфар. Сега това вече не е позволено, затова и го пиша, за да няма някой от вас проблем. Решението е да си пътуваме с отделен куфар за всеки и явно сега за Белгия така ще летя :(
Здраве да е! Тресе ме някаква носталгия за Естония, още преди да сме я напуснали. Честно казано от България не ми липсват толкова неща, колкото ще ми липсват оттук. Гледах днес за идеята да се отнема книжка за месец и да се увеличат глобите на шофьорите, които не дават предимство на пешеходна пътека. Дано да се получи! Абсурдно е да си вдигаш ръцете нагоре, когато искаш да пресечеш - сякаш казваш на шофьора - ако не ми видиш ръцете горе, може да ме газиш...

Пожелавам прекрасен първи учебен ден и успешна година на всички ученици и на техните майки :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #31 -: Септември 14, 2011, 23:12:15 pm »
Цяла вечер предлагам на племенничките си, които са в 9 и 10 клас да се сменим и аз да ходя вместо тях на даскало, но не ме огрява :) Гледам масово се оплакват заради утре :)
[/url][/url]
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #32 -: Септември 14, 2011, 23:48:24 pm »
искам да съм дете на Мармота, или Цветенце- страхотна атмосфера и в двете стаи
ние място за детска нямаме, дано успеем да купим по-голямо жилище, макар скоро да не виждам как ще стане това  :(


аз пък искам да съм твое, с тия вкусотии, които правиш :lol: Знаеш ли как обичам сладичко, щях да съм първа писта в кухнята да дегустирам :lol:
[/url][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #33 -: Септември 14, 2011, 23:57:01 pm »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #34 -: Септември 15, 2011, 00:26:10 am »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D

Аз, поръчка имах за синеоко... :lol:,
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #35 -: Септември 15, 2011, 01:02:33 am »
Гледам за мини опашката е дълга ...

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #36 -: Септември 15, 2011, 08:42:02 am »
Ето ни и нас в края на седмицата :D
Завърнахме се от Струма и мисля скоро да не пътуваме. Няма такъв катун :D

За детска стая ни е рано, пък и място няма засега. Ще го мислим по-нататък :wink:

Прекрасен първи учебен ден на учениците :D


*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #37 -: Септември 15, 2011, 09:00:16 am »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D
Де бре,толкова ли лошо дете си... :D

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #38 -: Септември 15, 2011, 09:17:12 am »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D
Де бре,толкова ли лошо дете си... :D

толкова, толкова :lol: :lol: :lol: :wink:
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #39 -: Септември 15, 2011, 09:40:59 am »
Успешен първи ден на всички ученици, малки и големи!

И нашата девойка днес стартира на градинка с голям ентусиазъм, представи се на директорката и госпожите като кака Габи и влезе смело :) Всъщност повече искаше на училище да ходи, но се наложи да се примири с градинката все пак :)) Надявам се утре със същото желание да влезе в групичката.

Цветенце, Мармотче, прекрасни са ви детските стаи! И аз засега само разглеждам, с надеждата някой ден да имаме собствен дом, с голяма детска и достатъчно място за трето човече :)

Ани, ти си безкрайно смела жена! Фенка съм ти да знаеш :)

Мише, пожелавам ти бързо и успешно приключване на курса и прибиране у дома, дано поне там е по-спокойно положението и не трошиш нерви заради глупаци!

На всички желая здрава и усмихната седмичка до края!