0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #60 -: Август 11, 2011, 10:00:30 am »
Деси ми е любимият детски автор вече  :wink:

Мише, просълзих се...
И аз. Не ви е срам да ме разчувствате така рано сутринта... Мише, инструктора ти ми харесва, ще стане шофьорче от теб.

Лис, в педиатрията в София работи доц. Георгиева. Не си спомням каква й е специалността точно, но винаги ме пращат при нея.

Тя е неонатолог, национален консултант по неонатология даже. Дани й беше пациент. Много кадърна и внимателна.

Лис, ако искаш консултация и с д-р Масларски, иди или около 7:45 сутринта на нечетна дата, или около 3-4 следобяд на четна. Тогава има най-малко деца. Във Вита не записват предварителни часове за педиатрите. Тук са координатите http://vita.bg/spec.php?sp=11&d=6.

Лиде, кураж със зъболекаря. На една вълна сме тези дни. Ама трай, бабо, за хубост :)
midge, аз съм във възхита от д-р Митев от smile clinic, жк. Стрелбище ул. Нишава 123, визитката ми е в другата чанта, в Golden pages откривам 088 7212338. Разбира си от работата и я върши наистина качествено. И е много премерен като човек.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #61 -: Август 11, 2011, 10:13:42 am »
Ех, Мише, страхотен е Митака. Разчувства ме и търкул сълзичка в кафето ми... Прегръщам ви.

Мими, радвам се, че сладурите са по-добре, че ви мисля тези дни.

Уф, този студ в София ми идва в повечко. :(
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #62 -: Август 11, 2011, 10:18:46 am »
току що гледах снимките на новата клиника на д-р Владимиров, е не мога да не споделя, че съм останала без думи от видяното
шапка свалям на човека, който цени своите пациенти и им предлага нещо подобно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #63 -: Август 11, 2011, 10:20:07 am »
Мише да нацелуваш момчето  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #64 -: Август 11, 2011, 11:04:46 am »
Мише, много ме разчувствахте с Митака! Невероятно семейство сте вие, здрави да сте! Прегръщам ви! :)

Мими, много се радвам, че малките са по-добре вече! :) Аман от тези болести! :?

Деси, най-вероятно покрай сладката раздумка с Лиса не сте видяли за какво иде реч навън  :lol: Ама вие там сте друга България, по завет е, ние тука сме малко Добричка област  :lol: Тук е меко казано ужасно времето ...

Шегата настрана, ама много ми е криво заради провалената ни среща днес  ... :( Дано утре успеем да се видим  :)

Аз седнах да пия едно кафе и да събера нервите ..Не мога да ви опиша каква картинка е у нас - протече от комина в кухнята и вони на птичи изпражнения, в спалнята също прогизна под дограмата, отидоха новите тапети, отиде ни труда, отиде всичко по дяволите :( ...

Хубав ден ви желая и да сте зрави!
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #65 -: Август 11, 2011, 11:12:29 am »
Ох, Ели как те разбирам само.
У нас протече детската стая  :? Най-хубавата стая в целия апартамент, моята гордост. Цялата стена е като водопад  :?
За пръв път съжалявам, че купихме този апартамент.
На всичкото отгоре, това е проблем от комшията над нас, а с него не може да се говори, камо ли да ни пусне у тях.
Как ще изкарваме зимата, как ще живее в тази стая детето ,не знам  :?
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #66 -: Август 11, 2011, 11:23:02 am »
Уфф, че гадно ..  :( Ние сме на квартира, не че това има кой знае какво значение де, нали живеем в тоя апартамент.
Но се преместихме преди 2 месеца тук, във всяко помещение правихме ремонт, е, вярно че не е лукс, но е чисто ... беше де.
На 9 етаж сме, последен. Апартамента е на роднини, от доста време никой не е живял тук, последните години преди да почине собственичката живя на село при майка си.
Та обмисляхме вариант, евентуално след някоя друга година като си изплатим другите заеми да го купим, ама ...
Добре че вчера мъжа ми отпуши тръбата на терасата, защото предишния път като валя, беше станало море отвън! И какво откри в тръбата - парче фибран, омесено с куп още гадории, попаднало вътре от не се знае кога!
И аз незнам какво ще правим зимата ...  :(
« Последна редакция: Август 11, 2011, 11:30:47 am от Eли:) »
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #67 -: Август 11, 2011, 11:39:53 am »
На всичкото отгоре, това е проблем от комшията над нас, а с него не може да се говори, камо ли да ни пусне у тях.
Как ще изкарваме зимата, как ще живее в тази стая детето ,не знам  :?
к(Р)оки, в общината подаваш жалба, те проверяват и правят предписание да отстрани проблема. И аз бях скептична, но работи схемата.
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #68 -: Август 11, 2011, 11:41:06 am »
Тази зъболекарска тема ми е голям кошмар. Давайте някой мнооого внимателен и склонен да работи с припадащи от страх на стола  :oops: , че от страх не съм ходила от преди да забременея.

Малки и големи бързо да оздравяват и никакво боледуване вече!
А, Мидж, не така! На зъбите само профилактика им и майката ! Страх не страх, отивай, защото после стават много по-големи бели. Не знам в кой квартал живееш, но имам приятелка, която работи в Дианабад и е изключително внимателна и спокойна, и много добре работи. Ако те интересува ще ти дам телефона й на лични.
Стефи, извинявай, но съм пропуснала да те поздравя за страхотната млада поетеса, която си отглеждаш :D И аз с нетърпение чакам края на разказчето.
Много е неприятно с тия битови инциденти. :( У нас пък всички уреди взеха да се скапват един по един...Първо изгоря прахосмукачката, та без време си купих нова, кафемашината от един месец е на ремонт и вчера уж ни я бяха върнали оправена,но тази сутрин пак не искаше да прави кафе и мъжа ми я натовари обратно да я връща пак в сервиза, за колата даже няма да коментирам, а капака беше, че и бойлера нещо не иска да загрява, та днес ще трябва да се занимавам и с техници... :x
Ама ние да сме здрави, другото се оправя!
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #69 -: Август 11, 2011, 11:43:14 am »
На всичкото отгоре, това е проблем от комшията над нас, а с него не може да се говори, камо ли да ни пусне у тях.
Как ще изкарваме зимата, как ще живее в тази стая детето ,не знам  :?
к(Р)оки, в общината подаваш жалба, те проверяват и правят предписание да отстрани проблема. И аз бях скептична, но работи схемата.

Мидж, не знаех. Благодаря ти за съвета, със сигурност ще се възползвам, ако с разговор не стане, въпреки че той е и малко буен  :?

Ели, разликата при нас и при вас е, че вие сега може да поживеете, да му видите предимствата и недостатъците и тогава да решите. При нас свърши вече, нямахме късмет на огледите да вали просто  :?
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #70 -: Август 11, 2011, 12:28:12 pm »
Да се включа и аз към края на седмицата! Отново след 3 дневен престой в градината се подредихме в групата на "Болните"  :( За сега се разминаваме само със запушен нос и неспокоен сън, дано този път прескочим АБ.
Това със съседите, наистина като купуваш ако можеше да знаеш! Апартаментът е супер, но съседите са ад! Под нас живеят 7 човека, над нас 6, плюс куче, което не спира да лае. И горе и долу рядко минава без пиянски сбирки до среднощ! Снощи мъжа ми в 2,00 ч вече не издържа и извика полицаите. Не че имаше ефект, онези продължиха до 3,30 ч. Докато заспя и трябваще да ставам. Не ми стига дето цяла нощ патрулирам край детето ми и тези к..ни. Не знам как ще изкарам днес деня! :?

Страхотни са всички дечица много  :bighug: Болните бързо да се оправят, че пак идва есента!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #71 -: Август 11, 2011, 13:12:56 pm »
Ужасно неприятно е, да влагаш средства и труд и да се случи нещо подобно. Ние преди време теглихме голям кредит, който ще си изплащаме да 2016 за покрива на къщата. Свалихме всичко и го направихме наново с нови материали, скъпи керемиди и т.н. Вътре направихме ремонт и зимата всичко плесеняса. А си мечтаех, че с новия покрив няма да е така. Сега слагаме външна изолация и мисля да не правя ремонт докато не видя зимата докъм декември как ще е. Ако няма плесен, тогава ремонт, ако има ще се гръмна...


http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #72 -: Август 11, 2011, 14:17:31 pm »
Днес моя Теди има рожден ден и става на една годинка. Не знам кога мина това време, струва ми се че беше вчера когато го доведохме в къщи. Започвам да забравям как е било преди него. Считайте се почерпени
« Последна редакция: Август 11, 2011, 14:21:11 pm от shanoar »
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #73 -: Август 11, 2011, 14:26:12 pm »
Да се наредя и аз с кофти новини  :(
Бяхме на ортопед днес за профилактичен преглед.
На София не са и доразвити тазобедрените стави. Трябва да правим гимнастика и да носи два месеца едни гащи(фрейки).
Ще търся и второ мнение. Записах час за д-р Алексиев за другата седмица.
Тъпо ми е, ама много ми е тъпо :(

Целувки на всички дечица. Само да са здрави, друго не искам...

Коки и Ели, дано се решат проблемите в къщите. Зима идва и това е кофти...
« Последна редакция: Август 11, 2011, 14:44:02 pm от Ники »

*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #74 -: Август 11, 2011, 14:39:11 pm »
Ники задължително потърси и второ мнение. Може притесненията те да се окажат напразни.
Стискам палци всичко да се развие добре!  :bighug:

Днес моя Теди има рожден ден и става на една годинка. Не знам кога мина това време, струва ми се че беше вчера когато го доведохме в къщи. Започвам да забравям как е било преди него. Считайте се почерпени
Благодаря за почерпката  :D Жив и здрав да е малкия! Времето наистина лети...
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #75 -: Август 11, 2011, 15:49:24 pm »
Ники, Митака беше с недоразвита ставичка едностранно,
видя я д-р Димов в Токуда като се роди, 30 дни носихме гащи
и на профилактиката всичко беше наред, сега не мога да го хвана!
Много добър избор е д-р Алексиев идете час по-скоро!
И само добри новини, прегръщам ви!

Честит Рожден Ден на Теди!Здрав, усмихнат и ведър!
 :balk_16: Весел Празник!

Съжалявам да прочета за всички болни деца и битови несгоди,
ние бяхме така миналата седмица, един след друг...

Благодаря за хубавите думи, всяко дете ги казва,
просто на мен са ми за първи път... :oops:
Моя чувствителен Митак, ме ядосва не малко,
но както ги реди на мене, навън е доста стеснителен и прибран
и понякога реагира доста рязко на оказаното му внимание!

Спокоен ден до края му...

Аз имам една питанка, кой плаща глобата при акт за шум,
инвеститора или собственика?

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #76 -: Август 11, 2011, 15:56:49 pm »
Ники,стискам палци за добро развитие на нещата!
Шаноар,да ти е здраво и щастливо порасналото момче!
На всички с проблеми у дома или със болести-да ги преборят бързо!
Мише,до глоба ли стигнахте?Аз на моите съседи-хубавци от първият път като дойде патрулка им секнах мераците.Иначе предполагам собствениците?Но не съм сигурна...да нацелуваш чувствителния Митак и хубавата Калина! :)

*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #77 -: Август 11, 2011, 16:12:39 pm »
Мише, радвам се, че Митака е добре! Дано бързо отшуми червеното! Мило дете е той :)

Ники, при Драганов ли ходихте! Много ми е гадно да прочета това за Софи! Ще помогне гимнастиката, ще видиш!

Мидж, да те пращам при мъжо?

Шаноар, да ти е жив и здрав рожденика! :)

Нуну, още малко остава и ще си я видиш малката :) Ура :)


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #78 -: Август 11, 2011, 16:30:22 pm »
Мише,до глоба ли стигнахте?Аз на моите съседи-хубавци от първият път като дойде патрулка им секнах мераците.Иначе предполагам собствениците?Но не съм сигурна...да нацелуваш чувствителния Митак и хубавата Калина! :)

Не Парси, аз съм мека Мария, полиция даже не съм викала още,
защото кормувам от 14 до 16 и незнам колко е шумно,
а свекърва ми не е добре със слуха и седи
два часа с бейбифона в ръка за да чува Калина.
Но вчера тръгнах в 14 и те още тряскаха, направих им забележка,
а "надзирателя" им така арогантно се държа, че не искам да ви описвам...
Собственици са двама две жени, който не веднъж също им правят забележка,
и един младеж, много мил миналата година, но сега бяга на другия тротоар
като ме види!Затова питам кой ще плати ако се стигне до акт...
Но едно посещение на полиция ще им дойде отрезвяващо, а то е само предупредително, нали?
Искам да му видя киселата заекваща физиономия на надзирателя,
само с тези две жени не ми се влиза в конфликт....това още ме спира!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Гореща августовска седмица-8-14 август
« Отговор #79 -: Август 11, 2011, 16:58:42 pm »
Мише, доколкото знам такава глоба плаща и фирмата - изпълнител, за собствениците не съм сигурна. Ние поне сме плащали такава, макар че проблемът беше в случая не шум, а заграждане на тротоар примерно.
Моя чувствителен Митак, ме ядосва не малко,
но както ги реди на мене, навън е доста стеснителен и прибран
и понякога реагира доста рязко на оказаното му внимание!

о...
Така реагира и моята Божидара...Ами не обичат да им се обръща прекалено внимание децата, явно е за това...Вчера с майка ми срещнали една моя приятелка, която не я беше виждала отдавна и много й се зарадвала. А нашето диване само я погледнала изпод вежди "Не ме пипай!"  :oops: Хваща ме срам, но какво да кажа - дете е.
Ники, вярвам че нещата ще се оправят като се вземат необходимите мерки, не се притеснявай!
Шаноар, честит празник на цялото ви семейство! Бъдете много щастливи! :balk_19: