0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #80 -: Август 11, 2011, 17:07:51 pm »
shanoar, ЧРД на Теди! Здрав, палав и щастлив!

Ники, дано всичко се размине бързо при вас. Алексиев е добър избор за второ мнение.

Мишко мила, повече няма да коментирам твоята шумна епопея, 'щото ти си знаеш кога да реагираш. Само ще ти кажа, че децата ти имат право са спят спокойно поне от 2 до 4, всички останали имат задължение да пазят относителна тишина по това време. И ако се обадиш в полицията, след като друго не е свършило работа, НЕ ти си виновна.

Болните да оздравяват, къщите да съхнат и всички да са по-слънчеви, като временцето навън.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #81 -: Август 11, 2011, 20:35:41 pm »
Шаноар, честит ви празник :)

Мише, викай полиция, няма да излезеш на глава.

Аз лошо си срязах пръста. Чудя се дали да оставя мъжо да довърши вечерята или да бъда геройня и да готвя? Май първото ми е по-насърце :)
[/url][/url]
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #82 -: Август 11, 2011, 22:51:25 pm »
Вени, какво стана? Сготви ли Калоян? :)
Кофти за срязването!


Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #83 -: Август 11, 2011, 23:33:54 pm »
Вени, какво стана? Сготви ли Калоян? :)
Кофти за срязването!

Ми наложи му се, тая кръв не спря час и нещо да тече :(
[/url][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #84 -: Август 11, 2011, 23:41:50 pm »
Мише, ти си прекалено търпелива, аз до сега да съм викнала поне два пъти полиция :? Викай, те са длъжни да спазват реда. А полицаите няма да откажат, ще дойдат. Ние имахме нощни проблеми - до нас съседите пиеха и пееха до два три часа през нощта, ама като викнах два пъти полиция и вече не потретват...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #85 -: Август 12, 2011, 10:41:08 am »
Ох, и аз им се каня така тука от две години на едни съседи да викам полиция. Още не съм, защото не знам дали ще има смисъл. Те са цяла къща цигани-златари и маат едни маанета по 3 дни като се започнат. Толкова години никой не е успял да ги спре, та аз ли. Но, ще с епробвам със сигурност. Като се нанасяхме в апартамента на нас веднага ни викнаха полиция иначе. ;)

Гане, ти не беше ли в немско? Там, доколкото зная, няма никаква толерантност към шум и т.н. Викат си полиция и се клеветят за какво ли не.


*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #86 -: Август 12, 2011, 10:47:42 am »
И на мен са ми викали полиция и аз съм викала. Мноого сте толерантни, не че е лошо, но при елементи на прекаляване, с това ви качество, не го разбирам. Търсете си правата и си пазете интересите.

Благодаря за стоматологичните насоки. Ще пробвам на marmotche стоматолога, че ми е и най-удобно като локация.
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #87 -: Август 12, 2011, 11:06:50 am »
Викайте си полицията и не се занимавайте. Отново ще кажа, че аз цял строеж спрях от 14 до 16 - цяло лято си почиваха по това време.
А за среднощните купони, в предната квартира имаше всяка вечер отдолу, докато в 1 посреднощ не решиха да гърмят с пистолет през терасата. И ние имахме гостенин тогава, и моичкия с колегата си отидоха на посещение долу и аз също естествено след като приспах децата отново. Като видях, че се прави на отворен младежа, така ми прикипя, че по едно време онзи вика на мъжа ми:"Моля те прибери си жената, ние вече ще сме по-тихи"  :lol: Явно бях по-страшна от двама мъже по 100кила  :lol:
От тогава ме поздравява и вратата ми държи като влизам  :lol:
Малките вече са добре, днес е последната инжекция на Дани.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #88 -: Август 12, 2011, 12:19:34 pm »
и аз да се похваля с нещо- днес станах вуйна на Николай, който не е кръстен на вуйчо си  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #89 -: Август 12, 2011, 12:38:30 pm »
Бога ми,много се нъпавах за тия роднински връзки,но нищо не разбрах!! 8O Да не се оженихте с вуйчото на Николай?? :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #90 -: Август 12, 2011, 12:46:35 pm »
рачо, роди сестрата на мъжа ми, а мъжа ми се казва Николай
свекъра на сестрате обаче се казва Никола- и те така  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #91 -: Август 12, 2011, 12:56:58 pm »
 :lol: :lol: Това е хубава новина! Да е живо и здраво детето! Николай ли го кръстиха??? :

п.п. за съпруга знам-нали той е "ni" в ника!? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #92 -: Август 12, 2011, 14:27:38 pm »
Ейййй, най-после една хубава новина тази седмица  :D Мини, добре дошли в клуба на вуйните и вуйчовците  :D Да ви е здрав малкият племенник, да радва много всички! Малко на по-късен етап и вие ще станете "уйна" и "учо"  :lol: :lol: Шегувам се, така ни викаше голямата ни вече племенница, ще я видим малката какви ще ги дърдори  :lol:

Рачо, душа, не се притеснявай, аз също много трудно се оправям с роднинските връзки, ама въобще и не се напъвам да ги разбера  :lol:

Аз да се похваля, днес имах гости - едно слънчево синьо небе, сладура Кай и една щастлива баба  :D

Приготвям багажи сега, ще ходим на село за 3 дни по приятни и неприятни поводи, но такъв е живота, така се случи. :?

Хубав ден ви желая и бъдете здрави  :)
« Последна редакция: Август 12, 2011, 14:31:32 pm от Eли:) »
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #93 -: Август 12, 2011, 14:33:08 pm »
Мини, живо и здраво да е детенце! Заради въпроса на Рачо разбрах, че и аз съм вуйна от има-няма година. И аз съм напълно скарана с роднинските връзки и наименования  :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #94 -: Август 12, 2011, 14:37:22 pm »
:)Коки, Ели, към 3-тата, 4-тата година се свиква с промъкващата се навсякъде влага и поразиите и.
Ние също нямаме възможност да отделим пари за да направим покрива на кооперацията за, който никой от останалите ни съседи не го е грижа. Първите години много го преживявах защото беще след ремонта на целия апартамент, сега гледам да спасим поне детската, но и там започна да протича.

Ели, то аз Деси 2 дни май не съм я виждала:)))))))))))))))
Вчера с племенницата ми отидохме в 1 в мола и се прибрахме в 8. Бях на кино за първи път от 4 години и днес отново ще отидем и ще оставим децата на баба:) Провалиха ни се плановете за плаж с този дъжд и студ и поне да използвам да си проветря главицата с любими занимания:)

Дано всички деца се оправят.

Мише, вие сте ми в топ 10 на любимите семейства, нали си знаеш:)

Мармотче, много ти благодаря, ще се възползвам от опита ви:)

Мини, прекрасна новина:) Да са здрави и всичко най-добро:)
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #95 -: Август 12, 2011, 14:42:05 pm »
Ох, вече не ми се говори за течове и тем подобни, каквото- такова, спасение явно няма. Преди да се нанесем баща ми и мъжа ми подмазваха комина, слагаха нещо си там, за изолация, но явно пак си е намерила пролука водата. На няколко дъждове устоя, но на този не.

 
Лисе, объркай се някой ден да тръгнеш от МОЛа нагоре и наляво, пътя води у нас  :D
« Последна редакция: Август 12, 2011, 14:46:19 pm от Eли:) »
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #96 -: Август 12, 2011, 14:57:24 pm »
Ели, нагоре и в ляво води и у нас  :lol:
Да не излезем комшийки  :D
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #97 -: Август 12, 2011, 15:44:18 pm »
Лис, много скиташ. Щях да ти давам от4ет тази сутрин, но пак те отнемА.
И да ти кажа, 4е моят син хем напира да играе с твоите деца, хем го е страх от тях. В4ера се беше развикал по никое време и аз му казах, 4е ще извикам Никол, за да видим кой вика по-силно и той каза: "Никол - не".  :lol:

В4ера го водихме да играе в capella play (www.capellaplay.bg). Голяма игра падна, но и много цифромания ми се видя. А беше пълно.

Ели е много гостоприемна. Така да знаете!

И 4естито на младата вуйна! Да прави много хубави снимки на детето!



Хубав ден на вси4ки!
« Последна редакция: Август 12, 2011, 15:49:31 pm от blue_sky »

Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #98 -: Август 12, 2011, 16:36:12 pm »
"Моля те прибери си жената, ние вече ще сме по-тихи" 
Щях да падна под бюрото от смях. Мише, вече знаеш кого да викаш :wink:

Честито на новата вуйна!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #99 -: Август 12, 2011, 16:47:52 pm »
В4ера го водихме да играе в capella play (www.capellaplay.bg). Голяма игра падна, но и много цифромания ми се видя. А беше пълно.

и ние бяхме вчера там - имам чувството, че целият град и всички туристи се бяха изсипали вътре. Капела плей не е място за малки деца, аз дори и сега изпитвам известен ужас от това, че вътре е пълно с хлапета на всякаква възраст, не се вижда какво става, няма контрол и има много на брой изходи. отделно, че е скъпо.

днес ходихме, по препоръка на боровинката, в детския център на Варна Тауърс - малко по-надолу след Мол Варна. от рода на Капела е, но има и част за малки деца отделно, няма почти никакво натоварване, а с децата вътре влизат и какички с тях. факт - в Капела Мартин изкара 20 минути и поиска да излезе, а в другия център стоя повече от час. освен това е 5 лв за 1 час, а не 9.


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!