0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #100 -: Септември 17, 2011, 16:36:19 pm »
Ние сме с два песа у нас  :lol:. По-големия е наш, по-малкия на нашите. Голямата мастия като доведохме бебето го подуши и толкоз. После проверяваше всеки път като се прибираше от вън да не би аджеба бебето да е изчезнало, но уви там си беше. Като ревеше малкия тя недоволстваше, че и пречат да спи, после свикна и си хърка. Малкия като ги види и двете кучета умира от кеф. Даже някой път се чуди наляво ли да гледа, на дясно ли, то отвсякъде кучета  :P.
Понякога бебето се докопва до голямата, тя седи като замръзнала и при първа възможност си духва под опашката. Тя не обича малки деца, защото цвърчат и крещат около нея "Бонго!".
Малкото куче при възможност близка Коко по краче и бяга да не му се караме. В началото не даваше баща ми да пипа и радва на бебето, ревнуваше много.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #101 -: Септември 17, 2011, 20:35:16 pm »
В края на седмицата ще ви пожелая да е била хубава и здрава за децата. Честит първи учебен ден и спокойна учебна година:)

Ние с Никол утре пътуваме за София и в понеделник ни приемат в болница (болница по ревматология към института по педиатрия). Там ще направят всички необходими изследвания на Никол за да разберат от какво са тези удебелявания и изкривяващи се пръстчета.

Свързах се и с д-р Алексиев и ще опитам в сряда да излезем с Ники за малко от болницата за да отидем да я прегледа и той и да каже какво да правим. похвали като много добър специалист д-р Райков ( ортопеда при който ходим във Варна). Ако има възможност и се наложи, мисля да направим операцията на ръцете докато сме в София, но...едно по едно:)

Дано всичко се окаже не толкова страшно колкото майка и си мисли понякога. Стискайте ни палци:)

Злати, много ти благодаря за контакта с доц. Георгиева. Писах и във вторник а в четвъртък вече ни беше уредила да ни приемат в болница и беше говорила с колегите си. Задължена съм ти много.

Зависи колко време ще се наложи да останем, надявам се да имаме време да се видим с част от вас:):):)

Момчетата ще останат при майка ми в Шумен и ми е свито сърцето (и за това), но няма как. Сега са в период в който мама я търсят на всяка крачка и не ме изпускат от поглед но съм спокойна като знам, че ще са с майка ми. Добре, че има възможност и желание да ги гледа. А и важно е сестричката им да се окаже съвсем здрава:):)

Спокойна вечер и следваща седмица, че незнам дали ще остане време за нет:)
« Последна редакция: Септември 17, 2011, 22:15:34 pm от Lisko »
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #102 -: Септември 17, 2011, 21:15:16 pm »
Лис, успех, сигурна съм че всичко с малката принцеса ще е наред :bighug:

пак казвам, ако имаш нужда от нещо, само звънкаш :wink:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #103 -: Септември 17, 2011, 21:30:54 pm »
Lise бързо да минава. Здраве и усмивки ви желая.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #104 -: Септември 17, 2011, 21:41:37 pm »
Лисе, дано всичко е добре с Палечка и да се успокоите вече :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #105 -: Септември 17, 2011, 21:42:04 pm »
Лис, знаеш колко много ви обичам и силно вярвам, че всичко с Никол ще е  наред! Стискам палци и ще ви мисля! Дано можеш да се включиш отнякъде с новини, че незнам дали ще е удобно да звъня ... но поне sms ще ти пиша със сигурност. Целувки от нас!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #106 -: Септември 17, 2011, 22:04:48 pm »
Лис, късмет!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #107 -: Септември 17, 2011, 22:07:32 pm »
Лисе, изобщо няма за какво да си ми задължена. Радвам се, че съм успяла да помогна по някакъв начин. Дано всичко е наред и Ники е напълно здрава. Ще чакаме новини. Прегръщам ви и стискам палци!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #108 -: Септември 17, 2011, 22:12:36 pm »
Лис, дано няма нищо сериозно! Стискам ви палците и на четиримата. Целувки!

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #109 -: Септември 17, 2011, 22:16:46 pm »
Лиско, успех!!! Дано няма нищо притеснително!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #110 -: Септември 17, 2011, 23:23:41 pm »
Лисано любима, ще бъда с вас духом!
Ще се справите силни момичета, Никол е дъщеря на майка си!
Прегръщам ви!

Имаш къде да отседнеш нали, ако не обади ми се и Филип ще ви чака!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #111 -: Септември 17, 2011, 23:36:41 pm »
Лисе,дано всичко е наред и не нищо сериозно!Стискаме палци!

Ние вече сме в пети клас!Започнаха уроците,домашните а как ни се играе навън....е излиза но вечер след като напише!Ще ги побъркат тези деца,като прелистих учебниците и ме заболя главата!

Лека вечер!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #112 -: Септември 18, 2011, 07:36:43 am »
Лиско, стискам палци Никол да е съвсем здравичка и да си се притеснявала напразно.

Боби


  
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #113 -: Септември 18, 2011, 09:22:46 am »
Лис, лек път и до скоро :bighug:

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #114 -: Септември 18, 2011, 09:55:00 am »
pimi ще се справи детето.

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #115 -: Септември 18, 2011, 10:38:43 am »
Успех в училище на Ивичка :)))))
Лис, с пожелание за спокойни дни занапред  :D ще ви мислим и стискаме палци за добри резултати
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #116 -: Септември 18, 2011, 13:53:43 pm »
Лисе, положителни енергия и от нас. Дано тревогите свършат и да и няма нищо сериозно на Никол. Успех и бъдете здрави!
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #117 -: Септември 18, 2011, 17:45:40 pm »
Лисанке, успех и от нас! Дано да е здраво детето и да нямаш повече притеснения! :)


*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #118 -: Септември 18, 2011, 17:50:23 pm »
Лиско, стиснати палци и от мен, дано притесненията ви са напразни и Ники да е здравичка!  :crossfingers: :bighug:

Пими, успех на Ивичка през новата учебна година! :)

Ние сме самички, баща им лети тая вечер за Германия. Лошото е, че бавачката ми ще може да ги прибира от следващия понеделник и сега за тия 3 дена ще трябва да мисля схеми как да си ги прибирам в "нормално" време от детската...

Приятна седмица на всички, ако не успея да пиша! :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #119 -: Септември 18, 2011, 19:59:51 pm »
Лисе,успех и лек път!
Пими,спорна и успешна учебна година на Ивето!Ще стискаме зъби и ще се мъчим заедно с тях няма начин :).
Митко е с хрема.Утре ще вървим на лекар да видим :?.Отделно за първи път се сблъсквам с такова нещо та да го споделя ако има други запознати.От 3-4 дни забелязвам че като се разплаче по сериозно става целия на плюски като ухапване от комар.Като се успокои и минат 15 мин. изчезват.Това явно е някаква реакция на организма...на нервна почва ли е...не знам.Вие нещо да препоръчате освен да гледам да не плаче :)
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 20:03:00 pm от parsi »