0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Тема на бременните № 71
« -: Януари 05, 2011, 12:32:49 pm »
Дано се справя, че пускам тема за пръв път! С пожелания към всички темата да се препълни с нови попълнения, че ние старите кучета с радост отстъпваме място  :lol: Дано този първи месец от Новата година зарадва всички ни с много радостни моменти и  здрави бебенца!
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 12:39:19 pm от yoanna »
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #1 -: Януари 05, 2011, 12:45:52 pm »
Запис в новата темичка. :D
Йоанче, аз такива контракции (само втърдяване без болка) си получавам от края на седмия месец.Нормално е да ги има по няколко пъти на ден, стига да не е постоянно и много на често. Даже досега на прегледите не сами казвали да виждат контракции.
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #2 -: Януари 05, 2011, 12:48:11 pm »
Честита нова тема,момичета  :D!Да има много нови попълнения и здрави,красиви,на време родени бебета!
Времето си минава и някак неусетно се оказа,че при следващото ми посещени на ЖК,ще бъда вече с болниен 45 дни преди раждане.Дано да устискам до тогава,че нещо контракциите са по-болезнени и честички.Хубав ден :D!

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #3 -: Януари 05, 2011, 13:03:51 pm »
Привет и от мен! Бързам да се запиша в новата темичка!
Изивянам се че не съм чела назад пропуснатото, но все още не мога да смогна  :lol: Поздравявам всички с новата Година и нека тя бъде най-щастливата в живота ви, бъдете здрави и много щастливи! Благодаря на всички за милите думи и въобще за вниманието и подкрепата!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #4 -: Януари 05, 2011, 13:06:16 pm »
Здравейте и от нас :) Още сме си 2 в 1 и засега това е положението.дадоха ми някои лекарства заради кървенето-което вече е кафеникаво.Засега нямам-поне днес де-такива контракции обезпокояващи и докито каза че може да се прибера у нас.Тука ми идва малко в повече да си призная честно..ама ме пуска че болницата е на 5 мин с кола затова..Иначе ми каза ЗАБРАВИ ако бяхте далече..Ох най-накрая ще си се прибера при мъжлето и при котето в нас.Бебчо е добре-порастнал е за два дена с 75 грама :) На мама мъжлето :)
Така че Йоани ти оставаш миличка и Иската :) Аз по нанатък..Мони моля се да удържите фронта поне до към края,аз се моля и за себе си поне седмица две още..Че една мама тука милата толкова плаче че бебчо е затворен.. ама като е тръгнал раничко.Дано се оправи и всичко е наред..Лек ден засега от мен сладурани и живи здрави да дочакаме бебчетата :) то не остана за повечето май :)
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #5 -: Януари 05, 2011, 13:10:11 pm »
Привет в новата тема.
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #6 -: Януари 05, 2011, 13:16:47 pm »
Хоп и аз в новата темичкаааа,хайде нека се напълни с нови бременни Дами,и много новородени бебчетааааа на " старите кучета "  :lol: :lol: :lol:.

Списъче горещо. Пристигамеееее

Bebo 79 - 02.01.2011
melani-10.01.2011
Мonkey - 17.01.2011 (планово секцио,дай боже да мине всичко тогава ,и да е наред )
Smaraidi - 21.01.2011
yoanna- 26.01.2011
saraapl - 28/29.01.2011
Клеопатра - остават 21 дни.
Altea - термин 03.02.2011 - най вероятно постъпване в болница за планово секцио на 21.01.2011.
Bebino - 25 дни.
Zayak3 - 33 дни.
Deni_15 - 36 дни.


Чакащи на опашката за горещия списък

krem2003- 07-02-2011
Lindsey- 08.02.2011
Aditoo - 09.02.2011
Violett - 10.02.2011
Moniks_s - 21.02.2011
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #7 -: Януари 05, 2011, 13:19:50 pm »
Хайде и аз в новата темичка. :D нека се пълни и препълва с нови бременни. А на останалите леки оставащи месеци и дано бебчетата да си стоят на топло при мама колкото може по близо до термин.

Тини, стискай кълки, миличка, има още време. :wink:
Аз утре съм на ЖК, за поредния болничен. И нещо смятам, смятам, ама май няма да ми стигнат дните за 4-5 направо да се прехвърля в 45 дневния преди термин. :? Надявам се да си имат начини там и да го оправят някак.
А от кога започва записа на тонове, момичета?
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #8 -: Януари 05, 2011, 13:26:43 pm »
Цоп и аз в новата темичка! А дано се препълни с бъдещи мами, че много места ще се освобождават скоро като гледам.  :D

Та като сте се засилили така масово да раждате и аз се престраших да помисля вече сериозно по въпроса с датите  :lol: Ако няма изненади при мен и секциото си е по план, при положение че терминът ми е за 27.02. правилно ли считам, че датата на секциото трябва да се насрочи някъде ооокло 17.02.? Доколкото знам, при планово се оперира две седмици, или 10 дни преди термин, ако няма показания за друго разбира се. На 14.01. съм при Док и предполагам, че тогава ще обсъждаме този въпрос, ама то нетърпението не пита хихихи.

Натали тонове се записват след 32 ГС. Ако няма някакви проблеми, се започват записите по-късно - месец преди термин. Това според моите лекари де.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #9 -: Януари 05, 2011, 13:28:26 pm »
Привет и от мен в новата тема  :)
Аз със закъснение искам да ви честитя Новата година и да ви пожелая много здраве, щастие и незабравими срещи с малките мъници  :)

*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #10 -: Януари 05, 2011, 13:35:05 pm »
Ели,аз днес бях на ЖК и вече започнаха да ми ги слушат тоновете на бебето.Слушат ми ги с онази дървена джаджа,защото няма апарат в кабинета.Пък за стискането на кълките,вчера се разбрахме с док да устискам до началото на март.Даже с две приятелки от форума;) избрахме и датата :)))
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 13:37:46 pm от TINI78 »

*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #11 -: Януари 05, 2011, 13:35:49 pm »
Хо, хо, хо и аз тук. Дали и аз ще съм родила до края на темата? Йоана, вие май ще ни изпреварите. Аз не се натискам още, въпреки че се изнервям понякога.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #12 -: Януари 05, 2011, 13:37:03 pm »
Хооооп и аз в новата темичка!  :D
Дано да се препълни с нови бъдещи мамчета, че като ви чета, май май почти всички сте до финалната права!  :wink:
И аз със закъснение да ви Честитя новата Година - Да сте живи, здрави и много щастливи! :wink:
Много пишете, бреей  8O . Не мога да ви изчета от няколко дни  :oops:
Искам да пожелая на всички мами на финала - незабравими срещи с мъниците, а на всички останали - спокойна и безпроблемна бременност! :D
Ние сме готови вече с ремонта на детската и към края на месеца ще започвам с покупките на обзавеждането, дрешки и т.н. :D :D :D
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #13 -: Януари 05, 2011, 13:38:07 pm »
Цопвам се и аз в новата тема.
Жбрули правилно си се насочила мила 10-15 дни преди термин, въпреки че аз чаках до термин  :D
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #14 -: Януари 05, 2011, 13:48:36 pm »
Включвам се и аз при Вас, че малко се загубих напоследък.
Аз полежах в болницата малко между празниците - профилактично.
Вляха ми няколко системи с витамини, малко магнезий, и ми сложиха първата доза инжекции за профилактика на дробчетата.
Иначе мъниците ми са добре (пу-пу-пу!), растат, и аз заедно с тях. Вече съм 8кг отгоре (ще гледам да сложа нови снимчици тези дни в албумчето), но изглеждам така, все едно всеки момент ще се ражда. В болницата имаше момичета в 9тия месец с по-малък корем от моя  :oops: По-важно е мъниците да са добре!
Натали, на мен в 27 г.с. ми правиха запис в боницата - доста се измъчиха 2 акушерки, но успяха  :)

Стискам палци за всички, които са на финала! И чакаме следващите попълнения тук!
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #15 -: Януари 05, 2011, 13:48:45 pm »
Честита нова тема!
Nataly, питай на ЖК дали могат да ти изместят датата на термина по-рано за да нямаш прекъсване на болничните.Аз така направих само че ми писаха по-късна дата.
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #16 -: Януари 05, 2011, 13:49:00 pm »
Ехееее, докато хапна и сте напълнили и новата темичка.Хайде да ни е честита :D.
Успех на мацките от горещия списък,ще чакам радостните новини с нетърпение,аз лежа в болница (за болничен)и нямам много време за писане ,но ще ви  наглеждам  :bighug: osi_9
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #17 -: Януари 05, 2011, 14:01:11 pm »
Ето ни и нас в новата тема-браво Йо!
Сарич -душко стискай там,лежи и дано удържите фронта  с Йоани :crossfingers: :balk_21:!

*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #18 -: Януари 05, 2011, 14:25:47 pm »
И аз в новата тема :D
Да се напълни с нови бременни, бебетата да си чакат термина при мама на топло, а за тези като нас, които са в началото да е лека е безпроблемнна :D
Аз вчера бях при Дяволов. Всичко е наред с мъника :D Днес дадох кръв за БХС. Резултати в петък, притеснявам се, но вярвам, че всичко ще е наред.

Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #19 -: Януари 05, 2011, 14:29:03 pm »
Честита нова темичка ! :D
Много здрави бебета и леко раждане на тези които им предстои!