0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #20 -: Август 09, 2011, 12:40:57 pm »
ох, той Анхел ако оживее през двуседмичния им престой там ще е истинско чудо. от приказката не става много ясно, но всъщност основния му проблем не е кучето, а Еленка :lol: :lol:
Вени, жив е милия, но по врата почти няма козина вече от влачене, дърпане, дъвкане :oops:
« Последна редакция: Август 09, 2011, 12:43:35 pm от StefiZ »
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #21 -: Август 09, 2011, 12:41:56 pm »
хахаха, Стефи с нетърпение ще очаквам продължение от прелестната Деси  :lol:

Боянчо от събота е с летния вирус, ОТНОВО.
Предната вечер падна по едни стълби, та бая ме изплащи на следващия ден с повръщането. Добре, че се оказа чисто съвпадение. Покрай прегледа за травми, обаче искаха направо да го приемат в болница, защото бил обезводнен /това след две повръщания/, но ние отказахме. Два дни беше добре, сега пък го хвана разстройство. От тази сутрин и на мен ми е много лошо и едва си държа очите отворени на работа. да можеше и мене някоя баба да ме вземе да ме погледа... :lol:
« Последна редакция: Август 09, 2011, 12:45:25 pm от к(Р)оки »
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #22 -: Август 09, 2011, 12:46:51 pm »
Допада ми много как авторът на приказката деликатно напомня за скромната си личност и нейните качества  :lol: :lol: :lol:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #23 -: Август 09, 2011, 12:57:10 pm »
 
Допада ми много как авторът на приказката деликатно напомня за скромната си личност и нейните качества  :lol: :lol: :lol:
:D :D :D

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #24 -: Август 09, 2011, 13:53:48 pm »
Обичам ви с ваксините, с коликите, с приказките, с лекия хумор и с подкрепата!
 :flower: Моя втори дом!

Децата заспаха отивам да карам, все пак не идвайте на Юг в следващите два часа!

Коки, бързо възстановяване на набора...
Ники, разкошна новина!
Здрава и щастлива, увеличена фамилия!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #25 -: Август 09, 2011, 14:39:47 pm »
 :lol: :lol: :lol: Как ми се прииска и на мен да бъда там на село с всички- компютърната баба ;), игривия и сладък Топчо, добричкия Анхел, малката Ели и прелестната Деси :)


*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #26 -: Август 09, 2011, 14:52:33 pm »
Деса-поетеса! :D

Не мога да се преборя с кредора, затова ще пиша малко. Ние сме добре. Лисицата ни отглежда. Мога спокойно да й оставя и моето дете, а аз да отида на разходка. Много му харесва на плажа, но го е страх да влезе във водата. Само ни командори да му носим кофи4ки с вода от морето. И много гладни тези варньенски комари. Няколко пъти ме питат дали не е болен от шарка. Интересен вид ще е тази шарка, защото я има само на лицето и ръцете.

Болните да оздравяват! Шофьорите да карат внимателно! И не се ядосвайте на незаинтересованите родители - те не осъзнават какво богатство имат в дома си! Аз ще пазя моето дете.

*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #27 -: Август 09, 2011, 15:05:29 pm »
Бързо оздравяване на всички болни!
Коки,у нас вчерас се получи нещо подобно-моята щерка е паднала вчера с колелото.Както е карала и е бляла някъде се е блъснала в една кола-спряла за мое щастие и се е хвърлила на предния капак,след което пада на земята.Сега има лека синина на коремчето,което мен доста ме притесни в комбинация с оплаквания за повръщане и гадене.Ходихме на лекар-всичко е наред явно е съвпадение.Ще наблюдаваме синината да не се увеличи.
Лек ден на всички!
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #28 -: Август 09, 2011, 15:05:52 pm »
ох, нежна душа ми е тя - Деса-поетеса :? Имаме доста авторски произведения, но все са записани на телефона на баща й, или на апарата, виж никой от нас(освен баба й днес) не се сети да седне и да й запиши измишльотините.
единствения "поет" в семейството ми е брат ми, който твореше в несвяст в детска възраст - стихове, разкази... ами не е прокопсал да му се не знае и почти на 40г. е все така чувствителен :(
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #29 -: Август 09, 2011, 15:42:35 pm »
Бързо да се оправят всички деца.

:))))))))))))))))Ейй, аз Стефания отдавна искам да си я взема в нас да научи децата на разни неща, но и Деси мисля да ми пратиш:)))))))))

Ние приключихме с АБ (цялото семейство) и сега чакаме контроли. На Никол във втората лаборатория в гърлото и излязоха неща съвсем различни от първата:)))))))))
Днес я водих да и слагат Превенар, утре с момчетата за същото. А другата седмица и ваксина против хепатит А.
Ники, какво мисли Бърди по въпроса с Ротарикс? Аз слагам на децата всичко, което сме пропуснали досега, след консултация с него. Адосвам се, че и по рано не съм знаела да ги сложа ама...свършило.
Имам си съсед Кай с майка си Blue_sky. Само дето нашите диваци много го плашат. Като започнем да обуваме обувки за излизане и се започва пищене с всичка сила от радост и ни чуват на морска гара предполагам.
Утре идва още една баба на помощ и най-после децата ще видят морето отблизо. Откога чакам този момент:)
За операцията на Никол започнах много да се чудя дали да е сега или да изчакам. От лекари чух, че в Окръжна болница нямат толкова добра апаратура за операции на толкова малки деца (каквото и да означава това), и сега все още проучвам и събирам мнения. Може би ще оставя операцията за след посещението ни в София и консултацията с генетик, педиатър и ортопед.
За генетик разбрах.
Моля, дайте ми координати (може и на ЛС) на педиатър с богат опит(по на възраст) и на добър ортопед за второ мнение за кривите и несвиващи се пръстчета.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #30 -: Август 09, 2011, 16:54:25 pm »
Деса/поетеса, ми е емоционална сестричка, ей така я видях аз,
душана сладина!

Лисано, защо не направите една среща с д-р Масларски,
много майки тук го предпочитат, ще даде насоки за другите специалисти!

Удариха ни отзад на влизане в кръгово, на път за полигона,
караше инстриктора, разбиха ми камъните в бъбрека, и нанесоха не малка
щета на задната броня на учебната кола!Дойде КАТ мина процедурата
и после взех един час, за да не допусна стреса да ме откаже!
Много завеян народ има и както казва Прасчо-Олелеле майчице!
е ситуацията на пътя повсеместно............
Мога да не взема книжка от раз, но ПТП от раз преживях!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #31 -: Август 09, 2011, 16:59:16 pm »
Еее Мише, ти пък егати късмета, нищо де, това ще ти е, свършило се е, сега ще е вече безоблачно и безаварийно :)

Лис, аз не бих бързала с операция, все пак не става дума за животоспасяваща такава. Направи всички консултации, като и моята препоръка е да заведеш Никол при д-р Масларски да я види, а и той да ти препоръча и други специалисти.
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #32 -: Август 09, 2011, 17:02:30 pm »
Еее Мише, ти пък егати късмета, нищо де, това ще ти е, свършило се е, сега ще е вече безоблачно и безаварийно :)
Присъединявам се  :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #33 -: Август 09, 2011, 17:18:24 pm »
мише, това да ти остане произшествието  :D лека и безаварийна, и операция оттърва викаш  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #34 -: Август 09, 2011, 22:46:46 pm »
Присъединявам се към Стефи, с пожеланията за Мишенка. Само това да ти е ПТПО-то.
Днес мъж ми вика - айде ти карай. А аз му казвам колко ми е зле,обяснявам пак за АБ, много забравя милия.
Честно, много странични последствия от лекарства не съм имала, ама сега убих рибата. От системата с Бускулизин и Но-шпа ми се замъгли зрението и стана като черна мрежа, от болкоуспокояващите ми се гади, от антибиотика ми се вие свят. Как ще издържа още 7 дни......

Стефи, айде дайте някакво продължение на сторито де :)

П.С. Къде е Джам? Зашо не я виждам напоследък да пише, отпускарка?
[/url][/url]
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #35 -: Август 09, 2011, 23:36:21 pm »
П.С. Къде е Джам? Зашо не я виждам напоследък да пише, отпускарка?

Да, отпускарка е.

Ники, на моя син му е слаган ротарикс. Не е имал странични ефекти. Да чукна на дърво, здраво дете е. Не мога да се оплача.


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #36 -: Август 10, 2011, 10:58:28 am »
Мише, не се притеснявай. Това да ти е, повече да не се случва. Карай си смело, ламарини се правят. Аз напоследък съм станала много бъзлива и предпазлива, откакто ме спряха с 36 км отгоре над позволеното.  :oops: Сега да не си помислите, че съм камикадзе, просто с новите коли е така, километрите не се усещат, а там дето позасилих са ливадки с храстчета и няма никого. Чудя се само, как се събра тая патрулка зад храста  :lol:. Ужасни са!

Аз се заклевам тържествено, че при мъж зъболекар повече няма да ходя  :lol:.
Вчера така ме нападна, днес едва си движа устата значи. Чисти ми зъбния камък, верно лъсна ми зъбките и станаха като нови, ама направо не виждам  :lol:. и каза, че с мен бил нежен  :lol:. Представям си, на мъжа ми след мен какво му е било  :lol:  Утре, ще ми сложи упойка и трябва да ми направи 3 кариеса, направо се чудя да ходя ли  :lol: Вчера си му казах, че го виждам с иглата вече и може и да не му се появя. Тогава младежа реши, че ще ни захваща още веднага, и вече направо си ме хвана на външната врата  :lol:. Шегата на страна, ама много гадно.

На Деси и пожелавам, да пише все така усмихнато  :). Със сигурност ще има сериозен успех.  :)

Ники страхотна новина. Само здраве и усмивки ви желая.  :)
Кроки, оздравявайте бързо. :)
Ако някой съм забравила да ме извини, просто две не виждам  :lol: в четвъртък и едно сигурно няма да видя  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #37 -: Август 10, 2011, 12:22:31 pm »
Lide, ама то и жените не чистят по-нежно зъбен камък, вярвай ми. Моята зъболекарка е 50 кила с мокри дрехи, ама като опре до камъка не мога да й избягам бе! Наистина опитах да се измъкна от стола веднъж, че много ме боля. Това дребното като ме хвана и до там. После ме черпи цигара и кафе :lol:
[/url][/url]
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #38 -: Август 10, 2011, 15:18:05 pm »
Привет на всички  :)
Всички болни - бързо да оздравяват!

Стефи, с широка усмивка и грейнали очи четях произведенито на Деси  :D Прекрасно! :D
Мише, леко и безаварийно шофиране оттук нататък!
Ники, много се радвам за увеличеното ви семейство :D А само мога да си представя, колко е щастлива баба! През всичките тези години, преди Диляна да се появи, страдах много, но знам как майка ми го изживяваше...

Малко се позагубих аз напоследък, но мъжът ми беше отпуска и търчахме напред-назад. 3 дни ходихме на плаж, 3 дни на село бяхме, 3 дни бяхме болни и тримата! Всичко х 3 :? Майка ми на село я хвана летния вирус, мен след 2 дни - ей, Богу, такова чудо не помня! Направо ме смъкна, аз колкото и да карам болестите на крак, това чудо ме събори та цял ден не можах да се надигна от леглото!
Мъж ми на следващия ден, Диляна и тя. Те обаче без повръщане, слава Богу.


Ние на 24 септември сме сватбари - брат ми ще се жени  :D
И една треска ме тресе, повече от младоженците  :lol: Надписвам покани, ще им правя аз украсата - късметчета, кошници, възглавнички и тем подобни :) Любимото ми занимание - пипкавата работа  :D Съчетавам полезното с приятното - разхождам Диляна и обикалям магазините да търся материали  :) А като спи тя, у дома става малка работилница  :D
Булката си избра цвят лилав насред бялата красота :D
Да видим какво ще сътворя :)

А Диляна става от палава по-палава :) Играчките въобще не я съблазняват, търси си други развлечение из къщи :) Опитва се да върви, прави по 2-3 крачки и се цели в някой ръб или на земята ... Колкото и да я пазя, нещо не ми се получава  :?
Всеки ден прави все нещо ново - вчера ме изуми - сложи си играчката в пералнята, затвори люка и се протегна нагоре да натиска копчетата ... а никога не ме е виждала как го правя аз, защото пускам пералня на отложен старт през нощта  :)

Хубав ден на всички, бъдете здрави!  :)
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #39 -: Август 10, 2011, 15:48:35 pm »
Еееее,момичета,стига с тези болести,де!!!! osi_2 Следващата тема/за следващата седмица/ никакви болести! Знам ,че е по "независещи от вас причини" :lol:,но вкойто боледувал-боледувал! :needleani: Августовските теми са за отпуски,море,планина ,почвки,морски бриз  :surfinga: ,звездно небе  :beach1: и други такива летни работи!! :wink:
Лидиа, ами с толкова км отгоре,имашщ ли вече постановление?? Новия закон е доста строг!!! :(
/www.mamaibebe.com][/url]