0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #80 -: Февруари 02, 2011, 11:24:28 am »
Момичета вижте този комплект на Авент ние го поръчахме http://www.laredoute.fr/vente-kit-biberons-nouveau-ne-sans-bpa.aspx?productid=324181688&documentid=207611&categoryid=111137658&numberpage=1&pos=17_n_n
с код 35661 става 15 евро,безплатна доставка и подарък.


На мен този код ми го дава, че му е изтекъл срока ...
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #81 -: Февруари 02, 2011, 11:30:11 am »
Момичета,ами незнам Александров как ги избира тези ембриоми,ама аз покрай вас бях сигурна че мьжко ще има,даже се поучудих,като каза,че другото е мома,вьпреки че си знаех вьтрешно де:)))Вчера като казах на кумата ми тя ми каза"Не си мисли че да имаш момиче не е нож с две остриета,после колко безсьнни нощи го чакат таткото да я опази от ухажори" Това в крьга на майтапа,ще се радвам заедно с всички мами да бутаме на лято количките,а тя момата,който си хареса от момците,него да си избере,хич да не е поне избор има:))) :balk_21:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #82 -: Февруари 02, 2011, 11:35:38 am »
fifonqk , супер е шаренки да са!
 Аз честно казано не съм усещала никакъв пол. С Ивана  имах чувството,че ще е момче(макар, че исках момиченце), но не познах . Сега никакви чувства нямам. Искам да е момче, че да е от всяко по едно, но каквото дойде все ми е тая.

Боби


  
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #83 -: Февруари 02, 2011, 11:45:35 am »
fifonqk   , браво  - страхотно е да  са братче и сетриче !!!
 И аз така мечтаех ...
Но пък  си имах усещане за пола -някакво шесто чуство да кажем и познах.


Ако сега излезеш в болничен ще се вземе за база 6 месеца назад.
Не че има значение, но нали промениха базата за изчисляване на обикновен болничен на 12 м от 2011?


Днес  за поредното даване на кръв , пак  се измъчихме.Оня ден в Малинов два пъти ме бодаха , сега  пак  -от системите преди  , и боденията , направо е кошмар.Влизат уж във вената ,а не тече  ,  накрая теглят със спринцовка...Дано скоро не се налага да имам изследвания, та да заздравеят  синините.


Re: Тема на бременните №73
« Отговор #84 -: Февруари 02, 2011, 11:46:31 am »
Ася.....ааа, сега разпънаха те с тези оферти дето се хвалиш :lol: :lol:

аз вчера на лични разпитах за всички тези подробности, относно намаленията.....има кодове, с които получаваш по низка цена.....но да не става развален телефон, най добре Ася да обясни всичкото :wink:
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 11:49:07 am от marigri »
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #85 -: Февруари 02, 2011, 11:47:58 am »
Да се отчета и аз днес!Ние сме си все така.....няма ново.
Сари,влизай на отчет ,че да се броим като пилци :lol:
Ади,и ти някъде се загуби :ask:

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #86 -: Февруари 02, 2011, 12:22:24 pm »
Ейй Фифончееее,гледам нарушаваш ти реда и дисциплината ,ама нищо деее ще те глобя едно кръгче с двойната шарена количкааа  :P,честито миличка това е най прекрасната комбинация ,пу пу пу :))).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #87 -: Февруари 02, 2011, 12:29:19 pm »

Ако сега излезеш в болничен ще се вземе за база 6 месеца назад.
Не че има значение, но нали промениха базата за изчисляване на обикновен болничен на 12 м от 2011?
Права си, извинявам се, ако съм заблудила някое момиче, базата за изчисляване на обикновен болничен е 12 месеца, а на болничен за бременност и раждане 18 месеца.

Относно пола - моето шесто чувство не позна, поне една мома си мислех, че ще имам.


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #88 -: Февруари 02, 2011, 12:34:55 pm »
 :lol: Започва да ми звучи познато...както ние се търсихме една група тръгнали да раждат ( уж...) .

И аз започнах с такъв комплект на Авент, беше 60-70 лв във Айко.

Честито Фифонче ! Страхотна комбинация сте направили с док  :D
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #89 -: Февруари 02, 2011, 12:37:22 pm »
и моето шество чуство не позна....аз две моми чаках :lol: :lol:
ееее, като крайния вариант момче и момиче.........но баш две момчета не го и помислих :lol: :lol:
да са ни живи и здрави сладурите, вече съм свикнала с мисълта и ги чакам моите най сладки мъжленца повече от всичко друго на света :D
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #90 -: Февруари 02, 2011, 12:55:34 pm »
Момичета, аз все още не усещам бебетата, а вече съм в 17 седмица, нормално ли е?


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #91 -: Февруари 02, 2011, 13:02:54 pm »
Да, нормално е  :)
Аз започнах постоянно да усещам бебето ( в смисъл всеки ден ) към 19 г.с., а доктора ми каза, че е нормално към 21-22 г.с. да започна да го усещам при първа бременност.  :)
Не се притеснявай, всяко нещо по реда си. После ще искаш малко по-леко да ти рита ребърцата... :lol:
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #92 -: Февруари 02, 2011, 13:04:31 pm »
Ейлле...аз тогава ги осещах като едно леко гъделичкане, все едно с перце те галят от вътре.......а сега вече направо се осеща като бутане и движение вътре :D
може не си обърнала внимание.....ама скоро ще ги осетиш по осезаемо :wink:
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #93 -: Февруари 02, 2011, 13:48:38 pm »
Момичета вижте този комплект на Авент ние го поръчахме http://www.laredoute.fr/vente-kit-biberons-nouveau-ne-sans-bpa.aspx?productid=324181688&documentid=207611&categoryid=111137658&numberpage=1&pos=17_n_n
с код 35661 става 15 евро,безплатна доставка и подарък.


На мен този код ми го дава, че му е изтекъл срока ...

Пробвай с този, Q1W2Q    Аз също току що го поръчах - само че накрая излиза около 16 евро, но пак си е доста на сметка, има и подарък - бяла чанта  :D
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #94 -: Февруари 02, 2011, 13:50:23 pm »
Аз пък отначало бебка почнах да я усещам някъде към 18-19 г.с., ама не бях сигурна дали е тя. Аз я усещах много странно. Незнам дали беше като гъделичкане или като пърхане на пеперуди. По скоро като къркорене на стомаха, даже все едно от вътре нещо бълбука. Абе не мога да го обясня точно :wink:. Сега вече я усещам направо как ме бута, а като ме ритне и цялата подскоча :D.
dessi-kk, а къде се посочва този код. Нещо не мога да се ориентирам :oops:.

*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #95 -: Февруари 02, 2011, 14:08:04 pm »
Записче!
Аз чак днес видях че има нова темичка-прекрасна е Сарче! и все поглеждах в старата и се чудех защо никой не пише,а то какво било!
Не мога да  смогна да ви изчета!
Вчера отидох на доки с изследванията да ми направи карта на бременността.Предните дни малко се бях ошашкала защото кръвната ми група е А(-),но се каза че таткото също е (-)-какъв късмет нали,та се поуспокоих малко!Доки като ми попълни картата  реши пак да ме види  пак на Ехо-бебчо е пораснал,близо 3см е!Каза ,че явно имам леки контракции и затова да се пазя мн, да си пия Нощпа-то и да слагам Утрогестана!
Предписа ми и Биозин мама-някой пил ли го е какви впечатления има!
Иначе ми забрани разни  неща-като кола маска и басейн,но и без тях ще мина стига бебчо да е добре!Даде ми зелена светлина за почивката на Банско,но преди това  пак на преглед,за да сме спокойни!
Отчетох се,това са новините от нас засега !

Колкото до допълнителните осигуровки,моя шеф направо си ми отказа-предложих му да се доосигурявам за моя сметка ,но...нямало смисъл да съм давала пари на държавата!
По-добре му било да ми дава разликата като пари на ръка,като компенсация, че ме осигурява на по-малка заплата!

Хубав ден момичета!

П.С. Сари :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да излиза бебока!
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 14:39:48 pm от shkembelina »

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #96 -: Февруари 02, 2011, 14:14:04 pm »
 dessi-kk :D този работи мерси, офертата е супер

Да не е съвсем спам, аз бебока започнах да го усещам някъде към 20 гс. Прилича малко на пърхане или къркорене в началото, после усещането се променя и сега на моменти даже ме боли като мръдне милия, вече му е тесничко  :)

А за пола, бях убедена, че е момиче, но док ме изненада, като ми каза, че е момче  :lol:, чак бях в шок в началото...Сега сме много щастливи, че ще е момченце  :D
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #97 -: Февруари 02, 2011, 14:27:52 pm »
Нещо май имаме раздвижване от горещия списък....,ей мамита я се появявайте,че ....какъв е тоя информационен облак :? :lol:
Сарич,Ади ииии чакаме новини от вчера от Дени,Кремчето :wink:
Та Раиска викаш познато ти е това търсене хихиххи  :lol: :lol: :lol:
Шкембенце,Мънки ако не се лъжа го пиеше и беше много доволна от Биозин-а

*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #98 -: Февруари 02, 2011, 15:25:23 pm »
Хайде раждайте бе момичета, то накаря аз ще взема да ви изпреваря за майтапа  :lol:

Нашият хубавец, започнах да го усещам след 18 ГС, ако не греша, а и не бях сигурна, че е той първите 5-6 дни. Усещането при мен беше - все едно в корема ми някой ндаува балонче с дъвка и после то се пука...ама съм описателна а? ;) Чета как вашите бебоци ви подритват та чак боли, ама моя е джентълмен явно. Превърта се постоянно, но много нежно и внимателно, буквално ми доставя удоволствие движението му. Иначе ще прилича на мама май - кукумявче.  :D Преди 14ч. - не го търси да мръдне, спи му дупарата яко. "Става" следобед чак и вилнее до 2-3 после спи с мен и не ме е будил досега. Само 2-3 пъти когато спейки, легнах по корем отгоре му ме сръчка да се преместя.

Вече ще ме баннат за скрита реклама с тоя Биозин, :oops: ама аз пак да кажа - супер е! Аз си го пия по едно на ден от 4-я месец и даже 30 дневната пауза не съм правила. Ще си го пия до секциото, а може и след него. Не съм се разболявала, въпреки че около мен имаше болни и то неведнъж. Той също така спомага за добро усвояване на желязото т.е. да ви е добре хемоглобина. Моят хемоглобин в момента е 121 без прием на никакъв железен препарат и ядене на каквото ми щукне... Превантивано действа и срещу гъбичасване. Аз забравих да споделя, ама моите "гъбички" се оказаха алергия от евридей превръзки с копринена нишка накрая.  :lol: МБ ми е кристално чиста.
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 15:31:13 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #99 -: Февруари 02, 2011, 15:29:24 pm »
dessi-kk...мерси за кода :wink:
и аз успях да намажа комплекта за 16.40 евро :D
божееее..........какво щях да правя без вас девойки,с толкова неща се просветих в този форум :D :oops:
сега само стерилизатора остана да си купя :wink:
моя мъж вика еми давай два комплекта да поръчваме :lol: :lol:,че да имаме... :lol:
милия и него го тресе треската за бебките.....а с две съвсем няма ориентир кое по колко трябва :D
не че няма да купим и други шишета, ама за първо време те ще са и две ще ми носят подарък на НУК, а после ще видим какво ще ни трябва още :wink:
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 15:33:03 pm от marigri »