0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Тема на бременните №73
« -: Януари 31, 2011, 10:32:12 am »
Милички позволявам си да пусна нова темичка на бременните не защото предната не че не  е интересна,но стана доста голяма :) А и леко се надявам да си "донеса" късмет и да си родя бебчето скоро..
Пожелавам много успешни месеци/дни на всички мами :)
Да се отчета от снощния преглед-бебко е 3455, обаче не иска да излиза.Ще го почакаме още малко каза доки тъй като няма притеснение да излиза сега..Разочаровах се признавам си.Но тука е такава практиката-чакат до 41 г.с + 5 дена..и тогава ако няма бебе действат :)
Това е от мен засега-днес пак съм на тонове+преглед..да видим докъде ще я докараме със синчето  :D Обичам ви много и ще пиша след прегледа какво  е положението :)
Сега е ред на Монката да ни "покаже" кой къде е в горещия списък :) Хайде мила
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 11:12:59 am от saraapl »
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #1 -: Януари 31, 2011, 11:15:27 am »
Сарииии,аз мила те търся в другата темичка ама нищо деее,важното че те открих :)).Хайде да излиза вече това инатче мъничко  :lol:.
 Честита ви нова темичка,нека има много ама много нови попълнения с коремчета и много хубави новинкии :).на всички желая една успешна и лека бременност с още по лек и красив финал :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #2 -: Януари 31, 2011, 11:35:35 am »
Хайде да ни е честита новата темичка,нека в нея има само хубави новини,много нови бременелки,а на тумбачетата в момента дните ни да са изпълнени само с усмивки и успешни дни,седмици и месеци.Леко раждане и незабравими мигове за тези който са на финала,а на тези който гушкат слойте радости вече много радост и да ни посещават за протокола :wink:
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #3 -: Януари 31, 2011, 11:48:36 am »
Честита нова темичка!Сари  :balk_16:
Ели кошарата е супер!Тези дни започваме и ние с боядисването и тогава ще мислим за легълца.Иначе аз съм харесала няколко модела :D.
Утрогестана го слагах до 14 г.с.,но към 12 започнах да го намалявам(не съм имала никакви зацапвания).
Намерих нещо интересно за кафето http://www.puls.bg/health/news/news_87.html
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #4 -: Януари 31, 2011, 12:27:06 pm »
 На мен утрогестана ми го спряха в края на 12та седмица,но ето , че от два дни отново го слагам поради по-къса шийка...
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #5 -: Януари 31, 2011, 12:37:50 pm »
Лекарствата се спират тогава, когато лекарят прецени.
Аз все още съм на утрогестан заради предишните прокървявания. Вече съм му свикнала и не ме дразни особено.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #6 -: Януари 31, 2011, 13:31:17 pm »
Честита нова темичка, да се напълни с много коремчета и само положителни емоции!  :D
Сари, толкова си чакала, остана още съвсем малко не се разочаровай, бебчо идваааа!  :D
Утрогестана го спрях, когато док ми каза и то започнахме постепенно да намаляме дозата, след като започна да се образува плацентата.
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #7 -: Януари 31, 2011, 14:14:28 pm »
Честита нова тема! :P
saraapl  yahoo_17
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #8 -: Януари 31, 2011, 14:24:30 pm »
Да ви наглеждам  :).

Толкова нови бременни, ехааа че готинооо!

Незабравима среща на очакващите и леки месеци на останалите!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #9 -: Януари 31, 2011, 14:28:06 pm »
Честита нова тема и от мен,да се пълни с все нови тумбачета! :D
И аз да се отчета-прегледа мина,всичко е наред бебо расте и вече отговаря на 28гс.и според мен е шишо-1200гр.Случайно да знаете горе-долу колко слага бебо за един месец?
Другата седмица пак ме викат-ще давам кръв понеже съм 0- за анти тела.

Стиснати палци и пожелания за леко и безпроблемно раждане на Сари и следващите в горещия списък.

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #10 -: Януари 31, 2011, 15:08:34 pm »
Честита нова темичка. Дано се напълни с много нови бременни и да има по-малко притеснения и тревоги  :D

topsi до колкото знам качват средно 150 г. на седмица, бяха дали таблици май в предишната тема, за коя седмица колко средно трябва да тежи. И моят се води шишко  :D дано се поуспокои към края, че не знам как ще излиза иначе  8O
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #11 -: Януари 31, 2011, 15:15:31 pm »
Момичета, моля да пускате нова тема, когато старата стане 50 страници.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #12 -: Януари 31, 2011, 15:33:11 pm »
Момичета, моля да пускате нова тема, когато старата стане 50 страници.
Съжалявам .. :) ще го имам в предвид за в бъдеще :)
Иначе нещата при нас са същите след тоновете днес.. Бебко се е закотвил яко при мама :) Милото ми не иска да излиза на студеничко.Ама имаме напредък-повече контракции и бебко не е така активен.Според док имаме няколко дни да се радваме още на 2 в 1  :D Ами хайде де синко че баба и дядо от Бг идват за две седмици на гости да те видят  :oops: май само накрая дупето ще ти гледат  :D
Исе и аз миличка се моля да излезе че дрехите му ще станат малки преди да ги е обличал  :D Ох сега ми е смешно а снощи ми се плачеше-чувам идват на тонове и айде да раждат..И аз като ревнах и казах на мъжа ми мале всички родиха АМИ АЗ??? И той милия се смее ама.. на мен хич не ми беше до смях!
Спирам да пиша че.. стана цял роман това моето..Къде се изгуби Монката :) Да не роди бе душкооооо  :D
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #13 -: Януари 31, 2011, 15:49:48 pm »
Абе и аз за Монката се оглеждам че тяяяя обикновенно е тука винаги ,а днеска нещо ми бяга по тъчаа,Мониии ако не си родила мини драсни един ред че да знаем ,а ако си родила,хааха ми пак драсни един два реда че и това да знаем брее :))

 Чакам аз една кокошчица да видя аз кога ще си каже новинатааа :)))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #14 -: Януари 31, 2011, 15:50:33 pm »
Привет и от мен.
Честита да е новата темичка. Да се напълни с много нови браменни коремчета.
Сари стискам палци скоро малчо да излезе.

Момичета да ви попитам имате ли някакви впечатления от МБАЛ Света София (тази която е на Мазнейкова) и по конкретно на докторите там. Питам защото чакам да ми потвърдят че там мога да мина на ФМ по направление на допълнителното здравно от работата. Ако някоя е ходила и има впечатления от докторите там ще съм много благодарна ако сподели мнение.
Засега от мен хубав ден.

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #15 -: Януари 31, 2011, 16:06:22 pm »
Момичета честита ви нова тема! Нека се напълни с много много нови коремчета, аз предадох щафетата!
На 23.01. след секцио по спешност и аз станах мама на Сияна, дребосъчка с тегло 2800 и ръст 49, позастояхме се в болницата, но днес сме в нас и сме добре!
Целувки на всички и едно голямо благодаря за подкрепата, която получих тук! :bighug: :bighug: :bighug:
Маймунче, знам че аз съм "кокошчицата" дето я чакаш... :D

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #16 -: Януари 31, 2011, 16:44:08 pm »
Линдзи честита ти госпожица! Да расте жива, здрава, усмихната и добричка на мама и тати:)
Сари, твоя инат не ще и не ще да напуска хралупката. В този студ да ти кажа не е за чудене:) Ама аз ги усещам тези неща - да знаеш до два дни ще си го гушкаш:) (все не познавам ама си мисля колко пък ще е хубаво поне един път да улуча...нещо като с тотото, не че там ми се получава де :wink:
Поздрави за новата темичка. Дай боже, всеки ден поне по още две-три бъдещи мами да се присъединяват към нас!
Поздрав!
П.П. Купих си Сандрин за кървенето на венците. Ще докладвам после какъв е резултата.
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 16:45:50 pm от choveche »
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #17 -: Януари 31, 2011, 16:52:30 pm »
Тук съм бре момичетааааа не съм родила.
Честита нова темичка и дано се препълни с нови мами ,че списъка оредява :lol:

Линдси,честита сладка  бебка!
Сарич,голяма работа е тоз сладкиш,нека си седи на тапло :DБяхме на покупки с майка ми,взехме за изписването ескимосче,одеалце и т.н
Не съм родила милички,но пък днес яко ме стяга корем и кръст,и толкоз ми е нервно нещо  :(Утре ще хода да ми дадат обменната карта ,че ми писна с таз епидемия вече,а и тоновете да чуем че вече 2 седмици не сме ги заради този грип :x

Дени 15 и Кремче, :crossfingers:
хайде на горещия списък  :lol: :lol:

Пристигамеее
:crossfingers: stork-boy
saraapl - 28/29.01.2011
krem2003- 31.01.2011
Дени15- 1.02.2011
Aditoo - 09.02.2011
Jbrul-17.02.планово секцио
Moniks_s - 21.02.2011
marykol-25/28.02.2011
speranza-28.02.2011
Fia-9 дни до термин

Чакащи на опашката за горещия списък preggo
Velka-1/2.03 планово секцио,термин 15.03.2011
Лориан-8.03.2011г
Натали-15.03.2011
echy-41дни до термин
tanj74-41 дни до термин
zeituni-52 дни до термин
Тини 78- 51 дни до термин[

« Последна редакция: Януари 31, 2011, 18:23:27 pm от moniks_s »

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #18 -: Януари 31, 2011, 17:16:54 pm »
Запис и от мен! Нека новата тема се напълни с много бременни момичета!
Сари, в тази тема вече трябва да родиш  :wink: Явно на бебчо му е добре на топло и не му се излиза  :D
Дени, Кремче леко раждане!
Линдзи, честита госпожица Сияна! Да е жива и здрава и много да ви радва! Супер си е бебката, не е дребосъчка, като гледам родила си я към 34 гс, аз моята я родих в тези седмици 2 кг, така, че си е екстра детето.
Ние днес бяхме на преглед, бебката е много добре, наддала е с 1100 откакто е у нас за 25 дена и вече 3 620  :D
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #19 -: Януари 31, 2011, 18:21:56 pm »
Честита нова тема, момичета,да е честита и Сиянка на Линдзи!
Времето си минава,чакаме новини от Сараа :D