0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #140 -: Февруари 11, 2011, 22:09:33 pm »
Аз винаги съм имала сравнително големи гърди, спрямо моето тяло (носех чашка "C" преди да забременея ) и се бях приготвила, че няма как - гравитацията ще ги дръпне. Като започнах да кърмя носех вече чашка "F" . Сега...осмуканите ми цици видимо намаляха, но има още докато вляза в чашка "Ц" . Вече съм си избрала 2ма хирурзи, остава да се спра окончателно на един от тях и когато стана отново 52 кг да ги посетя...
Като гледам сега за какво става въпрос...представям си като сваля оставащите 10 кг ,за кои кожи ще става на въпрос...

Но пък корема ми е супер. Стрии имам съвсем малко, от едната страна на ханша, много бледи и тънки - не ме впечатляват изобщо.
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #141 -: Февруари 11, 2011, 23:12:19 pm »
Ехей, и при мен виси макар и леко кожата над разреза от секциото. Като ви чета, това означава ли че така ще остане?
Но в крайна сметка наистина това да ни е кусурът :)!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #142 -: Февруари 11, 2011, 23:16:00 pm »
Смараиди, всичко е индивидуално. Стрии от бременността нямам (от пубертета имам обаче), затова пък гърдите ми се смалиха и увиснаха, но за мой късмет съм доволна от себе си и мъжът ми няма възражения (не че ако имаше, щеше да е по-различно), така че няма да ми се налага да лягам под ножа, за да ги коригирам.  :D  Е, сутиените са ми същите, не съм минала на по-долна чашка, но преди като че ли бяха по-пълни.  :lol: :lol: :lol: Мими26 ми разправяше, че ще увиснат, като спра да кърмя, ама аз не й вярвах. Мими, права беше.  :wink:  Не знам дали при всички е така, де.

Моето дете е вече почти оздравяло. Само дето още ги точи тези сополи. Вече забравих какво беше това чудо "нетечащ нос". От понеделник мислех да го пускам на ясла. Баща му е против, но аз повече болнични не мога да си взимам (полагат ми се само 2 дена за болест на дете), а нямам познат лекар, който да ме пише болна. Дано да се оправи до тогава!

Приятен уикенд ви желая!
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 23:18:11 pm от blue_sky »

*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #143 -: Февруари 11, 2011, 23:21:22 pm »
гърди ли ... какво е това  8)
:lol: и при мен :lol:
Моите си върнаха размера от преди ражданията, не висят, защото няма какво да виси :lol: Нямам стрии, не ми виси шкембето, имам три операции на едно и също място... Но в никакъв случай не мисля че сравнението е удачно, защото всичко си е до структура, особеност на кожата, та и ген ако щете.
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #144 -: Февруари 12, 2011, 00:00:21 am »
Аз въпреки, че качих 25 кг през бременността, нямам нито една стрия, нито пък висящи кожички. :D  Имам да свалям още десетина кила. За гърдите ще видим, когато спра да кърмя. Предупредиха ме, че ще заприличат на кесийки за баня. :D
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #145 -: Февруари 12, 2011, 10:20:39 am »
За гърдите ще видим, когато спра да кърмя. Предупредиха ме, че ще заприличат на кесийки за баня. :D
Та излиза, че или няма да спирам да кърмя или да се надявам, че неразтегливата ми нацепена от стрий кожа се е променила след раждането  :lol:
То проблема не е в мен, а у любимия, на мен ми е по-важно детето, не че не искам да изглеждам добре, но приоритетите ми се промениха ;)
А да се посмеете искате ли!? Поредния бисер чух вчера от едната баба по повод сухата кожа на детето - трябвало да се къпе със бръснарски сапун  osi_12, защото едно време така били правили, но сега нямало от къде да се намери... И добре, че няма от къде да се намери  :D

Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #146 -: Февруари 12, 2011, 10:53:53 am »
Привет :)
Моите гърди увиснаха след като спрях кърменето и въпреки, че нямам нито една стрия ми е голяма мъка да ги гледам така. Има ли шанс някога да се върнат нагоре или да събирам пари за под ножа?

Ади, бръснарския сапун верно е бил най-мекия някога,но сега има страхотни овлажняващи сапуни. Най-доволна съм от Себамед и Саносан.
[/url][/url]
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #147 -: Февруари 12, 2011, 13:28:26 pm »
жаси, май веднага като спреш с кърменето е най-зле (поне такива са ми впечатленията). После или нещата се оправят, или свикваш, защото от тия около мен, дето бяха готови за операция, нито една не направи...
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #148 -: Февруари 12, 2011, 14:14:47 pm »
влизам да чета за сополи и биберони, а то вътре - цици!

объркала съм форума, рекох си ...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #149 -: Февруари 12, 2011, 14:17:50 pm »
Аз поне с увисването на бюста няма да имам проблем, тъй като няма какво да виси де  :lol: Чак се чудя как успявам да кърмя.
Раиска като споменах кърменето в Шумен изобщо не са чували за тия таблетки за кърмачки. Защо ли не се учудвам...
Аз от тази седмица започнах фитнеса, че не мога да се позная след раждането. Надявам се до лятото да вляза във форма  :D
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #150 -: Февруари 12, 2011, 14:26:16 pm »
джам, не споменавай думата сополи, че веднага яхвам метлата. Днес сме канени на погача на едно бебе, но сополанкото ще го оставя вкъщи. Тук е 8 градуса и грее слънце и баща му веднага заяви, че щели да ходят на разходка с колело (разбирай, баща му ще кара колело, а той ще седи отзад). Според мен е студено за такива експерименти, още повече за сополанковци, ама явно неговите температурни усещания са други. Другия път ще гледам да се оженя за някой испанец.  :lol:

адито
, извинявай, не искам да обиждам мъжа ти, но да не би да те върне на майка ти, ако ти е увиснал бюстът от кърменето? А той, като пусне коремче, да го сменяш ли? То ще излезе, че съм направо на далавера - ожениха се за мен, след като вече отдавна бях спряла да кърмя.  :lol:  Момичета, има толкова по-важни неща в този живот. А и с един подходящ сутиен само вие ще знаете истината.  8)

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #151 -: Февруари 12, 2011, 14:32:44 pm »
А и с един подходящ сутиен само вие ще знаете истината.  8)

и с една подходяща поза... ;)

blue_sky, кога последно ти казах, че много ти се радвам :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #152 -: Февруари 12, 2011, 14:37:43 pm »
А и с един подходящ сутиен само вие ще знаете истината.  8)

и с една подходяща поза... ;)

blue_sky, кога последно ти казах, че много ти се радвам :)

Това май беше обяснение в любов.  :lol: :lol: :lol:


Приятна събота на всички! Аз ставам да чистя, макар и с огромно нежелание.  :(

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #153 -: Февруари 12, 2011, 15:51:40 pm »
Илейни, намерих този сайт :

http://www.kurmene.bg/

може да се поръчат. А за Боароновите бонбонки направо не ми се вярва, че ги няма .
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #154 -: Февруари 12, 2011, 16:02:38 pm »
Деси, разсмя ме  :lol:
Ще слушаш ти кака си  :lol:
В интерес на истината, аз си имах голям бюст и голям остана (дори малко по-голям от преди). Поувисна, но не толкова, колкото си мислех, а бях огромна докато кърмех (то не бях кърмачка, ами крава-млекоцентрала - Елфи знае  :lol: ). Купувала съм 3 различни размера сутиени, не съм спестявала пари от това, първо защото трябваше да се чувствам комфортно и второ, докато кърмех ако бях без сутиен, щяха да са ми мокри чорапите от млякото чак  :lol:. Сега съм си почти на кг преди да забременея, ами по-голям сутиен си нося. За корема и моя си е още все едно съм в 3ти месец. То основно кожа, но се радвам че явно ми е еластична кожата, защото нямам нито една стрия, а бях качила 29кг.
Но както казва Деси има по-важни неща. Кво като са увиснали, като забременея пак, пак ще се напълнят   :wink:
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #155 -: Февруари 12, 2011, 16:15:46 pm »
Да ви кажа по повод бръснарския сапун преди години дна козметичк ме посъветва да и мия лицето с крем за бръснене. Много добре ми се отразява на смесената ми кожа 8).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #156 -: Февруари 12, 2011, 16:34:25 pm »
Деси  :lol: върна ми настроението, благодаря!
А твоя човек е естет, макар и не испанец  :lol:!

Прощъпулката на Калина се отложи за утре по независещи от нас причини.
По-добре за мен, ще имам достатъчно време за подготовка!

Влезе ми една муха в главата вчера, да споделя!
Чакам тролея и на спирката пристига човек, как да го опиша, абе странник,
но по-странното беше, че носеше пистолет на колана си, афишираше го определено.
Дори пуловера си беше сложил зад него да се вижда.
Качих се, седнах максималмно далече, човека си слезе след време,
но гадното чувство на паника у мен си остана...
Какво правим в такава ситуация, мина ми през ума да не се качвам въобще,
но пусто все бързам, а хич не беше играчка пистолета, честно ви казвам!
Не се имам за параноя, ама ми стана гадно и тревожно!

 
 

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #157 -: Февруари 12, 2011, 17:16:12 pm »
Мише, аз нямаше да се кача... :(
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #158 -: Февруари 12, 2011, 17:32:59 pm »
Мише, аз нямаше да се кача... :(

И аз нямаше да се кача!
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #159 -: Февруари 12, 2011, 18:37:46 pm »
Рая не са чували за лактейшън-а. Пуснах поръчка току що  :D
Колкото до откачалника с пистолета Мишаната ти си мн смела жена щом си се качила  :D Аз като се знам каква съм паника със сигурност щях да чакам следващия тролей