0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #20 -: Януари 05, 2011, 14:35:50 pm »
здравейте и от мен в новата тема - нови бременни, бебета на термин и грижовни бащи пожелавам.

Ники, стискам палци за БХС- то, сараапл, дано си поседиш у дома до термин, че в болница хич не е приятно. на тези дето им наближава раждането - леко раждане и здрави бебета.

Бобие, моля те ако имаш още сайтове с читави неща за бебета в англия, прати няколко линка, може и на лични, че мен започва да ме тресе треската по разглеждане на сайтове и магазини (освен babys'r'us други специализирани знаеш ли?). много ще съм благодарна.

отивам да поработя малко пък следобед - на разпродажби за дрехи за бременни, намерила съм едни френски магазини seraphine се казват в момента имат разпродажби и са на цени на gap, но са доста по-хубави, според мен.

хубав ви ден
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #21 -: Януари 05, 2011, 14:59:25 pm »
ileini значи с аритметиката съм добре  :lol: Аз също смятам "да водя преговори" да чакаме до последно, понеже бебто все ми се вижда дребничко и не ми се ще да го вадим по-рано, ако не е наложително. Ама ще видим Д-р Даскалов какво мисли по въпроса и тогава ще захващам с инатите и капризите. ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #22 -: Януари 05, 2011, 15:15:48 pm »
Момичета, преди малко изпадна едно "нещо", което не съм сигурна дали е от тапата :?...беше прозрачно, слузесто т.е. приличаше на цервикална слуз, но по-гъсто. До сега не ми се е случвало и незнам как да процедирам.Не съм звъняла на док, защото нямам болезнени контракции, само ми се стяга коремчето от време на време и бебо много хълца.Прегледа ми е чак за другата сряда, а вчера бях и на ЖК за тонове и не видяхме нещо притеснително. Дали да не отида утре или май се панирам напразно. :?
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #23 -: Януари 05, 2011, 15:20:44 pm »
Честита нова темичка!
Момичета благодаря ви за отговорите!Малко се успокоих.Утре ще си взема резултатите от изследванията и ако има нещо притеснително ще се обадя на доки.
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #24 -: Януари 05, 2011, 15:23:37 pm »
Здравейте , момичета, честита ви нова година , нека бъде по-щастлива от предишната :D ! Нека тази тема се пълни с все повече щастливи бременни момичета, на всички останали лека и безпроблемна бременност и незабравими първи  срещи с малките бебчета! 


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #25 -: Януари 05, 2011, 15:28:00 pm »
Днес излязоха резултатите ми в болницата ,половината от тях не знам какви са,някой може ли да помага:
CREAT 52
GLUKHK 38
TPROT 60
Другите са ALAT и ACAT за тях прочетох.
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #26 -: Януари 05, 2011, 15:35:54 pm »
Привет и от мен в новата темичка!
Дано да се пълни с много, много усмивки и чудни моменти!

violett  няма какво да се чудиш. Направо си му звъни да доктора ти.
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #27 -: Януари 05, 2011, 15:41:27 pm »
violett, на мен подобно нещо ми се случи доста рано, може би даже по-рано от на теб. Но тапата, като падна, си беше кърваво. А дори и да е тапата, тя може да пада и 2 седмици.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #28 -: Януари 05, 2011, 15:48:08 pm »
Ами и аз знам че е възможно да се точи и месец тази тапа, та затова се чудя. Ще взема да поизчакам засега, пък ако има и други индикации в скоро време, въпреки, че още е раничко, ще звъня веднага.
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #29 -: Януари 05, 2011, 17:38:29 pm »
Ами на мен така ми се свиваше през деня корема и късно ве4ерта ми падна тапата или 4аст от нея ама и аз викам нямам болки и към 2 часа през нощта се започна  :D та така на сутринта ве4е бях в болницата с контракции на 7 минути  :wink:
ако видиш нещо обезпокоително звани веднага и дано всичко е наред а може и да си е фалшива тревога!
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #30 -: Януари 05, 2011, 18:21:39 pm »
Леле , Вики, не думай  :?:lol: Рано ми е да раждам 8O От обяд нищо не е текло и нямам и стягания даже.Предполагам , че на теб това ти се е случило, около термин. Колко е голяма тая тапа? Това , което изтече беше колкото орех като обем, но нямаше кръв или нешо такова. :?
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #31 -: Януари 05, 2011, 18:25:11 pm »
хоп и аз в новата темичка :D
аз малко се изгубих, едни гадни сополи ма мъчиха цяла седмица....ама май вече на привършване са :lol:
на най пресни мами честито!!! да им са живи и здрави бебките!! :wink:
ама като гледам много мами вече са на финала, ви направо бейби бум ще направите 8O :D,пожелавам ви едно леко раждане!! :wink:
аз си броя дните до прегледа на 17.01....искам да видя мъниците ни, колко са пораснали :D
искам да питам по напреднали девойки, до кога се протича това често пикаене през ноща.....аз през 2 часа ставам и някой път като се разсъня и цяла къща покрай мен и тя и кучето и мъжо, а сутрин не можем да отлепим очите  :balk_160:....аз и кучето сме лесни, после си наваксваме през деня.....ама мъжо горкия на работа :?

дидон...аз моите дрехи още преди месец прибрах на дълбоко :?, искам не искам всеки месец качвам точно по 2кг, та сега съм с 8кг напред.......гледам на рокли и туники да карам, всичко друго ми убива......даже имам един панталон за бременни,ама и той ми убива :?, така че не се отчайвай и гладни да стоим пак толкова ще качим......то си е организъм, природа.......после ще ги свалим, ще видиш :wink:,важно бебките да са здрави :D

п.с.сложих си още една лентичка....че все се губя в кой месец съм :D, все ми се иска да съм по напред :oops: :D
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 18:28:28 pm от marigri »
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #32 -: Януари 05, 2011, 18:30:47 pm »
marigri колкото повече време минава толкова по-често ще започваш да пишкаш. До финала е така  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #33 -: Януари 05, 2011, 18:49:30 pm »
за пишкането Илейни е написала,колкото повече растеш-толкова по-често е,аз си пишкам често от самото начало,сега вече в най-добрия вариант е 2 пъти през ноща
Виолетке,сигурно не е тапата мила,ако усетиш нещо веднага при доки.Аз пък имам някакво слузесто течение ,прозрачно :?

Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #34 -: Януари 05, 2011, 19:06:10 pm »
мерси момичета за отговора :wink:,аз все се надявах като се вдигнат по нагоре...тогава да отдъхна, ама явно не се очертава тая опция :D
иначе аз си пийвам доста вода, гледам 2литра най малко да изпивам на ден....иначе през деня през 20 мин съм в туалетната :D
сега прослушах пулсчета на бебките, на едното му се чу сърчецето чак до яйчника....много низко ми се видя 8O, те все се редуват...то единия горе, другия долу и обратно :D,плуват си докато имат място  :D
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #35 -: Януари 05, 2011, 19:34:48 pm »
Честита нова тема и от мен и да се напълни с много нови бременни и живи и здрави бебета!
Монка, и аз имам такова някакво течение и вчера като бях на преглед ми взеха МБ да видим какво е- дано не е нещо гадно.
Ние още не сме определили дата за секциото,че док ме накара първо да се консултирам с Тодорова и тогава ще решим.Ама нещо не мога да се свържа с нея, някой знае ли дали е на работа,че щеше да отсъства дълго,ама май вече трябва да се е върнала.Правих и запис на тоновете и най-странното беше,че отчита че имам контракции,а аз нищо не усещах.Представям си тогава тези дето ги усещам как ще ги отчете...и така,това е покрай мен.Бях се настроила,че ще разбера датата,ноооо явно ще поизчакам.
07.10.2009
*
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #36 -: Януари 05, 2011, 19:37:44 pm »
хайде в новата темичка да питам и аз...
около мен всички са болни в къщи.Много са зле,сополи,кашлица...Само аз съм здрава ,за сега.Вчера не можах да се свържа с док и страх-не страх си купих осцилококцинум и пих едно.На опаковката пише профилактично само едно на седмица.
 Вие какво мислите.Нали мога да го пия?А дали да го пия по-често или само по едно на седмица? 8O
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #37 -: Януари 05, 2011, 19:39:36 pm »
Дидончее,аз със него се спасявах от гриповете,пийго даже по двапъти на седмица ;).И доктори съм питала няма страшно :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #38 -: Януари 05, 2011, 19:43:08 pm »
Дидон, аз предната седмица бях болна и пих 6 осцилококциума за два дни и да тии кажа ама хич не ми помогнаха.Накрая си взех два тайлолхота и се оправих.На всеки явно му действа различно лекарство,но не се притеснявай щом е хомеопатично няма да ти навреди.
07.10.2009
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните № 71
« Отговор #39 -: Януари 05, 2011, 19:46:34 pm »
violett, миналата седмица и аз имах такова бяло-прозрачно нещо, доста гъсто. Първото, което си помислих е, че е тапата и се панирах. Но като размислих прецених, че не може да е тапа, защото няма кървави следи. Не се повтори. Аз слагам Утрогестан, знам ли, може и от това да е било.