0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #180 -: Януари 16, 2011, 09:25:41 am »
И с Моника се пазарехме за косата. Ако не е склонна пък я намокря ставаше чудо. Къпахме се заедно няколко пъти. Тя в коритото, аз се къпя. Показах и как си мия главата и затварям очи. В началото слагахме тениска , след това се научи да седи с вдигната глава и да не и се стича вода по лицето. Обаче в период от 3-4 месеца и ние бяхме страхотна драма.

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #181 -: Януари 16, 2011, 13:49:41 pm »
Аз преди време писах, че от както мия косата с козирка, за да не й влиза вода в очите и ушите, банята е къпането е удоволствие и за къпания и за къпещия.

пропуснала съм. каква козирка?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #182 -: Януари 16, 2011, 13:54:38 pm »
Аз преди време писах, че от както мия косата с козирка, за да не й влиза вода в очите и ушите, банята е къпането е удоволствие и за къпания и за къпещия.

пропуснала съм. каква козирка?

Това е имала предвид сия:


*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #183 -: Януари 16, 2011, 13:58:17 pm »
Да, точно същия тип. Нашата е от Малечко. http://malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5703&lang=1
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #184 -: Януари 16, 2011, 14:02:31 pm »
вече я показах на младежа и я поиска :)
освен в малечко, виждали ли сте я другаде и колко струва горе-долу?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #185 -: Януари 16, 2011, 14:10:14 pm »
Това много ми хареса.  :) Незнаех, че съществува подобно нещо. Щях да си спестя доста усилия  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #186 -: Януари 16, 2011, 14:13:10 pm »
5-10 лв са.
Мишанта е виждала при тях в Павлово, във Farlin. http://www.farlin-bg.com/cosmetics.php
http://family-bg.com/prX_4458.htm ето и една онлайн.
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 14:16:57 pm от sia »
*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #187 -: Януари 16, 2011, 14:38:45 pm »
Здравейте момичета,

Значи всички бебовци реват след баня като ги мажете, а? Моята Никол досега само два пъти не е ревала. Всяка вечер си пищи и това си е. млъква чак като я сложа на гърдата да папа. Съседът отгоре вчера ми каза: "Ама тя вашата май много ревлива" :) Хехе хехе :)

Днес ми пристигна активната гимнастика на Чико от ebay. Много е готина. Излезе ми 3 пъти по-евтино отколкото да я купя тук. На нея пише от 3 месеца. Дано Никол скоро се заиграе с нея. Вече започна пипа въртящата се играчка над шезлонга.


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #188 -: Януари 16, 2011, 15:00:57 pm »
5-10 лв са.
Мишанта е виждала при тях в Павлово, във Farlin. http://www.farlin-bg.com/cosmetics.php
http://family-bg.com/prX_4458.htm ето и една онлайн.

Джам, ако искаш ще взема, не ми представлява трудност,
с децата всеки ден минавам покрай магазина на Farlin.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #189 -: Януари 16, 2011, 15:31:30 pm »
Раши, не се отчайвай, ако не се заиграе веднага с активната гимнастика. Аз много държах да си имаме такава, но допреди месец смятах, че май съм сбъркала и никога няма да му стане интересна. Все пак, упорито го слагах и му клатех играчките пред лицето. В момента ми е незаменим помощник - мога да го оставя на земята (разбира се, върху килим и одеало + пусната печка, ако е много студено) и да си пия кафето или да си върша някаква работа наоколо поне за 15-20 минути на ден ;) В добрите дни - дори повече.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #190 -: Януари 16, 2011, 15:35:51 pm »
Мерси Камбозолка :) И аз на това се надявам - да мога да ида до тоалетна или да сготвя нещо набързо :)


Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #191 -: Януари 16, 2011, 15:45:13 pm »
Привет на всички тук!
Досега само ви четях, но сега бих могла и да се включа  :wink:
Раши, и ние много плачехме като се мажем след баня, но от скоро открих, че когато се къпем не непосредствено преди ядене, а м/у две хранения горе-долу, положението е далеч по-добро  :wink: Мазането стана голям кеееееееф и е много доволен, а мама още повече  :lol:
Така се получава при нас де! Преди все плачехме по време на мазането, а сега ни е едно от приятните занимания  :wink:!
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #192 -: Януари 16, 2011, 15:55:27 pm »
Значи всички бебовци реват след баня като ги мажете, а? 

Не, не всички. При нас това се случва, само ако е много изгладнял или, ако много му се спи. Но не винаги реве след баня.

Благодаря на Сия и на другите за козирката. :) Ще купя и аз такава.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #193 -: Януари 16, 2011, 17:33:00 pm »
Привет и от мен!

За козирката, при нас не мина номера, ревът и двамата, за туй веднъж седмично мия косата. В тази връзка, ако някой я иска му я подарявам ползвана е сигурно 5 пъти.

За бабините илачи и аз варя орехи с черупките. Другото което пресича кашлица е листа от подбел. Сега за първи път се престраших да дам на Елена, но тя така кашляше, а сиропите всички сме ги пили и вече май не вършат работа. Помогна и, и на мен ми помага. Чай от лайка също давам, няма алергични реакции и при двамата. А това с обилната промивка, ще взема да пробвам, че Стефан е постоянно със задна хрема, и има и трета сливица идеална комбинация за АБ.

За плашенето малко със закъснение да се изкажа, при Стефан, нищо не върши работа, а при Ели и казвам, че няма да я заведем на море и тя е готова да свърши всичко или почти всичко ;) Ако не се облича или нещо от сорта, заплашвам с ходене на лекар и инжекции, не че е хубаво, ама май се превръщам ако не в хипохондричка, то в параноичка на тема болни деца.

Мен ме е подгонила пред рождендена треска и само за торти мисля, дано само да са здрави, че повече от 2 седмици май не изкарват. :?

Раши, стаята е прекрасна! :)
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 17:42:30 pm от gery_k77 »


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #194 -: Януари 16, 2011, 17:42:11 pm »
Гери, мога да ти препоръчам нашата :D Не е трудоемка, а е супер ефектна и става за детски рожден ден.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #195 -: Януари 16, 2011, 17:47:38 pm »
Гане, видях я много е хубава, ама нашата ще я правя с коли или поне за сега. Стефан само това повтаря "кола", това е думата която знае и разбира и е много горд с това, тъй че ще е с коли или подобие на коли според каквото излезе. И съответно, ще е със захарно тесто отгоре. Ако твоята рецепта позволява, слагане на захарно тесто с удоволствие ще я пробвам, за момента, вчера направих едни орехови блатове и крем май на "Йотис" беше с кисело мляко и се получи добре (не остана ;) ). Пиши ми я на лични, ако успея ще я пробвам през седмицата и в събота ще видя какво ще направя за неделя :).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #196 -: Януари 16, 2011, 17:53:06 pm »
Тя е супер лесна, защото блата позволява да се слага каквото искаш отгоре. Направих я от готовите кутии на др. Йоткер - има различни видове кексове. Правиш колкото блата решиш - аз от една кутия изкарах два блата и бях взела лимонения кекс. После разделих тестото на 6 - в 6 купички и го оцветих. Бои за тесто /готварски/ предполагам има навсякъде и след това ги смесвах, както е показано тук. Получи се цветна от вътре, като се разреже изглежда страхотно. А отгоре си сложих какъвто крем исках. Това може да се направи с марципан, да се застели отгоре, може да сложиш захарен крем, може и пудинг. Понеже блатовете са си все едно кекс. Ето как изглежда и разрязана тук
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #197 -: Януари 16, 2011, 18:21:12 pm »
Мерси Гане, изглежда много ефектна, за съжаление не съм сигурна дали ще намеря бои, имам чувството, че само за Великден пускат. Октомври на Ели за рождения ден бях намерила едни немски и после търсих по Нова Година и нямаше в супермаркетите, че си оцветявах захарното тесто със сироп мента и имахме бледозелени кексчета ;). Тия дни ще ходя да проверя в едно магазинче, за което ми казаха, че по принцип имало и дано да е така, че иначе не знам с какво ще оцветявам  :?.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #198 -: Януари 16, 2011, 18:30:30 pm »
Гери, в нета намерих това, не знам дали още го има, но не пречи да провериш - В София може да се купи боя - течна и на прах - сладкарска на поносими цени (че има магазини специализирани, дето ти смъкват кожата) в центъра - зад Съдебната палата. Първата спирка на трамвай № 5. Уличката е малка и започва оттам до пл.Македония. В тази посока магазинчето е на левия тротоар - малко е, но продават много неща - билки, зехтин, бои, яйчен прах и т.н. Уличката се казва "Три уши" - а № е 3 или 5 (не помня точно). Много лесно се намира. Иначе в бг мама имат тема, в тортения, в която пише от къде могат да се пазаруват такива неща. Ето тук е информацията. Иначе пише, че има в метро, била, хепи.
или това
-сладкарският магазин в кв. Редута, ул. "Кадемлия" #6 /боите са вносни, цените - по-високи, изборът - по-голям/
- билковото магазинче на ул. 3 Уши, не знам кой номер, но е зад трамвайната линия на 5-цата, до метълшопа /български бои - на прах жълто, синьо, зелено, червено, понякога и течни-  лилаво и кафяво/
- една миниатюрна будка на Женския пазар за подправки - тръгваш от Екзарх Йосиф по десния тротоар по самия пазар и гледаш внимателно - някъде 50-тина метра надолу по посока Сливница се пада /български бои - течни жълто, синьо, зелено, червено/
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Втора януарска седмица- 10.01-16.01.2011!
« Отговор #199 -: Януари 16, 2011, 18:37:46 pm »
В Метро със сигурност има, от немските специално
аз купувам и от английските магазини, или от Ибей
доставките са бързи и цените много добри  :D
Гане, нямаш ли си друга работа, да ме зарибяваш торта да правя
лошо жени, ей
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит