0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #980 -: Февруари 28, 2011, 19:39:57 pm »
Сперанца, marykol, мъничко остана, скоро ще си имате малки сладки бебета!
Аз пия малтофер, но нямам странични ефекти от него. От време на време получавам сърцебиене, но знам че е нормално и няма нищо стряскащо. Днес след работа обиколих пет магазина и нямаше цвекло, а тъй му се бях наточила, цял ден чета и ми текат лигите :P Аз го обичам настъргано с кисело мляко, майонеза и чесън.


*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #981 -: Февруари 28, 2011, 19:44:33 pm »
 of,при мен е много често сигурно това протягане.Не знам дали е рано,но осезаемо усещам,особено като се втъкне в една от страните ми,най-често наляво или надолу и като заопъваааа ,никак не е приятно.Мускулите на корема направо ще се скъсат.Иначе сутрин като отворя очи и легна по гръб винаги си слагам ръката на корема и се и се усеща много нежно и приятно подритване и въртене...
  Аз пия само Магнерот.Желязо още не са ми казали
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #982 -: Февруари 28, 2011, 19:47:10 pm »
Сперанца , Марикол,Лорейн  няма начин тези дни ще е на финала сте! Леко раждане!
Сперанца най -после  някой да отсрами бебетата на Аг Варна които са припряни и все бързат преди термин  :wink:
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 19:55:56 pm от Милен_ка »

*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #983 -: Февруари 28, 2011, 19:50:17 pm »
марикол, сперанца, стискам палци за леко раждане и прекрасни бебета.

надин, дидон, споко, те се ни ритат, после ние няма да ги храним и така :)
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #984 -: Февруари 28, 2011, 20:13:01 pm »
Сперанца , Марикол,Лорейн... :wink: :wink:, успех момичета и най леко раждане ви пожелавам, как ви се радвам че сте на финала и скоро ще си гушнете рожбички :D :D

Ейлле тая салата много апетитно звучи...цвеклото сурово ли го стържеш????
и аз утре се точа да купя цвекло и свински дроб  :wink:

а кайсии като видя по магазините и веднага за Жбрул се сещам.. :D
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #985 -: Февруари 28, 2011, 20:52:09 pm »
Благодаря ви момичета , много добре ми действате да знаете , вдъхвате ми кураж !!!
Милен_ка направо ме разсмя страхотно ,то наистина си е така , знаеш ли док като го питах днес дали му се е случвало подобно нещо бебето да се роди след термин ,той се замисли и каза , че в неговата практика при инвитрото май няма подобен случай :D, обикновено се раждат секцио или преждевременно преди секцио , но около термин не! Нищо де трябва да има винаги първи път!!!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #986 -: Февруари 28, 2011, 20:53:50 pm »
лелеле колко много инати бебчетаааа,пу пу пу ще излязат и те момичета спокойнооо няма на къде да ходят а като гледам всички с разкритие,пресрочили термин скорооо ще има избухване на теми в честитооооооооооо така ги виждам аз нещата.
 Сперансичкааа много стиснати палчета момиче,да мине лека и безпроблемно всичкоооо  :D.
 Прегръдки на всички ви и леки оставащи месеци :).Раждайте че да се събираме после за повторни бебчовци ;) ее който иска деее :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #987 -: Февруари 28, 2011, 22:00:11 pm »
Здравейте,момичета :)!Няма промяна в положението-с един см. разкритие си стоя от почти 2 седмици вече,че и с паднала тапа.Обаче вече се знае,че ако до тогава нещо не  се случи от само себе си,другия понеделник ще се направим секциото(както си беше по план).И така,вижда му се краят :D!
Speranza,Marykol,стискам ви палци!
 П.С Speranza,прав е док-всичките му бебета са бързаци и се  раждат доста преди термин :wink:,а ти ще си изключението!

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #988 -: Февруари 28, 2011, 22:14:18 pm »
TINI78 то и при теб момента наближава значи , пожелавам ти всичко да мине нормално , а пък не се знае дотогава може бебчо да подрани както при повечето бебчовци , които си имат дата за секцио, все пак късмет и леко раждане!!!
Мonkey мерси много ,скоро и нашата ще приключи и на пролет няма мърдане , ще обикаляме морската градина с количките!!!
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #989 -: Февруари 28, 2011, 23:31:13 pm »
аз имах някакви планове да идваме към варна с бебето, ще ме приемете ли на една разходка ако взема, че дойда, макар все по-малко вероятно да става.

Тини и на теб много стиснати палци и леко раждане, каквото и да е то.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #990 -: Март 01, 2011, 05:53:29 am »
Хей Тини, видя ли, че почти му се вижда края без да се налага да се шашкаш, че щяло да тръгне прекалено рано? Хайде дано устиска до секциото, че всичко да е спокойно.