0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #40 -: Септември 15, 2011, 09:46:07 am »
Честит празник на всички ученици! Пожелавам им бърза адаптация и само шестици :lol:
Ами Вени, честно да ти кажа и аз хич не го обичах този момент със започването на учебната година. Та не бих се разменила с някой ученик, не че съм била лоша ученичка, напротив, но не бих казала, че е било "удоволствие" за мен да ходя там, просто си беше досадно задължение.
Аз съм изпаднала в някаква криза...незнам как да го нарека...в процес съм на смяна на работата, и още преди да съм напуснала сегашната си, изпитвам носталгия. Дори вече се замислям дали изобщо да го правя.На новата уж има възможности за развитие, но като се замисля реално искат да им бачкаш като идиот почти за без пари и на всичкото отгоре ти трябва да си супер надъхан колко много я искаш тази работа. Ами мерси ще им кажа...И без това тази мацка на интервюто нещо не ме изкефи и почти ме отказа...Много им бях набрала вчера...Снощи си поревах скришом, после си налях едно питие и ми мина...Имам разни идеи в главата, сега ще действам в тази насока, дано се получи...Та както се казва отчаянието ми трая има-няма час, докато главата ми не роди следващата "прекрасна" идея :lol: Здрави да сме само...другото са бели кахъри!
Друго ново няма при нас - пуснах Дари на ясла от миналата седмица. Тази година е от "големите" :lol: Засега удържаме фронта да сме здрави, дано се задържи по-дълго време. Като гледам сега приемат доста деца около нейният набор - на по 2 и нещо...Скъсват се да реват! Сега като се замисля се радвам, че я дадох миналата година - много по-бързо и безболезнено се адаптира, вярно, боледуваше доста, но пък това и сега би се случило...Така разсъждавам аз.
Хубав и усмихнат ден на всички!
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #41 -: Септември 15, 2011, 09:53:26 am »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D
Де бре,толкова ли лошо дете си... :D

толкова, толкова :lol: :lol: :lol: :wink:
Хахах, само се прави, ела ми у нас  :lol: То никой няма да поиска у нас де  :lol: :lol: :lol:
Успешен първи учебен ден на всички ученици! Само шестици да носят с малко четене  :wink:
Ели, как да нямаш хубави работи за хвалене - виж сефте баба ти е гледала детето вечер  :wink: Фотоапарата не го мисли - бял кахър. Ако имах бих ти дала за сватбата, но ние си снимаме с телефоните.
Мише, ще се справиш следващия път.
Уникални детски стаи имате. Ние спим в една стая с малките, но тя е вече много голяма и има място за всички играчки. Това не означава, че са подредени  :lol: Надявам се някоя година да си имат собствена стая.
А на нас отново ни отворили клиото вчера. Видели сака за плажа и явно заради него. Нищо не са взели, но разхвърляли всички хавлии, бански. На малките колите и тротинетките и те бяха вътре, но си стояха.все мърморих, че моя мъж оставя багаж в колата, той не слуша "Нямало нищо в чантата" е да ама само ние знаем това. Вчера качи всичко горе, да го видя дали пак ще остави нещо в колата.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #42 -: Септември 15, 2011, 10:05:38 am »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D
Де бре,толкова ли лошо дете си... :D

толкова, толкова :lol: :lol: :lol: :wink:

и аз те обичам...  :D

п.п. всъщност, аз бях детето-мечта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #43 -: Септември 15, 2011, 10:11:53 am »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D
Де бре,толкова ли лошо дете си... :D

толкова, толкова :lol: :lol: :lol: :wink:

и аз те обичам...  :D

п.п. всъщност, аз бях детето-мечта.

Виж колко мами поискаха да те вземат, сега си правиш допълнителен ПР ли :lol:

Честит първи учебен ден на всички ученици и техните родители! Учениците да четат, родителите да не се нервят за двойките и леко да мине тази година. Снощи до късно говорих с едната си племеничка, която сега е на 16. За първи път идва в София, досега е учила в малък град. Преместили са я в частно училище, а тук си няма нито майка, нито татко, само една стара баба и е дете, което не е ходило по дискотеки и купони. Та си поговорихме за това от какво да се пази, как да не си оставя чашата на купони и така.

nunu и аз съм в лека депресия, ама защото ми се отложиха някои планове и ми е тъпо сега.
[/url][/url]
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #44 -: Септември 15, 2011, 10:17:18 am »
аз бих ви станала дете на всичките, ама кой би искал такова дете като мен?  :D
Де бре,толкова ли лошо дете си... :D

толкова, толкова :lol: :lol: :lol: :wink:

и аз те обичам...  :D

п.п. всъщност, аз бях детето-мечта.

аааа обичта си е обич, и аз много те обичам, но истината си е истина, не мога да лъжа, хихихи :bighug:
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #45 -: Септември 15, 2011, 10:28:47 am »
И във връзка с деншният празник - ето нещо, което много ми хареса:
http://sun-changelife.blogspot.com/2011/09/blog-post_14.html#more
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #46 -: Септември 15, 2011, 10:59:47 am »
Честит първи учебен ден! Сутринта в градината имаше балони, музика - много вълнуващо! Явно предучилищните групи са там, а не в школото и беше много приятно.

Имат ли претенции дребосъците ви какво да обличат, коя шапка да си слагат, да си обуват гумени ботуши на 30тина градуса навън? Нещо ни подкарва такъв период нас и ту ми е смешно, ту ми иде да ревна  :D
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #47 -: Септември 15, 2011, 11:29:52 am »
По случай първият учебен ден, огледалото от шкафа в банята падна и за късмет не сряза никой :lol:
ДА имате идея от къде да взема шкаф, без да плащам луди пари за две етажерки и огледало?
[/url][/url]
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #48 -: Септември 15, 2011, 13:12:30 pm »

Цитат
То никой няма да поиска у нас де
Мими, то с тия бонбони-"лекарства" кой да иска :D

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #49 -: Септември 15, 2011, 13:48:29 pm »

Цитат
То никой няма да поиска у нас де
Мими, то с тия бонбони-"лекарства" кой да иска :D
Хахха, Парси, то да е само това, с мед да ме намажеш  :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #50 -: Септември 15, 2011, 14:15:11 pm »
jasmin_veni, да нямате полтъргайст у вас? постоянно някакви инциденти рапортуваш...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #51 -: Септември 15, 2011, 14:30:40 pm »
Добър ден  :)
Честит първи учебен ден на всички дечица и техните родители! И на всички, които отдавна не сме ученици, но се връщаме с усмивки и носталгия в спомените си за тези години :)))
Аз бях от добрите ученици, но това не значи че съм била тиха вода  :lol: Не пропусках да бягам от часове, когато се вземаше единодушно решение от целия клас  /само един образ неземен имахме, дето се цепеше от колектива/, както и сама, ако е имало причина  :wink:
Спомням си за първата и единствена двойка в живота си  :lol: И как казах думи на учителката, които никога не съм си и помислила, че мога да изрека пред такава "височайша" особа  :lol: Но пак двойката беше белия кахър, щото искаше 1ца да ми пише, че подсказвах  :lol:
И такива работи  :) Наистина това са прекрасни години, но го осъзнаваме твърде късно.


Мими, това, че за първи път имахме баба, направо си е за отбелязване  :) Не че не ми се вдигнаха нервите на другия ден, но няма да повдигам въпроса пак за свекървите  :wink:

Фотоапарата ми е последния проблем, просто той беше капака на серията проблеми, които се заредиха последните дни ... и то все свързани с финанси ... Както и да е, ще се оправим.

Сега една питанка имам.  :) Някой има ли у дома от тия конвекторни печки, или както там се наричат, които се слагат на стената? Някакви мнения за тях? Марка?  Ние се отоплявахме зимата в старата квартира с един радиатор, апартаментът беше много топъл по принцип и го пусках 2-3 пъти през деня, защото ставаше над 25 градуса.
Но тук е друго. Апартаментът е по-студен, още сега се усеща, пък зимата ... И тъй като е невъзможно да отопляваме 2те стаи, ще трябва да сме в едната, като отоплителният уред не може да е на нивото на Диляна  :)
Обмисляме варианта за тези конвекторни печки, та да видим. Ще опитаме и с радиатора, но мисля, че ще е прекалено опасно с него.

Хубав и усмихнат ден на всички  :)
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 14:34:55 pm от Eли:) »
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #52 -: Септември 15, 2011, 15:01:50 pm »
И във връзка с деншният празник - ето нещо, което много ми хареса:
http://sun-changelife.blogspot.com/2011/09/blog-post_14.html#more

Ох, страхотно е това, мерси, nunu, че го сподели с нас :) Хубаво е да си препрочитаме често най-вече ние порасналите деца :)

Честит първи учебен ден на всички мъници, да са здрави и щастливи и никога да не забравят детското в себе си :)

Момичета, страхотни са ви детските стаи, впечатлена съм! И са толкова подредени, общо взето у нас така се задържа броени минути :) Трябва да използвам да снимам тогава и аз :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #53 -: Септември 15, 2011, 15:03:03 pm »
Ели, колежката ми имат такава и е много доволна. Мога да разпитам подробности.
Вие нямате ли комин там? Защо не помислиш за печка с дърва? Хем по-евтино, хем по-топло. Ние преди бяхме с духалка и радиатор, но от миналата година сме на дърва, е родих се. Децата се търкалят по земята, бягат навсякъде, топличко, не се притеснявам, че като отворя ще изстине стаята.
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #54 -: Септември 15, 2011, 15:08:17 pm »
Честит празник на всички ученици - да им е интересно, полезно, и успешно учението!

Ели, преди да си купим сегашното жилище, живеехме в панелна гарсониера и се топлехме с Airelec, много бях доволна - топло и чисто. Могат да се монтират на стена. СтефиЗ май бяха с Adax и също съм чувала добри отзиви. Весела сватба!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #55 -: Септември 15, 2011, 15:12:15 pm »
Ели, ние ползваме АДАКС и сме много доволни. На нивото на детето ще е, но те на пипане са съвсем лееееко топли. И топлината е хубава и постоянна, и са икономични.
Много добра инвестиция са според мен.

Страхотни детски стаи показахте. Ако ми проработи фотоапарата довечера ще снимам и аз. Тази година си купихме апартамент и Боян вече има детска стая. Постъпих много импулсивно и я обзаведох с каквото той си поиска и хареса, от мен беше цвета на стените и тапета. Е, сега малко ме дразни килимът с Маккуин, ама пък детето си умира от кеф  :lol: От около месец има напредък и след игра стаята е в много прилично състояние.
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #56 -: Септември 15, 2011, 15:13:33 pm »
Още един глас от мен за АДАКС-а. И ние сме с такива радиатори навсякъде.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #57 -: Септември 15, 2011, 15:14:57 pm »
Честит 1ви учебен ден, на всички големи и малки ученици!
Щастливи и ползотворни дни напред!

Аз днес взех БЧК и в интерес на истината научих доста полезни неща,
сега се връщам на листовките, времето тече ли, тече!

Стефи, макар и импровизирана и вашата детска е чудесна,
ние докато не решим какво ще правим, когато се завърнем от Юг
все още ще бъдем с мъжка и женска обител!
...апропо модела на две от снимките, ми е любим  :kiss:

Ел, преди години ние също ползвахме такъв,
сега е в стаята на племенника, много добър избор, само не помня марката-
ще питам и ще ти кажа!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #58 -: Септември 15, 2011, 15:28:43 pm »
Мише, зеленоокото дяволче ли? :wink:

Дони, у нас е подредено така точно за 2 мин., не си ли личи как съм бързала да снимам докато Елена върви след мен и разхвърля :lol:

Да си дам гласа и аз за адакс радиаторите, 6 зими се топлим с такива. За деца са перфектни, поддържат постоянна температура, не парят при допир, икономични са, с две думи аз съм повече от доволна. :)
*
Re: Ученическа седмица...12.09-18.09
« Отговор #59 -: Септември 15, 2011, 15:34:16 pm »
И ние сме с такива конвектори. В едната стая е Теси, в другата мисля беше Таурус. Незнам доколко са икономични, но много топлят /поддържат постоянна температура/. Ние не сме ги монтирали на стената, но има и такава възможност. В нашето положение както сме под наем и нямаме много възможности за подобрения мисля, че е перфектният вариант.
Прекрасни модели на детски стаи сте дали. Поздравления! И ние обаче сме в една обща спалня, а холът е и детска :oops: Засега толкова, ако един ден се сдобием със собствено жилище ще му мисля...