0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #180 -: Февруари 13, 2011, 01:52:58 am »
Хаха, кажи му, че не са естетични :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #181 -: Февруари 13, 2011, 07:15:38 am »
аз пък на моя мъж съм му казала, като не му харесвам да хваща пътя, не го държа зорлем при мен
ама на, 14 години се натиска при мен, тва щото съм лоша, злобна и без гърди, вероятно  :)
Раиса, знаем много добре колко си нахакана и не ти пука, само се надявам някой ден на дъщеря ти да има кой да й предаде урок по такт и взаимно уважение, защото на теб тези качества са ти леко непознати  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #182 -: Февруари 13, 2011, 09:48:48 am »
Явно не само на мен меренето на бюстове ми идва в повече.
Естествено е, че няма нищо лошо. Ама нека се съобразим с момичетата, които тайно надничат в тази тема, с надежда и на тях да им се нацепи корема от бременност и да им увиснат гърдите от кърмене.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #183 -: Февруари 13, 2011, 10:49:03 am »

Раиса, знаем много добре колко си нахакана и не ти пука, само се надявам някой ден на дъщеря ти да има кой да й предаде урок по такт и взаимно уважение, защото на теб тези качества са ти леко непознати  :D


Не знам само кои сте тези, които "знаете" . Спомням си някъде назад бях чела нещо от рода :

-" ти колко си злобна "
-" да да...за Х-те години през които съм тук съм го чувала много пъти от такива като теб, които след като си "свършат работата" изчезват..."

Голяма част изчезват, защото са заети ... Но има и доста, на които не им се нрави враждебната обстановка.
В общо линии се върви по следния принцип - първо се коментира как мнението на човека Х е кофти, в грешна тема, много пречи и т.н. и т.н. После тръгват сърцераздирателни спомени какъв бил форумът преди и какъв е сега...тъжна история .

Доста лицемерно ми звучи загрижеността ти към дъщеря ми...Та в този ред на мисли - не бери грижа, гледай си твоите щерки.  :)

Извинявам се за дългия пост и за всички ужасни неща, които съм написала.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #184 -: Февруари 13, 2011, 11:05:22 am »
 :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #185 -: Февруари 13, 2011, 11:41:46 am »
Ей, ей, защо наскочихте така срещу темата за циците  :?? Това си е част от живота. Естествено децата ни на всички тук са на първо място, но няма лошо да искаме да изглеждаме добре, не за сметка на децата си, разбира се.
То другата тема тук са болести, а щом говорим за други неща, означава ли че болестите са по-малко :wink: ?






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #186 -: Февруари 13, 2011, 12:22:03 pm »
Сиа, извинявай но преекспонираш нещата, съвсем излишно. Момичетата, които надничат в тази тема и пишат във форума, се надяват да забременеят и да родят живо и здраво дете/деца, а не да се сдобият със стрии, виснали цици и веещи се кожи навсякъде. И да, ако това е част от "цената", която трябва да "платят" за мечтаното бебе - ще го направят с удоволствие, както всяка от нас. Но не е обида, или проява на безчувственост, да се коментира как да си върнем все пак добрия външен вид след бременността. Нали уж тази тема е за майките и за споделяне на техните вълнения по всякакви теми свързани с майчинството? Как се е променило тялото ни след раждане, е част от темата "майчинство", за някои маловажна, за други - важна. Защо трябва да се нападате и да си мятате груби квалификации и обидни реплики?  8O
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #187 -: Февруари 13, 2011, 12:32:35 pm »
то и "добър външен вид"  според всеки е различно .За мен определено силикона в повечето случаи е доста грозно нещо.Даже смятам ,че и повечето мъже смятат така(поне тези в което обкръжение).

Мише,да си направите много весел празник днес!
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 12:34:24 pm от z22 »
<br />
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #188 -: Февруари 13, 2011, 14:33:53 pm »
Аз моя не ща да го гоня. Причината да изглеждам така са общи занимания, общи деца, така че ще ме търпи :D Както аз му търпя шкембето :D Оженили сме се, за добро, за лошо, имаме вече деца, ще се съобразяваме. Ако можем, ще се върнем във форма, ако не - да живеят магазините за дебели хора :D Не смятам да се самоубивам от факта, че съм дебела и с големи цици. 8)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #189 -: Февруари 13, 2011, 15:07:50 pm »
Ауууу..какви страсти се вихрят тук! Минавам само да "видя" как сте. Дарка изкара четиридневен вирус с хрема и температура и вече е О.К., аз също се бях издокарала с налепи по сливиците, но Слава Богу вече и двете сме добре, минахме и без АБ.
Коки, да оздравявате!
Мише, незабравим празник на вас! После да пишеш как е минал :D
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #190 -: Февруари 13, 2011, 16:28:25 pm »
Честно казано аз мисля, че момичетата, които надничат тук, мечтаят да забременеят, но тайничко се надяват да НЕ им се нацепи корема и да си запазят хубавите цици. Както и (дано не ме убие някой  :lol:) съм сигурна, че всяка една си мечтае за усмихнато бебе, което спи по цяла нощ и не я тормози с колики, зъби и други подобни. Това, че с повече или по-малко зор сме се сдобили с дете, не би трябвало да означава, че приключваме с грижите по външния си вид или, че бихме се радвали на месеци безсъние.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #191 -: Февруари 13, 2011, 16:30:00 pm »
Здравейте, много ме развесели тази тема.
Аз няма с какво да се включа - ок съм си  :lol:
Само да вметна, че освен със  силикон, има и със солен разтвор, които изглеждат по- добре.
Но ако някой иска да се оплаче от торбичките под очите, го разбирам напълно.Знам, че има други по-важни неща, но знаете как е когато нещо ни влезе в главата, няма излизане

Такива работи.

Здраве и настроение ви желая
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #192 -: Февруари 13, 2011, 19:47:20 pm »
Я направете албумче "cicizachatie" и там снимки преди-след  :lol:. Аз също съм дебела и с огромни в момента цици. Мъжа ми не се е оплакал, само обяснява на детето, че си имаме голяма мама  :D. Надявам се някой ден да вляза във форма, а пък циците ми и на печени чушки за заприличат, все ми е тая.
     
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #193 -: Февруари 13, 2011, 20:17:17 pm »
Леле, попитах дали ще се върнат гърдите ми до предишните им размери, с цел да си купя ли нови сутиени или да почакам да си вляза в старите с идеята, ако се навра в тях парите за сутиени да дам за детето, а вие ме убихте с камъни 8O!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #194 -: Февруари 13, 2011, 20:40:29 pm »
Дани, що бе, ще правим конкуренция на Плейбой ли 8)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #195 -: Февруари 13, 2011, 21:09:04 pm »
Smaraidi след всичко изчетено стигам до извода, че ще трябва да поизчакаш.  :D

Аз не виждам нищо лошо в това човек да е суетен и независимо със, без или ако ще и с 10 деца да държи на външния си вид. Не че трябва да е фикс идея!
Ако имаме време и възможност нищо лошо.
Радвам се че е неделя и темата с циците приключва  :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #196 -: Февруари 13, 2011, 21:14:02 pm »
кажете за маструбиращите, стига с тези цици  8)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #197 -: Февруари 13, 2011, 21:20:41 pm »
Ааа, Мини, аз там не съм сведуща :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #198 -: Февруари 13, 2011, 21:38:45 pm »
Мислех да напиша, че ще си имам стоматоложка,
но други по-важни неща се обсъждат тук.
Когато е с чувство за хумор, разбирам, но ...кахъренето ой-ай, не ми допада!

Съжалявам, че нещо което споделих даде повод на такава натуралистична изповед!
Райса има много страшни неща случили се на всеки от нас.
Има две който са оставили отпечатък върху всяка моя клетка,
но не бих ги споделила с никого, с никого!
Ти ме накара да си ги спомня...
 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Втора февруарска седмица!
« Отговор #199 -: Февруари 13, 2011, 21:43:08 pm »
мише, честита ти стоматоложка! Тъкмо докато се изучи, ще се пенсионира моят зъболекар и ще мога да се прехвърля при нея.  :D