0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #20 -: Януари 31, 2011, 19:28:41 pm »
Момичета това е, утре е деня. Стискайте палци много ме е страх. Ужасно. Не знам как ще изкарам нощта. Няма да ви натоварвам повече. Прегръщам ви силно и ви благодаря за подкрепата. Следващото ми включване ще бъде като се приберем вкъщи.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #21 -: Януари 31, 2011, 19:34:07 pm »
Момичета това е, утре е деня. Стискайте палци много ме е страх. Ужасно. Не знам как ще изкарам нощта. Няма да ви натоварвам повече. Прегръщам ви силно и ви благодаря за подкрепата. Следващото ми включване ще бъде като се приберем вкъщи.

Много стиснати палци че всичко ще е наред и една прекрасна среща те очаква мила :)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #22 -: Януари 31, 2011, 19:37:43 pm »
 Deni_15, това ще ти енай-хубавият ден в живота :-). Стискам палци всичко да мине като по вода.

Боби
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 19:59:17 pm от Bobbie »


  
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #23 -: Януари 31, 2011, 19:41:37 pm »
 Най-най-най хубавия ден в живота, точно както Боби каза !
 Дени, страхотно, утре ще се срещнеш с бебчоооооо!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #24 -: Януари 31, 2011, 19:45:12 pm »
Дени, стискаме палци! Всичко ще бъде наред  :bighug:
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #25 -: Януари 31, 2011, 19:46:21 pm »
Линдзи честито миличка да ти е живо и здраво детето!!!Deni_15 желая ти успех утре ,дано всичко мине нормално и да се срещнеш със своето съкровище!!!
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 19:55:08 pm от speranza »
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #26 -: Януари 31, 2011, 19:54:51 pm »
хихихихихих Кокошчицата ми тя ,ами ти си мииии как айдее честитооооооооооооо ти и тука ,да сте много щастливи с красивата буболечка Сияна :).
 Дениии освен щастие друго едва ли ще изпиташ утре ;),успех момиче :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #27 -: Януари 31, 2011, 21:01:05 pm »
Успех ,Дени мила! :bighug:Днес беше датата на Кремчето!

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #28 -: Януари 31, 2011, 21:23:44 pm »
Дени,ще стискаме палци утре и не се притеснявай всичко ще мине по мед и масло. :)

Аз да ви споделя,че днес моя Миленчо са го извадили от кувьоза и казаха,че до 3-4 дни сигурно ще го изпишат.  :D Нямам търпение вече да си го прибираме вкъщи.  :D
07.10.2009
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #29 -: Януари 31, 2011, 22:23:41 pm »
Страхотни новини пауърче. Дано по-скоро да можете да си го вземете.



  
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #30 -: Януари 31, 2011, 22:57:25 pm »
Ох, стреснахте ме с тази нова бременна тема, помислих си чак пак е станало нещо лошо.

Сара, спокойно маци и ти ще родиш - няма къде да ходиш. Залагам, че ще е скоро и ще тръгне внезапно, когато най-малко очакваш. ;)

Дени, на теб щастлива среща! След няколко дни ще си от момичетата, които разказват как са брали страх за няма нищо.  :D

Пауърче, страхотни новини! Чакаме снимки на младежа у дома. :)

Аз най-после влязох в "подготвителен график". От два дни пера. Като резултат - имам боядисани 30-ина бели артикула  :lol: За щастие - няма други щети засега от моето усърдие. Очаквах да прецакам дрешки в сушилнята, че още не съм й наела чалъма, а то се издъних с пералнята дето от години не бях боядисвала нещо..., ама живи и здрави де, парцаля се купуват.
В сряда трябва и мебелите на бебето да са тук - бели естествено /чета, че това била модата ;)/ и като наредя тях и дрешките в тях, май ще съм приключила с подготовките.
Днес бях в Пловдив на консултация с анестезиолога, огледах болницата и останах много доволна. После ходих при Док - тоновете са перфектни, а нашия "манекен" взел, че наддал до 2680  :D, което ме поуспокои. Ако не изникне нещо непредвидено - чакам 17.02. сутринта . Продължава да ми е ведро и спокойно - явно съм идиот, ама това го знаете...

Само с пустите стволови клетки се оказа много заплетена история. Казвам го за мамите, които имат намерение да замразяват. Не е достатъчно вие да си изберете фирма, ами избраната фирма трябва да има договор с избраната от вас клиника. За капак, ако сте като мен с лекар "външен" за избраната клиника, трябва и той да има сключен договор с избраната от вас фирма... Въобще - егати простотията се оказа.  8O Не стига, че се разделяш с няколко хилядарки, ами изборът ти на фирма за замразяване на стволови клетки, се ограничава от това кой с кого работел и дали работел... Вижда ми се доста нагличко, при положение, че плащам АЗ пък трябва да платя на някой, който е избирал друг. И целия батак идва естествено от държавата в лицето на агенцията по трансплантации. Та сега, трябва да чакам да се стиковат клиниката и лекаря ми, да кажат с кои фирми могат да работят, че тепърва да избирам между тях. Естествено - нито една от двете, на които се бях спряла не фигурират, като опция. Та да ви кажа по-отрано ги мислете тези неща, понеже изникват някакви абсурдни и неочаквани препятствия и то от вид, който никой здравомислещ човек не очаква. :?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #31 -: Януари 31, 2011, 23:46:20 pm »
Ох, стреснахте ме с тази нова бременна тема, помислих си чак пак е станало нещо лошо.


Точно това си помислих и аз...
Jbrul, аз си държа на своето 3 кила  :lol:.
Аз едва се държа да не се разболея. Едно гърло ме боли, светът ми е крив... Само дано не хвана грип от малкия.

Някой виждал ли е Адито?
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #32 -: Януари 31, 2011, 23:56:23 pm »
elle22 май ще идвам до Чикаго да черпя. ;) А дано!

И аз си мислех за Адито, така като гледам ще имаме още една тема в "честито" скоро. Ти с този грип внимавай много, само това липсва сега. Дано малчо се оправя по-бързо!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #33 -: Февруари 01, 2011, 00:20:24 am »
Сара, кажи на бебо, че договора му за наем изтече и е време да напуска квартирата :D :D :D.
Дени, предстоят ти прекрасни моменти, смело напред!


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #34 -: Февруари 01, 2011, 10:00:21 am »
Сара, кажи на бебо, че договора му за наем изтече и е време да напуска квартирата :D :D :D.


Казах му мила...ритна ме силно :) Така че това са лоши наематели-не знаеш как да ги изгониш за да ги гушкаш после :):)
Добро утро и от мен.Нищо ново на хоризонта..Ама предполагам че ще се "излюпим" на рождения ден на майка ми- 04.02 :) Нещо ми подсказва че тогава иска :) Милички отивам да се приготвям че днес идват роднини от Бг да се видим...Ами за бебко идват ама.. :) Него го няма-мене да гледат с коремче  :D Лек ден на всички и много хубави срещи с бебетата :) Дениииии стискам палци всичко да е минало и да е наред вече :)
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #35 -: Февруари 01, 2011, 10:23:41 am »
Добро утро мамита!
[Пауър,браво на Милен,вече нямате търпение да си го вземете :D
Аз пък вчера получих писмо от Социални,че не съм одобрена за еднократна помощ,защото съм била работила ,когато съм излязла 45 дневния болничен,абе да ви кажа само нерви трупам напоследък :x вече незнам какво да правя,днес пак ще ходя при адвоката,и после за обменната карта до болницата
Дени,чакаме новини ,от Кремчето -също :crossfingers: :crossfingers:
Пристигамеее
  :crossfingers: stork-boy
saraapl - 28/29.01.2011
Aditoo - 09.02.2011
Jbrul-17.02.планово секцио
Moniks_s - 21.02.2011
marykol-25/28.02.2011
speranza-28.02.2011
Fia-9 дни до термин

Чакащи на опашката за горещия списък preggo
Velka-1/2.03 планово секцио,термин 15.03.2011
Натали-15.03.2011
echy-41дни до термин
tanj74-41 дни до термин
Лориан-8.03.2011г
zeituni-52 дни до термин
Тини 78- 51 дни до термин
Литето-5.04.2011

« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 10:53:55 am от moniks_s »

*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #36 -: Февруари 01, 2011, 10:37:07 am »
Я да се запиша и аз в новата тема.
Сара, голям инат този твоя младеж - от сега е със собствено мнение. Пък няма да е някоя рогата зодия ... що ли така те мъчи - не му отива въобще на кроткия водолейски нрав :)
Дени сигурно вече се радва на малкото човече - очакваме включване.
Моникс, мисля, че можеш и мен да добавиш на опашката - термина ми е 05.04, но едва ли ще го дочакам (както казва моя доктор, нито ще е 5ти, нито ще е Април)  :lol:
Дано да потраят още малко на топло моите мишки - че тук е кучи студ днес!
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #37 -: Февруари 01, 2011, 12:07:33 pm »

Аз пък вчера получих писмо от Социални,че не съм одобрена за еднократна помощ,защото съм била работила ,когато съм излязла 45 дневния болничен,абе да ви кажа само нерви трупам напоследък :x


Мони това пък сега "ново 20"  8O Аз ли не разбирам правилно, или няма да ти изплатят "великите" 250лв. еднократна помощ при раждане, защото...всъщност не разбрах защо де. Или става дума за друг вид еднократна помощ? Как така хем си излязла в 45-дневен болничен, хем си работила в това време? И ако не ползваш 45-дневния не ти изплащат въпросната помощ ли?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #38 -: Февруари 01, 2011, 12:18:26 pm »
Запис  :D!
Успех на всички от горещия списък  :bighug: osi_9
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #39 -: Февруари 01, 2011, 12:52:31 pm »
Запис в новата тема

Аз пък вчера получих писмо от Социални,че не съм одобрена за еднократна помощ,защото съм била работила ,когато съм излязла 45 дневния болничен,абе да ви кажа само нерви трупам напоследък :x


Мони това пък сега "ново 20"  8O Аз ли не разбирам правилно, или няма да ти изплатят "великите" 250лв. еднократна помощ при раждане, защото...всъщност не разбрах защо де. Или става дума за друг вид еднократна помощ? Как така хем си излязла в 45-дневен болничен, хем си работила в това време? И ако не ползваш 45-дневния не ти изплащат въпросната помощ ли?
и аз имам въпросче сега ли се подава молба за прословутите 250лв или като родиш