0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« -: Декември 13, 2010, 08:12:06 am »
Здрави и весели деца, дано с настъпването на студа все по-малко са болните дечица. Болните бързо да оздравяват и да се подготвят за настъпващите празници.
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 16:16:46 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #1 -: Декември 13, 2010, 10:15:30 am »
Добро утро от снежна София!

Здрава, усмихната и с много предпразнични емоции седмица!
Само се моля да се задържим здрави до събота, че от вчера Калина подкашля.

И у нас игрите подходящи за Митака се играят след като Калина заспи или
както е написала Цветенце пращам в спалнята на недостъпно
за лазещи девойки място, но ефекта е никакъв, защото тя иска да е с него.
Плаче, тропа на вратата и съответно, ако докопа нещо от неговите неща му го е загризала!
Аз смятам, че компютъра неминуемо ще бъде част от живота им
и те ще го открият след време с всичките му добри и не до там страни!
У нас засега той е само за гледане на филмчета или на "сВинки" на животни,
от скоро замени В с Н и казва вече снимки !
А те самите са голямата му страст!Книжки, анимал планет, игри, макети.
Онзи ден привечер изчезна ухото на един заек, малко по-късно Калина
дръпна един 30 минутен рев с давене и пръцкане и вече бях сигурна, че тя го е изяла.
Слава богу намерих ухото на другия ден, но сутринта продукта в гърнето
бе щателно претърсен, ако ме разбирате :lol:!
Сега с усмивка си спомням, но тогава бях така изплашена,
че ако не се бе успокойла и заспала, заминавахме в спешния!

Хубав ден от нас, снега още повече напонмя за предстоящите празници,
все пак до Коледа остават 11 дни!Хо хо хо хо....
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #2 -: Декември 13, 2010, 11:13:50 am »
Здрави деца и спокойни майки в оставащите Предколедни дни!

Мен треска ме тресе, вече съвсем не се трая ....
Пуснах детенце на градина, заради празниците да усети подготовката...ама... сърцето ми е свито на топка, сякаш съм я пратила на заточение. Едно добре кашлящо дете отвътре съвсем ме довърши... :(
Моля се поне да издържи здрава до тържеството.
А тя отиде, въпреки че е в друга група с непознати деца и учителки, с такова желание.... :oops:
Едни ми викат "ти си луда" "баш за празниците да я разболеш", други "пусни детето, това му остава за спомен"  8O.
Та такива при мен са Предколедните трески...

Мишанта,напълно те разбирам...добре, че нещата са се оправили...   
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #3 -: Декември 13, 2010, 11:30:41 am »
Здрави деца и спокойни майки в оставащите Предколедни дни!

Мен треска ме тресе, вече съвсем не се трая ....
Пуснах детенце на градина, заради празниците да усети подготовката...ама... сърцето ми е свито на топка, сякаш съм я пратила на заточение. Едно добре кашлящо дете отвътре съвсем ме довърши... :(
Моля се поне да издържи здрава до тържеството.
Ох...и аз така! Всеки ден отивам да си я взема със свито сърце да не би я да кашля, я да й текне сополя...За сега удържаме фронта, да видим докога!
Пожелавам здрава и усмихната седмица, па макар и снежна! :D
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #4 -: Декември 13, 2010, 14:30:22 pm »
Здравейте, дано всички дечица са здравички!

Момичета, дали да купя пампери Либеро да опитам за дъщеря ми? Чувала съм, че са по-подходящи за момчета. А 3ката на Памперс хич не и пасва като кройка. Много  благодаря!


Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #5 -: Декември 13, 2010, 14:54:23 pm »
Здрава снежна седмица!
Дано вече всички вируси да се тръшнат от студа  и всички да са здрави за Празниците!
Леле, Раши, вече сте на 3-ка! Ние сме на 4-ка  :D Виж дали в някоя аптека нямат на бройка- колкото да пробаваш дали ви пасват...Иначе имам опит с Памперс, Хагис и Пуфис - останахме на Памперс, защото другите ставаха някакси на гранули и тежаха и се раздуваха ужасно.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #6 -: Декември 13, 2010, 15:10:16 pm »
Здрава седмица на всички! Баткото пък в петък имаше проблеми-сополи. През нощта пъшкаше и му свистеше носа. В събота започнаха сополите. Сега пръскам олинт и промивам. Дано се справи с хремата. Та по повод яслите си мисля, че това, че не ходи не играе особена роля, защото ние пък си хващаме вирусите по градинките. Аз като е болен не го водя да играе със здравите деца. Мога да го изведа, но гледам да не е в контакт. Последния път се разболя след като едно кашлящо момченце дойде да му вземе ролера.

За памперсите най-добри са на памперс според мен, защото са най-тънки и поемат повечко. Другите наистина се издуват много и има по-малко абсорбент.
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #7 -: Декември 13, 2010, 15:19:11 pm »
Мерсиии :)

Инке, ами на 3ка сме по неволя. Никол не е никак едра. 3ката нали е от 4 кг, а ние сме почти 5. Дв0йката ни беше много тясна в кръста и къса. А сега тройката е добре на кръста, но е малко широка на крачетата.


*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #8 -: Декември 13, 2010, 16:02:16 pm »
Здравейте и честит сняг!
Не съм писала известно време,но първо малката беше болна 2 седмици,после майка ми дойде,след като си замина свекърите дойдоха и нямах много време.
И на мен ми се иска да сменя пампитата,досега бяхме на Памперс,но нали им намалиха бройките,а вдигнаха цената.Двуомя се м/у Пуфис и Молфикс..Дайте съвет към кои да мина,някой казват,че Пуфиса били твърдички?

Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #9 -: Декември 13, 2010, 16:06:12 pm »
Весела седмица на всички!
Раши, ние сме на Памперс. Другите всички го подсякоха, включитено Хъджис и Либеро. Памперс Премиум Кеър засега ни е най-добрия избор. Редуваме с Памперс Актив Бейби с алое и сме доволни.
Хриска, ползвала съм Молфикс, доволна съм, но ме притесняваше главно това, че са много ароматизирани...прекалено много за мен. Все едно наблъскани с няква яка химия. Но и от тях по-късно се подсякохме де.

ЗА инфо - в ХИТ Памперсите все още са на 22 лв., почти на всякъде са вече 27-28 лв.
[/url][/url]
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #10 -: Декември 13, 2010, 16:11:33 pm »
Здрава и слънчева седмица и от нас!
Много съм щастлива - пристигна колета от тойса и вече са ми осигурени по-голяма част от подаръците. Сега остава да дойде и Коледа.
За мен няма по-добри памперси от Хъджис Дисни. То във всеки памперс като се пиша повече, се раздува  :wink: Иначе според едно проучване, точно Хъджис Дисни поема най-много течност. http://papa-bebe.com/pampersi.html
Свате, ходих на Билата снощи ама такива намаления няма при нас. Да не би да са само за вашия град?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #11 -: Декември 13, 2010, 16:46:56 pm »
:D изкупили са ги гадините, или са ги скрили
не са само за тук, периодично като "отлистят" артикули /спират от продажба/ ги намалят драстично, за да ги разпродадат
мога да сканирам бележки  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #12 -: Декември 13, 2010, 16:53:01 pm »
Аз ти вярвам, свате, ама се учудих, защото точно тези белите пакети имаха само -25% етикет, идваше около 12лв. Палмолива сапуна беше на 0.99ст, а ш-ните бяха на 3.99. Затова си помислих, че е само за вас.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #13 -: Декември 13, 2010, 16:57:11 pm »
о, има вариант просто да не са сменили етикетите
каквито шматки работят  :lol:
днес даже купих и 4ка от единия магазин за гъзетата на близначките на Ледена луна
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #14 -: Декември 13, 2010, 16:58:36 pm »
Аз тогава как да разбера дали са намалени цените?
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #15 -: Декември 13, 2010, 17:11:51 pm »
Успешна седмица и от нас :D
По въпроса за пелените - порзвала съм хъджис, но пропускаха Пробвах и Пуфис, не са лоши, но са дебели и сега съм си на Памперс :) Взех от Кауфланд за 35 лв 99 бр
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #16 -: Декември 13, 2010, 17:11:58 pm »
Раши, премиум кеър на памперс 2-та са с по-разтеглив ластик от другите 2-ки. Пробвай с тях.
*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #17 -: Декември 13, 2010, 17:28:55 pm »
Раши, премиум кеър на памперс 2-та са с по-разтеглив ластик от другите 2-ки. Пробвай с тях.

Мерси Мари, ще взема да пробвам :)


*
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #18 -: Декември 13, 2010, 17:54:02 pm »
Забравих да кажа, че има 2 вида Хъджис - класик и Дисни. Класика (този който се продава в Кауфланд) е гаден, другия е Дисни - пак 2 вида - турския е по-добър от английския (този който се прави за Бг). Това са мои наблюдения.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Зимата дойде 13,12-19.12.2010!
« Отговор #19 -: Декември 13, 2010, 18:40:40 pm »
Здрави деца, пухкав сняг и румени бузи.

Ние също сме на памперс след като опитахме няколко вида други пелени:) Аз бях решила да ги сменя защото картинките на другите по-ми харесваха:)))))) Човек обаче първо опитва и ако му харесат взима, а аз взимам по 3 пакета (когато бяхме с пуфис) и после се чудя какво да ги правя:) Единият го смених а другите 2 едва ги изразходвах, като се има предвид, че в нас за 24 часа хвърлям по една голяма найлонова торбичка с памперси:) Бяха ми много твърди и пропускаха. Бяха ми дали и едни умни японски за проба на, които като станели за смяна една лента отпред до лепките се оцветявала в синьо. Е аз гледах памерса 30 мин. след като го бях сложила тя лентата вече се беше оцветила от малкото напишано а 2 часа по-късно си беше същият цвят. Инъче и те бяха много красиви:)